Opinie o New Business Solutions Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy New Business Solutions Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie New Business Solutions Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o New Business Solutions Sp. z o.o. w Warszawa

Kandydatka Nowy wpis

Potwierdzam opinie poniżej. Brak szacunku wobec kandydata. Ściągają na pierwszą rozmowę do biura, a później nie raczą napisać nawet maila z podziękowaniem i informacją, że nie zostało się wybranym. Oczywiście na rozmowie, sami pierwsi zapewniają, że na pewno odezwą się niezależnie od wyniku rekrutacji. Jest to skrajnie niepoważne podejście. Samą rozmowę określiłabym jako średnio przyjemną. 3/4 czasu mówią Panie, a może 1/4 jest jest przeznaczona dla kandydata. Ciężko się zaprezentować nie mając na to przestrzeni.

Dev Nowy wpis

Niestety jest to typowy przykład Januszex'u przez duże JANUSZ. Social to totalne minimum aby zachęcić kogokolwiek do pracy w tym miejscu.

Def Nowy wpis

Zależy czego szukasz. Zarobki nie są konkurencyjne, z tego co wiem pracownicy nie czują się doceniani, średnia możliwość rozwoju, chyba że marzysz o stanowisku superwiozra.

Administrator Nowy wpis

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie New Business Solutions Sp. z o.o.? Z tego, co widzę, poszukują kogoś na stanowisko Recepcjonista

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie New Business Solutions Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Samodzielny/a Ksiegowy/a?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Natalia

Jestem byłą kandydatką na stanowisko Samodzielnej Księgowej do NBS. Rzeczywiście na samym wstępie należy rozwiązać test abc jak również można znaleźć pytania otwarte. Czy na podstawie tego testu można zbadać wiedzę kandydata? Kwestia dyskusyjna, tym bardziej, że mężczyzna, który omawiał ze mną wyniki nie rozróżniał CIT od VAT :) Rozmowa przebiegła w bardzo chłodnej atmosferze, czułam się jak w szkole a to przecież nie o to chodzi. Kwestia totalnie dla mnie niezrozumiałą jest, że to Zarząd jest obecny na spotkaniu a nie przyszły bezpośredni przełożony. Dla mnie jest to bardzo duży minus, ponieważ decydując się na zmianę pracy jest dla mnie bardzo istotne z kim bezpośrednio na codzień będę współpracowała, myślę, że działa to również w druga stronę. Po pierwszym spotkaniu ze spiętym i wg mnie wyniosłym Zarządem absolutnie nie chciałabym trafić do tej firmy. Po pytaniach jakie były mi zadawane oraz atmosferze całej rozmowy można było odnieść wrażenie, że firma zatrzymała się w średniowieczu. Kolejnym wielkim minusem był brak feedbacku co świadczy o braku szacunku do kandydata, który poświecił swój czas (2 h rozmowa!). Wystawiam ocenę neutralna, ponieważ nie pracowałam w tej firmie i nie chce by ktoś poczuł się pokrzywdzony. Natomiast jeśli miałabym ocenić podejście reprezentantów tej firmy i przebieg procesu rekrutacyjnego, byłaby to ocena negatywna przez duże N. Nie polecam.

Magda
@Natalia

Miałam identyczne odczucia

Jak pracuje się w New Business Solutions? Dają jakiś fajny socjal?

@Adam

Praca w New Business Solutions jest na prawdę przyjemna, cały czas jest wsparcie przełożonego/managera oraz kolegów/koleżanek ze starszych stażem. Firma dofinansowuje opiekę medyczną, pakiet sportowy, możliwa jest praca zdalna.

Profesjonalnie

Dają test do rozwiązania ze znajomości księgowo- podatkowych na każde stanowisko...nawet na stanowisko asystenta do wprowadzania danych do systemu, serdecznie pozdrawiam. Człowiek chce się czegoś nauczyć a oni już szukają specjalistów na asystentów xd. Dodatkowo: Ponure biuro( albo byłem w kiepskim momencie albo po prostu tam mało osób pracuje bo całkiem wymarłe biuro) Chłodna rozmowa - nie podobało mi się to nastawienie do mnie.

@Profesjonalnie

Test na stanowisko asystenckie jest testem matematyczno-logicznym oraz z podstawowej wiedzy z rachunkowości, o którym na pewno jest się informowanym podczas rozmowy telefonicznej. Biuro jest podzielone na dwie części - strefa konferencyjna oraz strefa pracownicza, dlatego pewnie nie spotkał się Pan z żadnym z pracowników, ponad to w trakcie pandemii pracownicy pracują zdalnie ;)

kandydat

cześć, jaka atmosfera panuje w NBS? Czy warto aplikować?

@kandydat

Warto aplikować :-) Atmosfera jest taka, jaką sobie stworzymy. W firmie na pewno nie ma mobbingu i wykorzystywania pracowników. Nadgodziny są płatne lub do odbioru. Zarząd i management dostępny i współpracujący z pracownikami. W zespołach ważnym elementem jest teamwork, Ze względu na pandemię możliwa jest praca zdalna. Dużo osób przychodzi jednak do biura, żeby się spotkać i razem pracować, a to świadczy o panującej atmosferze :)

Adrian

Cześć. Chcę dowiedzieć się, czy osoby ubiegające się o zatrudnienie w firmie New Business Solutions muszą mieć umiejętność porozumiewania się w języku angielskim, aby móc ubiegać się o zatrudnienie? Mam nadzieję, że za Waszym właśnie pośrednictwem uda mi się to właśnie ustalić. Dziękuję z góry za każdą odpowiedź.

