Opinie o Comperia.pl. S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Comperia.pl. S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Comperia.pl. S.A. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż powierzchni reklamowej w mediach internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comperia.pl. S.A. w Warszawa

stok

Pat - nie ma co tracić czasu na tą firmę, kariery tam bez znajomości nie zrobisz albo bez wchodzenia głęboko w cztery litery komu trzeba... żadnych możliwości rozwoju za marną kasę, więcej zyskasz startując w innej firmie nawet z niższego stanowiska bo będziesz miał realne możliwości rozwoju, awansu, może Cie docenią, dadzą podwyżkę, premie itp. - w comperii można się jedynie rozczarować bo nie otrzymasz nic z wyżej wymienionych... na początku obiecują złote góry a potem zderzasz się z brutalną rzeczywistością

Pat

No...miła lektura. Miałem iść jutro na rozmowe. Ale ich po prostu zleje...

trekkk

Szanse na awans żadne, na podwyżkę również, bardzo duża rotacja, w każdej chwili mogą nagle zwolnić bez konkretnych powodów - wystarczy że hrowiec będzie chciał obsadzić na Twoje stanowisko kogoś ze swoich znajomych to zwolnią cie z dnia na dzień. Aby wytrwać w tej firmie trzeba być zatrudnipnym po znajomosci, najlepiej być znajomym hrowca albo mocno wchodzić mu w tyłek, wtedy masz jakąś szanse na to ze Cie nie zwolnią albo nawet awansujesz, bo on jest w stanie awansować albo zapewnić dobre stanowisko swoim znajomym nawet jak są kretynami, nie radzą sobie i nie kumają tego czym się zajmują. Kiedyś ta firma była normalniejsza ale teraz dzieje się coraz gorzej i pracownicy nie mogą już spokojnie pracować bez lęku przed naglym zwolnieniem, straszna atmosfera jest przez to, no i tez kiedys jakies szanse na awanse i podwyzki byly teraz dotyczą one tylko tych po znajomości zatrudnionych

niemamnicka

Na start kariery ok. Po kilkunastu miesiącach pracy tu mogę stwierdzić, że ogólnie średnio. Szkoleń 0, szanse rozwoju mierne, kasa dostateczna, atmosfera dobra. Ponadto duża rotacja, niespodziewane zwolnienia. Praca w openspace - więcej minusów niż plusów. Decyzja należy do ciebie.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Nowa

Hej. Powiedzcie mi jaka jest stawka brutto na godzinę w tej firmie na stanowisku młodszy doradca klienta?

loll

Umowy łączone czyli dostaje sie najniższą krajową na umowie o prace a reszte kasy na umowie śmieciowej, na trójkę z przodu też nie masz co liczyc na poczatku chyba ze startujesz na wyższa stanowisko, podwyżek nie chcą dawać ani premii, tylko wysokie stanowidka i it dostaja dobre pieniadze, pozaplacowych swiadczen tez nie daja bo samemu trzeba placic za nie

wwo

Weronika są jakieś wolne stanowiska ale to normalniejsze zapewne HRowiec przewidział ponownie dla swoich znajomych, już pare osób znajomych zatrudnił. Ta firma to lipa nie ma co liczyć na kokosy i godne traktowanie, szanse na awans znikome chyba że jesteś rodziną czy znajomą szefów lub HRowca. Dają śmieciowe umowy łączone i ni nie ma co liczyć na super warunki w tej firmie, z tej firmy należy uciekać a nie pchać sie do niej

Programator

Tutaj masz listę aktualnie wolnych stanowisk do obsadzenia, jest aktualizowana. Pozdr

Ziom

Karo, wszystko fajnie :) Powiedz lepiej jakiego stanowiska szukasz. Murarz, tynkarz - aktualnie brak zapotrzebowania.

zyx

Jakis blad w nazwie comperia nie jest z torunia tylko warszawy ul. Domaniewska

zyx

BoB - 2013-04-30 19:35:26 Jak z perspektywami na rozwój (jakieś szkolenia?)? Da radę w miarę szybko uzyskać awans? Gdzie się znajduje siedziba firmy, czyli tzw. jej lokalizacja i jak długo istnieje firma na rynku?Jak ja pracowałem to nie było żadnych szkoleń, może teraz się zmieniło, tak naprawdę nie było nawet szkolenia wstępnego tylko na zasadzie to jest twoje miejsce i pracuj.

programista

Hej. Pracuje w tej firmie jako programista. Nie jest to moja pierwsza praca. Programuje już ok 8lat, z tego około 1roku pracuje tutaj. Nauczyłem się wiele, współpracuje z profesjonalistami w tej branży i ciągle się rozwijam. W zawodzie informatyka-programisty o to właśnie chodzi. Polecam dla "cyborgów" z jajami. Nie polecam dla słabych zawodników i leni, którzy nie chcą rozwijać swoich umiejętności.

Zostaw merytoryczną opinię o Comperia.pl. S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Comperia.pl. S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Comperia.pl. S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Comperia.pl. S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Comperia.pl. S.A.?

Kandydaci do pracy w Comperia.pl. S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Comperia.pl. S.A.