Opinie o PPH AMG w Lębork

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PPH AMG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PPH AMG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pojemników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPH AMG w Lębork

Jaki jest wkład kierownictwa PPH AMG w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Róża

Ślusarz-spawacz kontenerów i konstrukcji z oferty ile musi mieć tego wymienionego tam doświadczenia? Bo jest tylko ogólnikowo wspomniane w ofercie, ktoś tu się dostał bez dużego doświadczenia?

Apollo niepylak
@Róża

Nie musi mieć żadnego doświadczenia.wystarczy aby miał ukończony kurs spawacza level 0

Blik
@Róża

Nawet po szkole nr6 pracują, a ty się pytasz o doświadczenie staczy że coś kumasz i masz tam jakieś umieniejtnosci to sobie poradzisz

Janusz Hałas

Witam. U was kierownicy na codzień tak chodzą ubrani czy może jeszcze w rajtuzach przychodzą do pracy. Nie mają ubrań jak przystało na kierownika Trochę mnie to dziwi i nie spodkałem się z czymś takim w zakładach których odwiedzam.

Pytajnik

Czemu premia kwartalna obejmuje tylko pracowników akordowych?

Gaba

aż mnie ciekawi jakie są różnice w zarobkach, że tak to opisujesz. Ile na pełnym etacie jest a ile na akordzie? W ogóle te premie kwartalne dobre były?

Spawacz

Ogłoszenie dla Spawaczy do 30 PLN na godzine

Czy tyle płacą otóż nie nie nie

Czemu ma służyć ten dzień otwarty?po co publicznie pokazywać ten syf...przecież będą ludzie z branży i tacy co wiedzą jak powinien wyglądać zaklad pracy i warunki pracy...chyba że tylko biura będą udostepnione

Pracuś

Po to żeby pokazać jaki to wspaniały i dynamiczny zakład. Jak produkcja idzie i jakie zarobki można osiągnąć pracując tu, a żeby nie zapomnieli wspomieć ze niektórzy do śniadania nie wytrzymują i idą w pzd bo to istotna rzecz jest

@Pracuś

Możesz napisać coś więcej? Dlaczego nie wytrzymują? Zwalniają się? Jaki finalny powód podają? Może wiesz? Będę wdzięczna za jakieś informacje

Suchy

Byłem z kolegą na dniach otwartych bo mamy zamiar robić kurs i chcieliśmy się czegoś dowiedzieć , jak to wygląda itd....ludzie z biura olali nas zupełnie więc my olewamy ich i ten zakład.

spawacz

firma duża na poziomie zachodnich firm oprócz zarobków niestety .Kierownik ogarnięty ,chciał bym mieć kogoś takiego w swojej firmie .gdy by nie akord pewnie dalej bym tam pracował

Kaja Katarzyna Aleksandra

Jak wiadomo zbliża się czas urlopów i moje pytanie do tych Pań czy nasz zakład preferuje Wczasy po gruszą jak tak to fajnie jak nie to proszę tu napisać dlaczego nie i uzasadnić żeby każdy pracownik wiedział na czym stoi

Brodaty
@Kaja Katarzyna Aleksandra

Broda twierdzi że zadałeś-aś nie wygodne pytanie i paniusie czy też bądź panowie w sukienkach nie potrafią na to pytanie odpowiedzieć Nie ma takiego czegoś jest tam jakiś zwrot ale i to się wiąże że wszystkim monitorowanie pracownika na co go stać i podwyżki są zbędne i nie trzeba dawać.

Katarzyna

Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? O co konkretnie chodzi? Masz na myśli atmosferę? Pieniądze? Jeżeli podasz jakieś widełki zarobkowe na start będę wdzięczna. Myślę sama nad aplikacją ale chciałabym poznać jakieś szczegóły.

Prawdę mówiąc

Wytypowaniu na Pomorzu za najgorszego pracodawcę pod względem socjalu, gratulacje pierwszego miejsca jesteśmy na czele ????

Alicja
@Prawdę mówiąc

Co masz konkretniej na myśli z tym najgorszym socjalem? Jest coś chociaż minimalnego czy w ogóle nie macie takich udogodnień? No i jak sama podstawa pensji, może chociaż to rekompensuje?

Lutek

Pan Lucjan chyba się obraził, że gow usunął komentarz Myślę że nie wiesz Pan wszystkiego co się dzieje na produkcji jaszcze chwilą i szanowne kierownictwo w ciuchy robocze i arbaite na produkcję, a najlepsze są te asy na dniowkach na wszystko mają wylane

OczyWidza UszySłyszą

Do nie codziennej sytuacji doszło w czoraj przed 14 groźby do kilkunastu pracowników ze strony Szefa produkcji - pseudo* Szefie takie zachowanie to może w (usunięte przez administratora) za (usunięte przez administratora)ale nie tu w AMG trochę szacunku bo Pan tu akurat nie jest najważniejszy i nic nie wnosi w produkcję

Lucskyworker
@OczyWidza UszySłyszą

No fakt ciśnienie mi podniósł do maksimum...nie wiem od czego jest ten karierowo nie spełniony facet..u witka nic nie osiągnął a tu próbuje zająć miejsce adasia....i w ogóle po co ich tam jest tylu w tym biurze?czwórka ludzi ,po co?spokojnie wszystko ogarnął by sam krawczyk

Wał
@Lucskyworker

Z tego co wiem poszło o kwity bo bląd pani nawet tego nie mogła ogarnąć w pracy a dopiero co produkcję a ten wyskoczył jak filip przed 14 po kwity jak biuro zamknięte i zaczął fikać. (usunięte przez administratora) jakiś...

