Opinie o OTCF S.A. w Wieliczka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie OTCF S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w OTCF S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OTCF S.A. w Wieliczka

Matti297

Pracuje w tej firmie około pół roku. Pieniądze są ok, ale czasowe przestoje i rozrzucanie na inne działy są dużym minusem, innym minusem jest to ,że zatrudniają niemal wyłącznie na umowę zlecenie a umowę o prace dają wedle własnego uznania. Godziny pracy ok, czasami zdarzają się jakieś wymagane nadgodziny, do tego niektórzy mistrzowie magazynu przyczepią się o byle rzecz. Ogólnie jest ok ale mogłoby być lepiej

Booo
@Matti297

Pieniądze muszą być ok, jak chińska korpo ma marzę 300 proc. Tylko wiadomo gdzie idą, zresztą marzę widać po życiu szefów. Wystarczy na to spojrzeć, żeby wiedzieć ile ciuch w produkcji kosztował.

Marzena

Nie polecam i przestrzegam. Rekrutacja to jakaś kpina.

Koquz
@Marzena

Nie polecam przechodzić rekrutacji, na tym etapie kpina się nie kończy. Firma zarządzana typowo po polsku - inwestuje w fasadę, a dla pracowników zostają sztuczne motywacyjne gadki-szmatki.

Czy rozmowa rekrutacyjna w OTCF S.A. odbywa się również w języku angielskim?

Lil

Tak, fragment rozmowy jest w języku angielskim

Jolka

@Mayka ehh serio myślałam, że da się tu też zdobyć awans..

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w OTCF S.A. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Regionalny Kierownik Sprzedaży (Retail Area Manager)?
Mayka

Nie polecam zero systemu motywującego Wola zapłacić Lewandowskiej za marketing niż pracownikom za ciężka prace Nie ma premii nie ma bonusów Mobbing i brak możliwości awansu

Anna Lewandowska
@Mayka

Muszę jakoś wyżyć

ajj

od nowego roku jest dramat , brak premii dla sprzedawców, ucinanie etatów a pracy coraz więcej, kontakt z działem logistyki woła o pomstę do nieba co pokazuje, że nie tylko w sklepach źle się dzieje. Szukanie pieniędzy wszędzie tylko nie tam gdzie trzeba. Robienie z klientów osób niezbyt mądrych. Kary nakładane za niezastosowanie się do zasad, których nikt z wyżej postawionych podmiotów nie przestrzega.

j.a

Hej, czy ktoś podzieli się informacjami jak wyglądają warunki pracy w biurach w Krakowie? Jakie warunki finansowe na danym stanowisku, jak przebiega rekrutacja?

Zaciekawiony

Cześć, proszę o opinie na temat pracy jakoś IT PM Jak atmosfera w dziale ogólne informacje. Jaka pensja? Jak możliwości rozwoju?

Bartosz
@Zaciekawiony

Chodzi Ci o stanowisko IT Project Manager? Nie znam wysokości pensji, ale firma oferuje sporo benefitów takich jak paczki świąteczne, karty zniżkowe na produkty czy imprezy integracyjne. Daj znać jeżeli będziesz aplikował.

Heloł

Co do kasy nie jest zła atmosfera też dobra lub bardzo dobra, ale jeżeli chodzi o wymagania od człowieka to wiecznie za mało za wolno i za mało. Co do szkoleń to regularnie co 2-3 lata z tego co widze po innych na magazynie. Zarządzanie na magazynie średnio sie klei ma niektórych zmianach. Ale mimo wszystko polecam nie jest źle.

Joanna
@Heloł

To fajnie, że macie dodatkowe szkolenia w OTCF. Dobrze jest móc poszerzać swoje kompetencje w pracy. A czego konkretnie można się na nich nauczyć?

Firma nie jest zła, wszystko zależy jak się trafi z działem. Zarobki też nie tragedia, wszystko zależy jak negocjacje pujdą. Sam już nie pracuje tam ale nie że względów finansowych a raczej nie dogadywania się z przełożonym.

Julita
@Michał

W jakich kwestiach nie potrafiłeś dogadać się z przełożonym? W swoim komentarzu wspomniałeś o nie najgorszych zarobkach, które oferuje firma OTCF. Czy będziesz tak uprzejmy i napiszesz dokładnie, na jaką stawkę można liczyć na początku zatrudnienia? Jest ona uzależniona od doświadczenia zawodowego, które ma dany pracownik? Odpowiedz, proszę.

