PPH GRALBET GRALEWO

Opinie o PPH GRALBET GRALEWO

Chętny

Mam pytanie, czy jest jakieś stanowisko ,etat do pracy ale tylko na jedną zmianę konkretnie na pierwszą zmianę ? wykształcenie ogólno budowlane posiadam mam 28 lat szybko się uczę i jestem ambitny .

@Chętny

Witamy Pana , chętnie spotkamy się z Panem celem przedstawienia się i zapoznania stron. Przedstawimy Panu nasze możliwości oraz zapoznamy się z Pana CV . Prosimy o kontakt z działem Kadr pon nr 23 696 57 44 celem umówienia się na spotkanie.

X
@Chętny

Dobrą radę Ci dam, NIE IDŹ TAM!

Myśli o pracy

Jak w tej firmie wygląda BHP czy jest przestrzegane i czy bezpiecznie się pracuje

@Myśli o pracy

Nie

;-)

Tak

Kpina
@;-)

Chyba nie pracujesz lub nigdy nie pracowałeś

:-)
@Kpina

Raczej to ty nie pracowałeś , kolego.

anon
@:-)

Niestety, ten portal nie publikuje prawdziwych opinii... W ten sposób ew. kandydaci nie dowiedzą się co ich może czekać. A firma nieuchronnie zmierza (usunięte przez administratora)

@anon

Działając w trosce o dobro naszych pracowników oraz przyszłych pracowników. Wszyscy , niezależnie od stanowisk i zakresu powierzonej pracy przechodzą okresowe szkolenia z dziedziny BHP. Przyszli pracownicy szczególnie informowani są o możliwych zagrożeniach wynikających z zakresu ich obowiązków.

@PPH GRALBET GRALEWO

To teoria, praktyka wygląda trochę inaczej...tylko, że prawdziwych opinii ten portal nie publikuje

@PPH GRALBET GRALEWO

Napisz jak po tych szkoleniach wykonują swoją pracę sprzątaczki myjąc górne zewnętrzne okna hali od strony biurowca. Czekamy...

@PPH GRALBET GRALEWO

Kto informuje przyszłych pracowników o tym np. że będą musieli podnosić urządzeniami ciężary przekraczające nośność tych urządzeń?

@Anon

Panie zatrudnione na etacie sprzątaczki posiadają uprawnienia wysokościowe. Do mycia okien stosowane jest urządzenie podnośnikowe posiadające stosowny przegląd UDT. Zapewniający bezpieczne wykonanie prac.

@PPH GRALBET GRALEWO

Dlaczego nie publikujecie prawdziwych komentarzy?

Franciszek
@Anon

Jesteś w stanie sprecyzować, jaki komentarz jest dla Ciebie prawdziwy? Które z informacji podanych w tym wątku według Ciebie w tym wątku nie zgadzają się w rzeczywistości? Wyraź, proszę swoje zdanie na temat pracy w firmie PPH GRALBET GRALEWO, abyś mógł w pewnym stopniu potwierdzić to, co napisałeś na temat pojawiających się komentarzy.

@Franciszek

prawdziwe nie są zamieszczane, cała firma widzi jak sprzątaczki myją okna przez wiele lat na hali i wszyscy widzą jak są ubrane

@Franciszek

pracownicy widzą co się dzieje, (usunięte przez administratora)

@Fran

Panie zatrudnione na etacie sprzątaczki posiadają środki ochronne zgodne z przepisami BHP no: rękawice do pracy z detergentami. Ponadto posiadają fartuchy robocze oraz buty profilaktyczne.

@PPH GRALBET GRALEWO

Chodziło o strój do pracy ma wysokości a nie o rękawice

Popych

Brak slow lepiej uciekac

Czy w tej firmie działają jakieś związki zawodowe?

@Kandydat

Witaj , Kandydacie jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem pracy w naszej firmie proszę o kontakt z działem kadr . Tam uzyskasz wszelkie możliwe odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na tury zawodowej. Nie wiem jakie stanowisko zawodowe Cię interesuje . Mogę jednak zapewnić , że w najbliższej przyszłości w zakładce oferty pracy znajdziesz kilka propozycji , Może skorzystasz. Niemniej jednak proszę dzwoń 23 696 57 44 jeżeli interesuje Cię stabilna forma zatrudnienia.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie PPH GRALBET GRALEWO? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Witam , mam pytanie ile zarabiają mistrzostwie produkcji w PPH Gralbet Gralewo ? Z góry dziękuję za pomocne odpowiedzi .

qqq
@Anonim

W sprawie pracy oraz wynagrodzenia proszę się kontaktować z działem kadr tel. 23 696 57 30 .

