OMF

Będzin

Opinie o OMF

Roman Zielecki 2015-09-08 15:48:31
Witam serdecznie wszystkich krytyków.Macie dużo czasu na pisanie postów więc wnioskuję że chętnie coś zrobicie ze swym wolnym czasem. Pragnę wszystkich poinformować że od przyszłego miesiąca sytuacja się zmieni diametralnie. Jeżeli nadal poszukujecie pracy w normalnych warunkach zapraszam serdecznie.Więcej informacji udzielę zainteresowanym osobiście. Zapraszam Roman
zwolniony 2015-09-08 20:21:24
czyzby zmienil sie wlasciciel? trudno w to uwierzyc. tak samo trudno uwierzyc w przemiane tego oszusta cwaniaka. cos tu smrodkiem zalatuje. Dlaczego Ty Roman zapraszasz? sam przecież nie wierzysz w normalną prace w normalnych warunkach w tej firmie. byles niejednokrotnie swiadkiem niesamowitego chamstwa wobec pracownikow ze strony tego pseudo pracodawcy. kto mialby teraz uwierzyc w diametralna zmiane? no chyba, ze to Ty objales stery, a oszusta cwaniaka pogoniles.
Ja 2015-09-08 21:39:19
Nareszcie może te dziewczyny co tak ciężko tam pracują będę miał jakieś podwyżki chyba chyba że ten cały nowy r.... okaże się takim samym gnojem jak tamten oby nie okazał się taki bo one zasługują na to bardzo
sradek 2015-09-08 21:59:54
Wiem,Wiem
Ada odziedziczyła tą posiadłość :)
Tera będzie ład i porządek
skrzywdzona 2015-09-09 04:49:33
Witaj Roman. To wszystko brzmi bardzo niewiarygodnie. Skąd nagle po tylu latach taka przemiana, kiedy to nawet kontrole i kary nie działały na tego patałacha. To właśnie tutaj powinieneś udzielić kilka szczegółów, by przyciągnąć zainteresowanych pracą. Skrzywdzeni i wyrzuceni na bruk też mogą wracać? Czy on nie ma już wpływu na przyjęcia ludzi do pracy, tylko Ty? A co będzie jak wszyscy zechcą powrócić? I co to znaczy praca w normalnych warunkach??? Bo do tej pory to ona i on wszystkim udowadniali, że praca w OMF odbywa się w normalnych warunkach, tylko my jesteśmy bandą nierobów i tępaków, których musi utrzymywać. Czy nie słyszałeś i nie widziałeś w jaki sposób oboje traktowali ludzi? Sam nieraz mówiłeś, że nie pozwoliłbyś mu na takie numery. Powiedz coś więcej Roman tutaj, to może ludzie uwierzą, może nas przekonasz.
solidarny 2015-09-09 08:40:31
Ludzie nie wierzcie w jakies diametralne zmiany. To tylko próba ocieplenia wizerunku makarona, bo on juz wie, ze nad nim zbierają się czarne chmury. Kilka osob zadeklarowało pozwy do sadu przeciwko niemu i tej zafajdanej kierowniczce o mobbing, oszustwa, zastraszanie. Apeluje do wszystkich którzy zaznali jakiejkolwiek krzywdy z ich strony o zorganizowanie sie. Rozmawialem z adwokatem, ktory doradzil skladanie pozwow. To nie będzie wspólny pozew, tylko kazdy z osobna musi skladac, bo jedni zostali zwolnieni, a inni zmuszeni do zwolnienia. Tak wiec kazdy bedzie strona dla siebie i wszyscy beda swiadkami dla pozostalych. W wielu przypadkach bedzie nalezalo sie odszkodowanie, a pieniadze na adwokata beda odyskane poprzez zasadzenie na rzecz skladajacego pozew. Tak wiec makaroni i spolka niech teraz przebieraja nogami. Bedzie to ich kosztowalo. Chamstwo nareszcie zostanie przykladnie ukarane. Nie bojcie sie, prawo jest po naszej stronie.
