logo Krajowy Rejestr Długów

Krajowy Rejestr Długów

Wrocław

Opinie o Krajowy Rejestr Długów

po co ? 2011-01-22 22:44:58
po co ? żebyście mieli kogo sądem straszyć ? przecież tak to lubicie za odrobinę prawdy....
były klient 2015-02-17 13:15:05
to nie opinia od pracownika, ale od byłego klienta- lecz może niektórym kandydatom nakreśli rodzaj działań i zadań w tej firmie. jako były klient daję ocenę niedostateczną za pseudodziałania KRD, i całego dziadostwa pod szyldem rzetelna firma, które sprzedają jako coś cudownego sprawdzonym firmom- pytanie przez kogo sprawdzonym i w jakim stopniu rzetelnym? firmy-jak moja- płacą czy płaciły abonamenty ,by być postrzegane jako takie i chyba tylko o to tej całej krd chodzi- masz płacić abonament, a my ci damy szmelcowe świstki rzetelności, które trzeba odświeżać, kichać i przede wszystkim płacić. zadaniem konsultantów jest utrzymać klienta w nieświadomości by płacił jak najdłużej, w razie problemów z kimś naprawdę nierzetelnym totalna ściema i przedłużanie wyjaśnień w czasie zapewne po to by 'płacić abonament'. porażka całkowita i rozgoryczenie z mojej strony względem krd osiągnęła szczyt, kiedy okazało się ,że moja firma mając nieposzlakowaną opinię, płacąc abonament,między in. by uczestniczyć w programie rzetelna firma i posiadając od dłuższego czasu certyfikaty rzetelności, spotkała się nagle z sytuacją, gdzie dłużnik pisząc oszczerstwa,by wykręcić się od własnych zobowiązań, odwrócił w krd kota ogonem- i to ja musiałem dowodzić swojej racji, a nie on swojej nierzetelności czy wręcz złodziejstwa,-bez pomocy ze strony krd. ale musieliśmy 'czekać cierpliwie na wyniki'.. by co? cały czas przy uśmiechu konsultatów płacić abonament i czekać dalej. rozgoryczenie nr2, już właściwe do krd i skierowane pod adresem tej firmy i śmiesznego programu 'rzetelna firma'dotyczy faktu, iż dłużnik na oficjalnej stronie własnej firmy cały ten czas nieprawnie używał certyfikatu 'rzetelna firma' -będąc w tym czasie na liście DŁUŻNIKÓW! - przerabiając prawdopodobnie w jakiś sposób wygląd swojej strony(nie jestem programistą)- uwaga!! -przy pełnej świadomości o tym fakcie ludzi, tzn konsultantów i informatyków z firmy KRD, którzy to nie potrafili z takim procederem nic zrobić- gość naciągał (a być może nadal) firmy i prywatnych klientów, m.i. chwaląc się swoją fałszywą 'rzetelnością' , za którą uczciwe firmy płaciły i płacą abonament. a krd co? -czy brak wytoczenia wówczas sprawy gościowi o fałszowanie jakby nie było danych w internecie, wykorzystując niby ich(krd) zatwierdzone loga programowe, nie jest nierzetelnością ze strony krd, olewaniem własnych klientów, i zapewne nikłą chęcią do tego, by samemu włóczyć się z oszustami po sądach? tak to widzę i niestety- nie wierzę już w żadne slogany 'rzetelny, uczciwy, cudowny itd' . KONKLUZJA - PŁAĆ GDY CHCESZ BYĆ OK, A NIKT I TAK NIE DOŁOŻY CENTA ZE SWOJEJ STRONY, JEŚLI W TYM NIE MA INTERESU, BĄDŹ MA MIEĆ Z TEGO TYTUŁU JAKIEKOLWIEK PROBLEMY. PŁAĆ.
ja 2015-03-10 07:41:31
Polecam:) na początku jasne ,że się bałam , bo duża firma, masa ludzi itd. natomiast jest naprawdę świetnie:) atmosfera na +, zarobki na +, wiedza na +, przełożeni na +. Gorąco polecam:)
Poprzednie wypowiedzi ? 2015-03-15 23:12:07
Gdzie się podziały poprzednie wypowiedzi? Tutaj znajdowały się opinie sprzed kilku lat!!! Jak widać, KRD ma duży wpływ na tzw. wolność słowa !!!
radek 2015-09-07 15:55:33
właśnie ja się chętnie dowiem jak naparwde wygląda u nich praca i mnie interesuje tylko obecna sytuacja, a nie to co bylo kiedyś jednak.. jak macie jakieś informacje o nich to będę wdzięczny, naprawde, bo słyszałem, ze mozna u nich dosatać umowe o prace no i też mozliwe jest ubezpieczenie dla siebie i rodziny.
obiecanki 2015-12-01 16:53:57
Fajna strona, obiecanki cacanki, ale po pół roku okazuje sie, ze podwyzej nioe bedzie bo cos tam. Nieuczciwi
radek 2015-12-10 02:15:43
@obiecanki różnie może sie stać, to, ze nie dali powyżki to nie znaczy, że nie dali bo nie chcieli tylko nie mogli. Jednka firma musi być rentowna z tego co wiem.
23e4r 2016-03-15 20:09:45
czesc, czy ktos z was moze byl u nich w firmie na stazu- jako asystent oraz projektakt instalacji fotowoltaicznych? bo wiem ze mozna dosiwadczenie zdobyc
rewia 2016-03-17 20:20:13
na każdym stażu można zdobyć doświadczenie, bez dwóch zdań. @23e4r fajnie, że to w warszawskiej firmie i firma ma raczej pozytywne podejście do dalszego zatrudnienia
preciozo 2016-03-20 21:51:44
co z tego że mają pozytywne podejście skoro jeśli nie mają dla tych ludzi po stażu miejsc na stałe to i tak ich nie przyjmą . Przynajmniej to doświadczenie leci
kl 2016-03-29 15:20:32
Jest sporo ogłoszeń i wdzę , że sa nowe wieć możesz smiało aplikowac na wybrane stanowisko ponieważ mają tez ich wiele między innymi Inżynier Wsparcia Sprzedaży, gdzie jest wiele szkoleń i możesz dobrą prowizję zagarnąć.
zytuk 2016-03-31 18:05:57
do takiego inżyniera należy: opieka nad klientami – przez telefon, zdalny pulpit i osobiście oraz rozwój (i zarządzanie zmianą), wdrożenia, testy biznesowe aplikacji.
akk 2016-05-17 20:55:16
zytuk, a z własnego doświadczenia powiedzcie mi proszę jak praca u nich wygląda ? Czy da się zarobić przyzwoite pieniąze tak powyżej 3 tysięcy dzieki za info.
zainteresowana 2016-10-19 11:50:44
Ktoś się orientuje jak to jest z pracą w dziale księgowości we Wrocławiu?
Zostaw swoją opinię o Krajowy Rejestr Długów - Wrocław
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krajowy Rejestr Długów