Opinie o PPH AMG w Lębork

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PPH AMG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PPH AMG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pojemników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPH AMG w Lębork

20lat...

A ja chcę tylko poznać gościa który godnie żyje z pensji pracownika produkcyjnego w PPH AMG...dam nagrode na miarę moich możliwości..

@20lat...

Nie jest źle, ale i tak robią nas w wała na każdym kroku. A najlepsi to są ci Kierownicy ananasy z pod ciemnej gwiazdy kto to coś wybrał jeden łysy mały drugi ma wiecznie okres chyba na próbę tu robi bo na niczym się nie zna i ten trzeci Gil lata po chwali jakby miał przetarte. O ten na chorobowym ponoć żona go tak w ku że mu się duszno zrobiło i leży teraz i się śmieje z reszty tumanów. Ogólnie nie jest dobrze tylko ludzie udają ze jest jeden na drugiego psem. To tyle z tych moich wypocin

Dokładnie nie dość że pada to wieje nawet...

Amg

Oferta pracy Charakterystyka wykonywanej pracy, opis stanowiska: Montaż dodatkowego wyposażenia/osprzętu w kontenerach gotowych (np. pokrywy, zawory, podnośniki i pompy hydrauliczne)     Rodzaj umowy: Umowa o pracę Wymiar czasu pracy: 40 godzin/tydzień Godziny pracy / Zmianowość: 6.00-14.00/14.00-22.00 / 2 zmiany Wysokość wynagrodzenia (kwota brutto): od 26 zł brutto/godzinę Oferujemy: umowę o pracę na pełen etat dofinansowanie do zajęć sportowych dofinansowanie do wczasów bony świąteczne Już widzę jak lecą ludzie przez las, łąki Zapomnieli dodać że praca na świerzym powietrzu

Przygoda020
@Amg

Jestem zainteresowany

Wnerwiony

A co tu się (usunięte przez administratora) Co to za wyjazd na rybki z funduszu socjalnego jakieś machloje widzę wybrańcy dobierani po cichu Ja sobie nie życzę by z mojego wypracowanego socjalu jakiś burak korzystał wszyscy albo nikt

Racja
@Wnerwiony

To dla innych wycieczkę może by tak do świątyni opatrzności?

Produkcyjny
@Wnerwiony

...a mi się podoba, że firma organizuje i finansuje tego typu wyjazdy, czy prezenty na dzień dziecka i na święta dla dzieci (oprócz bonów dla pracowników). Przynajmniej wiem, że fundusz jest dobrze wydawany. Może z tego wyjazdu akurat nie skorzystałem, ale z następnego na pewno skorzystam.

@Produkcyjny

Nie każdy pracownik lubuje się w wędkarstwie .To co tobie się podoba to my wiemy ,tobie było ,jest i będzie mało jeszcze trochę to padniesz na hali panie K

My...

Nie wiem,moim skromnym zdaniem nie tak dawno odbyły się tzw wybory na przedstawiciela załogi dziwne były to wybory ale Pan Darek M został przedstawicielem ,Pani Sandra no i chyba Piotr,oni powinni zainteresować się że jest coś nie challo, przecież słyszą że jest źle,no może się boją o własny interes,nasz kierownik Piotr W gdzieś się oddalił od załogi może chce dobrze może walczy o lepszy byt załogi ale my jesteśmy tu nie bijcie się podejdźcie porozmawiajmy jak ludzie, pamiętajcie że jeśli nie będzie nas fizycznych to i was też nikt nie będzie trzymał, przechodzimy teraz falę upałów nawet się nie staracie jakoś nas zmotywować do pracy,wiecie że woda powinna być schłodzona co godzinę 10 min przerwy ale nie, zamknąć się w klimatyzowanym pomieszczeniu i mieć wszystko w pupie.

Żart
@My...

Nie mam pojęcia po co oni zostali wybrani co mają reprezentować i czemu służyć. Osobiście dla mnie te osoby są zbędne w tej firmie nic nie wnoszą na poprawę uj wie czego się spodziewać i o co pytać?

Parodie...
@Żart

Ale kto ich wybierał? Ja o żadnych wyborach nic nie słyszałem. Sami się wybrali???

Parodie jakieś...
@Żart

Ta sandra to w ogóle potrzebna jak wrzod wiecie gdzie. Tylko karty pozbierać i kwit na magazyn wypisać... Jak detale załatwić to cie odsyła do buk wie kogo...Bo ona nie wie... Naprawdę prezes nie ma kompetentnych osób na stanowisko kierownika!?

Misio
@Parodie jakieś...