gaga 2015-09-09 13:38:30
Powiedzcie no kim jest ten Roman? Sprawia dobre wrażenie. Czy to nowy właściciel, jakiś kadrowy czy dyrektor? Dlaczego on proponuje rozmowę o pracy? Czy oszust i jego madonna mają jeszcze cokolwiek wspólnego z tą firmą? No bo trudno uwierzyć w jakiekolwiek zmiany kiedy cwaniak przez lata gnębił, wykorzystywał, oszukiwał darł mordę na swoją tanią siłę roboczą, a teraz nagle doznał olśnienia i zapałał empatią do swoich Kunta Kinte. Takie cuda się nie zdarzają. Co się stało, że nagle od przyszłego miesiąca mają nastąpić tak daleko idące zmiany? Ja w to nie wierzę i trudno sobie to wyobrazić aby inni też mogli w to uwierzyć. Przez lata budowana zła marka firmy, nie szybko odzyska dobre imię.
kinga 2015-09-09 15:05:35
Panie Romanie kim Pan jest? Wygląda Pan na przyzwoitego i dobrego człowieka.
jojo 2015-09-10 08:36:40
Trudno aby nie było krytyków z nadmiarem wolnego czasu, kiedy wyleciało się z pracy z niewiadomych powodów. Niezła ściema w tym poście. Co to za zmiany od przyszłego miesiąca? Czy nienormalna firma, która była kierowana przez dwoje nienormalnych ludzi może nagle stać się normalną? Teoretycznie tak, ale tylko w przypadku kiedy kiedy chamskie nasienie zostanie unicestwione na wieki do ostatniego ziarna. Jednak o ile dobrze znam realia tej firmy na taki luksus się nie zanosi. Ludzie jak byli poniżani i oszukiwani tak będą nadal.
Zainteresowana 2015-09-10 12:07:51
Nie wiem czy p.Roman wygląda na przyzwoitego i dobrego człowieka bo go tu nie widać ale myślę że zawsze można spróbować a nikt mnie tu na siłę nie będzie trzymał i zawsze mogę odejść jeśli okaże się że nie jest tak fajnie jak się zapowiada. Pozdrawiam.
s......... 2015-09-10 12:30:43
to wszystko grubymi nićmi szyte. jak najdalej od tej firmy.
A.S. 2015-09-28 12:27:49
I co widzicie już te podwyżkii zapowiadane zmiany?
Może bym wróciła?
??? 2015-09-28 13:15:42
haha
A.S. 2015-09-28 21:57:08
to co jednak jak pisał(a) wcześniej " s........"to wszystko grubymi nićmi szyte
???????????????????????????
poiu 2015-09-29 08:42:31
ty juz lepiej do nas nie wracaj. dosyc zla ludziom wyrzadzilas, no chyba ze na produkcje. dostaniesz cztery maszyny z przemialem i bedziesz musiala wyrabiac normy ktore sama wymyslalas i narzucalas nam pod grozba kar finansowych. trzymaj sie z dala od tej firmy.
jam 2015-09-30 09:09:29
zgadza się, szyte grubymi nićmi. obiecanki cacanki, a głupiemu radość.
zainteresowana 2015-10-12 23:31:55
Panie Romanie , czy Pański wpis z " - 2015-09-08 15:48:31"
że zaprasza Pan do pracy jest aktualny?
Czy widać już te diametralne zmiany i normalne warunki ?
bnm 2015-10-13 09:31:08
Roman jest tylko magazynierem pracującym tutaj od kilku miesięcy, więc nie łudź się, ze to on będzie ustalał reguły gry w firmie gdzie przez wiele lat panowała słowna agresja właściciela wobec pracowników, totalny wyzysk, poniżanie pracowników, oszukiwanie, nie płacenie składek, kablowanie, itp. Dziewczyno, za te same pieniadze znajdziesz gdzie indziej pracę i zaden szmaciarz nie będzie Tobą pomiatał. Z kim chciałabyś w tej firmie rozmawiać o warunkach pracy i płacowych? Z magazynierem? Chyba sama w to nie wierzysz.
zainteresowana 2015-10-14 23:20:28
Ale pisał to z ogromnym przekonaniem.Dlatego myślałam że się wypowie.Pisał jakby był właścicielem.
