EVER GRUPA

Opinie o EVER GRUPA

Pracuję w ever grupie od prawie 4 lat nigdy nie zaznałam złego traktowania czy przykrego słowa wykonuję swoje obowiązki sumiennie, a przełożeni okazują mi szacunek. Piszę tu o Pani Dyrektor Agnieszce Sypniewskiej która przez ponad 3 lata była moją bezpośrednią przelozoną. Lepszej szefowej nie można sobie wymarzyc kobieta konkretna bez problemowa szanująca pracowników. Praca bezstresowa wszystko na czas żadnego problemu z chemią jak jest problem zawsze zostaje w logiczny sposób rozwiązany kadra kierownicza konkretna i przyjazna pracownikom zawsze można polegać jak coś się zadzieje. Z całego serca polecam ever grupę bo osobiście jak i ja tak i koleżanki z obiektu żadnych zastrzeżeń nie mamy.

Dziękujemy za miłe słowa! Satysfakcjonuje nas Pani zadowolenie i mamy nadzieję, że nic się nie zmieni :-)

@EVER GRUPA

Ja również dziękuję za pracę zrozumienie ze strony pracodawcy wspaniałą atmosferę i sama sobie życzę jeszcze wielu tak udanych lat w ever grupie. Dziękuję.

Polina

Witam, Pracuje w firmie Ever w Poznaniu około 3 łat. Zaczynałam pracę na stanowisku jako pani pokojowa, teraz jestem brygadzistą obiektów hotelowych. Firma Ever daje możliwość rozwoju zawodowego. Firma pomaga w ligalizacii osób, i jest tolerancyjna do ludzi z zagranicy. Mam personel który pracuje wiele lat, to znaczy że mamy dobre warunki pracy, bo do nas wracają ludzi i z roku w rok.

@Polina

Dziękujemy za miłe słowa! Staramy się umożliwiać naszym pracownikom rozwój zawodowy, dlatego cieszymy się z Pani awansu i życzymy dalszych sukcesów Pani Polino :-)

Była pracownica

Pracowałam w tej firmie 3 lata i tylko kasa była na czas, a poza tym to masakra pracowałam na dużym obiekcie i obowiązków miałam zadane tyle co w innym zakładzie robiły by to dwie osoby i ciągle mi dokładala roboty, premi, podwyżki o tym można zapomnieć, umowa tylko zlecenie, o innej umowie zapomnijcie, a i nie chorujcie, bo ja poszłam na L4 i w trakcie choroby zadzwoniła kierowniczka i powiedziała że mam już nie przychodzić do pracy i moje pytanie brzmi, czy tak mogła postąpić zwalniają mnie a L4?

Krzywy
@Była pracownica

Powinna Pani oddać sprawę do inspektora pracy , ewentualnie odwołać się do sądu pracy

xxxxxx
@Była pracownica

serio aż tak

Mariola

Ktoś może wie jak się pracuje w Lublinie ? Jakie obiekty tam mają w Lublinie? Byłar oferta w internecie że szukają . Ja pracuje przy sprzątaniu i chce zmienić , mówią podobno że sprzątają w Felicity i gdzieś jeszcze ( gdzie ?)

Pracownicza
@Mariola

Jest dobrze. Mają jeszcze tutaj jakieś obiekty ale nie wiem jakie . W felicity praca normalna , środki do mycia są , nie trzeba się o nic prosić , nawet głupie zaświadczenie o pracy można dostać szybko . Ostatnio jest przyjętych kilka nowych osób do pracy. Kierownik dobry człowiek , każdy ma do niego szacunek i on bardzo szanuję ludzi a teraz mało jest takich ludzi którzy mogą uszanować każdego i każdemu pomoc jak ma problem . Nie krzyczy , tylko normalnie rozmawia. To bardzo ważne że szanuje pracowników . Może właśnie dlatego dobrze się pracuje . Jak firma nie będzie miała przedłużonej umowy w felicity i kierownik odejdzie to wszystko się rozsypie . Taka prawda jest . Dobrze że można w teraźniejszych czasach pracować bez stresu i w dobrej atmosferze. To bardzo ważne m .

Pracownik Fizyczny

Szukam (usunięte przez administratora)

Czy są oferta aktualna

Rajmund

Witam czy ktoś ma może doświadczenie związane z pracą w Płocku (Galeria Mosty)? Pozdrawiam

Radek

Czy ta firma zatrudnia tylko osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności?

