ACS AUDIKA sp. z o. o.

Opinie o ACS AUDIKA sp. z o. o.

Chętna

Juz po raz drugi wylałam cv do tej firmy i mimo że każdy mówił że po zakończeniu rekrutacji dostanę jakąś odpowiedź to do dziś jej nie dostałam

@Chętna

Rekrutacja do oddziału w Czarnkowie jeszcze nie ruszyła – na razie wciąż zbieramy CV. Jeśli Pani aplikacja będzie brana pod uwagę, na pewno otrzyma Pani od nas informację. Pozdrawiamy Zespół Audika

Chętna

Witam, staram się o pracę w waszym Czarnkowskim punkcie i chciała bym widzieć czy jeśli nawet nie zostanę przyjęta czy zostanę poinformowana o tym?

@Chętna

Dzień dobry :) Niezależnie od etapu rekrutacji, Kandydat zawsze otrzymuje informację na temat procesu. Pozdrawiamy, Zespół Audika

a_natkanski-59@o2.pl

Witam serdecznie, w dniu wczorajszym odbyłem badania Słuchu w firmie Audika w Poznaniu. Badania zostały przeprowadzone fachowo i sprawnie w bardzo miłej atmosferze. Z badań jestem bardzo zadowolony - polecam tą placówkę.

Dzień dobry, widziałam ogłoszenie o pracę jako Specjalista ds. Obsługi Pacjenta? Czy trzeba mieć doświadczenie w tej branży, czy wyjazd na szkolenie w Warszawie uczy od podstaw?

Dzień dobry, doświadczenie w branży protetycznej nie jest wymagane na tym stanowisku. Mile widziane jednak będzie doświadczenie w obsłudze klienta. Zachęcamy do wysłania aplikacji :) Pozdrawiamy, Zespół Audika

Jak wygląda 2 etap rozmowy ? Wiem tylko że rozmowa online z dyrektorem. Jak się przygotować ? o co pytają ?

wf

WALENTY PIERSA

MOGE TYLKO PODZIĘKOWAC I SERDECZNIE POLECIC WIZYTE W CENTRUM AUDIKA WALENTY PIERSA OSREOŁEKA

@WALENTY PIERSA

Serdecznie dziękujemy za miłe słowa :) Zapraszamy do nas, gdy będzie Pan potrzebować naszej pomocy!

ACS AUDIKA sp. z o. o. poszukuje pracownika na asystent sprzedaży. Czy stanowisko asystent sprzedaży wymaga nadgodzin?

Piszę w sprawie rekrutacji Specjalista ds. Obsługi Pacjenta w Tarnobrzegu. Mam ponad roczne doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta co jest podkreślone w samym ogłoszeniu jako wymagane i w dalszym ciągu nie otrzymałem żadnego telefonu, maila lub jakiegokolwiek kontaktu od rekrutera/ki. Trochę jest to dla mnie nie zrozumiałe że zgłasza się do was kandydat z odpowiednimi kompetencjami a wy w dalej odświeżacie job posta na pracuju czy olx, wątpię również żeby w samym Tarnobrzegu było dużo osób z doświadczeniem pracy na infolinii. Dodam że sama aplikacja została wysłana ponad miesiąc temu. No cóż podejrzewam że albo twarz się nie spodobała albo kolejna firma która czeka na pojawienie się "jednorożca" mimo że ma odpowiedniego kandydata pod ręką.

@Kandydat

Dzień dobry, każda aplikacja jest brana pod uwagę, jednak kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za pańskie zgłoszenie - proces rekrutacyjny jest jeszcze otwarty.

Paula

Bardzo miła atmosfera, brak stresu, pomocni ludzie, dużo szkoleń pomagających osiągać lepsze wyniki, możliwość szkolenia indywidualnego (jeśli ktoś potrzebuje o coś dopytać), jest system premiowy. Zależy jakiej pracy ktoś szuka natomiast ja zdecydowanie polecam ????

