Krajowy Rejestr Długów

Wrocław

Opinie o Krajowy Rejestr Długów

rosa 2017-03-27 17:09
ja polecam KRD jako miejsce pracy. jest tak jak powinno być czyli płacą dobrze, praca nie jest nudna, a ludzie w porządku, atmosfera ok. można pozbierać doświadczenie, pouczyć się od innych, więc uważam że warto.
Iza 2017-03-28 11:18
Specjalista ds. controllingu -taką ofertę pracy znalazłam i jestem bardzo zainteresowana.W związku z tym mam pytanie jak prowadzą rekrutację? Jakie mają wymagania wobec kandydatów? Jak sie pracuje w firmie?
Asik 2017-03-28 17:58
Pracuje w KRD, ogólnie atmosfera w firmie jest dobra. Jeśli masz odpowiednie kwalifikacje warto złożyć cv. Duża firma, stabilność, można też zdobyć wiele doświadczenia. Ja akurat pracuję z klientami, dużo kontaktów z ludźmi, firmami, mi się podoba.
mogę polecić 2017-04-03 18:09
przychylam się do opinii powyżej- miejsce pracy mi pasuje, dlatego już 2 rok tu jestem i nie zamierzam zmieniać. poza tym mam fajnych współpracowników, lubię to co robię i po tym czasie mogę powiedzieć, że pracuje mi się swobodnie jeśli chodzi o zakres obowiązków. z drugiej strony nie ma nudy, ciągle coś nowego, więc się dalej uczę.
Gregor 2017-04-06 21:55
Maja w swojej nowej ofercie pracę dla specjalisty ds. zarządzania kampaniami telemarketingowymi we Wrocławiu. Bardzo mi taka praca odpowiada a w dodatku mam doświadczenie. Może ktoś doda kilka informacji o firmie, jaka atmosfera, czy poza pensją są jakieś dodatki.
perła 2017-04-08 23:06
jeśli tylko wiesz na czym polega ta praca to aplikuj, będzie Ci łatwiej, choć bez problemu Cię wdrożą. W firmie pracuje się fajnie, nie ma zgrzytów czy ciężkiej atmosfery. pieniądze wypłacają na czas, ja finansowo się nie skarżę ;)
Luidzi 2017-04-11 15:26
Krajowy Rejestr Długów wywołuje u części osób strach i nerwy z racji swojej działalności. Dobrze, że pracownicy potrafią prowadzić rozmowy a wiem to ponieważ tu pracuję. Firma spoko, zarobki całkiem niezłe. Może sama praca jest stresująca ale cóż tak jest.
Andrzej Z. 2017-04-12 19:53
A ja mam pytanie jak wygląda podstawa wynagrodzenia na stanowiskach SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA i SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY ? Na którym mozna wyopracować lepsza prowizje ?
Andrzej Z. 2017-04-12 19:53
pracowa 2017-04-16 20:41
Dla mnie KRD to dobry wpis w cv. firma jest rozpoznawalna, można zebrać spore doświadczenie zawodowe, podpatrzeć lepszych w branży. Poza tym współpracownicy fajni, można poznać ciekawych ludzi, przełożeni w porządku, a pieniądze są satysfakcjonujące.
Zozolek 2017-04-18 20:00
Krajowy Rejestr Długów miał w swojej ofercie pracę dla specjalisty ds. sprzedaży, czy jest ona jeszcze aktualna? Może ktoś ma informacje na ten temat? Jestem bardzo zainteresowana i chętnie złożę cv. Może jeszcze kilka słów o atmosferze w firmie i zarobkach?
Pozytywnie 2017-04-19 12:46
Warto próbować. Atmosfera w pracy ok, ludzie w porządku, od początku raczej wszystko dobrze się układa. Na początku było dużo szkoleń, teraz też są. Zarobki na dobrym poziomie, wszystko tak jak w umowie. Także firma na wysokim poziomie.
tapir 2017-04-19 16:03
Co do aktualności ogłoszenia Ci nie pomogę, ale nic nie szkodzi wysłać cv ;) Co do atmosfery, to mega pozytywnych ludzi miałem u siebie w dziale, więc zdecydowanie na plus. Co do zarobków, to zupełnie przyzwoite
Lolek 2017-04-20 13:29
A co możecie powiedzieć o stanowisku MŁODSZY SPECJALISTA DS. ANALIZ (ZESPÓŁ CONTROLLINGU), jestem nim zainteresowany . Dużo czytałem o KRD oraz Narodowym Funduszu Gwarancyjnym należącym do grupy . Powiedzcie gdzie są lepsze warunki pracy wynagrodzenie , atmosfera itp. Będę wdzięczny za podpowiedz.
