Opinie o PPH AMG w Lębork

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PPH AMG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PPH AMG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pojemników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPH AMG w Lębork

Mietek

I jak tam ??Działeczkę przekopałeś?A paluszek już zdrowy?nie zapomnij w piątek sobie pisanek drzwiami przyciąć na poczatku pracy bedziesz miał długi weekend.tylko drutu spawalniczego sobie nie zaplacz wokół szyji ,co za leser...

Tylko jęczeć potraficie dewoty. Za parę tygodni możesz być bezrobotny jeden z drugim. Co wtedy powiecie?

Bezwład
@Anonim

Odezwał sie galanonim i po co twoj komentarz tu gilu smyku pseudo Szef Union czy kim Ty tam jesteś panie zero Siedź cicho i się wcale nie wypowiadaj, a jak juz zamkną to wtedy ja się będę martwil nie twoja zakichana sprawa Absolutne Zero

Mobilny

To jest absurd z tym socjalem pracodawca nr 1 na Pomorzu a zabiera ludziom nawet drobniaki na święta .W sobotę nich ludzie siedzą w domu przecież panuje wirus

Amg lębork
@Mobilny

NR 1!!! za co ten tytuł, chyba sobie Go kupił przeciez w koło trąbią ze to uj nie pracodawca i komuch Wszysko co robi to na pokaz mam żal do niego okropny żal jak mozna być taką ś winą Jedną zaletą jest to ze ludzie mają wyplaty na czas a co do reszty to mam wątpliwości Szachraj! I Kombinator I to tak wyglada pracodawca nr1 żart! Powinien w zebach oddać tą nagrodę i przeprosić

Dokładnie, można pisac bez obaw.

Spawacz

Ogłoszenie dla Spawaczy do 30 PLN na godzine

Czy tyle płacą otóż nie nie nie

2+1

Ha ha ha co ja widzę jakaś śmieszna broszura znowu zawisła A? to jest kara dla tych co na chorobowym byli i Prezesek bony zabrał czyli normalka PRACODAWCA NR 1 NA POMORZU ,a tu jeszcze coś dodał 6-14 14;30-22'30 urwa to nie lepiej w nocy robić co za (usunięte przez administratora) człowiek (usunięte przez administratora) jak ja go nie cierpię, a on mi jeszcze rękę podaje śmiech na sali

Erni

Jak już wprowadza pan ograniczenia w kontaktach między ludźmi to soboty też niech Pan wstrzyma przynajmniej roboty na dłużej starczy

Prawieżemeryt
@Erni

I ty myślisz ,że on dba o twoje bezpieczeństwo w pracy to się mylisz brak masek brak żelu antybakteryjnego zmiana zatrudnienia w systemie dwuzmianowym ON to ma gdzieś jak ktoś wyżej napisał ebany egoista Ty masz zapierd.. i się o nic nie upominać taki z niego PRADODAWCA RODEM Z PIS-U ch_am i burak starczy ze kara ludzi tymi śmiesznymi bonami czy też premiami Ale przyjdzie i na niego czas Ja mam pytanie do jego bliskich znajomych czy wy wiecie ze to taka (usunięte przez administratora)

cwalra

Z prośbą do P.Prezesa wygonić na urlopy tych w przedziale 57-60 i po60 do domów stanowią poważne zagrożenie nie tylko nam ale i innym osobą w tak trudnej chwili Szanujmy się i przestrzegajmy zasad maski dla kazdego w zakladzie

Lk
@cwalra

Dokladnie tak powinienen zrobić wygonić na przymusowe urlopy bravo pytanie czy jest to w stanie zrobić? Czy tylko pieniądze się liczą a zdrowie na samym koncu.....

Ghostrider
@Lk

Powinien...

aemdzi

warto bybylo wspomniec o myciu tyłka a potem o dłoniach.umyj ptaka bo wali na kolometr.i nie pisz tu no gnojowka jedzie ci z ust

Obsraniec

Dlatego piszę w trosce o starszych baranie trochę zrozymienia

@cwalra

Jesteś pen dureń i nie rozumiesz tej choroby i myślisz że wiecznie będziesz młody.

