EVER GRUPA

Opinie o EVER GRUPA

Xxx

Hahaha szkoda czasu i nerwów na rozmowę z nimi. Gardzą wydajnymi i solidnymi pracownikami i zastępują ich niezgolami lub ludźmi z grupą bo za takich mają kasę. Liczy się kasa i tylko kasa a nie efekty i jakość. Urządzają sobie casting na ,,miotłę " udają że są tacy profesjonalni chcą przebierać w ludziach pomimo tego że ich nie mają. Hehehe chyba to dla nich swoista forma rozrywki i lubią takie klimaty bo się nudzą. Robią sobie z uczciwych ludzi niezle jaja. Kłamią patrząc ci w oczy. Umowa miodzio... lepiej patrz i czytaj co podpisujesz, Ze o brygadzistce ze skoszonym wzrokiem to już nie wspomnę. Ja bym dał jej miotłę tylko po to żeby na niej odfrunela i ludzi nie straszyła. Trochę pokory bo niedługo będziecie musieli pracowników sobie wystrugać z drewna.

Brygadzistka Ukrainka, Polacy traktowani jak psy, wstyd.

joanna
@Warszawa

Witam rozumiem że chodzi tu o brygadzistkę nadię z reduty.Jeżeliu tak to się zgadza bo sama przez nią odejść

Dariusz Mantewka

Pracuję już 4 miesiąc i jak na razie ok Łódź mbank. Płaca, praca, koordynatorka ok. Aczkolwiek są dni ciężkie ale jesteśmy w pracy a nie na wczasach. Trzeba być mobilnym na każde zawołanie, telefon. No ale po pracach na budowach "elektryk" to tu jest wspaniale. Pozdrawiam wszystkich.

Adi

Zostałem zmuszony do podpisania niewypełnionej umowy tj.ilosc godz.stawka,nic.bylo to po przepracowanym miesiacu z chakiem.pan kier. powiedział ze jak nie podpisze to nie dostane wypłaty.zmusił mnie tez szantarzem w/w wynagrodzenia do podpisania pobrania ubrań roboczych kturych nie dostałem.podobno za jakis czas bym dostał,ubior oczywiscie odpłatny jezeli roku nie przerobie.umowa z nazwa innej firmy niz ever grupa z kapitalem zakl.5000zl zał w 2017 r evwer ko oszusci i (usunięte przez administratora) ich.w dodatku jsk zrezygn...dost ..ok.300 zł mniej nix wypracowałem.szkoda moich nerw na wyjasnianie tego trafie hujka na ulicy przypadkiem to dost.w ryj.i sram na to ze to groźba karalna.zlodzieje i pasorzyty.ps.dla dupowlazow napisze ze nie jestem alkocholikiem opierdalaczem i nigdy nie zostalem zwolniony z pracy

Pracownik Fizyczny

Szukam (usunięte przez administratora)

Czy są oferta aktualna

Iza z Warszawy

Witam pracuje w tej Firmie od 4 Listopada i do dzsiaj nie mam pensie dałam sprawe do sądu Pracy

Franek

Podpowiedzcie czy warto starać się o prace w firmie?

W wawie na zebra tower bryg.ktura zaliczyla wszystkie firmy w wawa.kierownik baran dozuca jej kase za nic,musi miec chaka na niego.i pan z 1 zm stasiu (usunięte przez administratora) i nierob.nie radze isc tam do pracy bo jak kto nerwowy to ich (usunięte przez administratora) po tyg najwyzej.jebac te swinie.

Awokado

Sabina taka jest ale to nakazdym ich obiekcie tak się dzieję

Xyz

U kogo są paczki lub bony albo kasa na święta bożonarodzeniowe?

bata

W Lublinie podobno wszyscy chcą pracować u nas w Felicity. Przychodzą ludzie z innych galeri , z Ikei , z marketów i chcą pracować w everze. Dobrze że mamy dobrego kierownika i każdy dostaje pieniądze na czas. W innych obiektach pracownicy są poniżani i wyzyskiwani a u nas aż chce się przychodzić do pracy. Dużo z nas pracowało w różnych firmach ui kazdy mówi że tak dobrej firmy jak ever to nie ma. Pań kierownik każdego uszanuje, z każdym porozmawia i wysłucha i każdemu pomoże ten człowiek jest bardzo dobry . Ever to bardzo dobra firma.

BYŁA PRACOWNICA

JEDEN WIELKI SYF NA OBIEKCIE W WARSZAWIE PRZY DW GDAŃSKI. PIJAŃSTWO (usunięte przez administratora) A W ROLI GŁOWNEJ BRYGADZISTKA PANI MONIKA .

Aaaaa

Traktują ludzi jak murzynów do pracy za nędzne grosze a sami się na tym dorabiają

Rambo

Brygadzista Jacek to wspaniały człowiek. Horizon rządzi:)

Alicja

@mlody możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Jakie są warunki pracy w Ever Grupa Sp.z o.o.? @Agg Jak przebiegła rozmowa kwalifikacyjna? Czy zostałaś przyjęta? Jakie trzeba mieć doświadczenie, aby się dostać?

Jolanta

Powiem tak że jesteśmy szczęśliwi że Piotr Sz.........wicz został odnas z w-wy z okęcia zwolniony. Był to nie zgodny człowiek pod każdym względem. Jak można wyzwać kierowniczkie od (usunięte przez administratora) Ka... De... . Jakaś hierarchia i kultura obowiązuje przecież w firmie a nie zachowanie podwórkowe ludzi psychicznych chociaż co niektórzy mają większą kulturę od normalnych ludzi! Spółczujemy firmie która go zatrudni do siebie. To człowiek bez skrupułów i szacunku dla kobiet i ludzi.

Agg

Witam. Mam miec rozmowe w sprawie pracy jakp recepcjonostka w ich siedzibie w warszawie. Rozmowe mam miec z pania Sadowska. Jakoes opinie o pracy ich siedzibie?

mlody
@Agg

Jest fajna atmosfera

Lesek

Przepraszam Cię Emilio i Krzysztofie za to ze się pod was podpisywalem. Stanowski Leszek

zwolniona

Obiekt MARS w Sochaczewie .Fatalna kierowniczka nic nie wie a kasy to wcale nie umie policzyć !!!! Pusta lala !!!! Usta napompowane przypominające glonojada .....tragedia. Ludzi ma za nic!!!! Słucha tylko jednej kwoki która wchodzi po palcu w.......... . Jak z nią zadrzesz to wrobi wszystko żebyś nie pracowała. Obiecuje umowę o prace po 3 miesiącach a ja pracuję już 7 mieś i jeszcze nie mam .Ponoć ma kolejkę chętnych do pracy a fakt jest taki ,że niedługo będzie sama zapierda.... ć.

Emila

Macie też problem takie jak kto ma kupic czajnik elektryczny do wody? -Firma -Czy Pracownicy?

Krzysztof brygadzista

A gdzie nasze socjalne gdzie one znika?

Alicja

Sprawdź, co media napisały o Ever Grupa Sp.z o.o. ! http://www.grupaever.com.pl/ever-w-mediach Co Was zaciekawiło?

Zostaw merytoryczną opinię o EVER GRUPA - Warszawa

• Jak się pracuje w EVER GRUPA?

Zobacz opinie na temat firmy EVER GRUPA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 257.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EVER GRUPA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 232, z czego 54 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EVER GRUPA?

Kandydaci do pracy w EVER GRUPA napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EVER GRUPA