S.S.P. "Bratniak"

Szczecin

Opinie o S.S.P. "Bratniak"

Były pracownik 2012-07-27 18:11:00
Firma powiązana z drugą firmą Zakład usług inwestycyjnych i różnych Bratniak[usunięte przez moderatora]. Bardzo uważać proszę na tę firmę. Właściciel ściąga ludzi do pracy poprzez ogłoszenie [usunięte przez moderatora] robi zebrania, na których obiecuje umowy zlecenia, płatności 6 złotych albo więcej za godzinę. Potem mijają miesiące i człowiek umowy nie widzi, często też nie widzi pieniędzy. Płacone pensję odbywają się w ratach po 20 następnym miesiącu, czyli człowiek tyra prawie miesiąc za darmo. Brak ubezpieczenia, świadczeń, warunki sanitarne zerowe, nie ma nawet umywalki. Praca brudna , w ziemi, przy skwerach, w parkach i Szczecińska Różanka. Brak ubrania roboczego. Bardzo często przy wypłacaniu pieniędzy nie płaci końcówek (30 zł, 40 zł) twierdząc, że zabrakło albo, że nie ma drobnych a potem udaje, że nie pamięta. Poza tym traktowanie ludzi jak [usunięte przez moderatora] do roboty, na zadane pytanie kiedy pieniadze usłyszysz odpowiedź nie na temat albo, że on nie ma na paliwo:)))). Po prostu robienie ludzi na bezczelnego[usunięte przez moderatora]. Niektórzy od roku ścigają go za pieniadze. Ta firma jest w Szczecinie znana z tych machlojek, dlatego kolejki do tej pracy nie ma, a ci co przychodzą zwalniają się po miesiącu lub dwóch. Wołajcie od razu o umowę i bez niej nie idzźcie do tej pracy.
sasz 2012-12-27 22:12:14
Jakoś ja nie mam takiego wrażenia ani o tym Panu ani o całej spółdzielni.
Pracuję przez agencję już od czerwca i pieniądze zawsze są na czas i wypłacane co do grosza. Sam przyjeżdża po karty i z wypłatą. I to nie jest tylko moje odczucie w firmie, w której pracuje jest jeszcze parę osób zatrudnionych przez Bratniaka i jakoś nikt nie narzeka na nie terminową wypłatę, czy brak końcówek ani na opieszałość właścicieli i pracowników agencji. Pozdrawiam
kowal 2013-02-06 18:22:15
Przychylam się do tej negatywnej opinii. Przepracowałem ok 20 dniówek [usunięte przez moderatora]. Omijać szerokim łukiem. Zwróćcie uwagę, że nie podpisujecie umowy z podaną stawką godzinną. Ja w swoim wypadku otrzymałem przepracowane pieniądze ale dopiero po stanowczych interwencjach i ze sporym opóźnieniem.Wiem, że sporo osób otrzymało mniej jak było obiecywane ponieważ 'jednak wyszła mniejsza stawka godzinna' i to ze sporym opóźnieniem. Wcześniej robiłem w Bratniaku (w cynkowni) i problemów nie było ale gdy g[usunięte przez moderatora] zaczął mieć coś w tym wspólnego to rzetelność agencji sporo podupadła. Zbieranie śmieci w parkach, plewienie chwastów a w najlepszym wypadku sadzenie roślinek bądź malowanie ławek a na koniec upominanie się o swoje pieniądze i ciągłe problemy z wypłatą-tak to w skrócie wygląda.
ekon 2016-04-18 20:26:17
Stawka godzinowa konkretna podana raczej nie jest @anonim, jest to zależne od doświadczenia ale minimum 9 netto powinno być, potem są podwyżki po jakimś czasie
Zostaw swoją opinię o S.S.P. "Bratniak" - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S.S.P. "Bratniak"