EVER GRUPA

Opinie o EVER GRUPA

Tomi

Ja pracuje na Bonarce w krakowie, praca jak każda w tej branży jednak jest dużo lepiej niż przedtem w Amluxie. Kasa zawsze na czas. Dobrze zorganizowane zmiany można dorobić jak sie chce ( zastępstwa itp.). brygadziści cisną ale taka ich robota. W porównaiu do innych firm jest ok wiadomo kokosów sie nie zarobi ale nigdy nie brakowało mi choćby godziny w wypłacie.

w szoku

odradzam wszystkim prace e firmie ever,a jesli juz ktos musi to napewno nie na rondzie onz i w zlotych tarasach ...mozesz pracowac i 5 lat a umowy o prace i tak nie dostaniesz,skandal,

Rocco

A może ktoś coś powiedzieć o pracy w Marriotcie ?

Marti

WFC I znow szaleje nasza piekna kierowniczka .I znowu kaze robic za dwie osoby a jej prawa reka ma lajcik.Imienia nie bede pisac nam nawet godzinki nie dopisze a jemu dopisuje .Gdzie tu sprawiedliwosc

Pracownik Fizyczny

Szukam (usunięte przez administratora)

Czy są oferta aktualna

Rysiek

A ja tam wolem EWER, bo w Amluxie to wogule nie płacili, a tu płacą i to szybko nawet.

monik

Evergrupa to kicha i dno male pensje

w szoku
@monik

pesje nie sa male,sa smieszne,w obecnej chwili w ever zarabia sie chyba najmniej za caly etat 1100 zl smieszne...

EverGrupa

Szanowni Państwo, W celu usprawnienia komunikacji, otwarty został mail: alert@grupaever.com.pl Pod podany adres prosimy, by Państwo anonimowo wysyłali swoje opinie na temat zatrudnienia, niepożądanych sytuacji w pracy i dzielili się z nami swoimi przemyśleniami co powinniśmy wyeliminować, co usprawnić, co zmienić. Zapraszamy do korzystania, EVER Grupa

Marti

Hej wszystkim jak chcecie z........c to zapraszam na WFC kierowniczka tyran atmosfera dno a jej przydupas tomek przyszly brygadzista to dwulicowce kazdy kazdemu (usunięte przez administratora) obrabia a ten co pracuje na rampie wiecznie sie szlaja i nic nie robi

zadowolony

Witam na rondzie fajnie sie pracuje Agnieszka spoko jest ciezko ale oki

p

Co wy chcecie od tej agnieszki z ronda ja tam pracowalem bardzo fajna babka

nowy

Tylko sgnieszka

Basia

Na Bonarce jest ok. Jak sie uczciwie pracuje to nie mozna mieć zastrzeżeń. Można wiećej godzin wypracować brygadziści idą na ręke. Przykro mówić ale odnoszę wrażenie że tylko źle tym którzy mają gdzieś pracę, obijają sie i tylko kombinują jak nic nie robic a potem zdziwieni i obrażeni że ich szef z roboty pogonił.

łupina

wiem że są chętni na miejsce pana darka z placu uni więc rozpowszechniają takie opinie

jan

Moze ktos wie jak tam sie dostac na ten plac uni

dorota

Slyszalam o tym placu uni ze ten darek sam spi i pozwala ludziom spac taki brygadzista to skarb pozdrawiam

pd

Polecam wszystkim prace na placu uni na noce jest tam brygadzista darek ktory pozwala na spanie

błyskotek

na bonarce pracownicy z everu robią co chcą i sprzątają jak chcą , brygadzisci to są sami alkocholicy piją razem ze swoimi pracownikami i dlatego przymykają oczy na ich pijaństwo pozwalają wychodzić im wczasie pracy na sklepy a szczególnie na sklep auchen na alejke z alkocholami i są tacy którzy wchodzą trzeżwi i są tacy którzy się zataczają wchodząć na sklep auchen na dział z alkocholami w stroju służbowym !!!!!!!!! To jest skandal W mojej pracy by to nie przeszło ! !!!!!!!!!!!!!!!!Przynajmniej moja praca jest porządna!!!!!1

Barbara

jak tak mozna traktowac pracownikow to jest skandal dobrych ludzi nie pijących wy walic na zbity ryj , a alkocholikow zostawiająć którzy chleja ile wlezie brygadzisci dostaja w łape i przymykają na to oko co robią ich pracownicy oj wstyd w mojej pracy by to nie przeszło skandal jak tak mozna traktowac skandal !

zana

Zle traktowanie pracownikuw na wfc wyzysk 1 pani sprzata za 3 panie skad ta nowa kierowniczka pani izabela byla swietna bo ta lidka to tragedia wiecej miesza nisz usprawnia tylko zwalnia panie prezesie ever grupy pomocy

slawko

o ludzie teraz na wfc jest tragiczna kierowniczka nie ma pojecia o pracy widac ze po znajomsci ja przyjeli mala i wredna nie polecam obiekt na rondzie onz wfc

Zostaw merytoryczną opinię o EVER GRUPA - Warszawa

• Jak się pracuje w EVER GRUPA?

Zobacz opinie na temat firmy EVER GRUPA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 261.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EVER GRUPA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 234, z czego 56 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EVER GRUPA?

Kandydaci do pracy w EVER GRUPA napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EVER GRUPA