Opinie o Małkowski Martech S.A. w Kórnik

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Małkowski Martech S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Małkowski Martech S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Małkowski Martech S.A. w Kórnik

Darino

Do @44 Jakieś kpiny ??? Zmiany na bylejakość mają sprostać rosnącym wymaganiom rynku ? (usunięte przez administratora)

Obecny Prezes ma potencjał i wolę do działania. W dodatku ma wsparcie doświadczonej rodziny. Konsekwentnie zmienia firmę tak by mogła sprostać rosnącym wymaganiom rynku.

Bnin

Witam ktoś się podzieli informacją o pracy Ślusarz/Spawacz? Jak atmosfera, jakie godziny pracy, jak z pensja, jak z tymi nadgodzinami, więcej spawania czy blacharki? Pozdrawiam

JohnyBravo

Zdecydowanie odradzam, to co aktualnie dzieje sie w tej firmie to istny cyrk, rotacja ludzi lepsza jak na meczu hokejowym.... Jeśli nic sie nie zmieni to do wiosny na produkcji moga zrobić sie przeciagi chyba ze komuś wystarcza gola pensja w co wątpię. PS. swoja droga na hali kamera na kamerze a pewna osoba spaceruje sobie po hali pol dnia a drugie pol okupuje WC ale tego jakos nikt nie widzi.... Jakieś ulgi ma??? Zenada:)

Tola
@JohnyBravo

Hmm... Johnybrawo, nie każdy ma możliwość pracy w firmie(usunięte przez administratora)

Aplikowałeś na stanowisko Kierownik Biura Sprzedaży oferowane przez firmę Małkowski Martech S.A.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
t5t

hej, jak oceniacie prace w biurze w tej firmie? Panującą tam atmosferę oraz pracujących tam ludzi? Warto rozpocząć tam prace ? Czytam wasze wypowiedzi i widzę, ze jest ich coraz więcej oj jakiegoś czasu, to chyba zły znak?

były pracownik Martechu

Też pracowałem w biurze i o zapłacie za nadgodziny mogłem pomarzyć.... (to był jeden z powodów mojego odejścia z tej firmy)

Nianiek

Rzeczywiście coraz gorzej jest w firmie i coraz więcej ludzi odchodzi. U nas na produkcji to jeszcze jakoś płacą ciekawe co będzie u nas z nadgodzinami, (usunięte przez administratora) My tacy głupi nie bedziemy najwyżej sciągniemy inspekcję pracy .

Tyskie

A jeżeli chodzi o zakaz palenia, to w pełni go popieram. Dlaczego osoby nie palace mają być zawsze poszkodowane? Jeżeli ludziom tak zależy na paleniu to niech zaproponują Prezesowi rozwiązanie: chcemy mieć możliwość palenia w pracy ale za to pracujemy codziennie pół godziny dłużej. I nikt do nikogo nie będzie miał pretensji.

Tyskie

Drogi " Źywcu" żyjemy w XXI wieku a komunę mamy już za sobą, więc nie zapomnij że powiedzenie: czy sie robi, czy się leży, tyle samo się należy" jest już nieaktualne. Są dwie wersje: albo jesteś wiekowym pracownikom i nie potrafisz się pogodzić że zmianami, albo jesteś młoda osoba, której nie chce się poorostu pracować. A co do tej Pani dyrektor finansowej, to uważam że nowa osoba w firmie zawsze chce coś zmienić i należy dać jej szansę, bo wiek i doświadczenie mówią same za siebie. A wypowiedzi na temat "nowego" i "starego" nie będę komentować, ponieważ to świadczy tylko o tobie...

Żywiec

Firma Małkowski Martech hmm.. była naprawdę w porządku, do czasu. (usunięte przez administratora) Wprowadziła bardzo rygorystyczne zakazy takie jak całkowity zakaz palenia czy zakaz nadgodzin.. Totalnie nie rozumie, że dzięki tym nadgodzinom ludziom opłacało dojeżdżać się po wiele km do pracy i że byli zadowoleni ze swoich wypłat a firma dzięki temu nie miała opóźnień z wyjazdem pilnych towarów. Ludzie zadowoleni z pracy i zarobków - przychodzą do niej chętniej. Nie szukają ofert na boku oraz są lojalnymi pracownikami. W tym momencie jeżeli już "starzy majstrowie" pozwalają sobie zmieniać pracę to znak, że naprawdę nie jest dobrze. Pani dyrektor szuka oszczędności.. rozumiem ale dlaczego oszczędności na ludziach?! Takich "oszczędności" dokonywało się w czasach PRL-u a nie w obecnych! Na dzień dzisiejszy dobry, lojalny, wykwalifikowany pracownik jest kapitałem firmy. Przykre jest, że ludzie po studiach na wysokich stanowiskach nie rozumieją tak banalnych rzeczy. Obecny Pan (usunięte przez administratora) jest niestety bardzo zapatrzony w cyferki ( z "oszczędności") przedstawione przez Panią (usunięte przez administratora), dlatego przykre jest to że sam na to pozwala. Myślę, że "stary" (z całym szacunkiem dla Pana Zenona) prezes, nigdy by nie pozwolił na takie rzeczy w swojej firmie. Zawsze był wymagającym ale bardzo dobrym szefem i przede wszystkim człowiekiem dla człowieka, okazującym każdemu szacunek i nie pozbawiał ludzi pracy ot tak bez powodu. A nie - przepraszam, istnieje powód, mianowicie rzekome wyżej wymienione "oszczędności". Oszczędności, które do niczego nie prowadzą, ponieważ za kilka miesięcy nie będzie kim pracować. Wiem, że obecny(usunięte przez administratora)zagląda na tą stronę a więc kilka słów do Pana - mam nadzieję, że w porę otworzy Pan oczy zanim Pani(usunięte przez administratora) zniszczy dorobek życia Pańskiego Ojca, gdyż już na dzień dzisiejszy stracił Pan wielu lojalnych, godnych powierzenia odpowiedzialnych zadań pracowników, takich, którzy byli oddani tej firmie nie zważając na okres stażu pracy. Niestety na obecny moment również odchodzę z firmy i jak najbardziej pracodawcy NIE polecam.

