logo Krajowy Rejestr Długów

Krajowy Rejestr Długów

Wrocław

Opinie o Krajowy Rejestr Długów

po co ? 2011-01-22 22:44:58
po co ? żebyście mieli kogo sądem straszyć ? przecież tak to lubicie za odrobinę prawdy....
były klient 2015-02-17 13:15:05
to nie opinia od pracownika, ale od byłego klienta- lecz może niektórym kandydatom nakreśli rodzaj działań i zadań w tej firmie. jako były klient daję ocenę niedostateczną za pseudodziałania KRD, i całego dziadostwa pod szyldem rzetelna firma, które sprzedają jako coś cudownego sprawdzonym firmom- pytanie przez kogo sprawdzonym i w jakim stopniu rzetelnym? firmy-jak moja- płacą czy płaciły abonamenty ,by być postrzegane jako takie i chyba tylko o to tej całej krd chodzi- masz płacić abonament, a my ci damy szmelcowe świstki rzetelności, które trzeba odświeżać, kichać i przede wszystkim płacić. zadaniem konsultantów jest utrzymać klienta w nieświadomości by płacił jak najdłużej, w razie problemów z kimś naprawdę nierzetelnym totalna ściema i przedłużanie wyjaśnień w czasie zapewne po to by 'płacić abonament'. porażka całkowita i rozgoryczenie z mojej strony względem krd osiągnęła szczyt, kiedy okazało się ,że moja firma mając nieposzlakowaną opinię, płacąc abonament,między in. by uczestniczyć w programie rzetelna firma i posiadając od dłuższego czasu certyfikaty rzetelności, spotkała się nagle z sytuacją, gdzie dłużnik pisząc oszczerstwa,by wykręcić się od własnych zobowiązań, odwrócił w krd kota ogonem- i to ja musiałem dowodzić swojej racji, a nie on swojej nierzetelności czy wręcz złodziejstwa,-bez pomocy ze strony krd. ale musieliśmy 'czekać cierpliwie na wyniki'.. by co? cały czas przy uśmiechu konsultatów płacić abonament i czekać dalej. rozgoryczenie nr2, już właściwe do krd i skierowane pod adresem tej firmy i śmiesznego programu 'rzetelna firma'dotyczy faktu, iż dłużnik na oficjalnej stronie własnej firmy cały ten czas nieprawnie używał certyfikatu 'rzetelna firma' -będąc w tym czasie na liście DŁUŻNIKÓW! - przerabiając prawdopodobnie w jakiś sposób wygląd swojej strony(nie jestem programistą)- uwaga!! -przy pełnej świadomości o tym fakcie ludzi, tzn konsultantów i informatyków z firmy KRD, którzy to nie potrafili z takim procederem nic zrobić- gość naciągał (a być może nadal) firmy i prywatnych klientów, m.i. chwaląc się swoją fałszywą 'rzetelnością' , za którą uczciwe firmy płaciły i płacą abonament. a krd co? -czy brak wytoczenia wówczas sprawy gościowi o fałszowanie jakby nie było danych w internecie, wykorzystując niby ich(krd) zatwierdzone loga programowe, nie jest nierzetelnością ze strony krd, olewaniem własnych klientów, i zapewne nikłą chęcią do tego, by samemu włóczyć się z oszustami po sądach? tak to widzę i niestety- nie wierzę już w żadne slogany 'rzetelny, uczciwy, cudowny itd' . KONKLUZJA - PŁAĆ GDY CHCESZ BYĆ OK, A NIKT I TAK NIE DOŁOŻY CENTA ZE SWOJEJ STRONY, JEŚLI W TYM NIE MA INTERESU, BĄDŹ MA MIEĆ Z TEGO TYTUŁU JAKIEKOLWIEK PROBLEMY. PŁAĆ.
ja 2015-03-10 07:41:31
Polecam:) na początku jasne ,że się bałam , bo duża firma, masa ludzi itd. natomiast jest naprawdę świetnie:) atmosfera na +, zarobki na +, wiedza na +, przełożeni na +. Gorąco polecam:)
Poprzednie wypowiedzi ? 2015-03-15 23:12:07
Gdzie się podziały poprzednie wypowiedzi? Tutaj znajdowały się opinie sprzed kilku lat!!! Jak widać, KRD ma duży wpływ na tzw. wolność słowa !!!
obiecanki 2015-12-01 16:53:57
Fajna strona, obiecanki cacanki, ale po pół roku okazuje sie, ze podwyzej nioe bedzie bo cos tam. Nieuczciwi
zainteresowana 2016-10-19 11:50:44
Ktoś się orientuje jak to jest z pracą w dziale księgowości we Wrocławiu?
Zostaw swoją opinię o Krajowy Rejestr Długów - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krajowy Rejestr Długów