Była pracownica
@Radek

Raczej tak, bo za to mają dodatkowa kase

Alicja

@Joanna Przede wszystkim, nie podawaj proszę żadnych danych osobowych pracowników firmy Ever. Jest to niezgodne z regulaminem. Mogę spytać, co dokładnie zostało przez Ciebie zgłoszone, oraz co konkretnie otrzymałaś w odpowiedzi? Niestety, ale nie napisałaś żadnych konkretów. @Leszek Czy jesteś pewny, że znasz definicję mobbingu? Jeżeli tak, to napisz, proszę, czym on się w Twoim przypadku objawiał oraz jak konkretnie go uświadczyłeś w firmie Ever. Jest to bardzo poważny zarzut, który nie może zostać zarzucony bez żadnych konkretów. Dlatego żeby uwiarygodnić Twoją opinię, proszę Cię o konkrety.

@Alicja

Wyjaśnijmy sobie jedno podanie imienia i nazwiska to jeszcze nie dane osobowe.co innego gdybym podała dat,e urodzenia stan cywilny wtedy naruszyłabym prawo.Co do zgłoszenia zgłosiłam sposób w jaki byłam traktowana zresztą za dużo by tu pisać a odpowiedz i Państwowej INSPEKCJI PRACY była zupełnie nie na temat.

@Alicja

Droga A licjowyjaśnijmy sobie pewną kwestię podanie imienia i nazwiska to jeszcze nie złamanie prawa.Każdy ma prawo wiedzieć kogo się wystrzegać .Zgłosiłam skargę na zachowanie brygadzistek zarówno ukrainki jak i polki że nie mogłam scodzić na przerwę bo patrzyłam jak inni jedzą żę jak nie zdejmę pierścionków to będę miała palce obcięte brzeszczotem.Ukrainka była chamska i opryskliwa co zgłaszałam kierownikowi ale ten nic z tym nie zrobił.W odpowiedzi otrzymałam litanię przebiegu mojego zatrudnienia jakie otrzymałam uposażenie/ubiór służbowy/ i żadnych konkretów dotyczących skargi/Efekt był taki że musiałam odejść czego nie żałuję.Mam dobrą pracę super kierowniczkę umowę o pracę już przedłużoną .Nie wiem na co ci konkrety ale chcesz to podałam.

joanna
@Alicja

Witaj Alicjo na wstępie wyjaśnijmy sobie jedno podanie imienia i nazwiska to nie złamanie prawa.W skardze opisałam zachowanie brygadzistki Jolanty w stosunku do mojej osoby,Nie mogłam zejśc na przerwę bo przyszłam patrzeć jak inni jedzą nie mogłam zdjąć pierścionka obetnie się palec brzeszczotem oskarżono mnie o kradzież/niesłusznie/ policja odrzuciła podejrzenia brygadzistka Jola nie zareagowała.W odpowiedzi z PiP otrzymałam litanię z wyciągiem formy zatrudnienia warunkami oraz umundorowania nic co dotyczyło skargi.Nie wiem poco ci te konkrety mam dobrą pracę super kierowniczkę i umowę o pracę przedłużoną na rok

@Alicja

Witaj Alicjo na wstępie coś sobie wyjaśnijmy podanie imienia i nazwiska to nie dane osobowe i żadne złamanie prawa.Każdy ma prawo wiedzieć kogo ma się wystrzegać.Skarga dotyczyła akurat zachowania polki jak wypomniała mi że przychodzę na przerwę patrzeć jak inni jedzą. Nie zdejmę piuerścionka to mi się obetnie razem z palcem.Wypomniała paczkę na Boże Narodzenie bo nie miałam 10złotych.Ukrainka zabroniła zagotować wody bo nie dołożyłam się do czajnika,była chamska opryskliwa a kierownik na to nie reagował choć zgłaszałam.w odpowiedzi z PIP otrzymałam wykaz formy zatrudnienia warunki i wyposażenie służbowe nic co dotyczyło tematu.Nie wiem po co ci te informacje mam teraz dobrą pracę z umową o pracę i super kierowniczkę.

@Alicja

Witaj Alicjo na wstępie coś sobie wyjaśnijmy:Samo podanie imienia i nazwiska to jeszcze nie dane osobowe.Każdy ma prawo wiedzieć na kogo uważąćSkarga dotyczyła akurat polki.Nie mogląm zejść na przerwę bo patrzyłam jak inni jedzą zdjąć pierścionka to mi się ovetnie brzeszczotem razem z palcem wypomniała paczkę świąteczną bo nie miałam 10 zł aby się złożyć na kierownika.ukrainka zabroniła korzystać z czajnika bo nie dołożyłam się do jego zakupu,ze strony kierownika zero reakcji.W rezultacie odeszłam W odpowiedzi z PiP otrzymałąm litanię dotyczącą zatrudnienia jakie warunki w co zostałam wyposażona /strój/ z czego skorzystałam a ni jednego słowa dotyczącego sprawy.Nie wiem do czego ci to potrzebne gdyż mam teraz dobrą pracę i super kierowniczkę umowę o pracę ,

Grzesiek
@Joanna

Ten kierownik co udawał że nic nie widzi i bał się brygadzistka to ten co teraz odszedł i został menagerem ?

