Opinie o Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki w Oborniki Łukowska 7/9

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki w Oborniki Łukowska 7/9

Orzeszek

Pracuje w rukki od miesiąca, nie narzekam pracą nie jest ciężka( czasem wymaga wysiłku) Nie ma bezsensownego poganiania, ludzie w porządku. Trochę prl Ale da się wytrzymać

Uyssy

Witam. Jak wyglądają warunki zatrudnienia dla spawaczy?

Sławomir
@Uyssy

Wiesz już coś na ten temat? Też ciekawi mnie ta sprawa, mam nadzieję że jesteś już zorientowany w tej kwestii i dasz mi znać jak wyglądają warunki na stanowisku spawacza w Ruukki Polska.

Czarek

Dobra firma ale dla dobrych i chcących pracować pracowników!!

@Czarek

Co masz na myśli, pisząc "dobra firma"? Jako pracownik jesteś zadowolony z atmosfery, pensji, możliwości rozwoju jakie daje Ruukki Polska? Opinie poniżej są bardzo różne, nie wszyscy jak widać oceniają firmę w pełni pozytywnie.

Polibuda

Jakie kompetencje musi posiadać mistrz czy koordynator? Czy wykształcenie inżynierskie lub magisterskie o kierunku technicznym jest przepustką do rekrutacji, czy decyduje o tym protekcja i po byle liceum czy technikum ze znajomościami robi się karierę? Jaka płaca na stanowisku zarządzającym jest możliwa do osiągnięcia?

Same prymusy!
@Polibuda

Pytanie retoryczne? Lepiej o kierunki studiów na tych stanowiskach nie pytaj, "uczelnie palcem na mapie widziane"

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Radzio

Jak tam (usunięte przez administratora) kierownika Chwał jeszcze robi?

wiki

Ktos pytal o zarobki w ruukki to powiem krotko. 17 zl brutto na godz czyli ok 11 na reke do tego premia ok 600 i nadgodziny jesli tobie zaplaca bo lubia dawac za to dni wolne w tygodniu :( Jeszcze taki maly dodatek do pracy w nocy czyli ok 100 Mozna poszalec tylko czasami nie ma kiedy bo robota na 3 zmiany i soboty tez a do tego ciagle zmianiaja grafik i ciezko cos zaplanowac Lubię atmosferę w Ruukki Polska za: atmosfera

oszukan

Jak pracownicy biurowi zajmują się wybielaniem wizerunku firmy to jak ma być dobrze na produkcji. Już całe Oborniki i okolica przerobiły w ruukki a teraz szukają nawet w promieniu ponad 30 km. Na rozmowie naobiecują cuda a w pierwszych dniach pracy wszystko wychodzi. A ja myślałem że naprawdę to dobra firma.

Henryk

pies z kulawą nogą nie chciałby robić w Ruukki tak płacą...marne grosze i wyzysk na maksa...zmarnowane lata i zero perspektyw

@Henryk

Ile lat spędziłeś w Ruukki Polska? Czy możesz konkretnie opisać, jakie warunki były podstawą Twojego zatrudnienia w tej firmie? Co również masz na myśli pisząc o wyzysku w tym miejscu pracy? Proszę Cię o dokładne opisanie swojego doświadczenia z tym pracodawcą. Każde Twoje spostrzeżenie będzie wzięte pod uwagę przez te osoby, które rozważają z tą firmą rozpoczęcie współpracy.

Iza

Czy są w firmie jakiś dodatki typu socjalnego?

Agata

Widziałam, że firma Ruukki Polska oferuje praktyki i staże dla studentów i absolwentów, w obszarach takich jak produkcja, sprzedaż, logistyka, ale także finanse, HR, marketing. Czy ktoś korzystał z tej oferty? Czy łatwo jest potem zostać na stałe w firmie?