B 2015-10-16 17:28:28
Hej
Dawno tu nie zaglądałam prawda jest taka że to najgorsza firma z jaką miałam do czynienia,7 miesięcy umowa o dzieło potem wielka łaska że dostałam umowę zlecenie
Detale produkowane w tej firmie dalece odbiegają od norm bez noża do gratowania nie było co spakować do odzyskiwanych z makulatury kartonów.Zarobki szkoda gadać nie polecam nawet najgorszemu wrogowi
A 2015-10-19 12:13:45
Widać, że dawno od tej pory wiele zmieniło się.
bnb 2015-10-22 23:57:57
ale ten nóż do gratowania trzeba było sobie w jakiś sposób skombinować, z czegoś zrobić, albo ukraść kontroli jakości, bo pracodawca nie był łaskaw pracowników wyposażyć.............a potem trzeba było nadążać z obskoczeniem czterech wtryskarek. a ja powiem wprost - miałem to wszystko głęboko w D. jak nie nadążałem to wywalałem wszystko do młynka, inaczej bym się nie odrabiał. wielu z nas tak robiło i dalej robi. a kto dokładnie ważył? ja waliłem nawet po kilkaset więcej. on nas dymał, a ja jego. i dalej go dymam.
wkurzony 2015-10-23 07:32:45
Rzeczywiście w swoim poście wydawał się przekonujący, ale co on biedak więcej może? Z pewnością tak jak i wszyscy, którzy już nie pracują i którzy jeszcze pracują, chciałby chłopak aby w tej firmie było normalnie, ale tylko tyle może. Chcieć to za mało. Rządzi właściciel, który nie ma pojęcia o prowadzeniu firmy, bo jemu się wydaje, że biznes polega na wykorzystywaniu ludzi, zastraszaniu i oszukiwaniu, myśląc wyłącznie o napełnianiu swojego portfela, a i w tym jest kiepski, bo ciągle jest bez kasy. Ten facet nie jest nawet w prządku wobec swoich klientów (odbiorców produktów)- wciska buble, które masowo w swojej pseudo-firmie produkuje. Właściel to zwykły włoski cwaniak - oszust. Jakość ma gdzieś, liczy się sztuka. Roman, to porządny facet, który też pewnego dnia może się mocno wkurzyć i walnąć tym niepewnym interesem. Niejednokrotnie był świadkiem jak właściciel poniżał pracowników i bardzo mu się to nie podobało. Czy stanął w obronie kogokolwiek? NIE. No bo niby dlaczego? Każdy pilnuje swojego interesu.
123 2015-11-01 09:32:19
o co ci chłopie chodzi? czy wiesz chociaż co napisałeś, do kogo i w jakim celu? pisz tak żebyś był zrozumiany. jak też tak mówisz jak piszesz no to dogadać się z tobą trudno.
nieznajomy 2015-11-03 15:07:51
jak wygląda u was praca ustawiacza wtryskarek? zarobki?
Roman 2015-11-05 12:17:19
Witam wszystkich forumowiczów,cieszę się że zainteresowanie firmą nie maleje pośród byłych pracowników.A tak serio....
Potrzebny jest ustawiacz wtryskarek oraz pracownik utrzymania ruchu - od zaraz
Zapraszam
wydymany 2015-11-05 18:16:34
Roman, ale Ty jesteś tylko pracownikiem - magazynierem. Dlaczego Ty zapraszasz, a nie Ferdek. Co umarł? Już go nie ma? Ustawiacze od lat w tej firmie byli potrzebni "od zaraz". Jak długo utrzymali pracę? I jak bardzo byli upokorzeni, to Ty Roman tego nie wiesz, bo jeszcze nie pracowałeś i nie wszystkich znasz. A tych których miałeś okazję poznać, sam byłeś świadkiem co Italiano z ludźmi wyprawiał, jak traktował ustawiaczy, jak ich poniżał. Najpierw na forum udziel dokładnych wyjaśnień, a potem zapraszaj. Dlaczego tak bardzo właśnie ty angażujesz się w powrót byłych pracowników? Dlaczego??? Wyjaśnij to.