:O

Widzę same pozytywne opinie. Po prostu wymarzony Pracodawca :)

M.M.Mag....

Odnośnie zarobków jest rożnie, chcecie przykład prosze: na początek 2500 przez 3 miesiące, pozniej jak sie starasz i sumiennie wykonujesz prace po 3 miesiącach załóżmy 2750 umowa na rok np, następnie następna umowa mozliwe 3000, wszystko zalezy jaki dział by mozna powiedziec, wszyscy nie zarabiają równo każdy jest oceniany idywidulanie patrząc na jego umiejetności i zaangażowanie, następna sprawa odnośnie spóźnionych pieniedzy na koncie, zdarzyło się to 2 razy od czasu kiedy tam pracuje a leci juz któryś rok nieważe, waże ze te spoźnienie raz wynikło z tego że 10 wypadał w weekend, a drugi raz było możliwe koło 15 danego miesiaca (przyczyna??) nie kaprys szefa że nie podpisał przelewów tylko fakt że mieliśmy przez chwile kryzys finansowy związany z tym że zewnętrze firmy biorące od nas bramy nie płaciły na czas i nie mówcie że to nie ma znaczenia czy dostaniemy pensje, bo jak byście sami mieli taką dużą firme w której jest plus minus 100 pracowników a pieniadze by wam nie spływały od kontrahentów to ciekawe czy byscie mieli np. na położenie na wypłaty 500 000zł chociaż to pewnie dużo zaniżona kwota, następnie wszystkie zusy i inne swiadczenia macie odciagane od całości wynagrodzenia a nie od minimalnej (to jest duży plus), nadgodziny płatne na 20 są bodajże ale też są dodatkowo premiowane Niestety, chcesz zarabiac musisz pracowac (wykonuj dobrze prace a na pewno bedzie ci dane) Dyrektor produkcji ceni sobie ludzi dobrze wykonującą swoją prace mających nowe pomysły Odnośnie brygadzistów (są filarami) racja ale jako zwykli pracownicy my jestemy ich filarami, wiec razem trzeba stworzyc dobry zespół. Firma ma dużo zleceń nietypowych których inne firmy nie wykonują, a my to robimy dlatego robiąc nowy nietypowy projekt rozwijają sie nowe możliwości w firmie i rozwijasz sie ty

Wktor

Tyle zapytań o płace, a nikt jeszcze nie napisał choć przybliżonych stawek. Np. szeregowy pracownik - biuro 2500 - 2900 , produkcja 2800 3000. Czy można prosić chociaż o takie "przybliżenie" ???

Praca

A jaki ten zepsuł sobie tak dobrze radzi to może papiery tam podam.

ciekawski

Tak tak Ci długoletni pracownicy zwłaszcza mają najbardziej wyłożone na sukces firmy, niektórzy jak idą na chorobowe to zamykają za sobą drzwi i mają kolegów w czterech literach. Praca zespołowa nie istnieje bo po co i mimo, że obecny zespół coraz lepiej sobie radzi Ci "starzy" zawsze twierdzą, że jest źle - sugeruję zmienić pracę bo po co się męczyć ? Dziwnym trafem nowi pracownicy o dużych doświadczeniach z wielu firm cenią sobie pracę tutaj. Nie rozumiem dlaczego siedzieć i szczekać na lewo i na prawo - bezrobocie jest niskie a rynek pracy otwarty.

oj oj

Tak mają dlugoletnich pracowników o których słabo dbają tylko oni i oni i to na tyle.

Dragon

Piszesz nie ta półka he he pracuj tam dalej i nie udzielaj porad jest to dział taki jak napisałem,ale to nie jest wina prezesa tylko ludzi którzy tam pracują.Co do kierownika,wiceprezesa czy prezesa to jest ok tyle że widzą tylko swoje interesy ludzie są na dużo dalszej pozycji,brygadzista to też już elita są tacy którzy wiedzą jak zażądzać ludźmi i są tacy co są tam z zasiedzenie (usunięte przez administratora)Wiem co pisze pracuje już tam trochę i byłem na paru działach.

święty mikołaj

Jeśli chodzi o firmę to najbardziej pomocne opinie mówiące wiele o strukturach i samej pracy w firmie są cyklicznie usuwane z tego forum. Pytanie przez kogo i dlaczego, skoro to forum ma służyć ludziom, którzy szukają rzetelnych informacji o danym pracodawcy.

Dragon 2

Jeśli chodzi o prototypownie to wynagrodzenie jest bardzo dobre,dlatego tacy pracownicy jak DRAGON zazdroszczą i o tym pisza...bo prawda jest taka ze każdy z produkcji chciałby pracować na prototypowni ale niestety nie ta polka i kwalifikacje...polecam firme i prace na każdym z dzialow!

Dragon

Zarobki to wszystko zależy gdzie pracujesz a dokładnie na jakim stanowisku lub na jakim dziale Ślusarnia 1,Ślusarnia 2, Panele,Blacharnia(usunięte przez administratora)Co do zarobków to jest to średnia krajowa jak oczywiście sam sobie to załatwisz podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Zostaw merytoryczną opinię o Małkowski Martech S.A. - Kórnik

• Jak się pracuje w Małkowski Martech S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Małkowski Martech S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Małkowski Martech S.A.?

Małkowski Martech S.A.