Memento mori

Oby nie było jak we Włoszech lub Hiszpanii trup ściele się gęsto

Maakiawelli

Po sklepach jak po huraganie panika ludzie zachowują się porąbani padł blady strach przecież wszyscy nie umrzemy.Najbardziej panikują ci co wszystko wiedzą i niczego się nie boją,dziwne

Obsraniec

Wszystkich co mają zaległe urlopy wygonić do domów bo i tam nic nie robią tylko ferment sieją

SOR

Mam Apel do Prezesa wszystkich którzy są przeziębieni lub chorzy proszę odesłać do lekarza nie potrzeba nam epidemia w pracy

OBsraniec
@SOR

Bardzo mondrze napisane pracują z gilami pod nosem zarażając innych kolegów bo im szkoda iść na chorobowe

erka
@OBsraniec

ołówek ciagle gile ma pod nosem .menel

Łucja
@SOR

@SOR, po jedenastu dniach jest jakaś zmiana i chorzy nie przychodzą już do pracy? Daj znać. Ciekawi mnie jeszcze, co z tymi ofertami pracy na produkcji. Aktualne? Przyjmują teraz nowych?

SOR
@Łucja

Witaj stale jest ktoś nowy z takimi pytaniami do do kadr lub telefonicznie'

proAmg

z wzgledu na korona virusa warto by bylo na wejsciu do pracy zdezynfekowac dlonie...tak zapobiegawczo

Leszek

Pytanie brzmi , dlaczego byl pożar i kto zawinił?

Wolne środki
@Leszek

Konserwatorzy i inne elementy w naszym przypadku nie przestrzeganie przepisów bhp nie stosowanie się do miejsca w stosunku do prac wykonywanych na stanowisku, należy się tym osobą podziękować za współpracę i ZWOLNIĆ A po następne mamy monitoring czy nie mamy?

Wolne środki

Dla jasności twego umysłu na terenie zakładu mamy ZAKAZ PALENIA I tą dziuple dla palaczy powinni zlikwidować Dbajmy o zdrowie swoje i kolegów ok.

Leszek
@Wolne środki

Konserwatorzy wykonują przeglady, czyszczą i nadzorują wedłog ustalen przelozonego. Na pewno nie zgodze sie, ze to ich wina. Zawsze przełożony ponosi wine, w tym wypadku osoba ktora nadzoruje te wszelkie prace.

Prezes
@Wolne środki

Eureka cóż za odkrycie i czytasz że zrozumieniem. Zazdroszczę tobie IQ trzynaście to taka piękna liczba

Zbyszek

Pomorski pracodawca roku Brawo Ja i moi koledzy jesteśmy dumni że możemy tu pracować oby tak dalej prezesie

Badziewiak

Jak już pisałem wcześniej a widzę że usunięli ZLADZIEJJSTWA NA DUŻĄ SKALĘ SIĘ NIE KOMENTUJE koniec i kropka. Ludzie pracują bo gdzieś muszą zarabiać na życie tylko że te całe (usunięte przez administratora) zaczyna się wylewać poza zakład. Za dużo osób wie co się dzieje i co skrywają inni zwane białymi dzbanami, a nawet co nie którzy inni nie związani z produkcją

@Badziewiak

Jesteśmy bardzo ciekawi, opowiadaj co wiesz i jaką masz wiedze, co skrywają białe kaski?

Znikają co ciekawsze wpisy na temat firmy,! Dlaczego???? Przyjazna firma????

Badziewiak

Nie wiem jaki młody Prezes jest ale ten stary jest dwulicowy za dużo miesza zmieniłem zdanie o nim po pewnych wydarzeniach w zakładzie i tych co mają nastąpić

Zygi

Wow.

To jest firma, nawet pączki były.....

,,Praca w doświadczonym zespole ?.Im więcej lat stażu pracy tym większy (usunięte przez administratora) i gbur i z nikim tą wiedzą i doświadczeniem się nie podzieli. A pan Prezes jak chce zaoszczędzić to niech zlikwiduje funkcje brygadzisty to jest marnowanie pieniędzy (usunięte przez administratora)

Amg lębork
@pracownik

Pracuje tam ho ho ho i nie spotkałem się z jakim kolwiek brygadzistą tylko z szu Jami

Zostaw merytoryczną opinię o PPH AMG - Lębork

• Jak się pracuje w PPH AMG?

Zobacz opinie na temat firmy PPH AMG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPH AMG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 3 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPH AMG?

Kandydaci do pracy w PPH AMG napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPH AMG