Opinie o OMF w Będzin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie OMF. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie OMF o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OMF w Będzin

beti Nowy wpis

Nie makaroniarz teraz bawi się z Adą czyli z panią Dyrektor

petru Nowy wpis
@beti

Zabawa prezesa i dyrektorowej czyli nadal jesteście w tym skisie na Mysłowicach koło giełdy?

beti Nowy wpis
@petru

służbowa to są oddzielnie tylko prywatnie razem

petru Nowy wpis
@beti

A produkujecie tam coś jeszcze?

petru

Hej, pracujecie jeszcze w omf-ie ? Wpisów nie przybywa , t.z.n. makaroniarz poszedł z torbami?

zc

Wydaje mi się, że o takich szczegółach w pracy @dzzzz najlepiej dowiadywać się bezpośrednio u nich. Zastanawiam się jednak czy wypłata jest terminowa, wiecie może? Podobno wszystko u nich się odbywa na czas, to jeszcze lepiej dobrze o nich świadczy. Dzięki

Roman Z.

Roman Z. Mam pojęcie ale od udzielenia wszelkich informacji jest osoba pod podanym wyżej nr telefonu.:-)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie OMF? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Roman Z.

Witam firma poszukuje przynajmniej kilkunastu pracowników od zaraz. Więcej informacji pod nr telefonu: 509 069 981. Zapraszam.

...

Czy są może przyjęcia do pracy? bardzo proszę o odpowiedz.

Obserwator

Jesteście zwykła patologia . Umiecie stać tylko w kolejkach po zasiłki jak dziady i pisać po forach. Zazdrość wam d.... Ściska jak ktoś ma więcej niż Wy i umie więcej niż Wy. Szef was je... 10 razy na godzinę a Wy siedzicie i bojczycie dalej a (usunięte przez administratora) rosną od tego siedzenia. Wyszło szydło z wora co potrafiliście zrobić z ta firma. I tyle na ten temat. Dowodzenia.

tam

oj tam .... zamknęli?

kto
@tam

zlikwidowali ? :)

kto

ale cisza czy was zamknęli? plajta nastąpiła?DE

ing

Pracownicy, czy jeszcze tam ktoś pracuje? odezwijcie się mam kilka pytań.

ij
@ing

Pracuja. Masz pytania to jedź do biura.

ing
@ij

no właśnie,ale nie wiem gdzie to jest?

skrzywdzona

Mylisz się Drogi Kolego. Cofnij się do tyłu, a sam się przekonasz, że wiele niekorzystnych wpisów dla tego pracodawcy zostało usuniętych. Nie wiem jak tego dokonuje, ale to są fakty. Oczywiście nie on sam. Ma do tego odpowiednią panią, która się tymi sprawami zajmuje.

skrzywdzona

@koli, to wymień tutaj tych wszystkich twoich znajomych. powinnam ich też znać.

włoch

Dziękuję, za wiele życzeń Świątecznych i Noworocznych Włoch

prawdziwy Polak
@włoch

panie włochu, usunął pan mój post. dlaczego, bo napisałem prawdę? kto czytał te zyczenia dla pana, kto je widziział? kto chciałby panu złożyć zyczenia? pracownicy, albo byli pracownicy? przecież pan panie włochu wie, jak wszyscy pana nienawidzą. dlaczego sieje pan teraz nieprawdę? no bo za co ludzie mieliby pana lubić? nawet pana kontrahenci pana nie cierpią, bo ich pan zwyczajnie oszukuje. produkuje pan szmelc, buble z przemiału, które pan swoim kontrahentom sprzedaje. no i znowu zapytam, skad pan panie włochu zna tak doskonale jezyk polski z dbałoscią o znaki polskie, kiedy drze sie pan na ludzi po angielsku? jest pan złym człowiekiem i złym pracodawcą, wiec nikt panu zyczen nie składa. skrzywdził pan w swoim zyciu zbyt wielu ludzi. skrzywdził pan panie włoski włochu wszystkich swoich pracownikow. pana metody zatrudnienia to mobbing i zastraszanie. panie włochu, moze pan policzy le ludzi panu zostało? umie pan liczyć? no to ilu??? ja na pana miejscu spakowałbym walizkę i wyjechał na swoje rodzinne pielesze. Polska nie jest dla takich ludzi jak pan. oto są życzenia dla pana panie włochu i wszyscy którzy u pana pracowali i jeszcze pracuja, szczerze panu tego zycza. ci którzy jeszcze pracuja, a własciwie tylko niepewnie jeszcze dogorywują, dadza sobie rade bez pana, tak jak i wszyscy sobie dali.