Kompetentne osoby kiedyś były ale się zwolniły

@Parodie...

Spotykając się na fajce rozmawiamy o tym i o tamtym ale za każdym razem poruszany jest temat kierowniczki.kto i w jakim celu obsadził to coś na tym stanowisku nie mamy pojęcia.toz to nie potrafi odezwać się do pracownika a co dopiero kierować produkcja na zmianie.a biega po hali jak smród po gaciach a le nic z tego nie wynika...pani chyba pomyliła powołania pani kierowniczko od siedmiu boleści...

Haha

Wspolczuje wam bardzo jezeli wasza kierowniczka jest san... mialem okazje z nia pracowac wczesniej w firmie w rumi..porazka..pracowala tam jako kontsruktor/ zastepca kierownika przez prawie 10lat..jako zastepca porazka wielka a konstruktor jesacze wieksza przez tyle lat wiedza zerowa jak musiala narysowqc projekt wart miliony to tak go sknocila ( po tylu latach pracy powinna miec super wiedze jak rysowac) ze dostala opcje albo sama odejdzie albo z hukiem..wolala sama odejsc chociaz wszystkim wmowila ze sama sie zwolnila bo juz chciala lepsza prace..to jest typ czlowieka nic nie robic a zarobic-kazdy dlugi wekend , przerwy swiateczne ona wolne inni do roboty a jak jest problem to nie pomoze tylko o swoje (usunięte przez administratora) zadba a reszte pograzy..tak falszywej dwulicowej osoby jak ona to z gromnica szukac..walczccie o to zeby sie jej pozbyc i sie nie dajcie..my sie nie balismy poruszyc zarzadowi temat jakim to ona jest pracownikiem -nie bez powodu ona akurat dostala ten milionowy projekt do wykonania ..

Miastowy
@Haha

My produkcyjni wiemy że ona nie nadaje się do tej roboty.podejrzewam że wyżej też wiedzą.ale nie wiemy dlaczego tak długo ja trzymają...sama się nie zwolni a powinna jak ma za grosz honoru...tylko zamęt siejesz pani kier...

@Miastowy

Miastowy my tez znosiliśmy tą amebe przez wiele lat aż wkońcu bańka pękła i powiedzieliśmy dość, kiedy jej nie było w robocie poszliśmy do zarządu całą ekipą i dosłownie z kartki pkt po pkt czytaliśmy jaką ona jest beznadziejną osoba i jakie błędy popełnia..stwierdziliśmy, że jak :już to zarząd wie i przymyka na to oko to sie dowie że my mamy dość; ze zarzad moze sie mscic na nas za donos ona jak sie dowie tez bedzie sie mscic..ze moga nas zwolnić tak czy siak doszlismy do wniosku ze bedzie lepiej dla nas : jak nas zwolnia znajdziemy lepsza robote, jak sie beda mscic to sami sie zwolnimy i bedziemy miec lepiej..a oni niech dalej traca kase na jej pensje bez nas..i jak sie okazalo zarzad tez ma rozum i doszedl do wniosku ze tylu fachowcow nie jest w stanie tak latwo znalezc a kierownika z lepszym doswiadczeniem tak...

@Miastowy

Moze gora wie jaka ona jest ale nie ma podstaw prawnych zeby ja zwolnic-ona skubana w tym jest dobra, wie ze trzeba na nia haka a (usunięte przez administratora)zawsze sobie zrobi...musicie zaczac robic powody zeby sobie poszla..doslownie wszyscy razem przeciwko niej

Baltazar
@Haha

O widzę, że sie nie spodobało montowanie abzesów. Przestańcie narzekac (usunięte przez administratora) jeden z drugim Haha! Nie ma co narzekać!

Prawy
@Haha

Wystarczy poczekać aż umowa się jej skończy...chyba że już dali jej na czas nieok...?bo nasza góra bądź co bądź jest troszkę ...a szkoda gadać...

Ona się nadaje ale do jakiegoś sklepu spożywczego gdzie będzie miała maxymalnie 4 osoby pod sobą a nie ze setkę ludzi, gubi się w tym co robi a w sumie nie robi nic .ciężko jej nawet pełną dokumentacje wydrukować -Taka krosta na (usunięte przez administratora) na którą musimy robić a pożytku z niej żadnego.

