Psb Mrówka

Oświecim

Opinie o Psb Mrówka

marta 2010-04-24 12:09:16
Chcę złożyć CV w tej firmie a różne rzeczy słyszałam, niestety niezbyt pozytywne. Może ktoś udzielić jakichś informacji?
tomek 2011-01-01 20:57:11
bardzo fajny sklep super ludzie tam pracuja
igor 2011-04-12 23:31:39
bardzo mila obsluga ale doczekac sie na sprzedawce! jest ich tam bardzo mało
obserwator 2011-07-05 16:08:57
ile obłudy i fałszu w tej WASZEJ Firmie, nie możecie ze sobą porozmawiać i wszystko sobie wyjaśnić?. A ja jako klient jestem zadowolona, ale fakt-sprzedawców na sklepie brak,
pracownik 2011-07-24 17:00:16
tak zgadzam sie anka i mariuszek -porażka, NIE POLECAM
anonim 2011-10-26 23:12:46
witam was, miałem przyjemność tam pracować i wszystko co tu piszą to niestety prawda, a kierowniczka [usunięte przez admina]to absolutne dno, ja się dziwie ze taka osoba jest kierownikiem, wszyscy uciekają ot tej zakłamanej firmy,
pozdrawiam
pracownik 2013-07-02 22:55:16
kolego do Oświęcimia się nie pchaj mrówka to już historia,likwidacja a my do zwolnienia,[usunięte przez admina]
pracownik 2013-07-09 18:17:08
pracownicy już wiedzą , przyjedź do nas i zobacz co się dzieje,
Ziomek 2013-07-27 10:58:43
Od września otwiera się nowy sklep
Ziomek 2013-07-31 21:06:46
nie rozwijają a zamykają! Ma tam powstać jakaś spożywka ...ale tam?! Co niby turyści pójdą na zakupy?!
kk 2013-08-01 10:47:29
nie zamykają się bo istnieć będą dalej, tylko wynajmują część sklepu. Teraz będzie jak dawniej
już niedługo były pracownik 2013-08-01 22:04:03
nie będzie już tak jak było, my do zwolnienia, towaru nie ma , upadek jednym słowem
kk 2013-08-02 21:59:14
problem jest w Mrówce w Oświęcimiu
Ziomek 2013-08-03 19:45:29
Mógł wlaściciel za bardzo nie kombinować :)
już niedługo były pracownik 2013-08-04 19:24:33
I szanować ludzi
kk 2013-08-09 01:46:22
O o kim chcesz tych pracowniczych plotek , zaczynajac od góry czy dolu , tam jest wiele sekrecikow które zainteresuja wielu
Anonim 2013-08-12 18:17:27
A co mamy robić, mimimalna zaplata a wyzysk na maksa a trzeba jeszcze znosić humory kierownictwa które się. .......... wspiera
2013-08-28 19:29:26
Tak zatrudniają kobiety. Przerwa15 minut / 8h z tym że jak przyjdzie twój klient to nikogo nie obchodzi że jesz , musisz sobie przerwać przerwę i jazda obsługiwać.Nikt cie nie ukarze jak pójdziesz 2-3 razy i jak ci się coś przeciągnie. Z tym to spoko.Ciężka harówka z noszeniem regałów tylko przy przebudowie. Ogólnie na co dzień nie było ciężko.Proponuję jednak zatrudnić się po nowym roku bo teraz wrobią cię w renament - zapłacisz choć jeszcze o tym nie wiesz i nikogo nie będzie obchodziło czy pracujesz 3, 6 czy 12 mcy........"Każdy może kraść" tak ci powie szef! Co prawda to prawda..... każdy!
Ff 2013-08-29 17:59:29
Co tam się dzieje !!! Tak czytam i jestem w szoku jak mozna sie godzic na takie traktowanie jak możecie sie dać wykorzystac komus takiemu
2013-08-29 21:23:02
Jest remanent, braki jak wszędzie , ale tu większe , nie ma np. dachu( choć pół Oświęcimia wie gdzie jest hehe) i płacisz 4 miesiące po 150 zł .W następnym roku nie znasz już wyniku remanentu , nie płacisz hehe, ale też premia skromniejsza.Dlaczego?bo dalej spłacasz dach hehe
PRACOWAŁEM 2013-09-22 21:47:39
Ludzie dajcie już spokój,czemu tak przylepiliście się do mrówki?znam tam dziewczyny i chłopców którzy pracują od początku mrówki i nawet dłużej i nie narzekają.Pracowałem też w tej firmie i złego słowa bym nie napisał jak wy,co oni wam złego zrobili?jak szukało się pracy to szef [usunięte przez administratora] super facet itp.a jak przyszły zwolnienia to już beee,a z drugiej strony czemu się dziwicie,że ma takie podejrzenia o wszystko jak sam kiedyś podczas kontroli złapał pracownika na wynoszeniu towaru i jak ma mieć zaufanie do pracowników?więc zastanówcie się co wy piszecie!znając [usunięte przez administratora] 150zł premii ale sobie wymyśliliście:) widocznie nie zasłużyliście na lepszą premie nie sztuka stać miedzy regałami i puszczać bąki :) :) bo [usunięte przez administratora] umie docenić pracowników :) jeśli komuś się chce to będzie pracował,a jeśli ktoś ma wszystko gdzieś to najlepiej powiedzieć że szef i kierownictwo jest do ....... mi pracowało się super i dziękuje im bardzo za wszystko :) pozdrawiam cała ekipę mrówki i euromaru :)