Pracownik biurowy
@Agata

Z tego co wiem, w większości przypadków osoby na praktyki i staże są poszukiwane na stanowiska, które nie są obsadzone, dlatego po odbyciu stażu/praktyk chętnie zostawiają takiego wdrożonego już pracownika. Pamiętam takie przykłady inżynierów, pracowników działu BHP i Utrzymania ruchu, działu technologicznego, działu projektów - wszystko stanowiska biurowe.

bolo

Witam ile zarabia operator maszyn w firmie RUUKKI jestem zainteresowany ofertą pracy?Ile zmian ?

NiEmAmNiCkU123
@bolo

Znajomy mówił ,że 2 zmiany jako operator maszyn. Ale płacą jak na Ukrainie 1800 na rękę i jeszcze do tego w tym praca fizyczna. Upadli na glowe. Za taka stawkę to niech Ukraińcy sobie robia. Zenada.

Jakub
@NiEmAmNiCkU123

1800 serio to chyba twój znajomy idzie bez premii bo coś pier.. robotę i w soboty jak są nadgodziny też nie przychodzi. wiadomo ze nowemu pracownikowi nie dadzą nie wiadomo ile, ale z 2500 mozna ogarnac. ilośc zmian zależne od wydziału stanowiska/maszyny . firma zapewnia dojazd busami

obcy
@bolo

Jak jestes z ulicy i nie masz dobrych znajomosci albo rodziny w firmie to nie licz na lepsze stanowiska na lini ani na magazynie i o lepszej kasie tez zapomnij. Muwie tutaj o wydziale plyt a na innych tez jest nie lepiej Zreszta nawet jak dostaniesz sie na jakies szkolenie na jakas maszyne to aby tam pracowac na stale musisz wejsc w uklady ze starymi pracownikami i musza sie na to zgodzic.

Zapytanie

Pytanie do chłopaków z Ruukki odnośnie byłego kierownika Marka A. Do czego jest zdolny ten facet w pracy względem pracownika?

@Zapytanie

A gdzie to nasz Marek teraz pracuje? Powiem tak jako kolega naprawdę świetny gość rozmowny, zabawny, nie wywyższał się z każdym się napije . Jako przełożony też spoko choć nie zawsze, do czego jest zdolny? Jak każdy kierownik zdolny jest do zabrania premii czy zwolnienia co jest raczej oczywiste jeżeli mocno komuś zachodzisz za skórę pytanie musisz sobie zadać sam czy warto się stawiać(tak jak w polityce). Generalnie podczas rozmowy leje wodę ale tego ich uczą na szkołach

krzysiek

.........może info z pierwszej ręki? czy ktoś starał sie tam o pracę? jak wygląda rozmowa i co proponują?

Agata

@Neonidas widzę, że nikt nie zdążył udzielić Ci odpowiedzi.Aplikowałeś tam może i byłeś na rozmowie? a może się tam dostałeś? Jak tak to opowiedz o przebiegu rekrutacji i podziel się informacjami na temat atmosfery w pracy i warunków.

Neonidas

Witam wszystkich. Czy ktoś może udzielić mi informacji na temat pracy przedstawiciela handlowego ? Jakie warunki pracy , wynagrodzenia , atmosfera itp. ? Przełożeni są OK ?

Stalomierz

Kuśwa -zdekonspirowałeś mnie. To JA.

Stalomierz

A ty nie chcesz za dużo wiedzieć? Zostaw orła cień w spokoju,

Kuzyn
@Stalomierz

Wronki ? To ty?

Padlina

A gdzie obecnie pracuje nasz Pilsko-Wrońsko-Obornicki Orzeł?

Bolo

A jak na magazynie bo widziałem oferte pracy

John

Jak wygląda praca w dziale R&D? Obecnie poszukują do tego działu inżyniera. Prośba o opinię. Dzięki.

Zostaw merytoryczną opinię o Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki - Oborniki

• Jak się pracuje w Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki?

Zobacz opinie na temat firmy Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki?

Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki