Opinie o S.S.P. "Bratniak" w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy S.S.P. "Bratniak". Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie S.S.P. "Bratniak" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.S.P. "Bratniak" w Szczecin

Adam Nowy wpis

Gdzie dokładnie ta Firma jest we Szczecinie?

Tom Nowy wpis

Pracowałem w Bratniaku w czasie wakacji w szkole średniej i w czasie studiów. Przeważnie były to prace fizyczne. Plusem pracy w Bratniaku była możliwość pogodzenia pracy i studiów stacjonarnych. Zarobki były na standardowym poziomie, ale nigdy nie było problemu, że były zaniżone czy nie wypłacane w terminie, z czym czasami miałem do czynienia gdy pracowałem w niektórych innych firmach.

Robert Nowy wpis

Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu studentowi pracę w Bratniaku. Duża elastyczność jeśli chodzi o wykonywane zajęcia i godziny pracy. Udzielają pomocy przy wszelkich formalnościach i nigdy nie ma problemów z bieżącym kontaktem w sprawie grafiku itp. Pieniążki zawsze na czas, no i brak problemu z pobraniem zaliczki. Pełen profesjonalizm - POLECAM!

anonymous Nowy wpis

Polecam Studencką Spółdzielnię Pracy Bratniak. Sp-nia z długoletnią tradycją. Ludzie pracujący dla Sp-ni są najważniejsi. Wynagrodzenia na czas. Oraz możliwość wzięcia zaliczki w każdej chwili w wysokości 50 % tego co się zarobi w danym miesiącu. Przez okres studiów, kiedy pracowałem, wypłaty zawsze były na czas. A najważniejsze, to pracę można dostosować do zajęć naczelni. POLECAM!!!

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie S.S.P. "Bratniak"? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Absolwent

Wielokrotnie pracowałem w Bratniaku w czasie różnych "okresów przejściowych" w moim życiu (wakacje, ferie, pierwsze kilka miesięcy po studiach) i jak najbardziej polecam. Stawki może nie powalają na kolana, ale praca jest praktycznie od ręki i co ważniejsze wypłacają zaliczki :) Jeżeli szukasz pewnej pracy idź do Bratniaka.

Student

Nie polecam zatrudniania się w Bratniaku. Umowa? Tak podpiszesz ale nie dostaniesz egzemplarza dla siebie. Praca zwykle przy targaniu jakiś kartonów lub elementów metalowych, na pewno nie warta zarobionych pieniędzy. Pitu również nie dostałem, musiałem się osobiście pofatygować i walczyć żeby dostać to co mi się należy. Dodatkowo nie pracuje się codziennie tylko jak im pasuje 1/2 dni w tygodniu. Porażka, omijajcie szerokim łukiem.

ekon

Stawka godzinowa konkretna podana raczej nie jest @anonim, jest to zależne od doświadczenia ale minimum 9 netto powinno być, potem są podwyżki po jakimś czasie

sasz

Jakoś ja nie mam takiego wrażenia ani o tym Panu ani o całej spółdzielni. Pracuję przez agencję już od czerwca i pieniądze zawsze są na czas i wypłacane co do grosza. Sam przyjeżdża po karty i z wypłatą. I to nie jest tylko moje odczucie w firmie, w której pracuje jest jeszcze parę osób zatrudnionych przez (usunięte przez administratora)i jakoś nikt nie narzeka na nie terminową wypłatę, czy brak końcówek ani na opieszałość właścicieli i pracowników agencji. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o S.S.P. "Bratniak" - Szczecin

S.S.P. "Bratniak"
3.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Plac Dziecka 14
    70-241 Szczecin