3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Krajowy Rejestr Długów

Czerpak

Aż tak źle to z pewnością nie jest. Ja pracuje i nie narzekam, co radzę innym. Lub zmiana miejsca siedzenia.

pola
@Czerpak

Pracowałam tam 3 lata i jak dla mnie to był niezwykle cenny czas. Bardzo dużo się nauczyłam, a wpis w CV teraz "robi robotę". Szczególnie, gdy chce się pracować w tej branży.

leon
@Czerpak

Powiem tak, jeżeli chcesz się liczyć na rynku to musisz uczyć się od najlepszych. Managerowie w KRD mają wiedzę, doświadczenie, którym chętnie dzielą się z innymi. Nic tylko korzystać!

Byłem, Pracowałem, Podziękowałem
@leon

Managerowie?? hmm bez przesady... Są jednostki które mogą być nazywane MANAGEREM z prawdziwego zdarzenia...ale znamienita większość to Przerost Treści nad Jakością...

cezar

KRD jak z nazwy wynika rejestruje te firmy i tych którzy są niewypłacalni. Niestety wielu pracodawców działa na granicy ryzyka, ich interesy nie spinają się nie mają płynności w skali miesiąca itp. Podejmując współpracę z taką firmą warto ją prześwietlić. Najwyższy stopień zaufania to kontrola.....

Patrycja

niektóre opinie na tym forum są mocno nieaktualne ;) jestem w KRD już chyba 8 miesiąc, jeśli dobrze liczę i przyznam szczerze, że jestem miło rozczarowana. Widać,że firma ma doświadczenie w tym co robi, jest nastawiona na pracownika i nie ma problemów. wiadomo,że czasem się ktoś z kimś nie dogada, ale nie ma idealnych miejsc pracy ;) tu dla mnie jest satysfakcjonująco zwłaszcza pod kątem zawodowym! mam narzędzia do pracy, robię swoje, i za to dostaję pieniądze. absolutnie nie żałuję zatrudnienia się w KRD.

Darek

Pracuję w KRD od roku, muszę powiedzieć, że bardzo dużo się nauczyłem, pełen profesjonalizm. Ludzie w firmie są ok, nie mam żadnych problemów, myślę że warto tu aplikować i próbować swoich sił.

Doradca Klienta

Jedno spotkanie,następnego dnia szkolenie oczywiście bezpłatne o czym dowiedziałem się po szkoleniu w momencie podpisywania umowy.

Doświadczenie zawodowe

mmm

Firma jak każda ale przed podjęciem współpracy trzeba mocno się zastanowić .

Nanika
@mmm

Myślę, że zanim wydamy kasę trzeba się zastanowić. Nikt darmo nie będzie dla nas pracował. Czy oferty z grudnia są aktualne?

Wrona

Każda firma ma czasami kryzys. Może trzeba jej pomóc pracą a nie opisywać?

Mala

Jak wygląda praca w obsłudze klienta? Jakie jest wynagrodzenie i jaka umowa? Będę wdzięczna za odpowiedź

Zaintersowana

Nie każda praca jest normalna...ta, w której pracuję obecnie nie jest i nigdy nie była normalna :P Najbardziej zależy mi na przejrzystej atmosferze, bez toksycznych, fałszywych ludzi. Praca, w której większość ludzi, a przede wszystkim szefostwo mówi wszystko czego oczekuje, a nie wymaga, że domyślisz się, że masz w weekend przyjść do pracy :/ + wieczny FOCH Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie ma pracy idealnej :) Pytanie czy tutaj można przyjść, zrobić swoje, wórcić do domu i nie zastanawiać się co znowu powiedziałeś nie tak :|

Zainteresowana

A ktoś wie jaka praca jest w KRD w księgowości we Wrocławiu? Atmosfera, zarobki, ilość pracy itp.. będę wdzięczna

glacva

@ ewa - tylko pytanie - ile dokładnie zarabiał? bpo to ze nie najniższa krajowa, nie oznacza jeszcze że dobrze, więc bede wdzi,ęczna za podanie jjakiś szczegółów w tym temacie, a bynajmniej widełków płacowych. A widze swoja droga ze jesdtv spora rekrutacja

ewa

Szukaja we Wrocławiu w Warszawie i Krakowie wiec możesz wybrać sobie lokalizacje, ale z tego co słyszałam to mój kolega na poczatku tam pracował miał stanowisko podstawowe jako konsultanta a powiem ci ze jeżeli chodziło o kasę to całkiem dobrze zarabiał nie mija najniższej krajowej

komkos

bądź pozdrowiony! tak właśnie jest.

