Opinie o OMF w Będzin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie OMF. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie OMF o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OMF w Będzin

Help

Ponoć gdzieś w Mysłowicach

art79

HELP!!! Gdzie znajduje się biuro OMFu, to z Zagórskiej? Byłem tam dziś po zaświadczenie, a tu pusto...

wkurzony

kielbacha co Ty tu wypisujesz? budowlaniec czy sprzątaczka to nie ludzie? a Ty skąd się u makarona znalazłeś jak nie z łapanki? i kim jesteś, jakie masz kwalifikacje by u niego pracować? możesz mieć tytuł doktora, tylko kogo to obchodzi, kiedy potrzebni są zdesperowani fizole godzący się na pracę za pół darmo i śmieciówy. jeśli nawet będziesz miał szacunek dla samego siebie i godność to makaron i ta jego sztuczna lalka szybko ci ją podepczą. ludzie, większość tych waszych opinii to taki bezsensowny jazgot. kłapiecie bez sensu. piszcie o konkretach tak jak figazmakiem i silvio bo naprawdę jest o czym pisać. opisujcie psychopatyczne zachowania pracodawcy i chamskie traktowanie ludzi przez tą niby kierowniczkę od wszystkiego. kielbacha o jakich ciuchach piszesz kiedy ludzie pracują za 6.25 na godzinę? a menelów to fakt, w tej firmie już widziałem.

wkurzony

Ada, nie usuwaj wpisów o sobie i o tej dziadowskiej niby firmie OMF bo to wszystko prawda. tobie się wydaje że jesteś wizytówką tej firmy. tymczasem jesteś żałosną karykaturą. w opiniach nie ma ani jednego pozytywnego słowa o tobie. jak ty masz odwagę w ogóle pokazywać się ludziom na hali za krzywdy jakie nam wyrządzasz?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie OMF? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
kielbacha

W FTP jest to samo nawet ciuchow nie racza wymienic i laza ludzie jak ci lachmyci ,gdyby nie Cisnal makarona BITRON to jakas tragedia by byla. ludzi doslownie biora z lapanki budowlanców,sprzataczki i menelów ,a stawki im nic nie podnasza marne 1000 zarabia i smieciówki. Stanowwczo odradzam obie firmy zarzadzane przez tego makarona

figazmakiem

Silvio nic dodać nic ująć.Faktycznie atmosfera w tej firmie pozostawia dużo do życzenia.Mobbing i brak poszanowania praw pracownika są tu na porządku dziennym.Przyjmując się do tej pracy nie miałam świadomości,że takie firmy mogą w ogóle istnieć.Po mojej obserwacji jedno mogę stwierdzić,ludzie tu pracujący są naprawdę dobrymi pracownikami,zaangażowanymi w swoją prace lecz jeśli tu coś się nie zmieni to większość w końcu stąd odejdzie ponieważ cierpliwość ma swoje granice,pracownik to nie śmieć ,którym można pomiatać.Można by rzec ,że nie ma ludzi niezastąpionych,nie ty to inny...no tak,nie ma...ale w momencie kiedy traci się większość pracowników,którzy znają się na rzeczy wkrada się straszna dezorganizacja co w sumie już widać i krzyki oraz wyniosłość na pewno nie pomogą.Ciebie Sylvio pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w szukaniu pracy z miła atmosferą i godną pensja :)

polik

widze ze w kazdej firme znajda sie osoby niezadowolone, ja nie bylem tez wiec postanowilem zmienic prace a kolejna w dosyc szybkim czasie znalazlem dzieki stronie Rekrutacyjnarewolucja.pl wystarczy sie zarejestrowac i masz duzo ofert pracy ;)

niezalezny
@polik

do bólu szczery chłopak . . teraz o jakim kolwiek szacunku w polsce ciezko mowic jest malo pracy i wielu z nas trzyma sie rekami i nogami (czesto) nawet pozwalajac sobie na wyzej wymienione obelgi - lecz za cos zyc trzeba i wielu sie na to pisze znoszac wszystko co w tej firmie . . nie Ty to na twoje miejsce 20 innych . . ten kraj traci wartosci i zasady moralnosci wiec o czym tu mowic . . a SANEPID jak najbardziej powinien zajrzec do OMF-u by polepszyc jakosc pracy . jak i BHP by polepszyc bezpieczenstwo . .

