EVER GRUPA

Opinie o EVER GRUPA

Jolka

Placówka gastronomiczna firmy Ever - Sochaczew Mars Polska. Super kierownictwo, Pani Danka - super babka. Wszystkiego nauczy, we wszystkim pomoże. Bardzo dobre zarobki i zawsze na czas - kucharze mają ponad 3000 zł, można najeść się do syta wiec jak ktoś jest głodomorem to super sprawa! Dbają o pracownika jak w żadnej innej firmie. Z PAnią Danką idzie się zawsze dogadać jeżeli chodzi o grafik pracy. kuchnia nowoczesna, dobrze wyposarzona, Jedzenie robione ze swierzego mięsa i innych produktóww. Pracowałam i pracuję. Kuchnie chwalą sobie pracownicy MARS. smacznie, dużo i nie drogo. Z Everem po drodze wszsytkim :-)

EVEROWIEC

Zabawni jesteście. Był i amluxie i w implu, ale tylko tu mogę pracować i w końcu nikt mnie nie kantuje na kasie. PZDR dla dziewczyn z R1 i WFC

marcin

hehe wyrabia sie tu troche dobze ze odeszlem z tej Firmy!!! Slyszalem, że Aga z ronda odeszła- dobrze zrobila tak jak ta jak ta byla kierowniczka z wfc widzialem jaw blu city moze tam lepiej placa. ever schodzi na psy a 4 lata temu bylo calkiem calkiem

Wfc

Zastanawiam się kto wypisuje te bzdury bo napewno nikt kto tu pracuje.ale są osoby które pracowały jeszcze niedawno i może jest im Źal.A jeśli chodzi o kierowniczkę to życzę każdemu takiej kierowniczkę,super zapadną dziewczyna która świetnie sobie radzi.a osoba pisząca takieglupoty mogłaby mieć więcej honoru i odwagi żeby podpisac się własnym imieniem. Ja nie będę się podpisywać bo ten kto to pisał będzie wiedział kto mu odpisał.pozdrawiam grupę z WFC.

niezadowolona
@Wfc

Po pierwsze ja tam pracuje kolezanko .Po drugie nie pisz ze jest wspaniale bo sama sie oszukujesz.Po trzecie tez nie powiem jak sie nazywam bo mnie zwolnia wole sama sie zwolnic ale juz,nie dlugo .

Pracownik Fizyczny

Szukam (usunięte przez administratora)

Czy są oferta aktualna

Wfc

Nikt nikomu nie musi polecać tego obiektu.narazić mamy pełny skład. Nasza nowa pani kierowniczka dba o to.

Marti

Na WFC Emili Plater 53 nie polecam nikomu tego obiektu kierowniczka z panem Slawkiem obrabia wszystkim d.......e

Ever Grupa Sp.z o. o.
@Marti

Zachęcamy do przesłania nam opinii na adres: alert@grupaever.com.pl Pozwoli to na zbadanie sytuacji i podjęcie odpowiednich działań. Z pozdrowieniami, Ever Grupa Sp. z o. o.

widz
@Ever Grupa Sp.z o. o.

Witam chciałbym po informować o Pani która jest zatrudniona w firmie sprzatajacej o nazwie Ever Grupa ta Pani kompletnie nie umie sprzatac , duzo pyskuje , wysługuje się innymi, od pracowników biur wyłudza pieniądze, bezczelnie ich zaczepuje ,mówi do nich bezposrednio na "TY", udaje ze sprzata a tak naprawde sprzataja za nia inne Panie bo Pani Barbara nie umie wogule sprzatac , z panem Jarkiem Stanek jest tez bezposrednio na "TY ", P. Barbara Kalemba nie nadaje sie do pracy jako sprzataczka tylko do pracy wyudzania . Przypatrzcie sie Państwo na tą osobe B4B

@widz

witam wszystkich ja pracuje na tym placu uni i jest to wogule nie prawda o piotrze ze potrafi tylko krzyczec widocznie cie stamtat zwolnili i dlatego wypisujesz takie glupoty

Gosc

Nie zgadzam sie z powyzsza opinia .Jest falszywa do bolu najwidoczniej ktos kierowany zemsta i zawiscia napisal taka opinie . Smiem twierdzic ,ze pisala to kobieta ktora nie nadawala sie do sprzatania ! P.Barbare znam i wiem ze jest to bardzo rzetelna osoba ktora umie wykonywac swoja prace pod kazdym wzgledem. Jakie wyludzanie pieniedzy ?! Ludzie nie wierzcie w to ! Zgodze sie natomiast z wypowiedzia ze pisza tutaj ludzie ktorzy maja chyba problemy sami ze soba i potrzebuja sie wyzalic ...a Ta osoba ktora pisala takie brednie na temat P.Barbary niech nastepnym razem sie zastanowi bo bezpodstawne szykanowanie drugiej osoby a do tego uzywanie imienia i nazwiska jest KARALNE !