Bolek 2017-04-20 13:43
Witam wszystkich :)
Mam pytanko jakie są obowiązki na stanowisku Specjalisty ds. Obsługi Klienta w Narodowym Funduszu Gwarancyjnym należącym do grupy KRD. I jak kształtuje się wynagrodzenie . Ktoś może pomóc ? :)
Krzysztof80 2017-04-21 11:31
Jak widać firma duża i stabilna, to już wiele mówi. Na atmosferę w KRD nie można narzekać, zarobki na dobrym poziomie. Ludzie nie narzekają. Praca z ludźmi na stanowisku o którym pytasz. Według mnie nie zaszkodzi wysłać cv czy iść na rozmowę rekrutacyjną.
blick 2017-04-21 13:58
dla mnie najważniejsze, że praca i firma są stabilne, nie ma się co martwić o wypłatę, o jej wysokość też nie. zespół też fajny, ludzie na poziomie, chętni do współpracy, to samo z przełożonymi, nie zostaję się bez pomocy w razie potrzeby.
Adam 2017-04-21 22:01
z tego co wiem to pensja na poziomie 2200 brutto + (premia) plan do wyrobienia , ciężko dobić do kwoty 3000 netto. Masakra
Oskar_m 2017-04-22 19:54
pracuję i zadowolony jestem. pieniądze są na dobrym poziomie. ludzie też sobie chwalą. jasne zdarzają się gorsze dni, dużo pracy,ale nie przesadzajmy, tak jest wszędzie. a tu mam pewność pracy, jest stabilnie.
agnes 2017-04-23 13:29
Ja tu już jakiś czas jestem i pensję mam dobrą. Ale wiadomo ile ludzi tyle opinii. Pracy nie planuję zmieniać, dobrze mi się pracuje. To nie jest moja pierwsza praca, mam porównanie do innych firm. Warunki tu są dobre.
zenon 2017-04-23 14:57
Dobrze mi się pracuje
Magda 2017-04-23 17:24
pieniądze dobre:) śmiechu warte 2000 brutto , reszta to prowizja od sprzedaży .
Bolek 2017-04-24 12:03
Dobrą pensje tzn. jaką podstawa, prowizjia
Zozolek 2017-04-24 13:56
dobry poziom to jaki ? konkrety poproszę , jaka podstawa ? jakie plany do zrealizowania i jaka jest premia ?
Bolek 2017-04-24 14:00
A jak kształtuja sie zarobki podstawa premia ? i jakie są plany do zrealizowania - wysokie czy realne do zrobienia ?
Andzia 2017-04-24 14:02
A na jaki dzień miesiaca płaca pensję ?
Igor 2017-04-24 14:06
Mówisz że kasa na dobrym poziomie :) a jaki to dobry poziom 2000 , 3000, 4000 tys. netto . Może tak dokładniej podasz ile :) CIEKAWI MNIE TO .
I czy na rozmowie można negocjowac warunki wynagrodzenia czy maja narzucone kwoty z góry bez możliwości negocjowania ?
Adam 2017-04-24 14:09
a jaka kasa , wszyscy piszą że dobre wynagrodzenie ale nikt dokładnie ile :)
Karol 2017-04-24 14:38
A ja mam pytanie gdzie maja opiekę medyczna ? Lux Med , Medicover czy może coś innego ?
Alicja 2017-04-25 12:20
Witam, mam pytanie i może ktoś znając odpowiedź mógłby mi pomóc. Czy aktualna jest jeszcze oferta pracy specjalisty ds. sprzedaży? Bardzo chciałabym dostać się do pracy w KRD. Jakie wymagania trzeba spełniać na początek?
PanFranciszek 2017-04-26 09:59
Pewnie, że aktualna. Tam jest taka rotacja, że zawsze przyjmą.
patka 2017-04-26 15:30
ja się długo nie zastanawiałam przed podjęciem pracy w KRD. tzn decyzja była przemyślana, ale nie czekałam z wysłaniem cv nie wiem ile ;) Jeśli uważasz, że spełniasz wymagania to aplikuj. Moim zdaniem kluczowe są umiejętności interpersonalne, czyli komunikacja z ludźmi, prowadzenie rozmów itd, plus organizacja swojego czasu pracy. oprócz wypłaty są prowizje, opieka medyczna itd, dla mnie to też miało znaczenie i faktycznie z tego korzystam. powodzenia!