silvio

Wielki szacun dla Jacka i całej obsługi technicznej...Piotrek, Leszek. Szacunek dla Artura, Staśka, Remika, Romka i Pana kierowcy i pozostałych sympatycznych chłopaków z produkcji. Pozdrawiam dziewczyny z Grodźca. Szacunek dla Aldi, Gosi, Moni i pozostałych kobitek z montażu. Pozdrawiam Ciebie Marysiu, chociaż trochę przegięłaś z tą podwózką, ale w sumie jesteś sympatyczną babką. Szacunek dla wszystkich ustawiaczy wtryskarek i dla Ciebie Paula. Cieszę się, że miałem przyjemność z Wami wszystkimi pracować. Pozdrawiam Panie...Agatkę i Aśkę z biura. Klaudia,Ewelina,Damian...pozdrawiam. Zero szacunku dla Pani inż. Masakry...wielbicielki lodów i darmowego piwska. Swoją pozycję w OMF, budowała już w poprzedniej firmie, wiedząc przy którym biurku klęczeć. Dzisiaj wystarczy tylko telefon z tamtej firmy do Ferdka i Masakra ma to co chce. Potrafi nawet w ten sposób zastraszać innych pracowników. Próbowała i mnie grozić. Jeśli podczas rozmowy zauważysz na jej gębie uśmiech, bądź pewna(y), że właśnie obrobiła, albo lada moment obrobi Ci tyłek. To wyjątkowo wredne, wulgarne i dwulicowe nasienie. Piotrek i Paweł, Masakra sądząc, że mam jakieś układy z Jackiem, a ja jestem debilem, którego można podpuścić, namawiała mnie, abym Was zakapował. Powód? Dla mnie nie istniał żaden, ona zawsze znajdzie. Chłopaki...poza szacunkiem, nie mam do Was nic. Pod niewłaściwy adres skierowała swoje niecne zapędy. To wredne dziewuszysko nienawidzi wszystkich, bez jakichkolwiek powodów (taki charakterek), zwłaszcza Was, dziewczyny z montażu i Ciebie Piotrek. Gońcie ją od siebie daleko. Niech Wam opowie jak po sierpniowej wypłacie schlałem ją w Będzinie piwem. Straciłem niepotrzebnie kasę i narobiłem sobie tylko wstydu, bo w promieniu 100 m zwracała uwagę wszystkich przechodniów. Zlasowany mózg. Wyżarła 6 piw z gwinta, a zaczęło jej sadzić w dekiel już po połowie pierwszego piwa. No to wyobraźcie sobie, co wyprawiała po sześciu. No właśnie, niech w końcu coś o sobie powie, nie o innych. "A wiesz z kim ty rozmawiasz? Z panią inżynier." Gosik, dowiedz się, czy ona w ogóle jakieś studia ma.

anana
@silvio

Silvio, podziękowania i wielkie brawa za słowa prawdy. Masakra już nie pracuje na montażu. Linia montażowa została przeniesiona na poprzednie miejsce, a pani inżynier przeniosła się na produkcję. Powodzenia.

silvio

FERDEK, niech Ci to ktoś przetłumaczy...byle nie Adelajda, bo Cię okłamie. OPAMIĘTAJ SIĘ CHŁOPIE!!! Jeśli lubisz bunga-bunga z Polkami, to przecież wybór masz ogromny. Nie masz oczu? Kogo się chwyciłeś? Kobieta przede wszystkim musi być mądra, a ta nie jest. Fajnie też byłoby, gdyby była ładna, a też nie jest. Myślisz, że tylko ona zna angielski? Bez problemu znajdziesz tłumaczkę...zresztą i tak masz w biurze fajną babeczkę, która zna biegle wyspowy język. Człowieku...tyle lat prowadzisz w Polsce biznes, że powinieneś zasuwać biegle po polsku. Co...pogarda dla polskości, a jedynie doceniasz tanią siłę roboczą, czy lewy jesteś do nauki? Jeśli ona zniszczyła swoją rodzinę i rozwaliła swoje małżeństwo dla Twoich pieniędzy...bo przecież nie dla Ciebie, znacznie od niej starszego, to licz się też z tym, że i Ciebie puści w trąbę dla innego, jeśli zaoferuje jej więcej, ale musiałby to być taki ślepiec jak Ty. Nie czekaj na ten moment, tylko zasadź jej kopa w zadek już teraz. Wypłać odprawę i goń. Dużo na tym zyskasz. ZUS, podatek i wszelkie pieniądze, które na nią tracisz, zainwestuj w swoich pracowników. Bardzo to docenią. Masz dobrych i doświadczonych ludzi, chętnych do pracy. Wynagradzaj ich za ciężką pracę, a nie krzycz, nie rycz po nich. W ten sposób nikogo nie motywujesz do pracy, tylko zniechęcasz i odganiasz od swojej firmy. Swoim zachowaniem i przede wszystkim przez nią, straciłeś wielu bardzo dobrych pracowników. Twoja firma, to żadna firma, bo Wy Włosi, jesteście oślepieni sexem. Połączyłeś tutaj jedno z drugim (sex z biznesem) i takie masz efekty. Jeszcze jedno Ferdek...chodzi o tą wodę, której nie było przez kilka dni, o czym wiedziałeś. Skąd ten brak wody? Nie płaciłeś i odcięli? Bo przecież to nie żadna awaria. Jak mogłeś nie kupić ludziom tych parunastu litrów taniej wody w jakimś markecie, by zrobili sobie herbatę. Nie mówię już o myciu, ale potrzeby fizjologiczne przez tyle dni, na trzech zmianach, w systemie czterobrygadowym bez wody, to wielki skandal. Kiedy od piątku, w poniedziałek otwarło się drzwi do hali, buchnęło niesamowitym smrodem. Obchodziło Cię to? NIE. Kiedy Twoja Adelajda, zaraz po przyjściu do pracy, zaczęła bez powodu się mnie czepiać, wytknąłem jej ten brak wody i brak kartonów. Wiesz co odpowiedziała? Że ona zna swoje obowiązki. A jakie ona ma u Ciebie obowiązki? To najbardziej niepotrzebny człowiek w OMF. Płacisz jej ciężkie pieniądze za nic, płacisz za jej głupotę, której nawet nie ukrywa przed pracownikami. FERDEK, LUDZIE Z JEJ POWODU SIĘ Z CIEBIE ŚMIEJĄ.