@Anonim

Dostaniesz propozycję zarobków mniejszych jak sekretarka i większych jak robotnik. Jeśli nie przeszkadza Ci to, że będziesz musiał podnosić suwnicami (usunięte przez administratora)ciężarów znacznie większych, to aplikuj. Taka duża firma, a związków zawodowych brak do walki z pracodawcą.

@Anonim

Witam Pana , Jeżeli jest Pan zainteresowany pracą na stanowisku Mistrz Produkcji proszę o kontakt z działem kadr tel. 23 696 57 30 . Zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną.

@Anonim

Witam Anonim :) Propozycję zarobków poznaje się na rozmowie kwalifikacyjnej . Jeżeli twoje kwalifikacje są znacznie wyższe i uważasz , że Cię nie doceniono to poproszę o kontakt na adres email gralbet@gralbet.com.pl chętnie porozmawiamy i wspólnie dokonamy analizy twoich dokonań zawodowych . Może faktycznie powinieneś awansować.

Paulina

@Xyz Rozumiem, że musisz mieć jakiś żal do tego pracodawcy, ale pisanie w taki sposób na pewno nie pomoże w zmianie tej sytuacji. Dlatego proszę Cię, żebyś jeszcze raz spróbował opisać nam specyfikę pracy w PPH GRALBET GRALEWO - ale tym razem bez ironii. Mógłbyś to uczynić? Dzięki temu na pewno pomożesz osobom, które zastanawiają się nad aplikowaniem do tej firmy.

?
@Paulina

Dlaczego usuwacie prawdziwe wypowiedzi?

@?

@? Jeśli zauważyłeś, że jakieś komentarze zostały usunięte przez administratora,to na pewno musiały w jakiś sposób naruszyć regulamin serwisu Gowork. Może Ty zatem chciałbyś coś dodać na temat warunków zatrudnienia w PPH GRALBET GRALEWO? Pamiętaj tylko o merytoryczności swojej wypowiedzi, a także o kulturze słowa.

@Paulina

Brak premii wśród wszystkich pracowników na święta - fakt. (usunięte przez administratora) Gdzie tu naruszenie regulaminu?

Dlaczego usuwacie prawdziwe opinie?

Paulina

@anonim Myślę, że Twoja wypowiedź wcale nie musiała mieć aż tak bardzo ironicznego wydźwięku - ale i tak Ci za nią dziękuję. Piszesz o bardzo niepokojących aspektach - jeśli rzeczywiście potrafisz je udowodnić, to powinieneś zgłosić się do jakichś wyżej postawionych instytucji i opowiedzieć tam o położeniu firmy PPH GRALBET. Jesteś tam jeszcze zatrudniony, czy postanowiłeś odejść?

Xyz
@Paulina

A ja myślę że za mało ironiczne skoro tak gralbet traktuje swoich pracowników to tylko słowa pogardy Dla tych co szukają pracy TO NIE MNIEJSCE DLA WAS

Xyz

Droga Paulino może ty wiesz kiedy przestaniemy być zmuszani do nadgodzin na drugiej zmianie

Lolek
@Xyz

Po co tam pracujecie wszedzie potrzebni sa pracownicy w okolicznych firmach. Pieniadze podobne bunusy lepsze a przede wszystkim kultura pracy.

Szukam pracy

Witam , mam pytanie czy można pracować w gralbecie i dostać najniższą krajową na umowie a resztę czyli nadgodziny,za soboty i premię do koperty ? Chodzi mi o żeby ciągle dostać 500+

Czin gis han

O co wam chodzi z tymi fajkami. Pale bo lubię. Nikt mi nie zakazuje ani kieras ani majster. Komu kepy przeszkadzają to niech podejdzie i pogada. Lepiej fajka niż kierowcy co piją piwo na spedycji. Tym się lepiej majster zajmij . Bo jak czekają na załadowanie to walą nafte. Puszki tylko po nich zbieram.

Jolka
@Czin gis han

To prawda . Niedawno ( Przełożony ) mi ( zwrócił uwagę ) i musiałam zbierać puszki po kierowcach . To był ostatni raz , następnym razem dzwonie po policje. Straci jeden z drugim prawko to reszta będzie czekać a na swoją kolej , grzecznie.

Ziom
@Jolka

Kierowcy to świta. Państwo nie do ruszenia. Obiboki i lenie tylko daj załaduj na rozkaz i nic od siebie. Dobra zmiana się za nich weźmie i ustawi do pionu. Koniec klaksonów na zawołanie załadunków i wpychania się w kolejkę. A jak który z piwem to telefon do prezesa i koleś bramy już nie przejdzie .