Gosc
@widz

krypto

zdecydowanie lepsza firma od Amlux nie mówiąc Impel. nigdy mnie nie oszukano choćby na 1zl wiec co Wy ludzie piszecie?!! Pozdrowienia dla Zlotnych Tarasów i wszystkich w Ever

kasia

Mój mąż pracowal na placu uni lubelskiej i tam tak jest a teraz się przeniusl na inny obiekt i czegos takiego nie ma i sobie chwali brygadzista potrafi prace rozplanować a nie tak jak na placu nie polecam tam pracy na noce pozdrawiam kasia

To na ktorym obiekcie tak jest ze kierownictwo nie reaguje na takie cos

kasia

Ever to jest dobra firma ludzie kiedy chca to przychodzi pija tydzień i wracają jak gdyby nic i pracują dalej to jest śmieszne ale to chyba tylko w warszawie takie rzeczy się dzieją a normalny człowiek jak się zle czuje i zadzwoni ze go nie będzie to odrazu ze może wcale nie przychodzić to jest chore

anem
@kasia

Jak płacą 7 zł na godz. zatrudniają na umowę zlecenie to nikt normalny nie przychodzi pracować do takiej firmy.

I tu się z tobą zgodzę kontrola powinna być nie zapowiedziana to wtedy może by się cos zmienilo

nk

Ta banarka to jest wielka pomylka jak by byl dobry kierownik to bylo by inaczej albo czescze kontrole z warszawy

karola

Karolina a moze ktos ci zapłacił by wychwalac firme ever a oczerniać amlux !!!!!!!!

karola

Karolina bzdury to ty opowiadasz moze tak u ciebie jest ale na bonarce jest inaczej ....

karolina

Bzdury opowiadasz amlux to najgorsza firma ja pracuje w ever i nigdy nie brakowalo towaru i kase mam na czas a pracuje juz 4lata i nie zamierzam zmieniac

karola

ever to ogromna firma (usunięte przez administratora) udus, która na wszystkim zaoszczędza , na chemii, na workach, papierach,recznikach, itd, a najwazniejsze jest to ze na pensjach pracownikow zaoszczędzają nie wypłacja odpowiednia ilość przepracowanych godzin , obcinaja godziny no gdzie w normalnej firmie sprzatajacej tak jest zeby na pracownikach zarabiac grube pieniadze dramat , zamiast miec 8zł przynajmniej to sie ma 6 zł na godzine to jest chore , Amlux jaki był ale nie oszukiwał , nie zabierał kasy , nie oszczedzal na chemi zawsze był towar na czas nigdy nie brakowalo a tu to jest wielkie nie porozumienie !!!!!!!!!!!!!!!1111

Na rondzie bylo duzo lepiej jak byla agnieszka czasem pokrzyczala ale bylo ok a teraz beznadzieja trzeba spadac z tad

pt

To poco pracujecie w ever skoro narzekacie

Tomi

Ja pracuje na Bonarce w krakowie, praca jak każda w tej branży jednak jest dużo lepiej niż przedtem w Amluxie. Kasa zawsze na czas. Dobrze zorganizowane zmiany można dorobić jak sie chce ( zastępstwa itp.). brygadziści cisną ale taka ich robota. W porównaiu do innych firm jest ok wiadomo kokosów sie nie zarobi ale nigdy nie brakowało mi choćby godziny w wypłacie.

w szoku

odradzam wszystkim prace e firmie ever,a jesli juz ktos musi to napewno nie na rondzie onz i w zlotych tarasach ...mozesz pracowac i 5 lat a umowy o prace i tak nie dostaniesz,skandal,

Zostaw merytoryczną opinię o EVER GRUPA - Warszawa

• Jak się pracuje w EVER GRUPA?

Zobacz opinie na temat firmy EVER GRUPA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 259.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EVER GRUPA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 233, z czego 55 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EVER GRUPA?

Kandydaci do pracy w EVER GRUPA napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EVER GRUPA