PPH GRALBET GRALEWO

Opinie o PPH GRALBET GRALEWO

Ciekawy

Witam wszystkich zorientowanych. Wie ktoś może coś na temat pracy w kontroli jakości.?

Ciekawy

Czyli pewnie nie warto aplikować? A co z tym kierownikiem nie tak.

Aa

"Im gorzej, tym lepiej" stwierdził dyrektor finansowy będący jednocześnie prezesem (dla wtajemniczonych)

Aleksander
@Aa

Kiedy dokładnie zostały wypowiedziane przytoczone przez Ciebie słowa? Zastanawia mnie, czy było to w trakcie np. zebrania z pracownikami, czy może kierowane były one bezpośrednio do Ciebie.

Sam
@Aa

Dyrektor już popłynął.

Dagmara

@oczywisty anonim dlaczego uważasz, że praca jest niebezpieczna ?

Oczywisty anonim

Brudna niebezpieczna robota, pieniądz słaby. Ogólnie nie polecam.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie PPH GRALBET GRALEWO? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Xyz

Pytanie do właścicieli. Jak to jest zatrudniać kogoś kto doprowadził do wielomilionowej straty i 'efekty jego pracy widać do dziś w postaci niezapłaconych prefabrykatów na terenie firmy? Dodam, że wcześniej 'umoczył' też na kilku kontraktach.

alek
@Xyz

ten typ jest osobiscie odpowiedzialny za to, ze na budowy w calym kraju dostarczane sa katowniki bez zadnych atestow czy dokumentow. Brak jakichkolwiek badan a sposob wykonania wola o pomste do nieba (czesto ocynk jest wykonywany sprayem mimo, ze w dokumentacji jest ze ma byc ogniowo). Katowniki mocuja ciezkie prefabrykaty scienne do slupow. Powinien byc zwolniony dyscyplinarnie i pociagniety do odpowiedzialnosci, firma powinna wymienic wiele tysiecy katownikow na budowach a odbiorcy prefabrykatow powinni uzyskac wielomilionowe odszkodowania. Jak to sprawdzic? Wystarczy zerknac w dokumentacje powykonawcze - brak tam jakiegokolwiek dokumentu o katownikach. Nie jest to element prefabrykatu tylko lacznik i ma bardzo duze znaczenie wplywajace na `bezpieczenstwo. Nie jest to jedyne uchybienie, podpisal on wiele umow, na ktorych firma tracila i traci nadal - dzialajac w ten sposob na szkode firmy.

Rtl

Panowie a jak praca dla kierownictwa na produkcji? Warto?

he he
@Rtl

"Całe nieszczęście nie w tym, że na górze łgają, a w tym, że na dole wierzą."

Aleksander
@he he

Widzę, że masz wiedzę związaną ze stanowiskiem produkcyjnym w tej firmie, dlatego pozwól, że zapytam Cię, czy nie mając doświadczenia zawodowego, również można aplikować do pracy w tym miejscu? Mam nadzieję, że pracodawca daje szansę takim osobom.

Gołebiewski Karpacz

Nastepne bilety do spa dla truszczyniaków ,pompy i (usunięte przez administratora) bo tacy przepracowani chodzą po tej halu niech odpoczną

Prosty Człowiek

(usunięte przez administratora) w tej firmie to codzienność. Nikomu nie polecam pracy w tym zakładzie.

niewolnik

https://www.olx.pl/oferta/robotnik-budowlany-zatrudnimy-CID4-IDAQg2a.html Znowu szukacie pracownikow haa BHP + szacunek + godna placa+ normalne podejscie do pracownikow = zadowolony pracownik

Anonim.

Firma nie stosuje się do przepisów o ochronie danych osobowych - nowy kierownik chodzi po hali i z ukrycia robi zdjęcia pracownikom. Gdzie jest RODO?

"Nowy Kierownik"
@Anonim.

Anonimie Złoty - Królu firma jak najbardziej stosuje się do przepisów RODO. Zdjęcia były robione służbowym telefonem i zostały wykorzystane celów służbowych (wewnętrznych ). Nie ma na nich widocznych twarzy ani nie były podpisane imiennie, ani wykorzystane przeciwko komuś personalnie. Jeżeli nie posiadasz sprawdzonych wiadomości to nie przedstawiaj zarzutów na forum publicznym, bo na takie działania ustawodawca przewidział konkretne paragrafy.

'Nowy Kierownik"
@Anonim.

1. na przedmiotowych zdjęciach nie są widoczne twarze pracowników, nie są one w żaden inny sposób spersonalizowane, podpisane itp. tym samym nie łamią'ukrywał przepisów RODO. 2. Z ukrycia? - żart? Działanie na szkodę firmy tj. przedstawianie fałszywego świadectwa na forum publicznym pociąga za sobą daleko posunięte konsekwencje. Polecam następnym razem przy pisaniu "hejta" 2x to przemyśleć...