Tomasz
@Paula

O rzucasz nowe światło trochę na tę pracę. Ja właśnie tak sobie myślę o kandydowaniu i Cię dopytam o ten system premiowy. Opiszesz, jak on wygląda i jakie są jego zasady, aby się do premii kwalifikować? Te szkolenia indywidualne to są w ramach godzin pracy, czy jakoś w inny sposób to tu rozgrywają, jak ktoś chce w nich brać udział?

@Tomasz

System premiowy omówią z Tobą na rekrutacji. Trochę się to zmienia i ciężko odpowiedzieć na bieżąco. Też zależy w jakim miejscu pracujesz, stary/sprawny oddział czy mały słabszy. Szkolenia są super zabezpieczone. Zwykle trwają kilka dni. Jest hotel, wyżywienie i fajne warunki do szkolenia ale też na prawdę szkolenia są sensowne. Nie ma opcji tak na prawdę nie brać w nich udziału i z tego co widzę ludzie się nie migają.

Zniechęcony

Czy kto z pracowników dostał już aneks do umowy z podwyżka ? Może coś powiedzieć czego można się spodziewać ?

Ojciec

Podwyżki będą kosmetyczne,niewielkie

@Ojciec

Skąd wiesz ze podwyżki beda niewielkie?

Kashmiree
@Zniechęcony

Podwyżki mają być max 5% do podstawy więc nawet tego nie poczujemy. A zdany test wiedzy nie ma nic do rzeczy bo to dyrektor decyduje czy ci dac 5% czy 2%.

Borys
@Zniechęcony

Tak. 190 zł po kilkunastu latach pracy. Smutek. Czas szukać szczęścia i pieniążków za ciężka i uczciwą pracę gdzie indziej. Osobiście nie polecam.

Ninaolo
@Borys

Zapomniałeś dodać Brutto. Miejmy tylko nadzieję, że tan czas minie i będziemy docenieni. Prawda? Audiko?

Mario

Witam. Zastanawiam się nad kandydowaniem do lubelskiego oddziału. Nurtuje mnie tylko to, czy firma udostępnia pracę zdalną czy tylko stacjonarnie? Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Kashmiree
@Mario

To zależy na jakie stanowisko. Jeśli na asystenta to nie ma opcji bo nie będziesz badać ludzi na odległość. Ale jeśli specjalista ds usługi pacjenta to myślę że kwestia komunikacji i ustaleń.

Teresa

Jakie są obowiązki na stanowisku specjalisty i jaka kasa?

X
@Teresa

Obowiązków mnóstwo. Odbieranie telefonów, umawianie wizyt, dzwonienie do pacjentów, zamówienia na oddział, przeglądy aparatów słuchowych, przesiewowe badania słuchu, zajmowanie się serwisem aparatów, tympanometrie, wychodzenie do banku i na pocztę, sprzedaż akcesoriów do aparatów. Wynagrodzenie to najniższa krajowa + premie o ile protetycy z którymi pracujesz wyrobią plan, który jest z kosmosu.

@X

Serio? To chyba jakaś kpina, najniższa krajowa? Dziękuję więc idę do konkurencji. Na start 3500 na rękę plus premia nie zależna od wyrobionego planu protetyka.

X
@Teresa

Niestety tak to wygląda.....Dlatego też już myślę o zmianie pracy, bo w tej firmie pracuje ponad dwa lata i jest coraz gorzej. Zero możliwości rozwoju, a ścieżka kariery to żart. Jak się jest na oddziale, gdzie nie ma zapotrzebowania na kolejnego protetyka to nie masz co liczyć na jakikolwiek rozwój.....

Y
@X

Hej. Ty się zastanawiasz nad zmianą pracy a u nas w Regionie już się posypały zwolnienia protetyków słuchu. Idą do konkurencji gdzie plany są realne i premia osiągalne. Zobaczymy co dalej.