@Julita

Zbyt duża chęć kontrolowania ( w moim odczuciu) różnice w podejściu do pewnych spraw. Co do zarobków to mogę powiedzieć że konto wpływała kwota z cyfr 4 z przodu. Co do doświadczenia to 7 lat doświadczenia we wcześniejszych firmach i ponad rok pracy w OTCF. Zmieniłem prace nie dlatego że nie mogłem tam dalej pracować (bo nie było tak źle) ale dlatego ze gdzieś może być lepiej :)

Julita
@Michał

Dziękuję za odpowiedź. Mógłbyś napisać jeszcze, czy poza podstawową stawką wynagrodzenia firma OTCF oferowała zatrudnionym pracownikom również ewentualne dodatki w postaci bonusów bądź premii? Jeżeli takie dodatki występowały, możesz napisać, jakie warunki należało spełnić, aby móc liczyć na ich otrzymanie? Zachęcam do dalszej aktywności.

@Julita

Co do bonusów, to jedyne jakie ja znałem to karta zniżkowa na produkty, kupony rabatowe na własne produkty na święta, Nieźle wyposażona kuchnia zawsze zaopatrzona w owoce, kawę, herbatę, mleko, cukier :) Co do premii to nie było mi tego poznać wiec się nie wypowiem.

@Michał

Fajnie, że firma oferuje dodatki do wynagrodzenia. A czy miałeś możliwość brać udział w szkoleniach lub kursach branżowych, które także są formą bonusu procentującego w dalszej karierze zawodowej. Czy firma - według Ciebie - jest przyjazna dla pracownika, dzięki czemu ambitne osoby, które chcą podnosić swoje kwalifikacje, mogą starać się o podwyżkę i awans? To istotne sprawy dla osób, które są zainteresowane zatrudnieniem.

@Franciszek

Ja osobiście nie miałem okazji skorzystania z żadnych kursów co nie znaczy że inni nie mieli - nie mam na ten temat wiedzy. Awanse w Firmie Oczywiście były i to nawet zbyt wiele ich było (oczywiście w moim odczuci). Więcej PM niż pracowników w danym dziale trochę nie mieściło mi się w głowie ale jeśli przynosiło to korzyści firmie (tego nie wiem) to nie mi to krytykować.

@Michał

Dziękuję, że się odezwałeś i dodałeś trochę informacji o firmie, gdyż od kilku miesięcy nikt nie wypowiadał się w tym wątku. Jaka była według Ciebie atmosfera w firmie OTCF i czy miałeś dobre relacje ze współpracownikami i przełożonym? To ważne, żeby pracować w przyjaznym otoczeniu. Czekam na dalsze wpisy o pracodawcy.

Yachu
@Michał

Musiałeś odejść bo z ortografią jesteś na bakier i wstyd nam było za ciebie.

@Yachu

Znasz mnie? pracowałeś ze mną? Szkoda że nawet się nie przedstawisz. Żal mi ludzi którzy jedyne czym potrafią się dowartościować to wytykając innym ortografii. Mam nadzieję że tobie jest dobrze w otcf i nie będziesz leczył swoich frustracji na forum a jak masz coś sensownego do powiedzenia o otcf to się tym podziel. Ja staram się obiektywnie opisać jak jest/było ze wszystkimi zaletami i wadami. Mimo wszystko Pozdrawiam

@Michał

Zgadzam się z Tobą. Na tym forum najważniejsze są opinie o pracodawcy i doświadczenia osób zatrudnionych w OTCF, a nie styl wypowiedzi. To ważne, żeby przedstawić realne warunki zatrudnienia, żeby osoby zainteresowane pracą mogły wiedzieć, czego spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej i w pierwszych dniach pracy. Może inni pracownicy zatrudnieni w firmie także napiszą kilka słów o tym jak postrzegają pracę w OTCF. Zachęcam Was do tego.

Malarz
@Franciszek

Według mnie zatrudnienie przebiega dobrze, to moja pierwsza prac więc nie mam porównania, ale pieniądze nie są złe a i atmosfera całkiem, całkiem

Joanna
@Malarz

Najważniejsze, że sam jesteś zadowolony z warunków, jakie zaproponował Ci ten pracodawca. Sam wspomniałeś, iż praca w OTCF jest Twoją pierwszą, a więc tym bardziej się cieszę, że wszystko przebiega dobrze. Jestem jednak ciekawa, jaką formę umowy zaproponowano Ci na sam początek? Czy udało Ci może podpisać umowę o pracę na czas nieokreślony? Powiedz nam coś na wskazany temat.

x

HR totalna porażka ,bez pojęcia opowiadający głupoty i nie potrafiący przeprowadzić normalnej rekrutacji tylko radosna twórczość i zabawianie się w Boga !!!!!! Ludzie w HR nie maja pojęcia o stanowiskach rekrutacyjnych i nie wiedzą co i jak dlatego tylko powinni umawiać spotkanie i tyle a szczególnie w tej firmie !!!