Tymek
@Wał

A co on tak za nią twardo stoi?

Wał
@Tymek

Myślę że chłop za nią poręczył jak ja przyjmowali a ona nadal tempa nic tylko potrafi premie zabierać chłokom którą sami sobie wypracowują z błachych powodów

@Wał

O jakie kwity chodzi? Zawsze to tak się odbywa czy to jakiś wyjątek był? Często te premie są zabierane? Jakie są te błache powody?

Spajki
@Aleksandra

Nader często paniusia premie zabiera nawet za wyrażenie swojego zdania nt. roboty...nikt nie może mieć racji tylko ona...a jak załatwić ma dokumentację albo detale to ona nie wie i odsyła do kogo innego...aż się nie chce do pracy chodzić...i jeszcze ten karierowicz od witka

Helena
@Spajki

To co to za premia, od czego ona zależy teoretycznie? I w praktyce oczywiście też. Chciałabym wiedzieć, czy się teoria pokrywa z praktyką. A tak ogólnie to obietnic co do stawki itp. z rekrutacji dotrzymują?

...
@Helena

Premia jest uznaniowa więc czasem uznają, czasem nie. Żeby ją dostać całą musisz nie chodzić na urlop, L4 i wyrobić całą swoją normę. No i nikomu nie podpaść. Na godzinowych etatach jest podobnie tylko nie masz norm. Widełki są prawdziwe, ale przy stanowiskach akordowych wysokość zarobków zależy od tego ile kontenerów/detali itp zrobisz, a o tym nie zawsze informują.

A ja się pytam kiedy się skończy ten (usunięte przez administratora) system akordowy i złodziejski sposób naliczania wypłat. Dniówkowi i spawacze (usunięte przez administratora)pozamykać bo to my na was robimy Ile można i jak długo jeszcze okradać ludzi na produkcji. Wypłaty nie są adekwatne do wykonywanej pracy(usunięte przez administratora).

Nie pasuje ci akord? Myślałem że wtedy można więcej zarobić. W jaki sposób naliczają wypłaty że tak źle oceniasz? Nie można się doliczyć kasy czy co?

To znaczy. Kto my?

Kazimierz milkuła

A co ty wiesz o akordzie?!żeby mówić o pieniądzach wypracowanych z akordu musisz mieć na ręku karty wykonanej pracy wraz z wycena za każdą operacje inaczej zawsze będziesz dymany na rzecz kolesi szefa czy jak on tam się chce zwać...a po drugie jesteście zaślepieni pieniędzmi bo nabraliscie kredytów i teraz wam się pali koło (usunięte przez administratora)...jedyne wyjście to pożegnać się z ty zakładem jak ja i do Danii...16.5k na rękę...jeszcze dwa lata i spłacone wszystko...a potem wrócę żeby gdzieś pracować tylko

@Kazimierz milkuła

Pozazdrościć. Dawno wyjechałeś? Długo pracowałeś w AMG że tak dobrze wiesz co i jak z tym akordem? Ja jestem zielona i chciałabym dopytać, czy pracując na akord trzeba jakieś duże normy wyrabiać? Jak to jest?

Spawacz
@Aleksandra

Normy? Jak tu robisz coś i nie wiesz za ile. Normy nie były ani z nami uzgadniane, ani nie są jawne chyba że pójdziesz i zapytasz to ci łaskawie powiedzą tylko żeby znać ceny wszystkich to musiałbyś iść dwieście razy bo tyle jest rodzajów kontenerów. Robisz i liczysz, że dobrze Cię policzą. Płaca tyle żebyś nie płakał. Jak w miesiącu nastukasz kontenerów za pół miliona to dostaniesz to 6tyś netto. Więc na resztę sama sobie odpowiedz. Dla nowego normy są tak wyśrubowane, że aż nie realne do osiągnięcia.

Kazimierz milkuła

12lat...do momentu przejścia na nowy zaklad

@Spawacz

A jak długo trzeba się wdrażać żeby zrobić taką normę? Ile zarobię bez wyrobienia jej? Opłaca się tutaj przyuczać?

Łukasz
@Aleksandra

Jak chcesz być spawaczem i spawać przed duże S to omijaj ten zakład szerokim łukiem...tu będziesz tylko robić kontenery...robic

Nyck

No myślałem że mnie UJ strzeli po śniadaniu a oni zrzutę mu robili a to zwykły łgasz ten obsraniec że wschodu. Pięknie bardzo pięknie

@Nyck

O co chodzi? Czemu tak o tej osobie piszesz? To ma jakiś związek z pracą w tym miejscu?

