EVER GRUPA

Opinie o EVER GRUPA

mars

Na Ing na puławskiei plac Uni pracownicy robiom co chcą brygadzistka na wszystko pozwala ma swojego pupila pana Adama i tylko z nim spędza całą noc może to kochankowie kiedyś tak nie było

lublin

w lublinie na felicity dali aneksy do umowy i mamy nową stawkę, w innych firmach podobno dają umowy o dzieło i płacą jak im się podoba. teraz wszyscy co pracuja w innych firmach sprzatajacych walą drzwiami i oknami do felicity bo tu jest normalnie. najgorsze jest ze kierownik z felicity odchodzi , co teraz będzie ?

krak
@lublin

Przyjdzie następny. Nie mam ludzi niezastąpionych.

Jola

Mamy nowego dyrektora z nowym rokiem to zrobi porządek w końcu.

k

Właśnie zamiast pisać weż się za robote bo to tylko nygusy i flejtuchy wypisują takie bzdury jak ci się nie podoba to zwolnij się.

Pracownik Fizyczny

Szukam (usunięte przez administratora)

Czy są oferta aktualna

k

Właśnie pani kierownik w krotoszynie też nie umie liczyć godzin też ujmuje . Są nie ludzcy wymagają czystości a to jest zakład produkcyjny są osoby kture wypowiadają się dobrze o szefostwie bo to są lizusy nie lubie takich osób brzydze się takimi osobami

U nas w Ktoszynie też Pani Magda wymaga czystości

Pani Magda też psychicznie znęca się nad niektórymi pracownikami a Pan Marek to nie wiemy jaką funkcje pełnu chyba towżyską też bym tak chciał 8 godzin przesiedzieć i kase eziąść wymagają czystości a to jest zakład produkcyjny każdy ma do posprzątania ,2000 m kw

xxx
@U nas w Ktoszynie też Pani Magda wymaga czystości

a jak atmosfera w Krotoszynie kasa na czas zastanawiam sie wlasnie czy isc tam do pracy ale niewiem czy warto

W.M.L.K
@U nas w Ktoszynie też Pani Magda wymaga czystości

ludzie w krotoszynie powinnli wziość się za prace a nie przesiadywać na obiekcie 39 jest ich wielu ..chodzą i robią pierdoły zajmują się wszystkim tylko nie tym co powinli..zamiast pracować to ci co jezdzą maszynami to tylko mają do wszystkich żąle aby nie do siebie pracują 3 godziny a reszte stoją pierdzielą o innych palą papierosy ..a kobiety to mają zapierdziel że hej ...Pani Magda powinna ich gnać a nie im tak pobłaża ..Pani Magdo głowa do góry

@W.M.L.K

Witam posiadam 2 grupe czy warto isc do pracy w firmie Ever na obiekt w Krotoszynie jak z placa na jaki czas daja umowe jaka jest wogole atmosfera Praca jest na jesna zmiane czy na dwie ? Prosze om odpowiedz kogos kto pracuje wlasnie na obiekcie w Krotoszynie

Krzysztof brygadzista
@Piotr

Witam dostaliscie może paczki na Wielkanoc?????

eee
@Krzysztof brygadzista

Tak. Paczki o wartości około 600 zł plus talony do Auchan na 500 zł .