@x

Brałeś w ostatnim czasie udział w procesie rekrutacyjnym do pracy w firmie OTCF? Widzę, że nie jesteś zadowolony z poziomu przeprowadzenia rozmowy, dlatego mam pytanie, czy będziesz tak uprzejmy i przedstawisz jakie pytania zadawano Ci w trakcie rozmowy? Swoją odpowiedzą, pomożesz osobom, które w przyszłości mogą aplikować do pracy w tej firmie.

kandydatka

Witam, chciałabym zapytać jak Wam się pracuje w centrali w Wieliczce? jaka jest atmosfera? Jak ludzie? Da się normalnie pogadać i poznać fajne osoby czy raczej wszyscy w swoich pokojach i brak chemii albo wyścig szczurów? Jak nadgodziny? są takowe? bo z tego co czytam na płatne nie ma co liczyć, ale czy w ogole one występują i jak czesto? Jak kierownictwo? czy utrudnia życie swoimi pomysłami czy widać w tym wszystkim jakiś przemyślany plan? Benfefity z tego co czytam to jakaś abstrakcja a czy firma inwestuje w szkolenia? Jest jakaś kantyna lub gdzieś w pobkliżu da się coś kupić na obiad czy codziennie trzeba przyjeżdzać z własnym? Pozdrawiam :)

Wiki

Zastanawiające jest to długie milczenie? czy jeszcze coś robicie w firmie? A może jest tak dobrze i nikomu nie chce sie pisać?

rtyh

no zwlaszcza ze to na czysto to faktycznie sporo jednak

wiem!

Hej, najgorzej jest trafić do kanałów hurtowych sprzedających właśnie markę OUTHORN!Jest umowa o prace ale zarobki bardzo cienkie! Na rozmowie kwalifikacyjnej mydlą Ci oczy wysokimi premiami od obrotu a jak przychodzi co do czego po 3 miesiącach próbnych zderzasz się ze ścianą! Za to co proponują nie da się przeżyć! Cały czas presja i naciski! Atmosfera wisielcza i tyle!

realista

TU źle tam źle...Ludzie, opamiętajcie się !!!! w pracy liczą się trzy rzeczy atmosfera, forsa i możliwość rozwoju. Nic więcej. Nikt nie lubi być jak jego współpracownicy to konfidenci ale i wolontariatu to nikt nie będzie robił. Wiem wiem, każdy by chciał 5000zł miesięcznie, czas pracy 13-15, dwa podpisy, kawka na biurku, służbowe auto najlepiej - Range Rover itp.... Ale tak nie ma, w każdej pracy W KAŹDEJ ! będzie jakiś konfident albo kiepska atmosfera albo słabe pieniądze. Nie ważne czy pracujesz w IBM, na poczcie, w banku, jako policjant, prostytutka (każdy zawód biorę pod uwagę ;) ) czy też jako mechanik samochodowy.... Każdy ma swój system jak patrzy na miejsce pracy. Wniosek? jak masz kiepską pracę - zmień pracę. jak masz słabą wypłatę - idź na kursy, dostrzegaj to czego nie widzą inni a znajdziesz pracę. jak masz kiepską atmosferę - może pracujesz z samymi niemiłymi ludźmi albo zapytaj sam siebie - co robię źle...

szambo i gnój

Jak powyżej, ta firma to totalna padaka. Gdyby nie umowy z PZN dawno by już jej nie było na rynku. Styl zarządzania na poziomie zerowym, banda nieuków, a może i nauczeni ale brak doświadczenia, tylko to co im sie wydaje. Żenada, nie polecam pracy w centrali nikomu.

out

jeżeli chcesz pracować w biurze, to nie licz na jakiekolwiek nadgodziny:). tak jak ktoś napisał wyżej, pani z hr gada na rozmowie głupoty, potem przychodzi manager i gada jeszcze większe głupoty i tak firma kupuje ludzi, naturalnie nie powiedzą od razu, że dają minimalne stawki na rynku. Dowiadujesz się na końcu.Więc prawie wszyscy zatrudniają się i szukają dalej pracy, bo tam przyszłości nie ma. Robia co mogą by kogoś zatrudnić a potem dać mu kopa w tyłek, nie mają pojęcia co się dzieje na rynku pracy i jakie stawki.

outhorn out

2 300 ???? zapomnij, podobnie jak o innych o które pytałeś/aś. Ta firma płaci minima krajowe, (usunięte przez administratora) ludzi jak tylko może. Jak jesteś po studiach to dobra firma na zdobycie doświadczenia i nic więcej. A jak już gdzieś pracowałeś, to lepiej szukaj pracy dalej.

4F

Omijać szerokim łukiem. Szkoda czasu na rozmowe kwalifikacyjna. Mydlą oczy, a potem jest tylko ogorzej.

Zostaw merytoryczną opinię o OTCF S.A. - Wieliczka

• Jak się pracuje w OTCF S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy OTCF S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTCF S.A.?

OTCF S.A.