@Grzesiek

Nie wiem o kim mówisz jest to kierownik z Reduty p. Konrad i jest tu dalej tobie zapewne chodziło o Ankę Roman i ona rzeczywiście została menagerem ale ona była na Złotych Tarasach

@Joanna

Ten menadżer z Reduty to kompromitacja, fałszywy i do tego kłamie jak z nut, swojego dyrektora Pana Józefa boi się jak ognia i robi wszystko pod jego dyktando. A Pan Józef? No cóż! Zgadzam się z poprzednimi opiniami na jego temat, (usunięte przez administratora) jakich mało i niczego nie przyjmuje do siebie on ma tylko rację i nie liczy się z ludźmi, chory na władze i wyniki nawet po trupach.

@Zoli

Zgadzam się w 100% to co napisałeś Zoli o panu Józefie. On ma ludzi za nic, choć mówi, że on każdego szanuje. Guzik prawda, tak jaki on potrafi się odezwać po chamsku, to drugiego długo by szukać. Prostak i tyle. On potrafi tylko lizać (usunięte przez administratora) prezesowi i ludziom postawionym wyżej od niego. Tam pewnie jest malutki, ogonek podwinie pod siebie, a potem jak wyjeżdża z biura to musi pokazać swoją władzę. Dlatego takiego lizusa trzymają w tej firmie - żal.

@Gość

Tak, masz rację. Szkoda że nie widzi jakie z siebie robi posmiewisko, ludzie to widzą, śmieją się z niego i wszyscy mają go za nic, za jego podłość i lekceważenie ludzi. Żeby być dyrektorem to jeszcze trzeba mieć kulturę, wiedzę i szacunek

Gregor
@Joanna

Łał, to tak jak myślałem, Ania menadżerem, a Marta pewnie jeszcze wyżej poszła, ha ha ha ,przez te parę lat sporo się zmieniło. Pozdrawiam stary skład ze Złotych ,jak jeszcze Anka była kierownikiem

Ktoś wie jak się pracuje w ever w promenadzie ? Jaka atmosfera ?

@Monika

Prosze unikać tego miejsca jak ognia

Polk
@Ewa

Pani Moniko to nie prawda atmosfera jest bardzo dobra Pani Ewa została zwolniona za kradzież

Krzysiek
@Polk

Ktura Ewa ?

@Polk

O tuż to, która (usunięte przez administratora)? Nie przypominam sobie takiej a jeśli już była ta o której myślę to aktualnie wciąż przebywa na chorobowym.

Niepełnosprawny
@Ewa

Cześć Ewo Dziś uciekłem tak szybko jak tam trafiłem ,byłem na Woronicza blok F TVP warunki w szatni okropne nie ma tam szacunku i warunków dla niepełnosprawnych Nie polecę nikomu Nie chcę mieć doczynienia z tą firma Dostałem takiego nerwu ze uciekłem

Łukasz

Wpisy dotyczące w jakiś sposób osób pracujących w Ever Grupa są nie na miejscu i łamią też regulamin forum. Jest on ogólnodostępny na forum. Mimo wszystko zachęcam Ciebie, jak i również innych obecnych na wątku, o udzielanie merytorycznych wypowiedzi dotyczących pracy w firmie. Podzielcie się z użytkownikami informacją dotyczącą warunków zatrudnienia, a także atmosfery w Ever Grupa panującej.

Ja i ty
@Łukasz

Człowieku idź na Gsr to zobaczysz co wyprawia tam Pan RJ banda kretynow.

Ja i ty
@Monika

Pracuje się jak na wszystkich obiektach tej firmy. Czyli wymogi a kasy minimum no i ludzie jakich zatrudniają masakra leśne dziadki po udarach ale cóż liczy się grupa i kasa dla firmy i tyle sztuka jest sztuką.

A jak wygląda praca w tej firmie w nowo powstałej galerii ' Nowa Stacja " w Pruszkowie?

sodyn

Omijajcie tą firmę z daleka ... serdecznie odradzam ....