Paulina

@Nunu, możesz coś więcej napisać na temat swojego wpisu dotyczącego pracy w firmie PPH GRALBET GRALEWO? Co dokładnie chciałeś przekazać czytelnikom? Napisz coś więcej na temat pracy w tej firmie. Obecnie firma PPH GRALBET GRALEWO poszukuje do pracy pracowników na kilka wolnych stanowisk http://www.gralbet.com.pl/kariera Czy ktoś z Was nosi się z zamiarem aplikowania na któreś z powyższych stanowisk? Może osoby, które pracują bądź pracowały na tych stanowiskach mogą coś napisać na temat panujących warunków w tym przedsiębiorstwie?

@Paulina

Warunki finansowe jak na ten rejon Polski nie sa najgorsze, choc za tak ciezka prace uwazam, ze stawki powinny byc wieksze. Armosfera - ludzie sa mocno rosciwi, to mu sie nalezy, tamto mu sie nalezy, wszystko im wolno a niewiele daja od siebie. Wiekszosc to tak zwani slizgacze, ktorzy udaja, ze pracuja a rzeczywistosci wysluguja sie innymi podpierajac w tym czasie szalunki. Wieksza czesc wykwalifikowanej kadry opuscila ten zaklad ze wzgledow finansowych badz ze wzgledu atmosfery, ktora panuje na hali i nie mam tu na mysli relacji miedzy pracownikiem fizycznym a zwierzchnikami tylko miedzy samymi pracownikami - jeden drugiemu wilkiem, nic sobie nie pomagamy (taka prawda niestety), wrecz przeciwnie. Kazdy z nas widzi tylko czubek własnego nosa - ja i moja praca jest najważniejsza. Ci sami ludzie twierdza, ze jest to "forum" do smarowania tylkow przelozonych na szeroka skale, nie zas serwis pracy, ktory zawiera rzetelne opinie pracownikow na temat pracy w tym zakladzie. Mozna tu zarobic godziwe pieniadze jezeli jest się faktycznie DOBRYM. Ale nie od razu Rzym zbudowano. Pieniadze zawsze na czas, z placa za nadgodziny tez nie ma problemu. Papierosy - mozna palic na hali i nie byłem nigdy swiadkiem aby ktoś komuś uwagę zwrócił w tej kwestii. Ktos mi zarzuci nieprawde? Spojrz najpierw na siebie czlowieku rzucając pusta butelke po wodzie pod nogi narzekajac w tym samym momencie na bałagan...

Garbus

Bolek swiete slowa zero nakladu na poprawe pracy a nie mowiec o bezpieczenstwie omijac szerokim lukiem

Normalny
@Paulina

Paulina -Nunu to piszący prezes, nie warto tego czytać. Bolek pisze prawdę-zapytaj pracowników

@Normalny

@(Nie) normalny - myslisz, że prezes by tracil czas na rozmowy na takim poziomie... Mi jest go szkoda na odpisywanie Tobie... Jasno miedzy wierszami napisalem czym sie zajmuje. Ponadto nie twierdzilem, ze zaklad poczynia jakies wieksze inwestycje, bo ich nie poczynia i nie pisalem, ze panuje lad i porzadek, wiec czemu zarzuca mi sie klamstwo? Czytaj ze zrozumieniem... Stajac w prawdzie w przeciagu ostatniego roku i tak dzieje sie duzo wiecej niz przez całe 25 lat funkcjonowania tej firmy. Wasze wypowiedzi i jad plynacy z nich to kwintesencja atmosfery panujacej w tych żelbetowych ścianach...

Normalny
@Nunu

(usunięte przez administratora) - to wie ten, który go zna. Ten poziom to jego (usunięte przez administratora)- czyta to na pewno. To, że działa na szkodę kierowanej przez siebie Spółki też jest prawdą. Atmosfera dno - zgadza się? Palenie na hali nie jest w zgodzie z przepisami - zgadza się?

Paulina

@Nunu Dziękuję za wyjaśnianie użytkownikom forum pewnych kwestii. Czy ktoś jeszcze chciałby zabrać głos na temat pracodawcy, jakim jest firma PPH GRALBET GRALEWO? Widziałam, że prowadzą aktualnie rekrutację http://www.gralbet.com.pl/kariera/ Czy zatem myślicie, iż warto tam aplikować?

Paulina

@Normalny, dziękuję za odpowiedź. Może Ty podzielisz się z nami swoimi doświadczeniami na temat pracy w firmie PPH GRALBET GRALEWO? Jak ocenisz warunki pracy oferowane przez pracodawcę? Czy jest to miejsce pracy godne polecenia dla osób młodych bez doświadczenia zawodowego? Zachęcam do podzielenia się swoją opinią na temat tego miejsca pracy.

