Krajowy Rejestr Długów

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Krajowy Rejestr Długów

zwolniony

mógłby mi powiedzieć ktoś czy jeśli zwolniłem się po dwóch tygodniach, otrzymam za te dwa tygodnie wynagrodzenie od KRD. Wg Komisji nadzoru finasowego powinienem. Mam nadzieje, że tak bedzie.

nie wiem.
@zwolniony

jw. ale daj znać czy ci wypłacili, bo czy będę robił tydziń czy miesiąc czy 10 lat to za darmo pracować nie będe.

zwolniony
@nie wiem.

wszystko się zgadza, jest w porządku:)

Czarna Ola

Świetni ludzie, Wspaniała głośna atmosfera, realne płace. Ciężki produkt do sprzedaży. Praca dla ludzi, którzy lubią wyzwania. POLECAM. Sama zrezygnowałam, ale tylko dla tego, ze otrzymałam posadę w wyuczonym zawodzie. KRD jest super!

pracujący

W KRD Łatwo nie jest, jeśli ktoś chce przychodzić do pracy i pierdziec w stołek to nie tu. Praca jest ciężka ale daje satysfakcje i można sporo zarobić. Osoby które rezygnują po kilku dniach powinny siedzieć na kasie w tesco i tyle

Brak szacunku

Niestety dział rekrutacji nie szanuje kandydatów, umawia sie na telefon w sprawie rozmowy rekrutacyjnej a następnie sie nie odzywa, niestety Pani z działu HR strasznie nieuprzejma co niestety zaburza wizerunek firmy i na pewno nie podejme z nimi wspólpracy.

Brak szacunku

Wiesz jesteśmy dorosłymi ludźmi wiec wystarczy inf ze nie jestesmy zainteresowani a tak naprawde ta PAni umowiła sie wstepnie na rozmowe tylko miała potwierdzić jeszcze godzine ale jak widać dział HR firmy KRD nie szanuje kandydatów...co widać równiez w powyższych opiniach.

Brak szacunku

Oczywiście,ze tak i ja tego absolutnie nie odradzam zawsze moża spróbowac pojsc na spotkanie ale to nie zmienia faktu ,ze nie traktuja dobrze kandydatów

ja ostanio bylam na szkoleniu i pracowałam 3 dni.. naprawdę odradzam!!!odeszłam sama

Doradca Klienta

Jedno spotkanie,następnego dnia szkolenie oczywiście bezpłatne o czym dowiedziałem się po szkoleniu w momencie podpisywania umowy.

Doświadczenie zawodowe

klijent

(usunięte przez administratora)każą płącić za NIC!!!! NIE POLECAM!!!!

;) :) :)

ja mimo wielokrotnych zaproszeń na rozmowę nie zdecydowałam się nawet na rozmowę z tą firmą, skoro dzwonią po starszych cv nie mają zbytnio w czym wybierać, a ogłoszenie regularnie pojawia się na pracuj.pl

ola

powiedzcie mi proszę jakie sa realne pensje w cc warszawa, jaka atmosfera itd. bylam na rozmowie i mam zacząć szkolenie niebawem, jak sprzedają się usługi krd proszę o szczere opinie pozdrawiam

ola
@ola

coz bylam widziałam co tam się dzieje ludzie NIE IDZCIE TAM

zgadzam sie
@ola

nie idźcie tam. byłam na rozmowie i już na rozmowie mi się nie podobało. bardzo niefajna atmosfera :( nie polecam.

toja

(usunięte przez administratora) Teraz mam pewność, że dokonałem dobrego wyboru, że nie zdecydowałem się na tę pracę.(usunięte przez administratora)

zaciekawiona

ciekawi mnie dlaczego wtraca sie tutaj w dyskusje Krajowy Rejestr Długów i w opinie ludzi ?

zainteresowany

wyslalam cv do tej firmy :) moze jest ktos jeszcze kto obecnie pracuje lub pracowal w tej firmie i podzieli sie uwagami :)

KlEsZcZ
@zainteresowany

Patrz wyżej :)

nowy

dotyczy wypowiedzi KlEsZcZ - 2014-05-29 10:05:38 z tego co mi powiedziano sa cele dla handlowcow ale jesli sie celu nie osiagnie to i tak sie podobno dostaje premie od tego co sie sprzedalo czy sie myle ?