Robinson

Dno, dno i jeszcze raz dno Moje sugestie dla Ever Grupa Sp.z o.o.: Dno, dno i jeszcze raz dno Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wymienić przynajmniej dwóch dyrektorów

Robinson

Takiego wrednego i obrzydliwego typa jak dyrektor pan Józef to chyba drugiego nie ma w tej firmie. Nie szanuje pracowników, drze się na nas, ludzie sie skarżą, że obgaduje niepełnosprawnych, ale jak juz są świadkowie to udaje jaki to on jest miły i kulturalny, zresztą do innych tak samo sie zachowuje. Ludzi ma za nic, a sam sie wielkie g... zna na robocie. Tak samo traktuje naszego kierownika, co on mysli że ludzie nie widzą i nie słyszą? dlatego odchodzą z tej firmy

robik64
@Robinson

Nie podzielam tej opinii. Jest moim dyrektorem od prawie 5 lat ale jeszcze nie słyszałem aby na obiekcie na którym pracuję na kogoś się wydzierał. Jedynie co to zwracał uwagę na coś co robiło się źle ale nigdy nie w chamskiej formie.

Ernest
@robik64

Z tym Panem miałem styczność raz. Z pełną świadomością mogę powiedzieć, że zachowywał się arogancko, chamsko i wulgarnie. Spotkał mnie pierwszy raz w życiu i nie był miły ... śmiało mogę powiedzieć, że zostałem położony , więc domyślam się jak może zachowywać się wobec osób które zna dłużej. (usunięte przez administratora) prostak i cwaniak !!!

@Ernest

Tego faceta nie da się znieść. Jest chamski, arogancki, wszystko wie najlepiej. To podły i wredny człowiek. Za grosz nie wolno mu ufać. Jego kierownicy go nie lubią, ale udają przed nim co innego, bo się boją o swoją pracę. Zresztą nawet w firmie mają go za obrzydliwego faceta. Nikt go nie lubi. Taki był 10 lat temu i taki jest do dziś

@Robinson

Firma Ever się kompromituje mając na stanowisku dyrektorskim takiego obrzydliwego człowieka jak Pan Józef, nie potrafi rozmawiać z ludźmi, brak kultury a o jego inteligencji to nawet nie wspomnę.

@robik64

Przestań wypisywać głupoty. Wszyscy wiedzą jaki on jest. Jak masz głupio bronić, to lepiej nic nie pisz. Masę ludzi przez niego odeszło z firmy począwszy od zwykłych pracowników po kierowników. Ktoś może pomyśleć, że jacyś pracownicy się na niego żalą (bo z pewnością pijaki, nieroby itd), ale nawet inni dyrektorzy nie znoszą pana Józefa. Nie jest on lubiany, na samo wymienienie jego imienia ludziom robi się niedobrze.

Beti
@robik64

Hahahahaha, to chyba sam Pan (usunięte przez administratora)siebie broni, bo żadnej jego kierownik nie stanie za nim w obronie

Ever Rondo Onz1 Warszawa To jakaś masakra! NIE POLECAM TEJ PRACY!!! Wszystko trzeba robić,a płacą grosze. Kuchenkowe 14p DNO!!!

Ever, firma jak firma było wszystko dobrze dopóki nie zmienił się menadżer na jednym z prestiżowych budynków (Rondo ONZ 1) Warszawa. Teraz w tym monencie jest jakaś masakra, wprowadza swoich ludzi którym brak kompetencji i dostają pieniądze za nic. Idzie tam gruba kasa pod stołem i nikt tego nie widzi albo nie chcę wiedzieć. Pani Justyna która chyba nie ma lustra w domu żądna władzy jak mało kto ma jakiś dziwny układ z Panem menadżerem Dariuszem R i po prostu dostaję pieniądze za nic bo na pewno nie za swoje godziny przepracowane. Jest to jakiś dziwny układ między menedżerem a brygadzistą o którym nikt nie mówi bo się boi. Nie polecam tego obiektu bo trwa tam wojna o stołki i władzę

Wojtek

Są różne zdania na temat firmy. Ja wiem, że to dobry pracodawca. Pewnie opinia zależy od tego jak się pracuje!

Alicja

@Joanna Oczywiście, że jest to podanie danych osobowych. Zapoznaj się z regulaminem serwisu - tam wszystko jest opisane. Konkrety potrzebne są dlatego, że jako moderator forum GoWork.pl staram się uzyskać dla innych użytkowników jak najwięcej szczegółowych informacji. Niemniej jednak, skoro otrzymałaś odpowiedź, która - jak twierdzisz - nie była na temat, to czy próbowałaś znowu pisać w sprawie sytuacji, która spotkała Cię w firmie Ever Grupa?

