Opinie o Comperia.pl. S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Comperia.pl. S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Comperia.pl. S.A. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż powierzchni reklamowej w mediach internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comperia.pl. S.A. w Warszawa

nic nie słyszałem a jestem z wawy

Po zakończonym procesie rekrutacyjnym firma nie wysyła informacji zwrotnej.

Vvvvvb
@Anonim

No to norma, nie wiem co sie czepiasz

Kuba

Tak rzadko piszecie bo jest dobrze czy z innego powodu?

Arek
@Kuba

Widać, że firma się rozwija.

helloboy

Absolutnie nie polecam pracy w call center tej firmy. Premie których nie można wyrobić. Nie można, bo nie ma z czego. Wielka porównywarka z jedną lokatą bankową. Menadżerki jeśli Cię polubią to fajnie, jeśli nie będziesz mieć opierdziel co 5 minut. Dyrektor call center.... Cóż cwaniaczek. Rzuca tekstami takimi które idą w pięty. Jedyne co fajne to atmosfera między ludźmi na słuchawce.

Jogi
@helloboy

No ale serio Comperia. Zmieńcie tego dyrektora. Bo gośc jest tragiczny, nie posiada autorytetu (Trudno zeby ktos o wygladzie dziewicy orleańskiej go posiadał), Kazdy kto pracował na słuchawce wie jakie sa realia tej pracy i co sie da zrobić, a co nie. A ten facet jest teoretykiem !

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kuba

W internecie pojawiły się ogłoszenia na stanowiska IT - Developer PHP. Czy osoba z rocznym doświadczeniem, działająca na Symfony 2, znająca podstawy HTML/CSS ma szanse na rekrutacji ? Czy to jest praca na stałe czy tylko konkretny projekt ?

Olga

Comperia.pl. to fajna firma. Bardzo podoba mi się, że firma jest aktywna na forum, udziela informacji i odpowiada ludziom na pytania. Myślę, że bardzo dobrze traktują pracowników skoro maja takie działania.

Iza

Witam, mam pytanie na czym polega praca specjalisty ds.marketingu efektywnościowego? Jakie prace można wykonywać w domu?

@Iza

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za planowanie, realizację oraz raportowanie wyników działań mających na celu pozyskiwanie klientów do naszej porównywarki oraz multiagencji Comperia Ubezpieczenia. Nie wykluczamy, że część pracy (np. prowadzenie kampanii, monitorowanie) może być prowadzone z domu, ale generalnie preferujemy pracę na miejscu, w biurze.

Edyta

Szanowni Państwo, jestem Redaktorem GoWork.pl i po najechaniu kursorem na mikrofon uwidaczniają się informacje na temat mojej roli na Państwa wątku. Moje pytanie miało zatem na celu pomoc użytkownikom w uzyskaniu rzetelnych informacji.

Edyta

Jakie formy zatrudnienia preferuje firma Comperia.pl. S.A.?

@Edyta

Pani Edyto, wszelkie formy współpracy są możliwe w firmie Comperia.pl S. A. Którą ofertą pracy jest Pani zainteresowana?

@helloboy 2016-08-19 13:04:11 Dzięki Helloboy za komentarz. To jest pierwszy w historii negatywny komentarz o Dziale CC. Wymagania stawiane naszym Pracownikom, dostosowujemy do Ich stażu pracy i doświadczenia. Jesteśmy zawsze otwarci na uwagi i mocno zaangażowani w szkolenia i coachingi. Nie myli się ten, kto nic robi. Nie każde stanowisko/każda praca, jest dla każdego. Tobie Hello (usunięte przez administratora) (usunięte przez administ (usunięte przez administratora) życzymy powodzenia w nowej pracy, a pozostałe osoby zapraszamy do spotkania się z nami :)

tolo

Szkoda, że koncepcja trochę firmę przerosła. Młody niezbyt doświadczony w pracy z klientem i z agentem personel, problemy z płatnościami. Niektóre deklaracje i obietnice dośc zasadnicze pozostały bez echa. Komputer i porównywarka tego nie zastapi, liczy się zarobek.