Drogi italiano! Cieszymy się, że zainteresowałeś się naszą firmą. Spieszymy z wyjaśnieniami: proces rekrutacji w naszej organizacji różni się w zależności od stanowiska, o które się starasz. Niektóre rekrutacje mają kilka etapów tak, jak przedstawiamy to na stronie internetowej, niektóre kończą się o wiele szybciej. Rekrutacja na stanowiska sprzedażowe ma najczęściej dwa etapy, ale jeżeli rekruter widzi potencjał w kandydacie, już po pierwszej rozmowie może zaproponować dołączenie do naszego zespołu.

weteran

Hej, ja pracowałem 2,5 roku ale we Wrocławiu. Musiałem zrezygnować przy przeprowadzce. Wiadomo, na słuchawce trzeba troszkę czasu spędzić żeby pozyskać klienta.Pewnie nie każdy się do tego nadaje. Najlepiej idzie osobom otwartym. Ale co robić przez 8 h? Te 1,45 to nie jest jakaś masakra. Też nie chciałem zaczynać pracy w CC bo miałem złe doświadczenia. W KRD masz jednak swobodę zdecydowanie większą (dzwonisz do wybranych firm, rozmawiasz normalnie a nie wg skryptów!), można się czegoś nauczyć. Kiedy postanowiłem zmienić pracę to trwało to 2 tygodnie. Wcześniej miałem słabe doświadczenie w sprzedaży B2B i bałem się zacząć pracę. Nawet kilka osób też plotło mi brednie, że nie da rady, że tam jest masakra. Guzik prawda, lepiej się przekonać na własnej skórze bo każdy kto nie podołał komentuje negatywnie. Chce się wyżalić. A ten który był zadowolony pracuje, bierze kasę i tyle. A właśnie! Z kasą jest ok, ile dasz z siebie tyle dostaniesz. Chciałbym teraz zarabiać jak wtedy.Doświadczenie i zarobki fajne, trochę nowej wiedzy, parę fajnych szkoleń. Z ludźmi i atmosferą jak wszędzie. W większym gronie znajdą się fajne osoby i takie które się omija. Nic szczególnego. Ja z kilkoma nadal utrzymuje kontakt. Powodzonka

italiano

bylem dzisiaj na rozmowie przyznam ze przed rozmowa zapoznalem sie z procesem rektrutacji na ich stronie, z opisu wynika 6 etapow rekrutacji, tymczasem od razu po 15 min. rozmowy prosze przyjsc w poniedzialek do pracy. troche to dziwne. Poza tym jak to okreslil rekruter oni nie dzialaja jak call center, ale codziennie musi byc 1h 45 min. rozmowy wychodzacej, przeciez to typowe dla call center. przedstawione warunki finansowe bardzo ciekawe pytanie na ile realne ? wiecie cos w tym temacie ? jesli ktos pracuje lub pracowal to napiszcie cos wiecej o finansach i samej pracy jak wyglada. Oddzial katowice :)

nowy

KlEsZcZ
@nowy

myśl samodzielnie :) Nie będę ci mówił co masz robić

droga krd

według mnie ty nie ustrzegłaś się tylko przed krd, ale i przed innym wielkim błędem, wg mnie żałuj.

ciekawy

A ktoś, coś może powiedzieć o pracy specjalisty ds. sprzedaży CC w Warszawie w KRD???

zły

i po raz kolejny krd usuwa wpisy bo im nie na rękę że ktoś prawdę pisze

krd

hmmm moja opinia została usunieta, nie bede jej powtarzac. Powiem krotko...zdecydujcie sie na ta prace a pozniej jak juz bedziecie zalowac sami zrozumiecie dlaczego wiekszosc wam ją odradzała...tzn wiekszosc opini odradzajacych jest usuwana, wiec pewnie dziwicie sie dlaczego pisze ze wiekszosc odradza (kiedys bylo tu jakies 10 krotnie wiecej opinii, zostaly tylko te bardziej poztywne, ale to szczegół) :) ta pewnie tez zostanie usunieta. Najlepiej popytajcie po znajomych oni co kilka dni rekrutuja nowa osobe wiec na bank ktos z waszych znajomych tam pracowal...najlepsza opinia to ta z tzw. poczty pantoflowej ja ta zawsze robie i uchronilam sie dzieki temu juz przed kolejnymi "nietrafionymi posadami", niestety przed KRD nie dałam rady ;)pozdrawiam ;)

prorok

a dlaczego wpada do spamu???? - ano dlatego ze jesteście jednym z największych spamerów w polsce.

Zostaw merytoryczną opinię o Krajowy Rejestr Długów - Wrocław

• Jak się pracuje w Krajowy Rejestr Długów?

Zobacz opinie na temat firmy Krajowy Rejestr Długów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krajowy Rejestr Długów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 52 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krajowy Rejestr Długów?

Kandydaci do pracy w Krajowy Rejestr Długów napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krajowy Rejestr Długów