Opinie o Business Consulting Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Business Consulting Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Business Consulting Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Business Consulting Sp. z o.o. w Katowice

Byly pracownik

Odradzam, przestrzegam. Spolka CE ATUT oraz Biznes Consulting (ta druga zalozyli bo ta 1 miala za duzo zlych opinii-sam szef mi to powiedzial). Czuje sie oszukana przez ta firme. Wiele by mowic co sie działo. Mimo, iż mam ponad 10letni staż pracy natomiast grozenie mi przez szefa to szczyt - cale szczescie robil to przez smsy. A wyzwiska, unizania. Ataki slowne bez mozliwosci obrony. Traktowanie czlowieka jak smiecia- cale szczescie zostało nagrane.

Przy niektórych z ostatnich opinii ciekawiłaby mnie aktualna atmosfera, czy jest wam znana? Mam doświadczenie w sprzedaży a wiem, że z rok temu była taka oferta dla specjalisty. Podkreślono w niej jednak umiejętności pracy w zespole, wiec czy jesteście w stanie go opisać nieco szerzej? Ludzie nie rotują, skoro w tym roku nie było oferty? chyba ze jakaś mnie ominęła? Co z zarobkami?

Dlaczego dają tu „rzekomą pracę”, o co chodzi? ktoś dodatkowo podkreślił, że chyba miał jakieś niezgodności co do wypłaty, nie wiem jednak w czym rzecz? Możecie jaśniej przedstawić okoliczności względem podejmowanej współpracy?

Byly pracownik Nowy wpis

A w druga stronę to tez działa? Mam na myśli to co ktoś napisał o tym, że się cieszy, że już nie pracuje… kiedyś już patrzyłem na takim portalu czy są oferty, bo były kiedyś wystawiane, a teraz pusto. Rotacji brak? możecie chociaż napisać na jakie stanowisko ostatnio ktoś był potrzebny? Chce sprawdzić czy to mój zakres

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Papa

Ta firma to (usunięte przez administratora) Nie sugerujcie się komentarzem "nikt nie został zwolniony podczas pandemii" ja zostałem zwolniony. Ponad 3 lata pracy tam na różnych stanowiskach. Milion obietnic, nic nie spełnione. Jak wyżej więcej prezesów i dyrektorów niż reszty pracowników. "Prezes" kitra się z papierosami przed tatusiem właścicielem na hali produkcyjnej - w drukarni, przypominam że wszysyko tam jest łatwopalne a smród tego co pali zostaje na długo. Brak warunków, w zimie oszczedzanie na ogrzewaniu, caly sezon pracownicy muszą kombinować przez oszczędności na materiałach pakowych zmuszeni byliśmy pakować w monomer ze sciepow z druku. Banda niewykwalifikowanych zarzadzajacych przez których błędne decyzje firma traci grube tysiace tak samo przez ich grafików. Polecam natomiast ekipe z drukarni. Wielkie pozdro dla wszystkich o ile zostaliście w tym gułagu.

@Papa

Papa, Ty to chyba pamiętasz czasy drukarni z 1 Maja albo firmy pomyliłeś? Od 2019 produkcja jest jest pod nowym adresem.

@Zrobiś

Ziomek wiem bo przenosiłem te 2 mimaki, summe i inne sprzęty. Układałem te zas**ne rolki kiedy nie mieliscie nawet regałów. Wszystko leżało wszędzie. I o oszczędnościach w ogrzewaniu mówię o hali koło huty. Tam też ciekł dach prosto na gniazdka za ploterami drukujacymi. Coś jeszcze chcesz dodać? Pozwolę sobie zgadywać, Wilgus? Czy "dyktator" Maciek? Ktokolwiek tam jest tym zrobisiem niech zastanowi się nad odpowiedzią 3 razy bo nastepnym razem wyciągnę takie filmiki i sytuację że zamkną wam ten pi**olnik :)

Lukasz
@Papa

Tak! Ale pięknie opisałeś cała prawdę co do koty! Tak było gdy tam pracowałem 2 lata. Przy płynnym laminowaniu ... A to chemia toksyczna wysoko żadnych masek! Napisałeś cała prawdę. Nie polecam ani tej firmy ani kontaktu z pionem zarzadzającym wyższym.

Dominika
@Lukasz

Serio bez masek? Żartujesz sobie. Mam nadzieję że to jedyny odchył od norm BHP?

ciekawe
@Papa

Nie zdziwiło by mnie to gdyby ziomis to Był Siemiński, tak samo pyskuje (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora).