Wasz Anioł

Porada dla pracowników firmy Ever z Krakowa Galerii bonarka Ktoś regularnie Cię upokarza w pracy, nieuczciwie traktuje? A może narzuca obowiązki pod groźbą zwolnienia? Jeśli tak, możesz być ofiarą zastraszania. Z mobbingiem mamy do czynienia wtedy, gdy ktoś zastrasza współpracownika, często na oczach pozostałych kolegów z pracy. Bardzo często dochodzi do zastraszania pracowników niższych rangą. Jest to podobne do praktyk znęcania się, które mają miejsce, gdy czyjeś zachowanie ma charakter obraźliwy - na przykład, wypowiadanie komentarzy o podłożu seksualnym, rasowym, religijnym lub jeśli chodzi o orientację seksualną. Nie jest możliwe oficjalne wniesienie skargi ze względu na bezpośrednio zastraszanie, ale można to uczynić w oparciu o prawo dotyczące dyskryminacji oraz znęcania się. Jeżeli zostałeś zmuszony do rezygnacji z pracy z uwagi na to, ze byłeś zastraszany, możesz wnosić o konstruktywne zwolnienie z pracy. Przykłady przejawów zastraszania Zastraszanie łączy w sobie znęcanie się na kimś, psychiczną lub słowną przemoc, upokarzanie oraz umniejszanie czyjeś pewności siebie. Prawdopodobnie padłeś ofiarą zastraszanie jeśli, na przykład: Stale ktoś ma do Ciebie pretensje Jesteś upokarzany na oczach swoich kolegów z pracy Jesteś regularnie traktowany w sposób nieuczciwy Doświadczasz psychicznego lub słownego znęcania się Jesteś obwiniany za problemy spowodowane przez innych Zawsze otrzymujesz zbyt dużo pracy tak, że regularnie masz zaległości w jej wykonaniu Regularnie otrzymujesz groźby zwolnienia z pracy Możecie napisać pismo do Dyrektora lub Prezesa waszej firmy jeśli to nie poskutkuje możecie zgłosić sprawę na Policję do prokuratury do Państwowej inspekcji pracy. Mam nadzieję że ta porada może trochę podpowie wam jak rozwiązywać właściwie takie problemy. Ciepło pozdrawiam pracowników Dorota .M

Jaskółka

Co do jednego mogę napisać jeden wielki (usunięte przez administratora) pracowników ma się z (usunięte przez administratora) wyzysk zapierdalanie na kilku rejonach poniżanie uczciwych ludzi dziwne układy pewnych pracowników z brygadzistami brak uczciwości wobec pracowników .gnębienie i prześladowanie ludzi wręcz okazywanie takiej postawy że jak się nie podoba możesz się sam zwolnić ,Brygadziści tworzą atmosferę pewnego nacisku już można to podciągnąć prawie pod Mobbing niektórzy ludzie nie wytrzymują takiej presji psychicznie tam jest szkalowanie ludzi praca tam grozi okaleczeniem psychicznym myślę że może ktoś wreszcie nie wytrzyma i całą tą sprawę zgłosi do Państwowej inspekcji pracy Jeśli chce ktoś podjąć prace w Krakowie w Galerii Bonarka niech dwa razy to przemyśli zanim podejmie tam pracę

Rambo I Krew
@Jaskółka

Niestety w dzisiejszych czasach pracodawcy często wykorzystują umowę zlecenie, by ponosić mniejsze koszty za zatrudnienie pracownika. Wymagają od zleceniobiorcy by pracował dokładnie tak samo, jak osoba zatrudniona na „normalną umowę”, ale bez prawa do emerytury czy płatnego urlopu. Jeżeli z treści podpisanej umowy wynika, że będziemy wykonywać swoje obowiązki osobiście, odpłatnie, w warunkach nadzoru oraz w miejscu i o czasie wyznaczonym przez zleceniodawcę, to tak naprawę jest to typowa umowa o pracę i możemy uznać, że jesteśmy wykorzystywani. Nie dotyczy to przypadku, w którym z jakichkolwiek względów wolimy pracować na umowie cywilnoprawnej i sami podjęliśmy taką decyzję. Warto wiedzieć, że pracodawcy, którzy ewidentnie wykorzystują umowę zlecenie jak zamiennik umowy o pracę, mogą zostać ukarani grzywną w wysokości od 1000 do 30 000 zł na mocy art. 281 Kodeksu Pracy. Kara może być przyznana również na podstawie wniosku osoby zatrudnionej, czyli pokrzywdzonej. Wtedy na drodze postępowania sądowego można wnieść powództwo o ustalenie stosunku pracy. Podstawowe różnice pomiędzy umową zlecenie i o pracę Zleceniodawca nie może narzucić zleceniobiorcy miejsca i czasu, w którym musi wykonywać obowiązki