Paulina

@Bolek, bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Czy możesz w sposób bardziej szczegółowy przedstawić obecne warunki pracy jakie oferuje firma PPH GRALBET GRALEWO dla swoich pracowników? Napisz coś na temat atmosfery w firmie oraz relacji na linii pracodawca - pracownik. Jak długo pracujesz w firmie i na jakim stanowisku? Podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tej firmie. @Garbus, możesz rozwinąć swoją myśl odnośnie bezpieczeństwa pracy w firmie PPH GRALBET GRALEWO? Uzasadnij w sposób bardziej szczegółowy swój wpis tak, aby był zrozumiały dla czytelników.

Paulina

@Nunu, dziękuję za wyrażenie opinii na temat firmy PPH GRALBET GRALEWO. Jeżeli możesz to proszę uzupełnij swoją wypowiedź o taką kwestię czy osoba bez doświadczenia ma szansę otrzymania pracy w tej firmie? Pracodawca zwraca na to uwagę w przypadku rozmów rekrutacyjnych? Jak ocenisz możliwości rozwoju zawodowego w firmie PPH GRALBET GRALEWO przez zatrudnionych już pracowników? Pracodawca organizuje szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe?

Stały pracownik ...

Witam , pracuję w Gralbecie ponad 10 lat , bacznie obserwuje zarząd ,pracowników i jak ciężka jest praca . Był w Gralbecie młody pracownik , pracował na zbrojarni , nie brał urlopu chorobowego też nie w każdą sobotę był, wykształcenie miał idealne co do tego zakładu, technikum zbrojarz betoniarz . Zarząd źle podszedł do chłopaka , chcieli go na kontrolera jakości na siłę a wręcz przymus wtedy jak brakowało człowieka na to miejsce. Zarząd miał porozmawiać z tym pracownikiem dac podwyżkę i nie 20gr czy 50 gr tylko na 15,50 zł czy 16 zł , zacząć dawać mu kartkę z pracą ale na początek łatwe elementy z czasem trudniejsze , później z niego zrobić kontrolera i po roku czasu dac go za majstra na zbrojarni za dobre pieniądze 3500 zł netto chociaż i byłby pracownik na długie bardzo długie lata z wykształceniem i pojęciem o pracy. A nie jeden majster boi (usunięte przez administratora) a drugi na niczym się nie zna ... Błąd zarządu będą sobie pluć w brodę jeszcze, ale to nie jest pierwszy pracownik ... Zarząd niech zacznie doceniać i szanować ludzi bo jeszcze trochę i nie będzie rąk do pracy.

@Stały pracownik ...

Jakie nieprawdziwe rzeczy wypisujesz. Prawde mowiac, gdyby mial trochę więcej oleju i odwagi sam by sie piął do góry zamiast sluchac ludzi ze zbrojarni twierdzacych, że "kazdy kontroler chodzi bez premii". Wierutne bzdury. Ktos chcial go na bardziej odpowiedzialna funckje, nie podjal rekawice za sprawa ludzi, ktorzy go zdemotywowali, za sprawa ludzi, którzy nie wiedza o czym mowia. Defakto dobrze, ze tak sie stalo, bo zapewne by sobie nie poradzil i nie udźwignął odpowiedzialnosci i presii skoro sugerowal sie opiniami osob trzecich nie mających pojęcia o czym mowia.

Paulina

@Garbus, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w PPH GRALBET GRALEWO. Czy mógłbyś powiedzieć coś o tym pracodawcy? Chętnie dowiem się, jakie warunki oraz czy pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne. @Robol, dlaczego tak uważasz? Czy możesz poprzeć swoją wypowiedź jakimiś konkretami? W tym momencie jest bardzo ogólna i niewiele mówi innym użytkownikom forum.

Robol

Zatrudnij się i będziesz wiedziała. Warunki? W psychiatryku jest normalniej

@Robol

Bardzo dobra odpowiedź robol niech sie zatrudni i zobaczy co to za getto A nie weszy ten kto robi wie co tam za cyrki sie dzieją pozdr. Ekipa

robotny

ujdzie moim zdaniem

Ciekawy
@robotny

Czy na produkcji stawka jest 20 tak jak maja ukraincy?

@robotny

Chyba jesteś z biura

Paulina

@anonymous, a jak wygląda sprawa z urlopem? Nie ma problemu, aby wziąć kilkudniowy? Jakie umowy proponuje PPH GRALBET GRALEWO? @robotny, a możesz napisać coś więcej na temat pracy w tym miejscu? Jak atmosfera? Czy nie ma problemu na przykład z przerwami lub wyjściem na papierosa?

Robol
@Paulina

Atmosfera? Dno i 2 metry mułu.

Lepiej nie zaczynaj chłopaku

Zostaw merytoryczną opinię o PPH GRALBET GRALEWO - Gralewo

• Jak się pracuje w PPH GRALBET GRALEWO?

Zobacz opinie na temat firmy PPH GRALBET GRALEWO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPH GRALBET GRALEWO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PPH GRALBET GRALEWO