Lukasz
@ciekawe

Pewnie możesz mieć racje. Kiedyś ten ów człowiek tak za pyskował. Że jak mi konsekwencja zrobią za zepsuty samochód to braknie mi pieniędzy z nadgodzin by koszta pokryć. Próbował mnie szantażować, ze ja skodę zepsułem. A, że charakterny jestem i takie elementy mnie hartowały w życiu. Nie dałem się. Wiele osób tam szantażowali.

Izabela

jakaś w miarę bieżąca ocena czy negatywne wspomnienia z odległej przeszłości? Z tego co widziałam na portalu, który śledzę nie ma ofert. Czyli pełen skład? A co z rotacjami?

eks
@Izabela

ta firma jest niesolidna. do usuwającego negatywne komentarze - .....

Izabela

Ktoś pisał jeszcze w grudniu, że w zasadzie to pracował tu dwa razy. Czyli powroty do firmy są jak najbardziej akceptowalne? A na jakich obecnie warunkach się odbywają? Jest okres karencji? Wraca się na to samo czy jest świeży start? jak zarobki kształtują się teraz od nowego roku?

Łukasz

Pracowałem daaawno temu. Nawet 2 razy. Ale koszmar podejście. I wygrałem tylko na tym z perspektywy czasu, że tam nie pracuję.... Zwykle (usunięte przez administratora) Tyle, że ja się nie dałem. I zgadzam się z większością opinii pisanych przez innych. Niektórych nawet poznaję i wiem kto pisał opnie. Byli pracownicy pozdrawiam Was.

Pracowałem i nie zadowolony

Po 1 z perspektywy czasu i innych pracodawców ... O jak dobrze, że mnie zwolnili pod sztandarem, restrukturyzacji miejsc. :-D (ściema) bo na mie meijsce był następny pracownik po znajomości ha ha ha Po 2 Bazjel z papierami mają tam koszmarnie. Po 3 Rypią swoich kliientów i rypią swoich pracowników z kasy. Po 4 Atmosfera? Ja rozumie stres, w każdej pracy, ale nie przyjemna sprawa. Po 5 Mija 12 lat a tam dalej jak był przemiał ludzi 1000% tak dalej jest. Popytajcie ilu ludzi robi z okolic 2008/2014 roku... Ludzie któzy ta firme postawili przynosili kase poteżna, ambicjami prezesów powyrzucali i posprowadzali... eh... Tych tez wywalają. (usunięte przez administratora) zarządzania.

Kiepski

Gadałem na rozmowie z Panem Ferdkiem, dosyć specyficzny człowiek..... Ja podziękowałem, nic specjalnego tam nie oferowali... Ale pozdrawiam

@Kiepski

No to kiepsko. :v A tak serio to byłeś faktycznie? To co Ci mówili, że takie rozczarowanie?

Były pracownik drukarni

Jak szybko przyjęty zostałem na drukarnie, tak szybko uciekłem z tej firmy.

@Były pracownik drukarni

Co takiego się stało że zdecydowałeś się o tak szybkim odejściu z firmy?

@Były pracownik drukarni

Ostatni raz drukarnia zatrudniała w 2018. Ostatnia osobą, która się zwolniła to był rok 2019, tak więc kim jesteś tajemniczy nieznajomy? :D Nawet przez okres największego przestoju w pandemii, nikt nie stracił stanowiska na drukarni.

Niezła ściema :)

Były
@Zrobiś

a co działo się między 2010 a 2015 rokiem? Ogarniasz temat? Widzę nie.

@Były

A co się wtedy działo?

Praca na drukarni Business Cin

Fakt faktem po 1 Nie polecamy tej firmy. Po 2 zgadzamy się z pisanymi argumentami przedmówców. Po 3 w ostatnich kilkunastu dniach kilku z nas złożyło wypowiedzenie na drukarni. Po 4 nie pozdrawiamy młodego Prezesa W.

Wiesław Jarząbek

Dziwna firma, więcej dyrektorow niż pracowników szeregowych. Sporo z nich ma przeświadczenie, że są co najmniej arystokracja. Zarząd lubi obiecywać, ale niestety na tym się kończy. W skrócie za dużo wodzów, za mało Indian.

Niestety to prawda.

Fuchs
@Wiesław Jarząbek

Zgadzam się. Sami dyrektorzy odkąd pracuję.

Bo tam pracowałem

@Wiesław Jarząbek

Zgadzam si zdecydowanie. Bez 2 zdań.

Robert
@Wiesław Jarząbek

Firma fatalna - niestety opinie poniższe negatywne są prawdziwe. Szkoda czasu i życia na takich ludzi.

Krzysztof

Jaki jest system premiowy w firmie? Czy można liczyć na jakieś profity typu premie uznaniowe/Multisport/ponadpodstawowe wynagrodzenie?

ex
@Krzysztof

Ponadpodstawowe wynagrodzenie w tej firmie to pojęcie abstrakcyjne.