@"Nowy Kierownik"

1. Żaden Kierownik (nie jest ważny dział) nie jest kompetentny czy coś jest zgodne z RODO czy nie. Od tego w firmie jest IOD. Co do zdjęć Pan Kierownik ma rację - są zrobione zgodnie z prawem. Co do zgodności firmy z RODO już racji Pan Kierownik nie ma. Wystarczy spojrzeć na zakładkę "kontakt" na firmowej stronie www - nie spełnia ona wymogów RODO i jest to poważne uchybienie (winą za to można obarczyć byłego prezesa obecnie vice).

Y
@x

Jeśli chodzi o udostępnienie kontaktów proszę przeczytać to: https://www.poradyodo.pl/biznes/sluzbowe-dane-pracownika-czy-wedlug-rodo-to-dane-osobowe-8430.html Służbowe dane osobowe pracodawca ma prawo udostępniać.

@Y

buaha ha..... nie o to chodzi ! tam jest inny błąd - WIELBŁĄD !!! Ktoś chyba nie wie na czym polega RODO.... i jeszcze bierze za to pieniądze....

Byly niewolnik

Skoro jest tak kolorowo czemu dajecie co chwila wszedzie oferty pracy urzad dzialdowo olx a nawet radio ludzie ostatnio dodane 12 lipca omijajcie z dala zero poszanowania o bhp nie wspolne

I

Znowu nie są publikowane prawdziwe opinie.

Abc

Do momentu kiedy tam będzie pracował to pikowanie w dół, do momentu kiedy nowy prezes tego nie zrozumie to łódka łapie dno.

prezes zamiast bezposrednio od dostawcow to kupuje od spolki z Warszawy i placi prowizje czym dziala na szkode Gralbetu !

Szanowna Pani/Szanowny Panie, Proces zakupowy funkcjonujący w Spółce Gralbet odbywa się zgodnie z ustalonymi procedurami. Realizowany jest on w drodze przetargu, do udziału w którym zapraszanych jest minimum 3 oferentów, z których wybierana jest najlepsza oferta, uwzględniająca wymogi jakościowe, terminowe oraz cenowe.

He
@PPH GRALBET GRALEWO

Buahaha. Wystarczy sprawdzić dokumenty albo zadzwonić do dostawców na jakie dane wystawiają faktury. Klucz biznesowy w tej firmie, śmiechłem.

abc
@He

Dzień dobry. Szanowny prezesie - to, że tak jest jak przedmówcy piszą to wiemy. Dużo osób o tym wie. Pytanie - dlaczego tak robisz? Dziwię się właścicielom, że zatrudniają osobę, która działa na niekorzyść ich firmy. Co do klucza biznesowego - może chodzi o klucz do pokoju prezesa? tylko, którego pokoju i którego prezesa :) - i nie chodzi to o cyfrę =< 2

@He

Jeżeli posiada Pan jakiekolwiek dowody potwierdzające stawianą tezę o działaniu na szkodę Spółki, to proszę o ich zgłoszenie na specjalny adres - audyt@gralbet.com.pl

@abc

a
@PPH GRALBET GRALEWO

taaa.... na adres kontrolowany przez prezesa... dowody masz w księgowości... Za doradztwo się płaci !!! jeśli wysyłać maila to do Rady Nadzorczej, UKS lub PIP

@a

Szanowny Panie, Podtrzymujemy swoje powyższe stanowisko dotyczące zgłoszenia nieprawidłowości w działaniu Spółki na adres mail audyt@gralbet.com.pl

OLEK

Możecie coś powiedzieć o stanowisku Mistrz produkcji?bo widziałem ze firma poszukuje kandydatów

Stefan
@OLEK

Zamierzasz aplikować na to stanowisko? Mam nadzieję, że w wątku znajdą się osoby, które opowiedzą o stanowisku mistrza produkcji. Przez ten czas natomiast chciałbym dowiedzieć się czego oczekujesz po pracy w firmie PPH GRALBET GRALEWO? Masz nadzieję na stabilne zatrudnienie, czy może pracę, gdzie będziesz mógł otrzymać wysokie wynagrodzenie? Chętnie poznam bliżej Twoje preferencje.

Konstantin
@OLEK

Nie idź tam to jest najgorsza firma jaką znam pod wzgledem bhp i kultury pracy.

Kacy

Moi Drodzy, Proszę o informację jak wyglądają warunki pracy na stanowisko Regionalnego przedstawiciela handlowego. Jakie firma ma wymagania i co daje od siebie. Jaki samochód otrzymują handlowcy do wykonywania swoich zadań służbowych?