PRACOWAŁEM 2013-12-03 10:31:37
Tak w mrówce nie jest tak źle:) co do premii zawsze byłem zadowolony :) w mrówce (usunięte przez administratora) którą pozdrawiam :)
PRACOWAŁEM 2014-01-17 10:27:32
a.premie zawsze były fajne,a ile dużo więcej :)
hania 2014-05-21 11:46:12
Nie wiem co znaczy ten poprzedni komentarz? W porównaniu z konkurencją to chyba nie jest źle w mrówce, prawda?
Tt 2014-07-13 21:24:59
I tak tam zostaniesz bo gdzie znajdziesz pracę to nie zachwalaj tak praca licha zarobki tez
natalia 2014-11-17 15:21:16
Witam
Na jakie zarobki można liczyć w nowo otwartym sklepie ?
Jaka umowa?
Jakiś pakiet socjalny?
bardzo proszę o odpowiedź
pawel2202 2015-01-28 18:57:10
Pracę w Mc'donaldzie
były pracownik 2015-02-26 18:38:09
Paweł trzymaj tak dalej - ha ha ha
Mrówczak 2015-04-22 20:59:57
Ludzie ja pracowałem w mrówce obok fabryki łożysk tocznych nie wiem jak jest gzie indziej ale tam to tragedia kasa żadna szew dziad co jeszcze 10 lat temu w gumiakach po janowie chodził i teraz się dorobił i wszystkich ma za śmieci i co najgorsze gdy orientujesz się że praca tam nie ma sensu i chcesz odejść nie wypłaca ci ostatniej wypłaty mówiac że sie na tobie zawiódł po prostu śmieć...
Arnoldzik 2015-05-20 20:43:06
Ja pracuję w mrówce . Powiem tak . Jest to dobra opcja dla młodych ludzi ewentualnie kogoś kto tymczasowo chce coś znaleść . Zarobki na poziomie najniższej krajowej + premia zależna od obrotu ale to z reguły jakieś 100-200 zł więcej . Niby każdy ma swój dział . Powiem ok . Można to ogarnąć , ale często i niemalże codziennie trzeba chodzić też po innych działach i tam pomagać klientom a tam zaczynają się schody , bo na wszystkim się nie znasz a oni mają pretensje później . Setki różnych pytań , niektóre są aż śmieszne :D no ale tak jak mówię na początek taka praca w sam raz . Niech ludzie tylko nie oczekują fachowych porad od specjalistów , którzy zarobią tam niecałe 1500 zł . Bo wątpię w to że elektryk z uprawnieniami chciałby tam pracować czy hydraulik z doświadczeniem .
frywolny 2015-10-24 20:36:02
Witam . :) Ja również pracuję w PSB mrówka i podzielam zdanie kolegii arnoldzik ;d Jest dokładnie tak samo jak pisze ;) Do wszystkiego można się przyzwyczaić , ale nie do głodowej pensji za którą niewiele jest się w stanie zakupić :) Także nie polecam tej pracy :) Pozdrawiam :)
cichyagent 2015-12-23 22:32:14
Pracowałem w mrówce pół roku . Gdyby podnieśli troszkę pensję na pewno bym został . Fajnie z ludzmi mieć kontakt i porozmawiać można i komuś pomóc . Czasem zdarzają się namolni klienci ale myślę że jak wszędzie :) Czasem ktoś zapyta czemu przecieka mu kran albo która spawarka jest lepsza ale leje na to za takie pieniądze :)
ciekawa 2016-02-29 17:36:59
Czy ktoś może napisać jakie są dokładnie obowiązki na stanowisku sprzedawcy? Jeśli chodzi o wynagrodzenie to pewnie najniższa krajowa? I jaki jest system pracy? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
mózg 2016-03-02 11:00:24
Dokładnie tak jak piszę ciekawa ? i Jak jest z pracą jako magazynier ? ile godzin dziennie ? itp.
Kk 2016-08-01 18:38:04
W miejscowości Góra to jakaś porażka w tej mrówce wiecznie czegoś brakuje często robiłem Tam zakupy ale to jakaś porażka kiedyś miesiąc czekałem za głupią koronką do wiercenia w profilu dosłownie jak za PRLu. Tylko na początku było ok
Zostaw swoją opinię o Psb Mrówka - Oświecim
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Psb Mrówka