Spawacz

Ogłoszenie dla Spawaczy do 30 PLN na godzine

Czy tyle płacą otóż nie nie nie

A wy wiecie że nasz kochany Prezes (usunięte przez administratora) was na kovidowym. Kasa leci co prezesie myślałeś że się nikt nie dowie, a tu patrz wszystko jest zapisane kto ile dostał za każdego (usunięte przez administratora) w pracy

Słyszałem że są tepaki którzy zwolnili się z pracy i przyszli do AMG bo lepiej płacą niby...i chodzą dalej do poprzedniego pracodawcy dorabiać po godzinach ....więc coś jest nie tak chyba

Do kierownikow

Może by tak przygotować się na zimę prezes co!?żeby nie było jak poprzednio że produkcyjni chodzili odkopywać kontenery spod śniegu żeby było co spawać...bo nawet łopaty nie było a o miotle nie wspomnę...kierownicy doskonale wiedzą co będzie w planie to niech uruchomią odpowiednie służby do przygotowania produkcji...a jak boją sie odezwać to niech sami odśnieżają...bo ja w tym sezonie nie zamierzam odkuwac lodu z kontenera...

@Do kierownikow

Jestem tego samego zdania .Pospawaj to później i oczekuja złotych spoin

Drift

Dokładnie tak jak piszesz też to zauważyłem kontem oka facet to pomyłka biologiczna

Mały Nicpoń
@Drift

Kątem oka kolego ale i ja też to widziałem, a globus to wrzód takich to powinno się wyciskać jak na ciebie wsiądzie to się będzie czepiał, gdzie stwierdzam podchodzi to pod (usunięte przez administratora) - chyba?

Nbp

Jednym słowem człowiek kariera, ale i to może zgubić człowieka jednego już mamy

$

Mądry człowiek nie zostanie kierownikiem w tej firmie.....

Na Boże Narodzenie...

...choineczka,a na Wielkanoc może jajeczko dostaniemy...albo zajonczka...jakie to szczęście być pracownikiem tej firmy...

Hop cola

Co miesiąc ta sama śpiewka tyle roboty a wypłata zbyt mała. Więcej rób gamoniu nie szanijesz roboty i siebie to masz, a teraz masz okazję coś wywalczyć bo nie ma rąk do pracy na dzień dzisiejszy w AMG nikomu się nie śni pracować w akordzie i na dwie zmiany z nowych a nawet i tym starym

Racja
@Hop cola

Pamiętam czasy jak tata przechodził przez hale z Panem Klimeckim...nie ominęli nikogo któremu by się nie ukłonili...i rękę podali...a dziś synu przeleci przez hale i czeka aż jemu ktoś skinie głowa...kapitalista (usunięte przez administratora) jego mać....przyjrzyj się adasiom

Helena
@Hop cola

Zbyt mała to znaczy co? Umówili się z wami na więcej i teraz wam nie płacą??

Janek
@Helena

Z obserwacji moich wynika że ludziom siada na łeb ta robota...i im starszy pracownik tym głupszy i ciężko mu wytłumaczyć jak robią nas balona.wyluzujcie chłopy bo zejdziecie na zawał...

Ludwig
@Hop cola

Pracownik nie jest winien swojemu pracodawcy służalczości ani posłuszeństwa.Jest mu jedynie winien usługę za którą otrzymuje zapłatę,będąca nie łaską lecz zasłużonym wynagrodzeniem...pamiętajcie i Wy i wy...

Ziewająca niedźwiedzica

Do tego bar ana w kupowatym mercedesie naucz się Pan jeździć droga jest dla wszystkich jeszcze jeden taki numer i punkty lecą Myśli że jak ma kasy wór to mu wszystko wolno Rogacz

Miki

Iza coś o tym wie

Sosna

Jak masz mi coś do powiedzenia to prosto w oczy jak nie hmm...Damskie się nie liczy. To był pierwszy i ostatni wpis.

Sosna
@Sosna

Ja sam daje sobie łapki w górę

Monterej
@Ziewająca niedźwiedzica

Arnold a jak tam? Czyja ( ! ) lepsza? Kierownika czy kierowniczki? Robisz z siebie pośmiewisko na cały zaklad (usunięte przez administratora) parchaty za grosz honoru

Spawacz ślusarz
@Ziewająca niedźwiedzica

Nie ma czym oddychać na hali!!

Artur
@Spawacz ślusarz

Zgłaszałeś to komuś z PPH AMG? Jeśli tak, to co oni na to? Poza tym skoro znasz tę firmę, to może powiesz mi czy to dobre miejsce do rozwoju zawodowego dla młodych i czy tacy ludzie mogą tam też liczyć na jakieś szkolenia i kursy?

Czesław śliwa
@Monterej

To ten z mkplus? Ten łysy gruby niski co lata za kierowniczka że mało se nóg nie połamie!?