@Kacy

Dołączam się do zapytania, wkrotce rozmowa kwalifikacyjna

He
@Kandydat

Musisz kłamać lepiej od tego co kupił sobie prawo jazdy.

Iwona
@Kandydat

Interesuje mnie, czy już byłeś na wspomnienej przez Ciebie rozmowe kwalifikacyjnej do PPH GRALBET GRALEWO. Może zechciałbyś podzielić się z użytkownikami nabytym doświadczeniem podczas niej? Pomoże to osobom zastanawiającym się nad złożeniem swojej kandydatury do firmy.

D

Tak nie lubię taj firmy że mogę o nich źle mówić godzinami, Praca tam było dla mnie złym przeżyciem.

:) były pracownik.

Cześć, wypowiem się nastepujaco Pracowałem tam i zmieniłem na jeszcze lepiej płatna. Należy się ustalona stawka, dodatki premia, godziny nocne przerwa i dają na proszek.(100zl) Wypłata na czas, premia chyba że jesteś na L4. Urlop, możesz brać na rzadanie, wszystko do czego masz prawo Ci przysługuje. Zakład chce jednego, żebyś przychodził i pracował. Jeśli używasz glowy to się nie narobisz i zrobisz robotę. Używasz wózków i suwnic. W sumie to tylko narzędzia ręczne resztę Ci podadzą na miejsce pracy z suwnicy. (Czasami się czeka trochę długo Ale to zakładu problem) Działy raczej dobrze funkconuja kierownictwo trochę leży bo znają robotę tylko z teori. Ogólnie jeśli ktoś narzeka to musiał robić na tzw. Produkcji A tam pracownicy sami sobie wyjeżdżają na głowę. Poganiaja i wyzywaja robiąc sobie ciśnienie... Jeśli szukasz stabilnej pracy i wszystkiego na papierze to idź i nie oglądaj się na innych A pracować I tak i tak trzeba tylko rób to z głową i robotę zrobisz i do domu niezarobiony wrócisz. Nie wiem skąd Ci wszyscy krzykacze się biorą Ale to pewnie Ci którzy te ciśnienie i atmosferę tam robia. W tym zakładzie mogę powiedzieć ze wszystko ok. I masz wszystko na papierku więc czy kredyt czy jakieś zobowiązanie to masz pidkladke I jesteś gość. Pozdrawiam były pracownik

@:) były pracownik.

Aleś pojechał... Znów któryś z zarzadu sie wypowiada... Napisz prawdę a nie to co byś chciał

@Xyz

Widzisz. Ciężko masz w to uwierzyć bo tylko potrafisz narzekać. Chętnie bym się podpisał z imienia i nazwiska Ale będziesz sial plote że ten i ten nie stoi po stronie tych wszystkich krzykaczy. Idź do jakiegoś prywaciarza to zobaczysz hajs na proszek, no problemo przy l4 I urlop normalnie płatny 100% brutto A nie jakiś ochlap 85zl. Narzekanie to Twoja jedyna droga a gdybyś miał w sobie odrobinę odwagi to byś poszedł do biur i powiedział co myslisz i miał wpływ na to co się tam dzieje. Elo

Abc

To się podpisz, mało wiesz o tej firmie. O innych, bardziej normalnych również. Ci u góry niech się modlą, żeby ktoś nie powiedział "SPRAWDZAM"!

x

(usunięte przez administratora) targach na firmowe fundusze.

@x

mierni

Nic nie umiem

(usunięte przez administratora)aby stary zawszony kask po jakimś pijaku, masakra

Umie
@Nic nie umiem

Jak nic nie u mnie to niech się naumie.

@Nic nie umiem

Zakład (usunięte przez administratora) inwestuje w nowych pracowników. Dali Ci kask(usunięte przez administratora) bo i tak(usunięte przez administratora) przejrzysz na oczy. Nowi jak się przyjmują to tylko miotła bo jak dadzą do innej pracy to i tak stwierdza że się nie nadaje.

@Xyz

Słowo, nie, się zwolnisz są uważane na tej stronie jako obraźliwe dostajecie jakieś pieniądze od gralewa za usuwanie prawdy?

Duzo widzi
@Xyz

Wiec zacznij sam po sobie sprzatac brudasie i pokaz jak sie pracuje mlodemu a nie jezdzisz po nim jak on na miotle. Suma sumarum lepiej zeby jeździł na szczocie, niz mial bys ty sie na nim pastwil...

hehe
@Duzo widzi

na szczescie sa inne strony w internecie, na ktorych mozna napisac to jak jest naprawde

Zostaw merytoryczną opinię o PPH GRALBET GRALEWO - Gralewo

• Jak się pracuje w PPH GRALBET GRALEWO?

Zobacz opinie na temat firmy PPH GRALBET GRALEWO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPH GRALBET GRALEWO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PPH GRALBET GRALEWO