były ustawiacz omf-u 2015-11-07 06:48:09
ktoś kto ma szacunek do samego siebie, ktoś kto ma honor sympatyczny kolego Romanie, juz do tej śmiesznej pseudo firmy firmy nie powróci. bylem ustawiaczem w tej firmie i nie podjąłbym już tam pracy za trzykrotnie wiekszą pensję. i nie zostałem zwolniony, sam uciekłem. w pracy poza pieniędzmi, najważniejsza jest atmosfera, a w omf atmosfera jest zatruta. to smog większy niż nad Krakowem. Pracownik utrzymania ruchu też był i to dobry z doświadczeniem. zniszczyli go szmaciarze. a teraz Ty w ich imieniu zapraszasz byłych do pracy. no niezły cyrk.
gogol 2015-11-07 10:32:14
za nic w swiecie nie wrocilbym do tego dziadostwa. to firma dla desperatow, ktorzy nie maja innego wyjscia, a i tak dlugo nie popracuja bo bez powodu wywali ich na bruk.
Roman 2015-11-07 14:37:18
Dziękuję za szczere wypowiedzi, niektóre podzielam,nie mam zamiaru dolewać oliwy do ognia. Tamat nieaktualny. Pozdrawiam.
ona 2015-11-09 22:31:52
ludzie nie dajcie sie nabrac na jakies piekne slowa o zmianach. pracowalam w tej firmie i dobrze znam realia. jedyna zmiana jaka nastapi to taka ze pewnego dnia ta firma zniknie. zwyczajnie, byla firma i jej nie bedzie. rzady kierownictwa wyraznie od dluzszego czasu w tym kierunku zmierzaja. kto moze niech szuka sobie pracy by potem nie znalezc sie na bruku. nie ukladajcie sobie zadnej przyszlosci z ta firma. tyle ludzi juz stamtad odeszlo albo zostali wyrzuceni i wszyscy jakos dali sobie rade i poznajdywali prace.
ONA 2015-12-03 12:00:36
A czy ta firma wogóle jeszcze istniej ?
Produkcja idzie na 3 -zmiany?
Ilu straceńców tam jeszcze pracuje?
anonimowa 2015-12-03 14:50:59
To już ostatnie przedśmiertne drgawki tej firmy. Niebawem nastąpi definitywne KAPUT. Ferdek to już nie biznesmen. To dziad i szmaciarz. Zbiera puszki oraz butelki po piwie i sprzedaje. Buta, cwaniactwo, arogancja i pogarda dla swoich ciężko pracujących na niego pracowników, odbiła mu się czkawką, a pomogła mu w tym jaśnie pani Czarna Madonna. Pycha zawsze kroczy przed upadkiem i to właśnie już nastąpiło.
Doradzam wszystkim, którzy u Ferdynanda pracowali na umowę o pracę i umowę zlecenie, aby sprawdzili sobie w ZUS, czy odprowadzał wam składki, w co bardzo wątpię. Jeśli nie, to bez wahania nasłać na niego kolejną kontrolę PIP i kontrolę ZUS, oraz złożenia pozwu w Sądzie Pracy. Dobrze zaczął, ale źle skończył. Nie żałować go, bo niczego się nie nauczył. To bardzo zły człowiek.
tfv 2015-12-12 13:50:45
no to kolego, każdego dnia pada jakaś firma i co z tym planem B??? jak zabierasz głos, musisz wiedzieć o czym mówisz.
