Opinie o Klemens Obst w Oborniki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Klemens Obst. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Klemens Obst na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klemens Obst w Oborniki

Administrator Nowy wpis

Są na forum jacyś aktualni pracownicy klemens obst, którzy mogliby odpowiedzieć na pytania innych użytkowników na forum?

anonymous Nowy wpis

czekam na pieniadze z sadu

Waldi Nowy wpis

Zastanawiam się dlaczego nie piszecie swoich opinii na forum? Jest tak dobrze?

Agnieszka Nowy wpis

@Duke 30 czy możesz napisać nam więcej o opisywanej przez Ciebie sytuacji? Chętnie dowiemy się więcej na ten temat. Jakie macie doświadczenia z klemens obst? Czekamy na Wasze opinie.

Stanek

Wiesz co, a gdzie to jest napisane, pokazać mi to proszę

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Klemens Obst spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Duke 30

Witam przedwczoraj dostal ten zlodziej i oszust wyrok sadowy za naciaganie ludzi na prace naciagnal kilkadziesiat osob czy kts tez dostal z sadu w tej sprawie? i czy robimy odwolanie bo dla mnie ten wyrok jest kpina !!!!!!!!!!!!!!

foliowy

aha, czyli rozumiem @rick, że bez znajomości to nie ma co nawet się ubiegać o pracę w klemens obst ? Bo jeśli chodzi o to czy dam rade, to nie ma problemu, tylko nie chciałbym być oczywiście okradziony z pieniędzy, w związku z tym moje pytanie do was, jak często zdarzały się problemy z wypłacalnością i czy coś może się zmieniło?

poszkodowany

ten płaz nie ma żadnej pracy on tylko wyciąga pieniądze od ludzi którzy chcą pracować, w Poznaniu 3 osoby założyły mu sprawę w sondzie, a mnie znależli przypadkiem w dokumentach tego naciągacze i dostałem od dzielnicowego wezwanie do złożenia wyjaśnień, więc zaniosłem potwierdzenie przelewu za tłumaczenie

maryska

ale jazda, tak myslelismy z mezem ze to niezla sciema, ludzie czytajcie uwaznie wsytzskie umowy oferty itp itd, facet chcial dane osobowe, ktore niby mial sprawdzac na policji czy ktos jest karany czy nie, przeciez od tego sa sądy, ktore wystawiaja akty niekaralnosci, facet sam nie moze sprawdzic danych osobowych na policji, logiczne!ale bezrobocie i trudna sytaucja finansowa neistety blokuje logiczne myslenie, wszytskich rozumiem i wspolczuje zainwestowanych pieniazkow, trzeba to zglaszac na psy ale oni mysle ze niewiele robia w takich sprawach

zibi

(usunięte przez administratora) Informuję, że pan (usunięte przez administratora)z prędkością światła otwiera firmy na słupy...,i świetnie się bawi ludzką naiwnością żyjąc przy tym dostatnio...kreując się na prężnego biznesmena a JEST ZWYKŁYM (usunięte przez administratora) sprawiającym wrażenie chorego psychicznie!!! Podaje adresy pod którymi można znaleźć pana (usunięte przez administratora), jego (usunięte przez administratora) (działają razem) a gdzie to zarejestrowane są firmy i gdzie się pojawia: 1. Poznań, ul. Krokusowa 12, firma PBA BARANOWCY 2. Rożnowo k/Obornik, ul. Winiary 35, firma VIOLPREM-RECYKLING Podaję również znane mi numery telefonów do (usunięte przez administratora) wszystkich poszkodowanych proszę o kontakt: 609 995 082

thunderbolt

chyba mamy do czynienia z art.286 par. 1 -wyłudzenie

smerf34

ja miałem dzisiaj wyjechać ale ciągle ma telefon wyłączony i dzwoniłem na tą stacje paliw i mi pani powiedziała ze jest w mieście ta stacja i nigdy nie było wyjazdów z tej stacji podała mi numer na inną stacje koło autostrady ale tam też nikt o takim fakcie nie wie

marek

mam pytanie - czy dziś ktoś wyjechał od p. (usunięte przez administratora)proszę o komentarz.Pozdrawiam

andrzej

poproszę te namiary chętnie się dopisze na (usunięte przez administratora) albo na tym forum

andrzej

ja wpłaciłem 200zł i mój termin wyjazdu skończył się na 29.06.2013 i od poniedziałku czyli od 24.06 nie odbiera telefonu a e-mail został chyba usunięty bo wogule nie dochodzą wiadomości

m_plutowski

Witam, również mam termin wyjazdu na 29.06 - przełożony z 14.06. i też nie mogę się dodzwonić od kilku dni. Jeśli komuś uda się skontaktować z p. (usunięte przez administratora) niech napisye

marek

witam jestem Bydgoszczy tez mam termin na 29 06 i oczywiście ten pan (usunięte przez administratora) nie odbiera ani meila ani telefonu i co czytam to wielki (usunięte przez administratora) wiec sprawę składam na policji nich każdy zrobi to samo mamy jego dane pozdrawiam

janusz

robcio - 2013-06-26 16:08:17 aaaaaaaa - 2013-06-26 10:54:52 ja tez miales wyjazd 14.06 a zostal przelozony na 29.06 i od wczoraj nie nie moge sie do niego dodzwonic.Panowie na drugim forum jest więcej informacji o pozew zbiorowy kasy moze nie odzyskamy bo to nie tylko te 2 stówki ale i ten czas zmarnowany niech zapłaci zgadzam się pierwsze forum jest bardziej aktywne i już podajemy dane aby wszyscy razem złożyć pozew zbiorowy im nas więcej tym lepiej

robcio

aaaaaaaa

cyb@

Witam. Ja juz termin wyjazdu mam przelozony 3 raz wlasnie na 29 czerwca. Ostatni raz niby z powodu powodzi. Od rana prubuje. sie. dodzwonic. do pana (usunięte przez administratora)ale telefon. niestety milczy .

Zostaw merytoryczną opinię o Klemens Obst - Oborniki

Klemens Obst
2.1/5 Na podstawie 25 ocen.
  • KS. ANASTAZJI 21 lok. 6
    71-669 Oborniki