Pixi 2017-04-26 16:10
Witam
Jaka jest stawka podstawa netto na stanowisku specjalista ds.sprzedaży
Pracujący w KRD 2017-04-26 17:04
Opieka medyczna owszem jest ale nie sfinansowana przez pracodawce . Możesz korzystać z opieki medycznej ale musisz zapłacić z własnej kieszeni.
W innych firmach opieka medyczna to podstawa :) tu nie .
Bartek 2017-04-26 21:55
Pracodawca tego nie finansuje, opieka medyczna może być ale trzeba zapłacić z własnych pieniędzy za ten luksus.
pjotrek 2017-04-27 00:42
Jak pamiętam to nikt nie korzystał bo była drogo - zero dofinansowania. Tak samo z multisportem,
Ania 2017-04-27 19:32
jakie benefity, nic tu nie ma. Opieki medycznej, multisportu itp :(
Bartek 2017-04-27 19:46
A jaka to kwota, którą trzeba samemu zapłacić?
PanFranciszek 2017-04-28 00:43
Zgadzam się Monia. Ale chyba teraz dają na starcie umowę o pracę.
A reszta tak samo. Ludzie pracują miesiąc i rezygnują. Oczywiście są tacy co się odnajdują w tym call center i zarabiają fajne pieniądze. Ale w większość siedzi na podstawie i od czasu do czasu biorą podstawę. Wystarczy popatrzeć na parking pod siedzibą firmy, masa starych samochodów jak pod jakąś fabryką gdzie ludzie z niepełnym podstawowym pracują na 3 zmiany.
pjotrek 2017-04-28 00:45
Święte słowa. No i lokalizacja firmy słaba, chyba, że ktoś mieszka na Psim Polu, Mirkowie, Długołęce.
Obecny pracownik 2017-04-28 08:15
Za Lux Med pracownik płaci niespełna 40 złotych miesięcznie. KRD dofinansowuje resztę. Tak sobie przeglądam to forum i widzę, że to jest jedyny konkret w tym miejscu. Rozumiem, ze można nie mieć wiedzy, ale po co wprowadzać innych w błąd??
Obecny pracownik 2017-04-28 08:38
Odnośnie lokalizacji - rano przejazd z centrum do KRD zajmuje max 15 minut, przejazd do centrum w tym czasie to przynajmniej godzina. W godzinach popołudniowych też bez problemu jadę w kierunku centrum, podczas gdy jadący w przeciwną stronę stoją w korkach. Dwa razy dziennie po niespełna 10 kilometrów i w sumie wychodzi 30 minut jazdy. Osoby, którą jeżdżą w przeciwną stronę za takie parametry dałyby się pewnie pokroić :)
coktopoco 2017-04-28 10:13
A za Multisporta ile musi płacić jak chce korzystać?
Kola 2017-04-28 17:39
2000 brutto
były specjalista 2017-05-12 13:58
(usunięte przez administratora) brutto + premia uznaniowa( czyli taka że jeżeli słuchasz pilnie tego co szef mówi i uważasz że ma zawsze rację (usunięte przez administratora)
Wrona 2017-05-16 09:38
Krajowy Rejestr Długów nie ma łatwej działalności ale dają radę.
Wrona 2017-05-25 22:15
Jaka jest przyczyna tak długiej listy ofert pracy? Czyżby jakieś nowe biuro otwierali? Może ktoś słyszał?
Wrona 2017-05-31 21:54
Jakie warunku trzeba spełniać na stanowisko doradcy klienta korporacyjnego? Może mógłby ktoś podpowiedzieć?
Obecny pracownik 2017-06-02 13:28
Potrzebne jest doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze klienta (najlepiej w sektorze finansowym) oraz prawo jazdy kategorii B. Z umiejętności miękkich - łatwość nawiązywania kontaktów i dobra organizacja :) Pozdrawiam,
Wrona 2017-06-11 23:02
Czy jesteście pewni że o firmie nie można napisać pozytywnie?
Zostaw swoją opinię o Krajowy Rejestr Długów - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krajowy Rejestr Długów