Ilona
@X

To w takim razie ta premia nawet nie zależy od ciebie tylko od innych osób? No trochę dziwna motywacja :/ A czy jest szansa, że z czasem będzie się zarabiać więcej podstawy niż najniższą krajową, może jakieś podwyżki inflacyjne są?

Tak
@Ilona

Dokładnie. Ty możesz być najlepszym i najskuteczniejszym pracownikiem w firmie ale jak protetyk nie wyrabia kosmicznych planów to zarobisz najniższą krajową. Myślę że ta firma długo na takim wyzysku nie pociągnie. Więcej wyda na szkolenie coraz to nowych naiwnych pracowników niż mogliby docenić przeszkolonych i kompetentnych. Żeby dostać podwyżkę która notabene i tak od lipca się będzie każdemu należeć to trzeba zdać test i wykazać się kompetencjami.

Serio?
@X

Rozumiem że pani chciałaby przyjść do pracy i za picie kawy dostawać wynagrodzenie? Bez przesady, specjalisci akurat obowiązków mają wystarczająco. Proszę sobie wyobrazić, że są protetycy którzy robią to wszystko plus jeszcze i co najważniejsze protezują pacjentów dostając te same pieniądze !

@Serio?

Jak się cenisz tak masz. Wystarczy zmienić pracę jak się za mało zarabia. Pracy jest mnóstwo.

Protetyk
@Ewa

Ty tak na poważnie? Pracuje jako protetyk, mam u siebie specjalistę i uważam, że dziewczyna robi bardzo dużo jak na zarobki, które pewnie ma. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że ma więcej obowiązków ode mnie, a wypłatę mniejszą. Jest bardzo ambitna i pracowita, bardzo cenię sobie jej pomóc, dlatego dziwi mnie takie umniejszanie specjalistom.... Jak jesteś protetykiem, uważasz, że zarabiasz za mało to zmień pracę lub zawód... (usunięte przez administratora)

Proetyk
@Protetyk

Przepraszam, powyższy komentarz miał być skierowany do @Serio?

Tomasz
@Tak

Od lipca podniosą minimalną. O takiej podwyżce mówisz? A ta za zdany test będzie dodatkowo czy nic więcej się nie wyciśnie?

Wiesław

Proszę o odpowiedź z kim mam się skontaktować w celu zakazu dzwonienia do mnie. Od paru miesięcy jestem nagabywany telefonami z tej firmy. Pani z Warszawy wydzwania i zaprasza mnie na badanie. Skąd macie moje dane osobowe? I jeszcze mówi że w tym wieku wskazane jest przeprowadzenie badania. W takim razie nie tylko imię i nazwisko, numer telefonu ale także i numer PESEL jest sprzedawany dla firmy. Nigdy nie podpisywałem żadnej zgody i nigdy nie wyraziłem zgody na kontakt.

@Wiesław

Dzień dobry, prosimy o kontakt na adres mailowy ochrona.danych@audika.pl w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Pozdrawiamy, ACS AUDIKA

Ilona
@Wiesław

Witam P. Wiesławie. (usunięte przez administratora) . Dlatego też tak jak zaznaczyła Audika prosimy o wycofanie zgody na kontakt podany w odpowiedzi. (usunięte przez administratora) Pozdrawiamy.

Profesjonalna obsługa. Polecam

Olga

Cześć. Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda szkolenie produktowe oraz sprzedażowe dla protetyków. Słyszałam, że trwają po 3 dni. Czy mocno cisną pracowników ? Czego się spodziewać? Jakieś testy? Czy bardziej ma to służyć pomocy w pracy? Pozdrawiam ????