Comp;-)

Mogę potwierdzić, że umowa o pracę jest, świadczenia pozapłacowe także, z klientami Comperii jest słabo, dlatego bez własnej bazy klientów nie dacie rady, a plany trzeba zrobić (kombinatorzy szybko odpadaja). W przeciwnym razie sa inne propozycje niż umowa o pracę. W tej branży wszędzie liczy się wielkość sprzedaży, nikt nie będzie dokładać do pracownika, a prowizje jakie płaca TU sa zmienne, często niezależnie od multiagencji. Premii już nie ma, po okresie próbnym umowa o pracę na 2 lata jeżeli zrobisz plany, potem na czas nieokreślony. Wynagrodzenie: podstawa + prowizja ( zmiennna), uzależniona od wielkości i struktury sprzedaży ( w zależności od TU) oraz od kaprysów TU. Dla agenta z własnymi klientami, doświadczeniem, który i tak robi wymagane minimum to fajna opcja: dostajesz kompa, obsługę informatyczna, porównywarkę, pomoc produktowca, płatny urlop i inne pozapłacowe benefity, czego nie miałeś jako agent na działalności gospodarczej. Godziny sa elastyczne. Minusem jest wirtualny kontakt z pracownikami, czasami brak kontaktu, brak poczucia przynależności do zespołu, brak szkoleń, ale to może w przyszłości zmieni się.

Na stanowisko Młodszego Doradcy Klienta poszukujemy osób znajdujących się na starcie kariery zawodowej, które są zmotywowane do rozwoju. Cenimy pozytywną energię i ciekawą osobowość, bo z takich osób składa się nasz zespół. Umowa o pracę jest jak najbardziej możliwa już od pierwszego miesiąca pracy. Zapraszamy do składania aplikacji!

Magda

Czesc. Chcialbym sie czegos wiecej dowiedziec na na temat pracy w firmie Comperia.pl warunki, skad kontakty sie bierze itp bardzo by mi to pomoglo w podjeciu decyzji. Moj mail: madzia.gwiazdka1@wp.pl

@Magda

Szanowni Państwo, wszelkich informacji na temat rekrutacji oraz warunków pracy na stanowisku Specjalisty ds. Sprzedaży Ubezpieczeń może udzielić Państwu bezpośrednio Dyrektor Zarządzający Comperia Ubezpieczenia Daniel Palak. Prosimy kierować pytania na adres kariera@comperia.pl. Pozdrawiamy, Zespół Comperia.pl S.A.

ZAINTERESOWANY

Witam. Poszukuje kontaktu do kogoś kto mi powie coś na temat pracy w tej firmie. Zastanawiam się nad podjęciem zatrudnienia w sektorze ubezpieczeń. Jeżeli ktoś by był tak wporządku i podzielił się swoimi doświadczeniami będe wdzięczny. Podaje kontakt daylight2@wp.pl

ala

No ok tylko tak naprawdę jakie firma ma wyniki na GPW, kto jest głównym udziałowcem, skąd pozyskuje środki, czy sama na siebie zarabia i na co są wydawane pieniądze? Polecam lekturę na stronie GPW.

@ala

Comperia Ubezpieczenia koncentruje się na sprzedaży produktów ubezpieczeniowych z wykorzystaniem unikatowej technologii Comperia Agent, dzięki której wybór najlepszej oferty dla klienta staje się jeszcze prostszy. Spółka Comperia Ubezpieczenia, do której teraz prowadzimy rekrutację należy w 100% do spółki Comperia.pl S.A. notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych. Z tego względu nasza spółka prowadzi bardzo przejrzystą politykę informacyjną i każdy (inwestor, pracownik) może dowiedzieć się z publikowanych raportów bieżących oraz okresowych (dostępnych tutaj: http://relacje.comperia.pl/) jak firma finansuje swoje inwestycje i rozwój, jakie ma plany oraz projekty. Spółka rozwija się bardzo dynamicznie i finansuje się z zysków własnych, a projekty z lat 2014-2015 zostały sfinansowane z kapitału pozyskanego z emisji akcji przeprowadzonej na początku 2014r . Jesteśmy porównywarką usług finansowych, ubezpieczeniowych oraz GSM i naszą misją jest oszczędzanie czasu, a także pieniędzy naszych użytkowników dostarczając im na co dzień odpowiedzi, gdzie znajdą najtańsze kredyty, najwyżej oprocentowane lokaty, najlepszy abonament GSM czy najtańsze ubezpieczenia OC/AC. W przypadku pytań dotyczących naszej działalności, finansowania, strategii, itp. prosimy o kontakt na adres relacje@comperia.pl