@Alicja

Witam cię Alicjo nie nie pisałam wyżej i nie ma to już dla mnie żadnego znaczenia.Mam dobrą pracę ,super kierowniczkę obiekt też w porządku i to mi wystarczy.Pozatym nie rozumem jednego na mnie fukasz żę udostępniam dane osobowe a ztego co czytam wypowiedzi innych również padają nazwiska i tego nie korygujesz więc określ się jasno albo nie udostępniają wszyscy albo jawnie ujawniamy personalia.Bądz obiektywna dla wszystkich sskoro odsyłasz mnie do regulaminu to odeślij wszystkich.Przepraszam za ten ostry wywód ale nie nawidzę fałszu i obłudy.Nazwałabym to inaczej ale jednak jeszcze mam trochę taktu i kultury

Rafałek
@Alicja

Alicja nie usuwaj postów innych użytkowników którzy opisują patologie w ever gdańsk

Andzia Lodz

Pracowalam w tej firmie 8 lat co z tego.,ze wyplacalni na umowe 2 gr Lodz gdzie nie ma poszanowania dla dobrego dlugoletniego pracownika .Zmieniaja nazwe firmy.Zeby pracownik z tak dlugim stazem nie mial umowy na stale wstyd bo ciagle zmiana nazwy o.urlop trzeba sie prosic bo inna osoba ciagle bierze wolne a ja nie bo ona pstryk i wolne ciagle ja zastepowalam moja umowa konczy sie w lipcu i nie przedluzam z ta firma umowy bo mam dosc nie sprawiedliwosci a zapieprzalam nie jedno krornie po 8 godzin na Sukcesij porazka jak zdrowa osoba nawet dziekuje nie uslyszalam a kierownictwo i brygadzistki z Sukcesji komedia pomylek siedzialy z (usunięte przez administratora) i kawke pily gdzie nie bylo ludzia ja na serwisie zapieprzalam dwa pietra na raz z grupa bo panie (usunięte przez administratora) nie podniosly moje gratulacje wcale sie nie dziwe ze ludzie odchodza ,ze nie macie ludzi do pracy zastanowcie sie nad soba i zacznicie szanowac ludzi tych ktorzy nie nawalali zapieprzali z 2 gr inwalidzka bo nie boja sie pracowa c 8 lat jestescie nie sprawiedliwi i dlatego nie przedluzam z wami umowy a tak na marginesie taki dlugoletni pracownik powinien miec umowe na stale

Andzia Lodz
@Andzia Lodz

PS Najlepsze obiekty gdzie mi sie dobrze pracowalo to Enel Med 4 lata same nocki ciezko ale to nic sanepidy i audyty ale dalam rade Asco i Medicower tez nocki najgorszy obiekt to Sukcesja szkoda mi tylu lat z kim mi sie dobrze pracowalo brygadzista z Sukcesij Janusz i.kierowniczka J.K..ktora mnie przyjmowala w 2010 r byla super byla bo bardzo sie zmienila na nie korzysc ostatnio a szkoda bo bym nie odeszla bo 8 lat ale chce by w koncu byla sprawiedliwosc moze moje odejscie cos zmieni Slyszalam ze E .G. ma miec od Wrzesnia umowe zlecenie i tak powinno byc bo gdy miala umowe o prace na Medicowerze to ciagle wolne brala co troche ja ja zastepowalam a ona nie ma grupy i nie powinna miec umowy dobrze przynajmniej teraz nie bedzie co troche wolnego brala moze w koncu cos sie zmieni Andzka Lodz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jakieś wskazówki dla kandydata podsuniecie?

Alicja

Czy coś się zmieniło w pracy w firmie Ever Grupa? Jeśli tak, to zmiany były na lepsze, czy gorsze? Ostatnio niewiele piszecie na ten temat, więc zachęcam każdego do wypowiedzi na temat pracy w tej firmie. Możecie tym samym pomóc wielu osobom.

M

Jak kierownik może być zastraszony przez brygadzistke ???

@M

Przyjmij się do pracy na Redutę to sam się przekonasz pracowałam tam to wiem jak to wyglada

Młody
@Joanna

I centrala firmy nic z tym nie robi ?

@Młody

Witaj młody niestety nikt nic z tym nie robi zgłosiłam sprawę do inspekcji pracy ale odpowiedz jaką otrzymałam była wogóle nie na temat,centrala taka sama

Zostaw merytoryczną opinię o EVER GRUPA - Warszawa

• Jak się pracuje w EVER GRUPA?

Zobacz opinie na temat firmy EVER GRUPA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 257.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EVER GRUPA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 232, z czego 54 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EVER GRUPA?

Kandydaci do pracy w EVER GRUPA napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EVER GRUPA