Opinie o AGROFRESH Sp. z.... w Bronisze

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy AGROFRESH Sp. z..... Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie AGROFRESH Sp. z.... o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AGROFRESH Sp. z.... w Bronisze

RR

My pracujemy z Agrofresh z Bronisz i wszystko jest dobrze - płatności regularne. Mamy bardzo pozytywna opinie na temat firmy i jej pracowników.

Grupa

Faktycznie aktualna kondycja firmy jest Ok :) płaca regularnie i nie ma z Nimi problemów. Pani Anna jest to "człowiek orkiestra" i świetnie poradziła sobie z problemami firmy :)

amk

Komuna to to nie jest, ale zastanawiam się kiedy pojawi się jakieś ogłoszenie pracy, wiecie? Dzięki za odpowiedź

ESSO

Chodzi o zapłatę za transport !!!!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie AGROFRESH Sp. z....? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
ESSO

Niech się rozliczą za transport który dla nich wykonali przewoźnicy !!! Wiszą im od kilku miesięcy a sami się bawią .

TRANSPORT
@ESSO

PROSZE O PODANIE NAZWY FIRMY Z KTÓRĄ PANA/PANI ZDANIEM AGROFRESH SIE NIE ROZLICZYŁA? BO Z TEGO CO WIEM WSZYSTKIE PŁATNOSCI SA NA BIEŻĄCO REGULOWANE

LD

Ja również nie polecam, zwłaszcza współpracy z Panią Dyrektor Finansową. Brak odpowiednich kompetencji. Zarobki marne, szanse na rozwój żadne. Radzę omijać szerokim łukiem.

iwo

Agro wciąż ma spore kłopoty. Atmosfera w firmie nie jest ciekawa. Ludzie są zwalniani albo sami odchodzą. Została już ich tylko garstka. Niestety firma jest źle zarządzana - a właściwie organizacji zupełnie brak. Dyrektorzy nie robią nic oprócz wyzyskiwania pracowników. Nie zarobisz tam nic a na pewno się narobisz. Nie polecam.

Staszek

Witam, równiez byłbym zainteresowany aktualnymi informacjami na temat agrofresh'a, bowiem firma nie miała w zasadzie zanych opinii od kwietnia, czyli pnad pół roku. Jak sobie poradzili z tymi problemami finansowymi, o których ktos napisał, wyszli na prosta, czy bez zwolnień sie nie obeszło? Pozdrawiam.

dostawca
@Staszek

problemy finansowe firmy zostały zażegnane :) płacą normalnie :) Pani Ania zrobiła kawał dobrej roboty w tej kwestii :):):) postawiła firmę na nogi !!! :) polecam współpracę :) jest ok !!!

kiwi

Opinie Anny i Wojciecha dotyczą Agrofresha na Broniszach. Ze swojej strony mogę skłonić się ku wersji Wojciecha

Zbyszek

Ten temat jest chyba o Agrofresh Dobrowolski, tak wywnioskowałem po województwie, bo niby wpisany tutaj jest Toruń, ale siedziba w gminie Przemęt.

kemper

tak są dwie takie firmy o nazwie Agrosfresh, jednak nie mają ze sobą nic wspólnego, a na pewno nie właściciela

werner

W ogóle to na rynku sa dwie firmy o nazwie agrofresh, zajmuja się tym samym, tylko logo inne, ale czy aby napewno to inne firmy?

tabor

pewnie sporo - cytat z ich www -Większość produktów jest eksportowana do krajów Europy Wschodniej. Głównymi klientami spółki grupy są średnie i duże sieci handlowe w Rosji, Białorusi i Państwach Bałtyckich.

LD
@tabor

Obecnie mniej niż 10 osób.

anna

Jeżeli najniższa krajowa w naszym państwie wynosi 5000 pln to gratuluję mądrosci.

anna

Panie Wojtku wydaje mi się, że nie należy wydawać bezpodstawnie takich opinii gdyż może wiązać się to ze sprawą sądową. Szczególnie gdy robi to pracownik firmy będący na zwolnieniu lekarskim od kwietnia i próbujący wyłudzić od firmy bezpodstawne pieniądze. Fakt firma miała problemy finansowe dzięki zatrudnieniu tak niekompetentnych osób jak Pan. Na szczęscie sytuacja została opanowana kilka miesięcy temu i firma znów normalnie funkcjonuje. Jesli chodzi o plotki dotyczące bankructwa to jest to jedna wielka bzdura. Spółka należy do dużej grupy kapitałowej która doskonale funkcjonuje w całej Europie i poza nią.

Wojciech

Człowieku to jest nie firma, a jedna wielka katastrofa! Oszukują na kase, nie płacą dostawcom i ogólnie nie mają kase na koncie. Już nie długo Agrofresh zbankrutuje. Pozdrawiam.

fresh

Dyrektor Andrzejek to ty pisałeś wypowiedź haha ..? W Agrofreshu kiedyś było dobrze a teraz jest coraz gorzej. Nie polecam nikomu. Szukają frajerów za najniższą krajową, obiecują złote góry, podwyżki, itd. ..obiecanki cacanki.

:):):)
@fresh

BZDURA TOTALNA !!!! WARUNKI PŁACOWE SĄ BARDZO ATRAKCYJNE MIN 2 LUB 3 RAZY WIEKSZE NIŻ PŁACA MINIMALNA PLUS PROWIZJE DLA HANDLOWCOW I PREMIE DLA WSZYSTKICH , PRACA TYLKO NA UMOWĘ O PRACĘ NIE MA UMÓW "SMIECIOWYCH" I JEST MULTISPORT :)

dyrektor

Agrofresh Sp z o.o. istnieje 3 lata i zwiększa sprzedaż w tempie 200% rocznie; przy tym zatrudnia młodych ludzi którzy się uczą i zmieniają- dlatego atmosfera jest nieformalna, czasami chaotyczna, czasami napięta; chcemy ludzi kreatywnych, którzy stawiają na rozwój osobisty i chcą tworzyć firmę;

nie polecam tam nikomu pracy (nie wiem jak mozna pracowac w takich warunkach)a caly zarzad tej firmy jest jakiss................i normy sa w chu............powyciagane ,slyszalem opinie ze trzeba 400-500szt na godzine robic

liki

to (usunięte przez administratora) szukaja jeleni ktorzy bd pracowac za 100zl w fatalnych warunkach

Zostaw merytoryczną opinię o AGROFRESH Sp. z.... - Bronisze

AGROFRESH Sp. z....
3.3/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Poznańska 98
    05-850 Bronisze