Racja
@silvio

Silvio...nie apeluj do Ferdka, szkoda energii. On właśnie za te cechy ją ceni. Są dokładnie siebie warci...Potrzebuje kapusia, bo nie zamierza działać uczciwie. Dla niego Polska to kopalnia niewolników po prostu. W normalnym kraju nie utrzymałby biznesu.

silvio

ADELAJDA, dlaczego tak bardzo nienawidzisz ludzi z produkcji? Dlaczego wydaje ci się, że zawsze wszystko wiesz najlepiej i że jesteś najmądrzejsza...kiedy to nieprawda. Nie znam bardziej znienawidzonego człowieka przez ludzi pracy, niż ty, ale każdego dnia ciężko na to pracujesz. Gdybyś miała odrobinę honoru, a nie masz...o czym wszyscy w OMF wiedzą, zniknęłabyś z tej firmy, aby ludzie mogli ze spokojem wydajnie pracować. Uważasz, że poprzez zastraszanie, poniżanie i gnębienie, ludzie pracują wydajniej? Ferdek cię tego uczył, czy całą swoją podłość wyssałaś z mlekiem matki i teraz za ciężkie pieniądze spełniasz się we włoskiej firmie? W jaki sposób wyliczyłaś wygórowane normy, które narzucasz ludziom, kiedy obsługuje się po kilka maszyn i produkuje na przemiale same buble, gdzie każdy z detali poddawany jest dodatkowej ręcznej obróbce? Ile w tobie musi być zła. Zniszczyłaś swoją rodzinę, rozwaliłaś małżeństwo, a w firmie OMF, swoją pozycję budujesz w łóżku swojego pracodawcy. To odrażające, ale te typy tak mają. Dla kasy potrafisz zniszczyć wszystko, sprzedać się, wyzbyć honoru i kobiecej dumy, oraz upokarzać ludzi. W OMF nikt nie widzi dla ciebie miejsca, bo ludzie doskonale wiedzą co mają robić, znają swoją robotę, mają kierownika produkcji i brygadzistów, którzy równie doskonale sobie radzą na swoich stanowiskach pracy. W jednym tylko jesteś dobra...w zamiataniu hali. Sprawdziłabyś się więc z powodu braku wody, w sprzątaniu zapaskudzonych kibli i usuwaniu tego smrodu. Tam jest twoje miejsce, tam jest twój świat. Zniknij z tej firmy, bo doprowadzasz ją do ruiny, a ludzie przez ciebie tracą pracę. To przede wszystkim ty sprawiasz, że ludzie uciekają. Atmosfera strachu, którą wprowadziłaś do tego zakładu, szkodzi twojemu kochankowi, a zarazem pracodawcy. Już teraz Ferdek nie ma kim obsadzać maszyn, a za twoją sprawą będzie jeszcze gorzej. W zasadzie wisi mi to, ale poprzez szacunek dla moich koleżanek i kolegów, którzy jeszcze tam pracują, mam nadzieje, że Ferdek przejrzy na oczy i pogoni cię na cztery wiatry.