Kandydatom i kandydatkom na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży Ubezpieczeń oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełen lub część etatu. W przypadku pozytywnej oceny pracy po zakończeniu okresu próbnego kolejną umowę o pracę zawieramy na czas nieokreślony. Wymiar urlopu wypoczynkowego zależy od ogólnego stażu pracy zatrudnionej osoby. Dopuszczamy także współpracę z osobami prowadzącymi własną działalność gospodarczą.

Oferty Pracy

Specjalista ds. Sprzedaży Ubezpieczeń Comperia.pl. S.A. 2015-12-11 Żródło: Gowork.pl Wrocław (dolnośląskie) Comperia Ubezpieczenia jest najbardziej innowacyjną multiagencją ubezpieczeniową w Polsce. Naszym celem jest dopasowanie produktów ubezpieczeniowych do przetrzeb klientów, dlatego codziennie porównujemy kilka tysięcy ofert Towarzystw Ubezpieczeniowych, wybieramy najlepsze spośród nich i przedstawiamy naszym Klientom. Aby realizować ten cel, zapewniamy naszym doradcom najnowocześniejsze systemy info

ja21
@Oferty Pracy

Proszę o informację czy w/w stanowisko wiąze się z jakimś ryzykiem? Jest to praca w domu? Nie ma biura?

mar2
@Oferty Pracy

Dla wszystkich niezdecydowanych polecam pracę w Comperii. Pracuję na stanowisku specjalisty do spraw ubezpieczeń od kilku miesięcy. Nie ukrywam, że tak jak wy zajrzałam na tą stronę, żeby przeczytać opinie o Firmie. Mało tego ja zajrzałam na tą stronę po rozmowie kwalifikacyjnej, która przebiegła bardzo dobrze i po przeczytaniu opinii moja odpowiedź była negatywna. Dopiero po wyjaśnieniu wątpliwości u źródła podjęłam pracę. Pracuję zdalnie z domu co niesłychanie pomaga w godzeniu obowiązków domowych i rodzinnych. Jeśli ktoś naprawdę chce to można zarobić fajne pieniądze. W razie pytań na temat pracy pracy proszę o maila chętnie odpowiem.

Czoooort
@mar2

Witam. Zastanawiam się nad pracą w comperii, czy może mi Pani wytłumaczyć po jakim czasie zaczęła Pani pracować z domu i jakie są orientacyjne zarobki?

Proponujemy pytać u źródła. Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. W przypadku stanowiska Młodszego Specjalisty ds. obsługi klienta czasami zawieramy umowę zlecenia z osobami które studiują, to jednak nie wyklucza to zatrudnienia na etat.

Stok

W górę po stołkach pną się tylko Ci którzy wchodzą mocno w 4 litery komu trzeba i Ci którzy są zatrudnieni - oni robią oszołamiającą karierę bez żadnego wysiłku, wkładu w pracę i kompetencji. Reszta niestety szans na realny rozwój nie ma i powoli wszyscy uciekają. Nowy młody i niekompetentny zespół zatrudniony po znajonościach nie świadczy o niczym,sprawia jedynie ze kazdy traci wiare w tą firmę, i ta rotacja i zwalnianie osób tylko po to aby zwolnić stanowisko dla kogoś znajomego. Tylko patrzeć jak firmie się to czkawką odbije

Zostaw merytoryczną opinię o Comperia.pl. S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Comperia.pl. S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Comperia.pl. S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Comperia.pl. S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Comperia.pl. S.A.?

Kandydaci do pracy w Comperia.pl. S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Comperia.pl. S.A.