Mam pytanie jak tak naprawdę jest w firmie plusy i minusy czy umowa jest okey płacą na czas idę na rozmowę jako kier. piszcie prawdę ile można zarobić czy nie ma przekrętów jak pracują w Krakowie

ama

w sumie to nie interesują mnie już takie stanowiska pracy u was jako kasjerowa bufetowa, mżecie mi powiedzieć raczej jak zostać u was szefem kuchni?

pracownica

Atmosfera w pracy jest dobra. W Lublinie normalny kierownik i jak przyjadą z Warszawy to nikt niekrzyczy tylko kulturalnie są wobec ludzi nawet kierownik mówi żeby się nie bać .A to dużo daje bo w amluksie jak dyrektor przyjechał to wszyscy chowali się po kontach , bo nic mu nie pasowało zaraz krzyczał i wymyślał a tutaj każdy grzecznie i z uśmiechem . Pieniondze są na czas i atmosfera fajna. Każdy bal się odejść z amluksu do everu pod koniec roku ale dobrze zrobili smy bo niema porównania.

@pracownica

Atmosfera chyba jak pijecie wódkę z panią Bożeną (brygadzistką )pracowałam więc wiem co za imprezy działy się na szatni damskiej ,jeśli wam tego będzie mało to udowodnię to bo nagrałam krótki filmik telefonem i mam dwa zdjęcia z przełykania wódeczki pewnej pani .

@Uśmiechnięta

Przepraszam pomyliłam się z wpisem ale to było w Krakowie w pewnej galerii ci co czytają i tam pracują lub pracowali domyślą się ..

@Uśmiechnięta

Kraków bonarka wiem coś o tym tam jest takie skurwysyńst.o że głowa boli i nie ma na nich mocnych

@jaro

Pan mówi że nie ma mocnych moja koleżanka pracuje w Bonarce w sklepie odzieżowym i wpadłyśmy razem na pomysł żeby pokazać panujący tam syf pokazać to i owo na Facebooku założymy tam stronę czarne strony Galerii Bonarka czyli cały ten syf będziemy dokumentowały na Facebooku . Niech pan pomyśli Sobota Niedziela zasrane ubikacje pety butelki po wódce na klatkach schodowych zarzygane windy chcemy pokazać zaplecze kipiące syfem ja jestem na miejscu a koleżanka będzie wpadała jako klient i robiła zdjęcia podejrzewam że ludzie sami zaczną umieszczać ciekawe zdjęcia, Ever Grupa .macie posprzątane , zemsta będzie słodka . jeszcze myślę o powiadomieniu Interwencji Polsatu albo napisać do jakiejś gazety .

@Uśmiechnięta

Jestem za a jak będzie trzeba to ja w interwencji moge opowiedzieć co się dzieje i jak traktują pracowników żaden problem niech ich w końcu ktoś nauczy rozumu

@Uśmiechnięta

Pracowałem w ever na bonarce na nocki to wiem co się tam dzieje

@Uśmiechnięta

haha i myslisz ze interwencja zajmie sie twoimi wypocinami? hahahah a co ich obchodzi zasrana winda i to ze pewnie tam pracowalas i wywalili Cie za chlanie/ kradzież / ściemnianie albo inne kombinowanie. Dziewczyno 90 % osób takich jak Ty chce się zemścić na firmach sprzątających nie widząc swojej winy. weź się za robotę ... rozbawiłaś mnie ... interewncja do zarzyganej windy ... hahahahhahaa

obibok

Utrzymują firmę na ludzkich krzywdach tzn.temu co naprawdę zależy na pracy,szanuje ją,stara się jak może ,zasuwa jak wół.Nie potrafią tego docenić dać premię czy zapłacić rzetelnie dodatek nocny,ale o czym tu mowa.Najlepiej zatrudnić pijaka dać większą stawkę i czekać aż opieprzy coś cennego z obiektu.Bo on jest chory i ma orzeczenie.To jest bzdura żeby pracownik robił za pracownika i jeszcze za niego odpowiadał.

