Opinie o OMF w Będzin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie OMF. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie OMF o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OMF w Będzin

Skandal zatrudniony niedawno ustawiasz nie wytrzymał

abc

Co tam teraz w tej Firmie słychac?

def
@abc

szukasz gumowego ucha? zatrudnij się do tej Firmy, to nie będziesz głupio pytał. pewnie już pracowałeś i wyleciałeś z wielkim hukiem, ale tacy jak ty nigdzie nie zagrzewają miejsca.

as
@def

BUAhahahahahaha. FIRMY!!!!!!!!!!!!!!!!! - musiał tom napisać jakiś obecny pracownik. i tak cię wyruchają !!!!OBECNY PRACOWNIKU

jajaja

Łoooo masakra, ile tu wpisów.

quitas

Ja wiem z jej opowiadań że jak przyszła do tej firmy to wszystko leżało. Przede wszystkim -Italiano- borykał się z problemem jakościowym. Audity za jaj "kadencji" były ok(podobno) Więc to duży + Wprowadziła jakieś karty pomiarowe , wzorce wydaje mi się że to dużo. Co do becikowego to trudno mi uwierzyć że wpuściła się w taki kanał.

quitqs
@quitas

no napisałem patrz mi w oczy i powiedz

blablabla
@quitas

skoro sie o to prosisz..............piszesz "jakies", "podobno", "jej opowiadania". tak naprawde tylko rozpowszechniasz jej smrodliwe pierdzenie. a opowiadala ci jak traktowala ludzi, bo z pewnoscia tego nie widziales, skoro sam masz tyle wątpliwosci? skoro w tej firmie nie pracowales, to po kiego tu zagladasz i komentujesz?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie OMF? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
quitas

Ale serio, nie martwicie się o Panią A.ę ona jednak włożyła dużo serca do tej firmy. Jeśli rzeczywiście ją wywalił to musi mieć doła. Może trzebna jej jakaś pomoc albo życzliwe słowo na tym forum ???????

były ustawiacz omf-u
@quitas

na życzliwe słowo trzeba sobie zasłużyć, a po pomoc niech zasuwa do MOPS-u. pytam się Ciebie, a komu ona pomogła? kto mieczem wojuje, temu mieczem pusty łeb ścinają. jeśli ją dobrze znasz, to teraz policz sobie ilu ludzi ona skrzywdziła?

@quitas

niedługo otrzyma pomoc w formie becikowego. podobno już mocno widać.

blablabla
@quitas

co ty kurcze wypisujesz? mialabym wielka ochote spojrzec ci w oczy i czy jeszcze raz to powtorzysz. o jakim sercu piszesz? ona ma jakies serce? chyba jesteś jej kolezaneczką z kontroli jakości, bo dzięki niej w ciulika przygrywalyscie i trzepalyscie kase. a kiedy wyczuliscie, ze zaczyna zalatywac smrodem, to wszyscy, jeszcze przed nia dawaliscie po kolei dyla. a co powiesz o sercach tych co na nia ciezko pracowali, a ona ich gnebila, zastraszala i nie pozwalala usiasc kiedy ludziom od stania nogi przy maszynach dretwialy. na siedzaco wyrywala im skrzynki spod tylkow. ty plaszczylas zadek cala dniowke, wiec na temat serca sie nie wypowiadaj.

były

Ferdek, upały jak na południu Italii, a na tej twojej hali goręcej niż w Afryce. Dajesz chociaż tym razem ludziom wodę do picia? Cogodzinne kąpiele w twoim basenie i lody dla ochłody, to zdecydowanie za mało. Zimna niegazowana woda. W Biedronce kupisz za 59 gr 1,5 litra Oazę. Woda nie najwyższych lotów, ale chyba na tyle to ciebie stać.

operator

po mojemu ada powinna wrócić. tylko ona trzymała w ryzach tą firmę i nikt sie nie opiepszał. ładna to ona nie jest to fakt ale wszystko się kręciło jak trzeba.

abc
@operator

Wszystko się kręci. Zostali tylko najlepsi i oni o wszystko dbają.

@abc

masz niezwykłe poczucie humoru. wymień z imienia tych najlepszych. ilu was zostało w tym grajdołku? tam tylko jedna była najlepsza i też już jej nie ma.

@była już

jej sie tylko wydawalo ze jest najlepsza do czasu az dostala kopa w zadek. to efekt wysokiego mniemania o sobie i pogardy dla ludzi. szybki awans i szybki upadek na glebe. łeb pocharatany, jak sie tu teraz pozbierac?

aga
@pracownik

no bo pycha zawsze przed upadkiem kroczy, o czym nasza negatywna bohaterka nie wiedziała. taka mądra, a prostej rzeczy nie wiedziała. ona zawsze chciała widzieć czyjś upadek. podniecała się jak mogła kogoś pognębić i upokorzyć.

byl juz

Ktoś nowy jest juz na jej miejsce czy Ferdek sam rządzi ? Jaki był powód jej odejścia wie ktoś moze?

pipol
@byl juz

wywalił na zbity pysk, bo się połapał że chodziło jej tylko o jego kasę.

była już

ale wy jesteście biedni. teraz już nie ma wam kto myć pleców pod prysznicem po skończonej pracy. rozumiem wasz ból i tęsknotę.