silvio

............CIĄG DALSZY: Dopóki wątpliwej urody miłośniczka szpileczek nie zaczęła szargać mojej godności i pomiatać mną (dla mnie godność jest cenniejsza niż ferdkowe pieniądze), wszystko znosiłem i przyglądałem się temu bajzlowi, oraz poniżaniu moich kolegów. Artur, Stasiek, Remik, oraz inni, których z imienia nie znam, nie pozwólcie się jej poniżać. Ty siuśko, ja mam 40 lat pracy, a ty ile??? 10? 12? I myślałaś, że pozwolę ci po sobie jeździć? Zawsze miałem kierowników z prawdziwego zdarzenia...z wiedzą i kompetencjami, a nie tak jak ty, z ambicjami na wielką kasę i doświadczeniem łóżkowym u swojego pracodawcy. Wszyscy...montaż także...zorganizujcie się i wspólnie walczcie o to co słusznie się Wam należy. W jedności siła, w pojedynkę będą Was niszczyć. Koniec z głodowymi stawkami na montażu, których od lat Ferdzio nie podnosi, by paniusia w szpileczkach mogła zarabiać tysiące i gnębić wszystkich. Dziewczyny, zawalczcie o Wasze pieniądze. Bez Was Ferdek nie da sobie rady i w tym Wasza siła. Paniusia z pustogłowiem, cierpiąca na manię wyższości, zarabia kilka tysięcy zł, a Wy 1000...1100 za dobry miesiąc. Czyż to nie niewolnictwo we własnym kraju? Ferdek ze słonecznej Makaronii przyjechał na ponury i zakopcony Śląsk, łapać niewolników, a na nadzorczynię zatrudnił swoją nałożnicę, nienawidzącą ludzi. Tak...byliśmy, a Wy nadal jesteście jego niewolnikami. Szanujący się pracodawca, szanuje swoich pracowników i docenia ich ciężką pracę. Niewolnikami się tylko pogardza, jak to ma miejsce we włoskiej firmie OMF, w Mysłowicach. W szanującej się firmie nigdy nie ma wiecznych wakatów i to jest najbardziej wiarygodna opinia, jaką sobie pracodawca sam wystawia.

ktoś

W tej firmie jest naprawdę(usunięte przez administratora)

cola

TRAGEDIA HORROR I PADAKA pan F nie nadaje sie wsrod ludzi ,do niczego sie nie nadaje ,furiat itp odradzam

odpoczywajacy

Jak tam (usunięte przez administratora)z omf-U,pracujecie w Boze Narodzenie,czy dal wam wolne ten zboczeniec z Italii?

ha ha

szefowa migreny dostała po wpisie i kazała usunąć

pracownik były

Odradzam pracy w tej niby firmie w tych czasach. W miarę normalnie to było za czasów Dawida G. a później to tylko gorzej. Jakieś dziwne umowy o dzieło albo na czarno, oszukują przy wypłatach a dowiedzieć się czegoś od księgowej to graniczy z cudem,bo zmieniają się co miesiąc. Ogólnie praca z Massimo i Adrianną to sama nieprzyjemność a nawet horror.pozdrawiam:(

Robol ale z mózgiem

Nie zastanawiaj się, ale jeśli się zdecydujesz, to bądź świadom, że powinieneś: - - umieć grać tępszego niż jesteś, - o własnym zdaniu i umiejętnościach zapomnieć - bo przecież tam poza...chyba 3 osobami sami kretyni pracują - dobrze kablować (lub szybko się nauczyć)- ale nie licz, że przebijesz panią ze wsi - zwykłe ludzkie (nawet najskromniejsze) poczucie godności wyrzuć, albo chociaż zakop na ten czas głęboko - najpierw się dobrze ubezpiecz, bo warunki BHP to tam zbędny balast dla właściciela Najlepiej zmień płeć - pocieszające, że biorąc pod uwagę gust makarona, nie musisz być piękniejszy od pani ze wsi:) Powodzenia! Aha...to wszystko nie gwarantuje przetrwania, szef lubi w złości rzucać przedmiotami, więc uważaj, by nie stać na lini przelotu:)

temida

I co dalej frustracja na forum? A capo jak kase trzepal tak trzepie. Ogarnijcie sie. Bo z pisania na forum to guzik wam przyjdzie. A was będą ponizac okradać i jeszcze beda miec z was polew. Taka prawda nawet sie zorganizować nie potraficie

HA HA

wszyscy uciekają od ala szefowej tych co pościągała do siebie zniszczyła im wszystko obiecując złote góry to nie jest szczał w kolano tylko w obydwa

Związek Zawodowy

Witam i szczerze zachęcam do przystąpienia do Związku Zawodowego NSZZ Solidarność!!!Kontakt:t.cichon@solidarnosckatowice.pl

Zostaw merytoryczną opinię o OMF - Będzin

OMF
1.5/5 Na podstawie 93 ocen.
  • Zagórska 48
    42-500 Będzin