tfv

no to kolego, każdego dnia pada jakaś firma i co z tym planem B??? jak zabierasz głos, musisz wiedzieć o czym mówisz.

kali

I jak tam ? Plan "B" już działa? czy przeszliście bezpośrednio do planu "Z"

ONA

A czy ta firma wogóle jeszcze istniej ? Produkcja idzie na 3 -zmiany? Ilu straceńców tam jeszcze pracuje?

anonimowa
@ONA

To już ostatnie przedśmiertne drgawki tej firmy. Niebawem nastąpi definitywne KAPUT. Ferdek to już nie biznesmen. To dziad i szmaciarz. Zbiera puszki oraz butelki po piwie i sprzedaje. Buta, cwaniactwo, arogancja i pogarda dla swoich ciężko pracujących na niego pracowników, odbiła mu się czkawką, a pomogła mu w tym jaśnie pani Czarna Madonna. Pycha zawsze kroczy przed upadkiem i to właśnie już nastąpiło. Doradzam wszystkim, którzy u Ferdynanda pracowali na umowę o pracę i umowę zlecenie, aby sprawdzili sobie w ZUS, czy odprowadzał wam składki, w co bardzo wątpię. Jeśli nie, to bez wahania nasłać na niego kolejną kontrolę PIP i kontrolę ZUS, oraz złożenia pozwu w Sądzie Pracy. Dobrze zaczął, ale źle skończył. Nie żałować go, bo niczego się nie nauczył. To bardzo zły człowiek.

@anonimowa

Ja parę lat temu pracowałam na umowę o pracę i z raportów ZUS wynika, że wszystkie składki zapłacone....

ona

ludzie nie dajcie sie nabrac na jakies piekne slowa o zmianach. pracowalam w tej firmie i dobrze znam realia. jedyna zmiana jaka nastapi to taka ze pewnego dnia ta firma zniknie. zwyczajnie, byla firma i jej nie bedzie. rzady kierownictwa wyraznie od dluzszego czasu w tym kierunku zmierzaja. kto moze niech szuka sobie pracy by potem nie znalezc sie na bruku. nie ukladajcie sobie zadnej przyszlosci z ta firma. tyle ludzi juz stamtad odeszlo albo zostali wyrzuceni i wszyscy jakos dali sobie rade i poznajdywali prace.

Roman

Dziękuję za szczere wypowiedzi, niektóre podzielam,nie mam zamiaru dolewać oliwy do ognia. Tamat nieaktualny. Pozdrawiam.

gogol

za nic w swiecie nie wrocilbym do tego dziadostwa. to firma dla desperatow, ktorzy nie maja innego wyjscia, a i tak dlugo nie popracuja bo bez powodu wywali ich na bruk.

wydymany

Roman, ale Ty jesteś tylko pracownikiem - magazynierem. Dlaczego Ty zapraszasz, a nie Ferdek. Co umarł? Już go nie ma? Ustawiacze od lat w tej firmie byli potrzebni "od zaraz". Jak długo utrzymali pracę? I jak bardzo byli upokorzeni, to Ty Roman tego nie wiesz, bo jeszcze nie pracowałeś i nie wszystkich znasz. A tych których miałeś okazję poznać, sam byłeś świadkiem co Italiano z ludźmi wyprawiał, jak traktował ustawiaczy, jak ich poniżał. Najpierw na forum udziel dokładnych wyjaśnień, a potem zapraszaj. Dlaczego tak bardzo właśnie ty angażujesz się w powrót byłych pracowników? Dlaczego??? Wyjaśnij to.

Roman

Witam wszystkich forumowiczów,cieszę się że zainteresowanie firmą nie maleje pośród byłych pracowników.A tak serio.... Potrzebny jest ustawiacz wtryskarek oraz pracownik utrzymania ruchu - od zaraz Zapraszam

były ustawiacz omf-u
@Roman

ktoś kto ma szacunek do samego siebie, ktoś kto ma honor sympatyczny kolego Romanie, juz do tej śmiesznej pseudo firmy firmy nie powróci. bylem ustawiaczem w tej firmie i nie podjąłbym już tam pracy za trzykrotnie wiekszą pensję. i nie zostałem zwolniony, sam uciekłem. w pracy poza pieniędzmi, najważniejsza jest atmosfera, a w omf atmosfera jest zatruta. to smog większy niż nad Krakowem. Pracownik utrzymania ruchu też był i to dobry z doświadczeniem. zniszczyli go szmaciarze. a teraz Ty w ich imieniu zapraszasz byłych do pracy. no niezły cyrk.

nieznajomy

jak wygląda u was praca ustawiacza wtryskarek? zarobki?

Zostaw merytoryczną opinię o OMF - Będzin

OMF