PPH GRALBET GRALEWO

Opinie o PPH GRALBET GRALEWO

Ktoś

Witam mam pytanie a co kobiety tam robio

Operator

Hej, czy szukają jeszcze operatora czy już stanowisko objęte ? Dzięki z góry.

@Operator

Rekrutacja w trakcie - zapraszamy do złożenia CV. https://www.pracuj.pl/praca/operator-dzwigu-warminsko-mazurskie,oferta,8784228

Łucja
@PPH GRALBET GRALEWO

Rekrutacja w dalszym ciągu trwa? Można przesyłać cv?

@Łucja

Szanowna Pani, proszę o przesłanie CV na adres praca@gralbet.com.pl

Czy drugiego maja pracownicy biurowca będą również obecni w pracy tak jak pracownicy fizyczni?

Ktośśśś

Czy opłaca się być sumiennym i rzetelnym pracownikiem? 30 września skończył się (usunięte przez administratora). Minęło (usunięte przez administratora) nie ma. Warunki jej przyznania są coraz bardziej absurdalne... Ludziom (usunięte przez administratora)urlopie ojcowskim również się nie należy :) Zakład Ciągle szuka (usunięte przez administratora)udziach. (usunięte przez administratora)wszystko jest w porządku... Drogi administratorze. Dokładnie przeczytałem regulamin strony "gowork.pl" Moja opinie nie narusza żadnych zasad regulaminu, nie jest dla nikogo obraźliwa, jedynie przedstawia moje spostrzeżenia odnośnie sytuacji w firmie. Wiem że firma opłaciła płatny profil pracodawcy dzięki czemu dostała dostęp do specjalnego panelu administracyjnego gdzie może zarządzać opiniami. Po pojawieniu się opinii pracodawca natychmiast dostaje o tym powiadomienie. Z tego miejsca można opinię usunąć lub edytować ją samodzielnie.

@Ktośśśś

Chodzi o premie i warunki jej przyznawania, bo ciężko zrozumieć to co napisałeś. W jakiej jest wysokości i czy naprawdę tak trudno ją zdobyć? Wytłumaczysz?

Walduś
@Paweł

Trudno zdobyć. Trzeba sie bardzo postarać a i tak nie ma pewności.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie PPH GRALBET GRALEWO? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Rozgoryczony

Miesiąc sierpień minął...(usunięte przez administratora) Gdzie są podwyżki dla pracowników?! (usunięte przez administratora)pracowników?! O swój (usunięte przez administratora)Gdzie jest g(usunięte przez administratora) Potencjaln(usunięte przez administratora)Z resztą, każdy (usunięte przez administratora)

@Rozgoryczony

Rozmawiałeś już z kimś z Gralbetu na temat podwyżek? Jakie jest stanowisko firmy w tym przypadku? No i ile obecnie się tu zarabia jeśli to nie tajemnica? :)

Rozgoryczony

Miesiąc sierpień minął... (usunięte przez administratora) Gdzie są podwyżki dla pracowników?! W szczególności tych, (UWAGA) których (usunięte przez administratora)! Gdzie są plany (usunięte przez administratora) dla pracowników?! (usunięte przez administratora)lne! Gdzie jest (usunięte przez administratora) stołówka, która jest (usunięte przez administratora)pracowników jednej zmiany, tak (usunięte przez administratora) Potencjalny (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora). Z resztą, każdy (usunięte przez administratora) na poziomie...

Działdowo.

Dzień dobry. Kto teraz jest (usunięte przez administratora)w P.P.H. GRALBET Sp. z o.o.??

ddd
@Działdowo.

chyba nikt skoro nikt nic nie napisał

gadu gadu

co ja mogę powiedzieć ; przygoda Życia;. Ludzi mają za nieuków (usunięte przez administratora) i tanią siłę roboczą.

ff

Kandydatom - odradzam. Pracownikom - współczuję. Prezesowi "gratuluję" zastępców.

Xx

Wiecie może co z paczkami?

Babka

Woda w galbecie nie nadaje się do picia, nawet do lania betoniakow posiada pasożyty, oraz kamienie, a dają ja do picia ludziom, bezduszny szef jak i szefowa, jeden wielki (usunięte przez administratora)

@Babka

Z treści powyższego wpisu wynika, że dotyczy on zupełnie innej firmy aniżlei PPH Gralbet. Proszę o usunięcie w/w komentarza i ewentualny wpis we właściwym profilu Pracodawcy.

Babka

Ludzie mokna i marzną(usunięte przez administratora) jest tylko od laptopa, coraz gorzej i zarobki mniejsze, człowiek robi w deszczu bez gumaczow, same kamienie i piach, mało cementu we wszystkich produktach

@Babka

Dudulski

Jeden wielki chlew, zero poszanowania ludzi, kierowcy dostają tylko zupy a reszta głoduje, moje ryby są bardziej wytrzymałe od betoniakow Galińskiego sam piasek, domu by z tego nie postawił...

@Dudulski

wwe

Jest pewien dział w biurze w którym wydajność spadła przez ostanie lata o kilkaset procent. Ciekawe czy zarobki spadły o kilkaset procent, bo skład osobowy wzrósł kilkukrotnie.

Mała

Pracował ktoś jako spedytor? Można prosić o jakieś informacje?

fff

Dlaczego nie są publikowane opinie dot. bezpieczeństwa pracy w tej firmie?

regulamin

Zgłaszam formalny wniosek do władz spółki o zwolnienie (usunięte przez administratora) w związku z rażącym naruszeniem regulaminu pracy. Ma on do dyspozycji (usunięte przez administratora)w miejscu pracy co jest niedopuszczalne i powinno skutkować zwolnieniem dyscyplinarnym !

Zupa

Ten zakład to (usunięte przez administratora) Warunki pracy są na fatalnym poziomie. (usunięte przez administratora)

MISTRZ

Czy możne ktoś powiedzieć coś o stanowisku mistrz produkcji?

Xxx

Firma narzuca dodatkowe godziny pracy

Zostaw merytoryczną opinię o PPH GRALBET GRALEWO - Gralewo

• Jak się pracuje w PPH GRALBET GRALEWO?

Zobacz opinie na temat firmy PPH GRALBET GRALEWO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPH GRALBET GRALEWO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PPH GRALBET GRALEWO