Opinie o ERCEN w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ERCEN. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ERCEN o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ERCEN w Olsztyn

Kłamca kłamca

Chciałbym złożyć skargę na nie jakiego jacka (usunięte przez administratora),gdyż jest on nie odpowiedzialnym szefem-jeśli można tak go jeszcze nazywać- Nie potrafi racjonalnie podchodzić do spraw związanych z pracą! Nie docenia dobrej pracy pracowników,i jest nie odpowiedzialny. Nie sumiennie wykonuje własne obowiązki,jest egoistą,i ciężko u niego z zaliczką! W ciąż narzeka,nic mu się nie podoba i na dodatek myśli,że jest bezkarny! A to dlatego,że skoro ktoś bije (tak jak on) własnych pracowników,jednocześnie okłamując ich ,wykorzystując w każdy sposób i okradając ich-to sory ale coś jest tu nie w porządku! (usunięte przez administratora).Dlatego chciałbym ostrzec innych poszukujących pracy by rozsądnie jej szukali-omijając pracodawcę firmy Ercen z Olsztyna -(usunięte przez administratora) -zajmującego się niby montarzem paneli słonecznych na terenie niemiec !!!!!

hehehe

Jaki on tam montażysta solarów hehe Francja,Włochy,Niemcy:-) hehe I (usunięte przez administratora) co jeszcze-może irak,afganistan,kazachstan:-) Co za (usunięte przez administratora) człowiek!!!! I wiesz co (usunięte przez administratora)-Może i u ciebie jeszcze pracuję-ale spoko spoko, ja również dołączę się do chłopaków z opinii na twój temat-bo nie będę twym posłańcem-przynieś ,podaj,pozamiataj-(usunięte przez administratora)-nie będe pracował dla takiego chorego faceta -i nap ewno nie za te szmaciane €uro które dajesz,jak byś na tace rzucił-pod kościołem więcej dostanę .... HMM...Gratuluje pomysłu na dawanie (usunięte przez administratora) opinii-Szacuneczek temu kto wpadł na ten pomysł.... A (usunięte przez administratora) temu-kto jest właścicielem walnietej firmy ercen z olsztyna hehe:-). ps...Racja,że jak Polacy się zjednoczą przeciw wrogowi,to ZWYCIĘŻĄ.... I myślę,że będzie tak i tym razem.... SZACUNECZEK DLA ZWYCIĘŻONYCH-PRACOWNIKÓW Z POLSKI PRZECI UPADAJĄCEMU (usunięte przez administratora)

Wanted Palant Jacek Jachimowski

1.-Ercen" Jacek Jachimowski 2.-Kontakt Olsztyn, ul. Zientary-Malewskiej 9 A lok. 10, tel. 89 6781870 Słowa kluczowe firmy 3.- * PRACE WYSOKOŚCIOWE, BUDOWLANE TECHNOLOGIE, MONTAZ PANELI SŁONECZNYCH, WŁOCHY, FRANCJA, NIEMCY 4.-telefon +4915773329679 (usunięte przez administratora)

PILNE!!!! wie ktos kiedy ta (usunięte przez administratora) zjedzie do polski,albo gdzie teraz przebywa?????? piszcie tu smialo jak cos wiecie na ten temat

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie ERCEN? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
OSZUST Z OLSZTYNA

Jak najbardziej zgadzam się z opiniami na temat (usunięte przez administratora) Nie umiejętnie zachowuje się wobec ludzi-pracowników!!! Chwali tylko konfidentów,którzy liża mu (usunięte przez administratora) za 2€ !!!! Nie zna się na montażu paneli słonecznych,nie potrafi obsługiwać się planami budowy,jest (usunięte przez administratora) ODRADZAM PRACY U NIEGO, NA TERENIE NIEMIEC !!!! (usunięte przez administratora) Jeśli chodzi o zaliczki to nie ma co się łudzić-pieniądze wydane przez (usunięte przez administratora)) I Z PRZESTROGĄ INFORMUJĘ BYŚCIE OMIJALI GO I POSZUKALI CIEKAWSZEJ PRACY-Nie ma mnie tam od wypłaty i ciesze się niezmiernie,że dalsza współpraca z tym (usunięte przez administratora)typkiem jest zakończona-Pozdrawiam tych co czekaja na pieniądze i też odchodza od (usunięte przez administratora)i jego konfidentów !!!!

jacek frajerem ostatnim

Ja także chciałbym dodac opinie (usunięte przez administratora) z olsztyna- Jest on ostatnim skończonym pajacem-żaden z niego szef,tylko popapraniec-też u niego pracowałem jakiś czas,lecz to się skończyło,gdyż w porę zauważyłem jak on traktuje ludzi-jest on (usunięte przez administratora) ,egoistą i guzik wie jak postępować z ludźmi w pracy- Liże (usunięte przez administratora)szefowi (usunięte przez administratora)od którego pobiera pieniądze przeznaczone nk. na zaliczki-ale nie daje ich pracownikom-(usunięte przez administratora) Jest on nie wypłacalny,nie szanuje ludzkiej pracy,nie angażuje się w nic,tylko myśli o sobie i swej rodzince(usunięte przez administratora)A WIĘC PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH SZUKAJĄCYCH PRACY ZA GRANICA,BY NIE PRÓBOWALI PRACOWAĆ ZA ŻADNE PIENIĄDZE DLA TEGO(usunięte przez administratora) BO ŹLE NA TYM WYJDĄ-I WRÓCA DO POLSKI BEZ PIENIĘDZY I NIE KIEDY POBICI-BO TEN CIECIOWATY PRACODAWCA TEZ BIJE ZA NIC PRACOWNIKÓW-TAKI Z NIEGO POLAK (usunięte przez administratora),ŻE ZAMIAST SWOIM POLEPSZYĆ TO POGARSZA ICH SYTUACJĘ-POZDRAWIAM SERDECZNIE LUDZI,KTÓRZY JUŻ TAM NIE PRACUJĄ

Witam.organizuje wyjazd na wycieczke krajoznawcza do Olsztyna. szukam osób chetnych na wyjazd. W programie wycieczki miedzy innymi zwiedzanie lokalu polozonego przy ul Malewskiej 9a/10 Rozmowa z panem (usunięte przez administratora) i wiele wiele innych atrakcji... ZAPRASZAM

(usunięte przez administratora) i płacił 5,80 e brutto na godzine??? a sam dostaje ponad 10 e na godz.czyli ludzie go dorabiaja. jacku nie dlugo skonczy ci sie to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i twoje mazena (usunięte przez administratora) strzeli!!!!!!!!!!!!!!!!!

pracujący

pracuję u jacka już jakiś czas .... nie zgodzę się z słowami kolegi powyżej. atmosfera jest wporządku i nikt nie może mówić o wyżej postawionych zażutach....

Zostaw merytoryczną opinię o ERCEN - Olsztyn

ERCEN
4.6/5 Na podstawie 330 ocen.
  • Marii Zientary-Malewskiej 9A lok. 10
    10-301 Olsztyn