kali 2015-12-18 11:12:36
I jak tam ? Plan "B" już działa? czy przeszliście bezpośrednio do planu "Z"
włoch 2015-12-28 21:25:24
Dziękuję, za wiele życzeń Świątecznych i Noworocznych
Włoch
prawdziwy Polak 2015-12-31 21:53:22
panie włochu, usunął pan mój post. dlaczego, bo napisałem prawdę? kto czytał te zyczenia dla pana, kto je widziział? kto chciałby panu złożyć zyczenia? pracownicy, albo byli pracownicy? przecież pan panie włochu wie, jak wszyscy pana nienawidzą. dlaczego sieje pan teraz nieprawdę? no bo za co ludzie mieliby pana lubić? nawet pana kontrahenci pana nie cierpią, bo ich pan zwyczajnie oszukuje. produkuje pan szmelc, buble z przemiału, które pan swoim kontrahentom sprzedaje. no i znowu zapytam, skad pan panie włochu zna tak doskonale jezyk polski z dbałoscią o znaki polskie, kiedy drze sie pan na ludzi po angielsku? jest pan złym człowiekiem i złym pracodawcą, wiec nikt panu zyczen nie składa. skrzywdził pan w swoim zyciu zbyt wielu ludzi. skrzywdził pan panie włoski włochu wszystkich swoich pracownikow. pana metody zatrudnienia to mobbing i zastraszanie. panie włochu, moze pan policzy le ludzi panu zostało? umie pan liczyć? no to ilu??? ja na pana miejscu spakowałbym walizkę i wyjechał na swoje rodzinne pielesze. Polska nie jest dla takich ludzi jak pan. oto są życzenia dla pana panie włochu i wszyscy którzy u pana pracowali i jeszcze pracuja, szczerze panu tego zycza. ci którzy jeszcze pracuja, a własciwie tylko niepewnie jeszcze dogorywują, dadza sobie rade bez pana, tak jak i wszyscy sobie dali.
skrzywdzona 2016-01-03 23:34:51
Mylisz się Drogi Kolego. Cofnij się do tyłu, a sam się przekonasz, że wiele niekorzystnych wpisów dla tego pracodawcy zostało usuniętych. Nie wiem jak tego dokonuje, ale to są fakty. Oczywiście nie on sam. Ma do tego odpowiednią panią, która się tymi sprawami zajmuje.
skrzywdzona 2016-01-06 18:59:19
@koli, to wymień tutaj tych wszystkich twoich znajomych.
powinnam ich też znać.
ing 2016-01-14 10:59:45
Pracownicy, czy jeszcze tam ktoś pracuje? odezwijcie się mam kilka pytań.
ij 2016-01-14 13:20:48
Pracuja. Masz pytania to jedź do biura.
ing 2016-01-14 19:18:13
no właśnie,ale nie wiem gdzie to jest?
kto 2016-03-02 20:14:44
ale cisza czy was zamknęli? plajta nastąpiła?DE
tam 2016-03-03 21:09:10
oj tam .... zamknęli?
kto 2016-03-10 07:54:36
zlikwidowali ? :)
Obserwator 2016-05-04 11:33:27
Jesteście zwykła patologia . Umiecie stać tylko w kolejkach po zasiłki jak dziady i pisać po forach. Zazdrość wam d.... Ściska jak ktoś ma więcej niż Wy i umie więcej niż Wy. Szef was je... 10 razy na godzinę a Wy siedzicie i bojczycie dalej a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] rosną od tego siedzenia. Wyszło szydło z wora co potrafiliście zrobić z ta firma. I tyle na ten temat. Dowodzenia.
... 2016-05-22 12:07:30
Czy są może przyjęcia do pracy? bardzo proszę o odpowiedz.
Roman Z. 2016-09-02 11:47:54
Witam firma poszukuje przynajmniej kilkunastu pracowników od zaraz.
Więcej informacji pod nr telefonu: 509 069 981.
Zapraszam.
Roman Z. 2016-09-13 15:47:47
Roman Z. Mam pojęcie ale od udzielenia wszelkich informacji jest osoba pod podanym wyżej nr telefonu.:-)
zc 2016-10-09 22:13:44
Wydaje mi się, że o takich szczegółach w pracy @dzzzz najlepiej dowiadywać się bezpośrednio u nich. Zastanawiam się jednak czy wypłata jest terminowa, wiecie może? Podobno wszystko u nich się odbywa na czas, to jeszcze lepiej dobrze o nich świadczy. Dzięki
Zostaw swoją opinię o OMF - Będzin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OMF