Fic

To poszperaj dalej a odkryjesz dlaczego z mężem się rozwiodła...wszystko pięknie zaplanowane na zimno i co do szczegółów. Ależ ten italianiec głupi...tak to jest jak ma się głowę ale się jej nie używa a myślenie przejmują inne ograny...

............

Takich ludzi jak ona niech Bóg nie obdarza potomstwem. Zrobila by krzywde temu dziecku , bo kochac ona nie potrafi tylko niszczy.

aga
@............

ona potrafi kochać, ale tylko siebie. już wiem wszystko, podzwoniłam w parę miejsc i się dowiedziałam, że Ferdek machnął jej małego cyca, żeby za becikowe ratować upadającą firmę.

@aga

widocznie Ferdek ja kocha skoro cycu bedzie

@123

ale za to będzie miał kontrole z ZUS-u w sprawie śmieciówek. tym razem do się naprawdę doigrał. skąd on teraz tyle kasy weźmie?

olo

A moze ona wcale nie odeszła tylko poszła na zwolnienie z powodu ciąży z Ferdkiem??? Tego wam nie powie, a być moze zobaczycie ją za rok jak wróci po macierzyńskim. Kto wie!!!

momo
@olo

kombinujta dalej............bedą jaja jak przyjdzie za rok z malym drącym sie Kiepskim :)....

kacap

brawo Ferdek tak trzymaj

trala

to teraz jej sie polepszyło z tego wynika

momo

A nie przyszło wam sieroty do głowy, że ona z nim jest i już nie musi po prostu pracować?

@momo

taka riposta? to zapewne jakiś przydupas się odezwał. ona nie musi pracować? to znaczy, że nigdy nie musiała pracować. w takim razie dlaczego pałętała się między maszynami, gnębiła i zastraszała ludzi? a teraz nie musi już ludzi gonić do roboty, zabierać spod tyłków skrzynek, gonić do zamiatania? no patrzcie, tak wytresowała roboli, że już nikt nie musi stać nad nimi z batem. no tak, duże zmiany zaszły w tej firmie, basen, klima, lody i prysznic. to czemu te kontrole? za zimna woda w basenie, czy za ciepłe lody?

cipa jaś
@momo

a moze ferdynand kiepski, ten pracodawca za 2,5 lira doszedł do przekonania, że trzeba ją pogonić z hali, bo to ona hamuje całe wydobycie. że jej głupkowate pomysły bardziej szkodzą tej firmie niż pomagają.

mimi

Powiedzcie no, wielka pani Adrianna sama odeszła czy ja Massimo wywalił?

@mimi

jakkolwiek było, poniosła porażkę. a czy nie o jej porażkę wszystkim chodziło. nie znam bardziej znienawidzonego przez ludzi człowieka.

......

Nareszcie sprawiedliwości stało się zadość. Jeszcze Ferdek powinien dostać po d.... . Ale wszystko co dobre szybko się kończy i praca w Polsce też. Zło powraca z podwojoną siłą. Ciesze się .

azalia

huraaaaa - ONA już nie pracuje. wreszcie dosięgła ją sprawiedliwość, ale czy to ją nauczy pokory? na pewno nie, ale jakieś doświadczenie życiowe ma. nic nie jest na wieki dane - ani kasa, ani kochanek. takich bezmóżdżków jak ONA, każdy włoski ogier może mieć na pęczki. można sobie tylko zadać pytanie, czy dla kasy i kochanka warto było rozwalić rodzinę? wszystko warte śmiechu, bo z całej ekipy, którą ściągnęła do makarona, nie pozostał już nikt. nieźle się wygłupiła. teraz nie powinna dostać nigdzie roboty, albo powinna ryć w czterobrygadówce na śmieciówce za psie pieniądze. mnie się to podoba. każdy upadek pychy i arogancji powinien być dotkliwie bolesny.

kacap

a to dobre nareszcie ją usunął ale co użył to jego

era

tak .nie pracuje już

@era

O dzięki ci Drogi Ferdku, nareszcie zmądrzałeś i zasadziłeś jej kopa w d..e. Ciebie jeszcze dało się jakoś strawić, ale ona siała strach i przerażenie. takie chude nic, a tyle szkody ludziom wyrządziła. Dzień jej odejścia z pracy powinien być corocznym świętem dla firmy i pracowników. Ferdek powinien wszystkim dać dzień wolny płatny i jakieś paczki, albo talony na zakupy. On nie zna polskich zwyczajów, ale powinniście mu ten pomysł podsunąć.

Zostaw merytoryczną opinię o OMF - Będzin

OMF
1.5/5 Na podstawie 93 ocen.
  • Zagórska 48
    42-500 Będzin