Drodzy Pacjenci

Bardzo nam miło czytać Wasze opinie Tutaj. Jeszcze milej byłoby je czytać w opiniach Google. Na naszych stronach. Dedykowanych do celowanych oddziałów. Gdzie każdy użytkownik może mieć do nich dostęp. Tutaj raczej zaglądają pracownicy i potencjalni zainteresowani pracą w naszej firmie. Dlatego też podsyłam Państwu instrukcje jak założyć konto w gmail-u abyśmy mogli cieszyć się z Państwa doskonałych opinii. Otwórz stronę logowania na konto Google. Kliknij Utwórz konto. Wpisz swoje imię i nazwisko. W polu „Nazwa użytkownika” wpisz nazwę użytkownika. Wpisz i potwierdź hasło. Wskazówka: gdy wpisujesz hasło na urządzeniu mobilnym, wielkość pierwszej litery nie ma znaczenia. Kliknij Dalej. Opcjonalnie: dodaj i zweryfikuj numer telefonu powiązany z kontem. Kliknij Dalej. Wskazówka: gdy wpisujesz hasło na urządzeniu mobilnym, wielkość pierwszej litery nie ma znaczenia. Kliknij Dalej. Opcjonalnie: dodaj i zweryfikuj numer telefonu powiązany z kontem. Kliknij Dalej. A potem Państwo mogą się cieszyć i wystawiać pozytywne opinie nie tylko u nas. I dodatkowo mają Państwo adres e-mail, który jest kompatybilny z wieloma stronami internetowymi. Pozdrawiam serdecznie i miłego użytkowania.

Boleslaw K. klient

Jestem klientem ACS AUDIKA Odział w Bolesławcu.13 lutego miała miejsce moja trzecia wizyta .Bardzo pozytywnie oceniam profesjanalizm ,życzliwość i kulturę pracującej tam pani Eli.Dziękuję za miłą obsługę.Polecam ACS AUDIKA.

Joanna

Podobnie jak niektórzy tu, chciałabym się dowiedzieć, ile zarobi specjalista ds. obsługi pacjenta we Wrocławiu. Niestety, w tym stanie gospodarki bez wiedzy, czy da się utrzymać za pensję, nie ma co podejmować rozmowy...

Hjk
@Joanna

Najniższa krajowa

Dorota

Jestem od niedawna klientem ACS AUDIKAzostalam bardzo profesjonalnie obsłużona .polecam

Henryk z Mielca

W imieniu koleżanek i kolegów z Sekcji EiR ZNP w Mielcu dziękuję Paniom Elżbiecie i Dorocie-pracownikom Audiki w Mielcu, które 8.02.23 r. odwiedziły naszą siedzibę przy ul. Kościuszki i zbadały słuch kilkunastu osobom. Każda osoba otrzymała broszurki, długopis i lupę, która najbardziej przypadła nam do gustu. Niektóre osoby /.w tym ja / zostały poproszone przez Panie na dokładniejsze badania w siedzibie Audiki. Panie były bardzo miłe i merytoryczne. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY

Inny

witam Czy możecie zdradzić na jakie obecnie zarobki na start (podstawę) można liczyć jako dyplomowany protetyk słuchu aplikując do waszej firmy? Czy w jakiś sposób zależy to od miasta?

yHJGf
@Inny

Wszystko zależy od regionu i dyrektora regionalnego....W firmie mówią, że jest ujednolicenie wynagrodzenia, każą podpisywać zakaz rozmawiania między sobą o zarobkach, żeby zamydlić oczy. Jedni zarabiają najniższą krajową, inni nieco więcej, ale na kokosy bym nie liczyła

Tyuy
@yHJGf

Zgadzam się. Każdy ma inne zarobki mimo pracy na tym samym oddziale z takim samym stażem. Obowiązki takie same a pensja inna.

Zostaw merytoryczną opinię o ACS AUDIKA sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ACS AUDIKA sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy ACS AUDIKA sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ACS AUDIKA sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 17 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ACS AUDIKA sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w ACS AUDIKA sp. z o. o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ACS AUDIKA sp. z o. o.