@ex

Czyli dosłownie zaprzeczasz każdej premii tutaj i benefitom? Dosłownie czego nie da rady dostać ponad stan? :(

Marcin F

(usunięte przez administratora) Ubliżają i [poniżają ludziom. Ci co pracowali wiedzą jak traktują grafików i informatyków tam...Robisz nadgodziny za (usunięte przez administratora) pieniądze.... a potem każą ci wybierać ów nadgodziny zmuszając ludzi do wybierania

@Marcin F

Naprawdę to brzmi okropnie, nigdzie nie powinny się dziać takie rzeczy jak ubliżanie komuś i przymuszanie do czegoś. Czy odpowiednie organy nie mogłyby się tym właściwie zająć, gdyby się je o tej sytuacji poinformowało?

Marcin F

Na drukarni koszmarne (usunięte przez administratora)traktowanie. Przełożony miał tak umowę podpisana, że byl (usunięte przez administratora) przychodził nieraz w piątek i rypał po 24 h bo zlecenie skończone miało być.. Ludzie nie dajcie się nabierać na obietnice w tej firmie. Ludzie, którzy przynosili poważne pieniądze dla tej firmy zostali zwalniani..

Jaka umowa obowiązuje w Business Consulting Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Śmieciowa

Zrobiś

Umowa na okres próbny 3 miesiące, potem umowa bezterminowa. Tylko taka forma, @Papa firmy pomylił.

@Zrobiś

To nikomu nigdy zlecenia nie dawali? Nawet jakby ktoś sam docelowo chciał?

Byly
@Zrobiś

Sporo się więc u Was zmieniło, ja pamiętam czasy zleceń podpisywanych co miesiąc.

Zofia

Narzekacie, że to praca po znajomości lub dla rodziny. Wybaczcie, ale czegoś nie rozumiem. Skoro tam pracowaliście, też dostaliście się po znajomości? Piszecie, że to praca bez stresu, idealna dla kogoś, kto chce się poobijać. Może Wasze zdanie o tym miejscu wynika właśnie z tego, że za mało się staraliście?

Jacek podwykonawca
@Zofia

Bbc to firma masakra taka prawda. Współpracowałem z nimi - kadry zero a szef wali ściemy a potem zwala winę na wszystkich i nalicza kary. Bez sensu kompletnie praca - nic się nie nauczycie i nic nie zarobicie.

Ex
@Zofia

Idz przyjmiji sie, poznaj drabinke to sama dostaniesz odpowiedz, najbardziej rzetelna. WROCISZ tu na strone i sama stwietdzisz ze ludzie piszac opinie nie blefuja, nie sciemniaja nie pisza bajek.

Maciek
@Zofia

Znajomości rodzinne są na szczeblu wyższym czego tu nie rozumieć? W drukarni poniewierają ludźmi całkowicie. Podwykonawców, z których żyją to oszukują, że głowa boli. za 12 lat się nic nie zmieniło na lepsze.... Nie z przypadku przemiał ludzi jest ogromny.

Prezes Majer
@Maciek

No co ja powiedzieć mogę??? Samo życie.

@Prezes Majer

Serio nie rusza Cię to kompletnie? Takie stanie w miejscu od tylu lat też chyba najzdrowsze to nie jest...

@Zofia

A może przestań już lizać to i tamto prezesowi i pogódź się z tym że ta girma to (usunięte przez administratora) Ale pewnie siedzisz w księgowości. Tam to wgl się nic nie robi.

Cyl

Zgadzam się z przedmówcami na temat tej firmy. Cały ten (usunięte przez administratora) jest opisany przez pracowników podwykonawców.

a10

Beton. Ktoś wyżej napisał zbieranina przypadkowych ludzi... no i świetnie to oddaje sytuacje. Wszyscy po znajomości, albo rodzina. Większość na wyższym szczeblu przez zasiedzenie, dobre dla kogoś kto nie chce się pchać na świecznik, tylko odsiadywać du**godziny . Nie zarobisz dużo, ale tez się nie narobisz. Plusy: - brak stresu jakiegokolwiek, no chyba że ktoś bierzę to pracę na poważnie - co odradzam - dojazd korzystny

@a10

To fakt niepodważalny. Prezes wyzyskiwacz i Prezes figurant. Szkoda gadać na temat dyrektora Maćka. Szantażysta.

Zostaw merytoryczną opinię o Business Consulting Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Business Consulting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Business Consulting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Business Consulting Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Business Consulting Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Business Consulting Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Business Consulting Sp. z o.o.