Dziki wąż.

Chłopaki nie cieszcie się aż tak mocno, talony dane, a premia obcięta. Mam pytanie, czy tępy wilczek jeszcze pracuje ? Jak pamiętam zgrywa dużego znawcę, a tak na prawdę (usunięte przez administratora) wie. Jedynie ten Tomek ma pojecie i wie co z czym...

@Dziki wąż.

talony dane a premia obcięta? czyli co się w ostatnim czasie stało? o jakie talony w sumie chodzi i ile ten premii podobno poszło?

Abc
@Halina

Chodzi o to że premia wyższa niż zwykle i dodatkowo kasa na święta. Ktoś kto się zwolnił już zazdrości.

@Abc

aaa, czyli powszechne info odnośnie tej kasy jest, skoro wiedzą i zazdroszczą? a dasz znać w takim razie co i ile? tutaj jak już podłapują jakiś próg to się go trzymają czy zdarzają się późniejsze cięcia?

Jak długo trwa proces awansu w PPH AMG?

Duży nacisk kładzie się na noszenie kasków.Pytanie brzmi czy sztaplarkowy jest z tego obowiązku zwolniony? Mało tego jeździ jak szalony , bawiąc się telefonem. Może ktoś rozwiąże ten problem, zanim dojdzie do wypadku.

Halina

Jeśli to prawda to było gdzieś to zgłaszane czy dopiero tutaj? nikt z osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo jeszcze tego nie zauważył?

Widzeja

Cały dzień bez kasku kierownik z nim rozmawiać co chwilę a le uwagi nie zwróci...

Loki

To zależy ile masz drutu w szafie im więcej tym lepiej a i Mercedesa będziesz mógł kupić

Zmiana na lepsze

A może czas najwyższy umówić datę i iść do prezesa lub zaprosić go na rozmowę bo naprawdę kierownicy i te ich teksty niemiłe słowa do pracowników to już przesada panowie nie ma co się tu użalać tylko czas najwyższy coś z tym zrobić tylko wszyscy a nie ze jakiś dział ma to w du...ie słyszałem jakieś miesiąc temu że malarze też tam narzekają na kierownika chyba chodziło o byłego kontrolera.

Hipokryzja

Coś tu nie halo...połoński się ogłasza że płaci od 35 do 40 zł na godz brutto,a ja tu pracuje 20lat i nigdy tyle nie miałem nawet brutto...a 35zl to najniższa stawka z tego co kumam...łżecie jak psy

Wielka stopa

Normalnie muszę się pochwalić pierwszy raz kierownik w końcu się odezwał normalnie jak człowiek do człowieka cyt. Czy ciebie nie poj... Czowieku I się zastanawiam jak to porzełknąć...

Duży
@Wielka stopa

To zazdroszczę ten co jest ze mną to coś bełkota pod nose i ni ch.. nie idzie zrozumieć. Zresztą oni wszyscy posiadają jakaś wadę wymowy razem z szwem na czele. Kabaret na żywo tyle że ja się śmieje oni nie - :)

Boniewiem

Jaki lis?

Aulek33

Macie wszyscy rację, że trzeba to wszystko rozwalić, ten bunkier kierowniczy. Siedzą na stołkach i zajmują się tylko swoimi sprawami, a pracowników i ich potrzeby mają gdzieś. Może prezes w końcu przejrzy na oczy i weźmie się za to środowisko, a nie jeszcze premie daje. Jeden z nich jest naprawdę kompetentnym człowiekiem to jest Tomek, a resztę wyrzucić, bo nie nadają się do niczego.

Unia
@Aulek33

W 100%tak zgadzam się z Tobą reszta to przychodzi do pracy nie wiem po co myślą że są na biwaku. Kawunia ciasteczka i (usunięte przez administratora) wie co jeszcze a i (usunięte przez administratora) o wszystkim tylko nie o pracy i organizacji Ale muszę przyznać że w tym tygodniu nie było zastraszania bo Lisa w pracy nie było, rozchorował się bidula

Shift leader
@Unia

Gdyby nie zależało mi na pracy to dawno bym powiedział kierownictwu: "wam kury szczać prowadzać,a nie kierować zakładem"

Ku_as
@Shift leader

Przecież to prawda i żaden z nich nie powinien się obrazić, czysta szczera prawda Pracuje tam kilkanaście lat i też lubię robić to co lubię i tylko mnie to trzyma i te 8g, ale jak mam iść do tej jaskini kierowników i wąchać ich smród to na zyganie mnie bierze siedzą na tych dupskach i (usunięte przez administratora) o wszystko tylko o nie robocie Mam wrażenie że prezes powinien nam jeszcze dopłacać do pensji za załatwianie ich spraw idź załatw lub powiec im co to ma być. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o PPH AMG - Lębork

• Jak się pracuje w PPH AMG?

Zobacz opinie na temat firmy PPH AMG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPH AMG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 3 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPH AMG?

Kandydaci do pracy w PPH AMG napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPH AMG