Olek

Z palcami to różnie chyba zależy na jakim obiekcie ,płacą na godziny ,ale zazwyczaj mało 8 zł ,oferty mają cały czas przyjmują na obiekty,najlepiej to zadzwonić do firmy i coś dadzą ja tak dostałem się na obiekt

ADAM

Mam prośbę do narzekających na tą firmę – idźcie i popracujcie w innych firmach sprzątających, zobaczycie różnicę!!! jak traktują servis sprzątający kierownicy i dyrektorzy. TJ brak terminowych wypłat, mobbing przez prezeskę dla kierowników, brak badań i szkoleń BHP dla pracowników świadczących usługi (zlecenie) Jesteśmy na samym dole drabiny społecznej, więc obrażanie się, że ktoś chce żeby praca była dobrze wykonana jest infantylne. My od tego jesteśmy, aby było czysto  Nie do końca wierzę, że na jakimkolwiek obiekcie chleją oficjalnie … tak na żywca i przełożony nic z tym nie robi, „BONARKA” jest w gestii chyba pana Jarka?? Tak myślę a on ma zasady i jest pryncypialny, więc nie wierzę, aby przymykał oko na takie tematy!!!!!

@ADAM

Jarek już dawno olewa Bonarke a wiedział o piciu bo i sam woził pijanego brygadziste Ludwika do domu

pracownik everu

tak tak brygadzista to ci awans a pani M brak slow

Była Klientka tego Obiektu

Zgadza się Mało Płacą - Podobno- 6, 50 złotych/za godzinę, Kierownictwo też chyba Mało Kompetentne, a Większość Pracowników Ever Group na Bonarce w Krakowie Pije podczas Pracy albo Śpi!

Jasiek

Jest spoko, a bedzie lepiej bo juz stawki podnoszą. Moja stara na pokojach to ostatnio prawie 2500 koła przyniosła

galerianka

Z Michałem dobrze sie pracuje jak sprzatalis my w leklerku w Lublinie i on byl tam kiero to spoko bylo normalny chlop. Jak miał opier... To tak zrobil, jak miał pochwalić to tez. Szkoda ze odszedł . Takich ludzi jest w dzisiejszych czasach bardzo malo.

lublin

tak, w lublinie w felicity jest dobrze, kierownik ma normalne podjescie , nie wydziera sie na ludzi, jak ma cos przekazac to grzecznie i z szacunkiem i zawsze podziekuje za prace, Pani dyrektor Ewa jak przyjezdza to tez jest mila i szanuje ludzi i kierownik zawsze mowi ze pani ewa jest fajna a jak on tak mowi to tak jest , dyrektor michal z atrium tez normalny gościu. kasa na czas, ludzi szanują. chcemy podwyzki, ale w innyh firmach sprzatajacyh w lublinie nie ma takiej atmosfery jak na felicity. wymagania sa duze, bo trzeba latac z odkurzaczem i odkurzac nawet rowki w windach i metalowe wejscia przed schodami ruchomymi ale kazdy z usmiechem przychodzi do pracy. kasa mala ale moze bedzie z nia lepiej

Ty to się zdecyduj czy chcesz lizać im tyłki czy odchodzisz z firmy plociuchu

Zostaw merytoryczną opinię o EVER GRUPA - Warszawa

• Jak się pracuje w EVER GRUPA?

Zobacz opinie na temat firmy EVER GRUPA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 257.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EVER GRUPA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 232, z czego 54 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EVER GRUPA?

Kandydaci do pracy w EVER GRUPA napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EVER GRUPA