Powiem wam...
@Ziewająca niedźwiedzica

...że byłbym szczęśliwy żeby tylko prezes chciał że mną porozmawiac sam na sam...w cztery oka...i by się pozmienialo

Ziutek
@Ziewająca niedźwiedzica

Cyrk,cyrk,i jeszcze raz cyrk...można by było film nakręcić komediowy

Bundo

Ciekawe co zrobia ci co kradna na beszcza jak ich zlapia .bedzie placz

Sanczopansa
@Bundo

A z tym że (usunięte przez administratora)chodziło ci chyba o wyższe stanowiska a nie o nas roboli

Jaki dress code obowiązuje w PPH AMG?

ogi

Schludny i adekwatny, a jak myślałeś że my to co bydło......

Adekwatny...
@ogi

... do czego?

Artur
@ogi

@Hop cola – to ile realnie można zarobić w tej firmie, ile dają podstawy? Jest UoP od razu?

Jedynynormalny

Ale burak... Ty pewnie jesteś jednym z tych co buty na stojąco zawiązują...

Mam z was ubaw

Uwielbiam ta strone -fajnie poczytac jak was sciska w zadku -jak przekupy na targowisku .Skaczecie sobie tu na stronce do gardel ,a w pracy cichutcy grzeczni Ą,Ę .Prosze o nowe wpisy bo Śmiech to zdrowie .Żal mi was ,chociaz by ze wzgledu na wasze pensje .

Psy szczekają
@Mam z was ubaw

Ja tam z pensji aktualnie jestem zadowolony. Jeśli to nie była jednorazowa akcja żeby zamknąć nam mordy w zeszłym miesiącu i powstrzymać falę zwolnień to super. W końcu coś pójdzie w dobrą stronę. Resztę można zdzierżyć. Przecież pracujemy, żeby godnie żyć po pracy.

Wnerwiony

Jak tak dalej pójdzie to nie jeden kierownik dostanie w papę bo to już przesada nie dość że się spóźniają to jeszcze prowokacje z ich strony Będzie trzeba piórka przyciąć...

Kpina w amg

Co chwilę podwyżki fikcyjne ostatnio dali 7% a wypłata znowu (usunięte przez administratora) po tych waszych podwyżkach co drugi dzień jakiś pracownik rzuca wypowiedzenie wynagrodzenia są śmieszne a przyjmowanie ludzi którzy spawają tonę próbek jeszcze bardziej to już chyba akt desperacji ze strony firmy bo jeszcze trochę i nie będzie komu robić bo prezes myśli że to są godne zarobki zacznijcie myśleć bo z tego co wiem to na tych zwolnieniach z firmy się nie skończy.

@Kpina w amg

również posiadam takie informacje ,ze jest jeszcze pare osób rozważajacych odejscie i zmiane pracy

@Kpina w amg

A tak co do tego zebrania to tylko jedna zmiana bedzie je miała ?bo chyba raczej jesli ma być zebranie to wszyscy powinni zostać poinformowani

Czytanie ze zrozumieniem
@Kpina w amg

Z tego co ja wywnioskowałem z wywieszonej informacji to dopiero wypłata ostatniego czerwca dla godzinowych i 10 lipca dla akordowych ma być tą z podwyżką, ale mogę się mylić.

@Czytanie ze zrozumieniem

No tak jak piszesz ,przecież było napisane kiedy ta podwyżka ,choć sam sie (usunięte przez administratora) ze coś sie w wypłatach zmnieni .nie komentuje bo to i tak nie ma sensu ,czekam az sie miarka przeleje i bede miał już na tyle dość tego zakładu ze pękne i zawine sie gdzieindziej

Były
@Kpina w amg

Zwolnienia pewnie niedługo się dopiero zaczną jeśli szefostwo nie weźmie się do roboty ! Podwyżki ???? a ludzie zarabiają mniej niż kilka lat temu ! Wszystko poszło do góry a wypłaty w AMG w dół!

są nowe wpisy?

widze ze nuda nic sie nie zmieniło ,pora startować do obozu ,chyba pampersa założe bo bedzie sie pot po (usunięte przez administratora) lał

Ta firma jest jak kofit nie leczalna

7/łamane przez (usunięte przez administratora)}= pensja nasza ile trzeba prosić żebyś oczy się otworzył.Kochany prezesie! Zebranie!!¡!!!!!