@Adrian

Wszystko zależy od stanowiska o które się ubiegają. Asystenci - wystarczy rozumieć to co można znależć w treści faktury, przeczytać i napisać prosty mail. Im wyższe stanowisko tym znajomość bardziej potrzebna. Firma pracuje z klientami anglojęzycznymi.

Dawid

Jest dużo osób z Ukrainy w firmie ?

@Dawid

Są zatrudnione osoby z Ukrainy. Nie ma znaczenia narodowość, ważne są umiejętności i osobowość.

Kacper

Czy do firmy zatrudniane są osoby które maja orzeczenie o niepełnosprawności ?

Opinie o firmie są błędne. Po pierwsze firma znajduje się w Warszawie a nie w Toruniu, adres się nie zgadza. Po drugie firma przeszła ogromną zmianę na przestrzeni lat- od kliku pracowników w jednym pokoju do całkiem sporego zespołu złożonego z kilku działów. Ogłoszeń jest coraz więcej, ponieważ firma się rozrasta i poszerza portfel klientów. Na rozmowach rzeczywiście stosowane są testy poglądowo w celu usprawnienia procesu rekrutacji i dobrego dobrania stanowiska. Często zdarzało się, że osoby ubiegające się o niższe stanowisko miały wyższe kwalifikacje. Co za tym wszystkim idzie poziom wiedzy odzwierciedla się w widełkach finansowych. Zarząd może jest dość chłodny jednak atmosfera wśród pracowników to wynagradza. W firmie jest sporo eventów firmowych : piwo, kręgle, biegi drużynowe itp. Ogółem nie mogę narzekać na pracę w New Business jednym minusem są Timesheety, które trzeba skrupulatnie wypełniać.

@były pracownik

Widzę, że dużo wiesz na temat firmy New Business Solutions. Możesz mi powiedzieć, czy osoby z małym doświadczeniem mogą tu liczyć na jakieś szkolenia przygotowujące do pracy na danym stanowisku? Czekam na Twoją odpowiedź!

@Adam

Na pewno można się tu dużo nauczyć, osoby z większym doświadczeniem lub wyższym stanowiskiem wdrażają i służą pomocą. Kojarzę, że zdarzały się też udziały w szkoleniach zewnętrznych i dofinansowania do kursów przy podpisaniu lojalki

Łucja

@derr Jakie wymagania stawiane przez New Business Solutions Sp. z o.o. są Twoim zdaniem wygórowane w stosunku do zajmowanego stanowiska? O jakich testach piszesz? Czy jest to coś w rodzaju ocen okresowych, czy raczej badania satysfakcji pracownika? @Olek A czy ty pracujesz, może aktualnie w New Business Solutions Sp. z o.o. Mógłbyś napisać o tym jak się tam pracuje? Jakie warunki pracy oferuje firma? Jaka panuje atmosfera?

samantha
@Łucja

Na samym wstępie rozmowy rekrutacyjnej podają test do rozwiązania, który jest przypisany do aplikowanego stanowiska. Test ze znajomości zagadnień księgowo-podatkowych składa się z z pytań abc, ale również pojawiają się pytania otwarte. Druga część testu to wykazanie się znajomością języka angielskiego - przetłumaczenie zdań z polskiego na angielski. Test trwa 30 minut. Po wypełnieniu tego testu trzeba czekać prawie kolejne pół godziny by się ktoś zjawił, aby przeprowadzić rozmowę. Podczas rozmowy również zadawane są pytania ze znajomości zagadnień księgowych. Rozmowa trwa kolejne pół godziny. Zatem miejcie na uwadze, że ten proces trochę trwa - przynajmniej 1,5 h. Pytania na wysokim poziomie, ale to dobrze, że szukają ludzi z obszerną wiedzą i wysokimi kompetencjami. Mi natomiast nie podobał się ton i atmosfera rozmowy, przeprowadzona w sztywnej i chłodnej atmosferze. Z pewnością nie jest to miejsce, w którym chciałabym pracować - miałabym poczucie, że idę tam za karę, a chyba nie o to w tym chodzi ;)

Olek

Myślę, że żadna firma nie płaci za odpoczywanie tylko za pracę!!

derr

Wymagania jak z kosmosu a pensja niska jak na Warszawę, jeszcze każą rozwiązywać testy

Łucja

@genfa, wysłałaś CV do firmy New Business Solutions? Jeśli umówiłaś się na rozmowę o pracę, dodaj informację o jej przebiegu, jakie kwalifikacje były wymagane i czy oferowane warunki oceniasz jako satysfakcjonujące. Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla innych użytkowników forum!

genfa

Kolejne ogłoszenie w poszukiwaniu samodzielnej księgowej- warto wysłać CV? średnie zarobki samodzielnej księgowej wg np HAYS lub innych firm w Warszawie to 8000-9000 brutto- można liczyć na takie zarobki tam? bo jak mniej to nie będę wysyłała CV bo szkoda czasu...

Łucja

Witam, próbowałam znaleźć w sieci jakieś informacje na temat firmy New Business Solutions. Niestety nie ma ich zbyt wiele. Podzielcie się swoimi doświadczeniami, kogo szukają, jakie mają wymagania, czy wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy? Jeśli ktoś z was posiada bieżące informacje o tej firmie oraz jej ofertach pracy, niech śmiało pisze. Opiszcie się swoje doświadczenia, na pewno wiele osób z tego skorzysta.

admin

Wiele osób szuka pracy w firmie. Twoja wiedza i doświadczenie może okazać się dla nich bezcenne. Zachęcamy do komentowania.

Zostaw merytoryczną opinię o New Business Solutions Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w New Business Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy New Business Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

New Business Solutions Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 16 ocen.
  • ul. Piekna 18
    00-549 Warszawa

New Business Solutions Sp. z o.o.