Erik & Sons

Ależ wy się ekscytujecie tym KRD, to musi być chyba coś naprawdę fascynującego, prawda? Coś jak lot F-16, eksploracja piramid, czy prowadzenie kilometrowego pociągu... A tak naprawdę to tylko najgorsza, natrętna żebranina przez telefon, o co wy tam właściwie walczycie? To jest wasza praca marzeń?

Vis

Umowa o pracę

inges

Polecam pracodawcę. Dlaczego? Ano dlatego, że sprzedaż jest przyszłością. Nie sprzedaje się dywanów, doniczek, tylko produkt finansowy dla firm. Kluczem jest odpowiednie podejście o produktu i nauka podczas rozmowy z klientami. Sam zaczynając miałem sinusoidę, ale dzisiaj wiem, że chcę pracować tu do emerytury! :P Co więcej - doooooobra płaca za dobrą sprzedaż.

zainteresowany

Czy ktoś może się wypowiedzieć odnośnie stanowiska ds. sprzedaży? Mam kilka pytań. 1. Jak przebiega proces rekrutacji? Są jakieś zadania na rozmowie? 2. Jaka jest umowa? Najpierw zlecenie, potem o pracę? 3. Jakie są zarobki - podstawa + prowizja.

@zainteresowany

Cały proces uzależniony jest od konkretnego stanowiska. 1 lub 2 etapy rozmowy indywidualnej z rekruterem i osobą z danego działu lub Assessment Center. Od początku pracy oferujemy umowę o pracę. Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji :)

@Krajowy Rejestr Długów

Zapytam wprost - obecnie moje wynagrodzenie sięga od 3000 zł netto w górę, czy pracując w KRD będę w stanie tyle zarobić na stanowisku ds. sprzedaży? Tylko proszę o szczerą odpowiedz. Pozdrawiam

@zainteresowany

Sprawny i skuteczny sprzedawca nie powinien mieć problemu z przekroczeniem tej kwoty, aczkolwiek łączne wynagrodzenie jest oczywiście zależne od osiąganych wyników sprzedażowych.

@Krajowy Rejestr Długów

Ile średnio miesięcznie można zarobić?

ZielonyMarsjanin

Pytanie do ludzi pracujących w dziale IT. Złożyłem papiery na programistę, rozmowa się odbyła, czekam na wynik. Z mojej strony wyglądało to naprawdę przyjemnie i realnie rozważam przyjęcie tej posady. Ale wszedłem na tą stronę :) i widzę bardzo wiele negatywnych komentarzy. Jest ktoś kto pracował w dziale IT i mógłby się podzielić doświadczeniem?

Hello from the oter side

A co tam takiego rozwojowego?

Krzych

Ile osób tyle różnych opinii. Sytuacja w firmie jest w porządku, ale nie będę przekonywał, bo decyzje musisz podjąć sama.

magda
@Krzych

mam pytanie czy ktoś mógłby mi napisać ile wynosi podstawa?

rapido
@magda

2000-2200 brutto prowizja uzalezniona od sprzedaży nie robisz wyników to dostajesz najnizsza krajowa a wynik jest zrobić ciężko ze względu na to ze z każdej strony masz zejścia ze sprzedaży

Krzych

Nie ma się czego bać :) Spotkasz się, porozmawiasz, sama ocenisz czy warto. Dzisiaj trudno pracować w jakiejkolwiek firmie bojąc się zmian. Co do zarobków to są ok.

czy warto
@Krzych

dzięki Krzych! tylko widzisz, ja aktualnie pracuje w duzym cc we Wrocławiu na projektach sprzedażowych (smieciowka, ale w miare stabilnie), ale ze wzgledu dojazd bardziej odpowiada mi jednak Psie Pole. na rozmowie usłysze, ze wszystko jest super, bo nic innego HR mi nie powie, a opinie tutaj są rozne i nie chce wpasc z deszczu pod rynne, jesli faktycznie cisnienie jest duze :) cisnienia na sprzedaz sie nie boje, bo to robie codziennie, ale moze atmosfera i polityka firmy jest srednia (o czym tu ludzie pisza).

Zostaw merytoryczną opinię o Krajowy Rejestr Długów - Wrocław

• Jak się pracuje w Krajowy Rejestr Długów?

Zobacz opinie na temat firmy Krajowy Rejestr Długów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krajowy Rejestr Długów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 53 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krajowy Rejestr Długów?

Kandydaci do pracy w Krajowy Rejestr Długów napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.