Opinie o Mini-Mrówka (Psb Mrówka) w Oświęcim

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Psb Mrówka. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Psb Mrówka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja cegieł i dachówek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Psb Mrówka w Oświęcim

Nela

Zakupilam towar przez internet w sklepie mrowka a dokladnie szafka z umywalka.Umywalka jest peknieta i nie nadaje sie do uzytku.DOSTAWCA BYL DHL a wiec dhl umywa rece i sklep.Odradzam zakupy w tym sklepie .Totalna ignorancja pomimo próśb o wyjasnienie sprawy itd.NIE POLECAM SKLEPU MROWKA I DHL-U.CHODZI O ZAKUPY INTERNETOWE W BUSKO ZDRÓJ.

Marti
@Nela

Od tego jest protokol spisany w obecnosci kuriera, trzeba bylo patrzec co sie kupuje a nie narzekac po otwarciu dopiero w domu ze cos jest nie tak. Pp to jest taka usługa ale widac zacofanie w pani przypadku dosc spore.

Weronika
@Marti

To z pewnością cenna rada. Inne osoby już na pewno postarają się z niej korzystać. Wnioskuję, że sam jesteś Klientem Mrówki. Jak zatem sam ocenisz jakoś świadczonych przez nich usług? Nie ukrywam, że bardzo mnie to ciekawi.

Radek

Zażalenia lepiej pisać na adres firmy ponieważ to forum jest dla pracowników!! Ja polecam pracę!!

Damian
@Radek

Masz rację. Forum Gowork.pl jest forum pracowniczym, gdzie zamieszczamy informacje o warunkach zatrudnienia i dyskutujemy o nowych rekrutacjach. Piszesz, że jesteś zadowolony z zatrudnienia. Napisz bardziej szczegółowy jakie plusy widzisz w pracy? Wiadomości na temat wynagrodzenia, czy atmosfery w firmie Psb Mrówka to cenne wskazówki dla przyszłych pracowników.

Niezadowolony

Nigdy nikomu nie polecę mrówki 4 mrówki w okolicy w żadnej nie było szafek kuchennych z ich oferty w końcu postanowiłem zamówić i to był błąd każda ma uszczerbek na rogu drzwiczek a jak na złości ostatnia z czterech zamówionych nie miała zestawu montażowego tj zawiasów klamek śrubek no po prostu tragedia

Witek

Akurat ten wątek dotyczy oddziału w Oświęcimiu! Może ktoś ma wiedzę czy potrzebują ludzi?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Leo

Najgorszy sklep jaki kiedykolwiek widziałem. 2 tygodnie czekam na głupi wiatrak!!!

Dominika

@Nie przyjęta, wiem, że nie ma nic przyjemnego w analizowaniu przykrego rekrutacyjnego doświadczenia, ale może spowoduje ono zmianę w sposobie traktowania kandydatów do pracy w firmie Psb Mrówka. Na pewno pozwoli przygotować się kandydatom do pracy na taką formę rozmowy kwalifikacyjnej. Dlatego zachęcam Cię do podania szczegółów tej rozmowy, którą cechował tak niski Twoim zdaniem poziom.

Nie przyjęta

Powiem jedno. Tak niskiego poziomu rekrutacji nie widziałam od początku swojej kariery. Jeszcze żeby to były stanowiska za nie wiem jaką kase. Myślą,że człowiek będzie się płaszczył przed nimi. Ha ha

Dominika

@Gosc Używanie wulgarnych słów i grożenie innym użytkownikom na forum, jest niezgodne z regulaminem, taki wpis zostanie usunięty. Zachęcam do pozostawiania merytorycznych komentarzy na temat firmy Psb Mrówka. Wasza opinia o firmie jest bardzo ważna, na pewno są osoby, które szukają o tej firmie świeżych informacji.

Filip

Zastanawiam się jaki jest powód tej ciszy?

@Filip

Wszystkie wywody są na Mrówka nowy targ

Wiktor

Czy tak dobrze sie pracuje w firmie, że od dawna nikt nie pisze na forum?

@Wiktor

O to samo chce zapytać

Witam, jak wygladaja zmiany w takiej mrowce? Mam zamiar tam zanieść swoje CV. Z góry dzięki za odp :)

Kk

W miejscowości Góra to jakaś porażka w tej mrówce wiecznie czegoś brakuje często robiłem Tam zakupy ale to jakaś porażka kiedyś miesiąc czekałem za głupią koronką do wiercenia w profilu dosłownie jak za PRLu. Tylko na początku było ok

mózg

Dokładnie tak jak piszę ciekawa ? i Jak jest z pracą jako magazynier ? ile godzin dziennie ? itp.

cichyagent

Pracowałem w mrówce pół roku . Gdyby podnieśli troszkę pensję na pewno bym został . Fajnie z ludzmi mieć kontakt i porozmawiać można i komuś pomóc . Czasem zdarzają się namolni klienci ale myślę że jak wszędzie :) Czasem ktoś zapyta czemu przecieka mu kran albo która spawarka jest lepsza ale leje na to za takie pieniądze :)

frywolny

Witam . :) Ja również pracuję w PSB mrówka i podzielam zdanie kolegii arnoldzik ;d Jest dokładnie tak samo jak pisze ;) Do wszystkiego można się przyzwyczaić , ale nie do głodowej pensji za którą niewiele jest się w stanie zakupić :) Także nie polecam tej pracy :) Pozdrawiam :)

Arnoldzik

Ja pracuję w mrówce . Powiem tak . Jest to dobra opcja dla młodych ludzi ewentualnie kogoś kto tymczasowo chce coś znaleść . Zarobki na poziomie najniższej krajowej + premia zależna od obrotu ale to z reguły jakieś 100-200 zł więcej . Niby każdy ma swój dział . Powiem ok . Można to ogarnąć , ale często i niemalże codziennie trzeba chodzić też po innych działach i tam pomagać klientom a tam zaczynają się schody , bo na wszystkim się nie znasz a oni mają pretensje później . Setki różnych pytań , niektóre są aż śmieszne :D no ale tak jak mówię na początek taka praca w sam raz . Niech ludzie tylko nie oczekują fachowych porad od specjalistów , którzy zarobią tam niecałe 1500 zł . Bo wątpię w to że elektryk z uprawnieniami chciałby tam pracować czy hydraulik z doświadczeniem .

Mrówczak

Ludzie ja pracowałem w mrówce obok fabryki łożysk tocznych nie wiem jak jest gzie indziej ale tam to tragedia kasa żadna szew dziad co jeszcze 10 lat temu w gumiakach po janowie chodził i teraz się dorobił i wszystkich ma za śmieci i co najgorsze gdy orientujesz się że praca tam nie ma sensu i chcesz odejść nie wypłaca ci ostatniej wypłaty mówiac że sie na tobie zawiódł po prostu śmieć...

pawel2202

Pracę w Mc'donaldzie

natalia

Witam Na jakie zarobki można liczyć w nowo otwartym sklepie ? Jaka umowa? Jakiś pakiet socjalny? bardzo proszę o odpowiedź

Tt

I tak tam zostaniesz bo gdzie znajdziesz pracę to nie zachwalaj tak praca licha zarobki tez

Zostaw merytoryczną opinię o Psb Mrówka - Oświęcim

• Jak się pracuje w Psb Mrówka?

Zobacz opinie na temat firmy Psb Mrówka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Psb Mrówka?

Kandydaci do pracy w Psb Mrówka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Psb Mrówka
2.3/5 Na podstawie 43 ocen.

Psb Mrówka