Karmi sie firma naszymi klutniami czytajom. Wniosek jeden .Gardzom nami.cipka zawsze się znajdzie i sprzeda wsz

Fk Amg

Dziś padł rekord oszustwa na wypłacie i ośmielam się stwierdzić i napisać BABIJ TY (usunięte przez administratora)JAK TAK MOŻNA PONIŻAĆ LUDZI, pewno usuną ten opis prawdy

Bizdryg
@Fk Amg

A ja proponuję zwołać zebranie z załoga ale bez kierowników. Kierownicy są zbyt stronniczy,szczególnie pani święta muuu...im większy (usunięte przez administratora) tym lepsza robotę dostaje i jeszcze potrafi donosić codziennie na innych, mało tego sam sobie wybiera co chce robić... Zrób pan w końcu porządek z tym (usunięte przez administratora)... Naprawdę nie jest tak kolorowo jak to Panu wmawiają... Tylko zmiana kierowników da efekty

Payday
@Fk Amg

A co tam było takiego strasznego i innego niż co miesiąc? Bo chyba nie czaje skąd ten bulwers twój.

To ja...
@Fk Amg

Nie wiem czy słyszeliście kiedyś w szatni wypowiedzi tego upośledzonego majstra na absetz.. Ach... Nie wiem czy coś ćpa, czy jakies problemy z domu do pracy przynosi... Ten człowiek powinien pracować w odosobnieniu tak żeby nie szkodzić sobie a tym bardziej innym spawaczom ktorzy chcą pracować normalnie a nie pod dyktando Wiśniewskiego debila przy którym tańczą kierownicy bo (usunięte przez administratora) Dała jak koń za sieczkę tylko po to żeby o nim w biurze mówili jaki to jest dobry bo zawsze można na niego liczyć... Bo on musi... (usunięte przez administratora)... I tak nikt po tobie nie zaplacze

Bonzo
@To ja...

Ja na niego mówię czysta łapka gość wydepilowany ze hej non stop po kiblu lata kiedy on pracuje że tyle kasy zarabia no chyba że tym z abroli potrącają z premii dla wać pana

Klick2

Ten człowiek to stan umysłu. Donosi nawet sam na siebie a kierownica mu wtoruje

Wolly kandydat

pytanko, jakie dodatki firma oferuje pracownikom? pakiet medyczny, dojazdy może karnety na siłkę? zastanawiam się czy warto zawracać sobie głowę...

Fundusz socjalny
@Wolly kandydat

W zakładzie istnieje fundusz socjalny przeznaczony na premie świąteczne (bożenarodzenie i wielkanoc) oraz prezenty dla dzeci pracowników pod choinkę oraz dzień dziecka. Jeśli chodzi o zdrowotne rzeczy to istnieje tylko możliwość dołączenia do dodatkowego ubezpieczenia grupowego. Szkoda, że nie ma jakiegoś pakietu Medicover czy coś podobnego. Na pewno by się przydał w tak sprzyjającej w urazy i choroby pracy.

Wolly kandydat
@Fundusz socjalny

dziękuję za informacje, a jak socjal? Jest gdzie usiąść i zjeść, przysługują przerwy? Można sobie zamówić jakiś obiad?

Wegetacja
@Wolly kandydat

Karnet na siłke masz i do tego pakiet na bieg przełajowy,i ewentualnie przy temperaturach 40 stopni test na wytrzymałość organizmu ,na wydolność.Zdechnąć mozna przy spawaniu ,nic nie sciagniesz z siebie bo zaś skóre spalisz .jednym słowem przej...bane .zarobki tez na psy spadają coraz to gorzej- tu podwyszka 7 procent a z akordu nie informujac nikogo z pracownikow och tak zmiana stawki o 15%.Trzeba sie rozejrzec za pracą gdzie bedą ludzkie warunki pracy (usunięte przez administratora) w powietrzu temperatury i woda po ktorej sie tylko żygać chce.34 stopnie w cieniu ,na hali cieplej i zapierniczaj aż na ryj padniesz ,wyrób akord i padnij na pysk nastepnego dnia .gra nie warta świeczki za te pensje.wole zarobić 300 zł mniej i pracowac w normalnych warunkach na godzinowce .bo kokosów za ten przemiał co robimy to tu nie ma .Dziesiatki podwyżek a pensja od lat ta sama ,i poprawki po partaczach ze stanowisk poprzedzajacych .

Miki
@Wegetacja

Co do zarobków to szkoda gadać specjalna strefa ekonomiczna dotacje covidowe a żyd zostaje Żydem Lepiej się spytaj za co płaci nam prezes bo na pewno nie za to co mamy wyrobione tylko za to co pojechało

Zostaw merytoryczną opinię o PPH AMG - Lębork

• Jak się pracuje w PPH AMG?

Zobacz opinie na temat firmy PPH AMG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPH AMG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 3 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPH AMG?

Kandydaci do pracy w PPH AMG napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPH AMG