Opinie o Severt Polska Sp. z o.o. w Gorlice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Severt Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Severt Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Severt Polska Sp. z o.o. w Gorlice

a25

czy w tej firmie coś ostatnio się zmieniło?

Wytaczarka

Prezes nawet szuka roboty na fabryce bo ludzie gadali wiec sobie pomyslcie jak stoi severt:( dramat

Spawacz

Kolego roboty nie ma! zwalniaja ludzi ile juz zwolnili 50osob,a w tym tyg z niemiec 7, w Gorlicach 14 i dalej beda zwalniac bo roboty nie ma z niemiec ludzi nawet zwalniaja ,wiec szukaj gdzie indziej, goscie co teraz mieli jechac do niemiec to nawet ich zwolnil!!! calkiem upada bedzie przestoj pare mies ,kazdy sie boi ze zostanie zwolniony ,

Rico

panowie nie wiecie czy przypadkiem nie ma przyjęć na Severt ?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Severt Polska Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
lekdem

robilem tam kiedys z tych chlopakow z moich czasow zostalo 10 proc wiec o czym mowa najgorsze ze taki prostak jak kloc i boguta nieuki z instalu laduja wszystkich w bambuko ruwnia pochyla cwaniacy i na nrzeciwko barachlo a tzw klasa srednia czyli skarb karzdego kraju s (usunięte przez administratora) ila na emigracje i juz nie wruci bo nie ma do czego i czekamy na czajna town bo slowacy i ukraincy s (usunięte przez administratora) ili w wlasnym kraju niewolnikiem i po co wojna

napakowany

zarobki sa marne zgadza sie ,czlowiek (usunięte przez administratora) l i co mial ??? co chwile byly zebrania ,a majstrowie co niektorzy swiruja, slyszalem ze teraz zrobili majstra tak go mozna nazwac pana szanownego [usunięte przez administratora].. nic chlopina nie zna sie dopiero sie uczy podobno tylko gada no no no ,hehehe ,z kartkami tez byly problemu co oni nam pracownikom laske robili ze podpisal kartke ,dumni ,nic nie robia siedza na internecie i ciezko im podpisac szkoda gadac paozdrowienia dla dawnych kolegow

bbbb

Słyszałem, że mają problemy z punktualnością co do wypłat, wyrobic sie nie moga w biurze, to moze nie daja sobie rady a nie ze sie wyrobic nie moga,

j.w.

Do jeden z wielu-dlaczego porównujesz Irlandię do Gorlic? Jeśli już tak to porównaj do Niemiec gdzie za spawanie dostajesz ponad 2000 euro. Więc tą Irlandią nie zabłysnąłeś. Do ze stażem-jeżeli Tobie stawka nie drgnęła to nie znaczy że nikt nie dostał podwyżki. Nikt Ci nie broni iść do prezesa i powiedzieć że zasługujesz na podwyżkę. (chyba że nie zasługujesz) Do pracownik-strajk!? z jakiego powodu. Dlatego że prezesi jeżdżą furami? "tylko na to pana stać , panie j.w. Podobna błyskotliwość jak na zebraniach."- o jaką błyskotliwość Ci chodzi bo nie rozumiem?

ze stażem

Stawki w firmie nie drgnęły od czterech lat czego nie można powiedzieć o cenach. W tej chwili musiałyby podskoczyć o ok. 15% żebyśmy dogonili inflację.Zostaliśmy bardzo z tyłu.

Jeden z wielu

700 euro za prace przy spawaniu swiatek piatek to tak duzo? W Irlandii 1400 to najnizsza pensja za nominal ! Pogratulowac.

j.w.

zwłaszcza jak zarabia się po 3 tyś

byly pracownik

ludzie omijajcie szerokim lukiem ta firme

Jeden z wielu

No i co z tej czterobrygadówki skoro stanowiska świecą pustkami,a część ludzi nadaje się tylko do tego żeby napawać belki.

power

najbardziej mnie boli to , ze ludzie z zewnątrz (slowacy)maja po 8 euro a nasi , kilka razy lepsi spawacze moga sobie tylko pomarzyć o takich pieniadzach,to jest smutne i bardzo przykre.Nie da sie zarobić ludziom we wlasnym kraju , absurd !!

jeden z zalogi

najgorsze jest to ze slowacy maja wyższa stawkę niz nasi spawacze!!?? , a robia polowe z tego co polacy .

observator

No i co z tego,że przyjmują nowych. Lepiej by na tym wyszli gdyby dali zarobić ludziom,którzy już pracują. Ci którzy przyszli z biura pracy mają serdecznie w dupie tą robotę!A świeżo zatrudnionym Słowakom daję miesiąc. Dłużej nie popracują. Zatrudniając takich ludzi Firma pokazuje swoją słabość. A miała być w biurze sterta podań! Atmosfera w Firmie po raz kolejny zrobiła się fatalna .Niedługo zaczną się zebrania odnośnie słabego wyrobienia. Znowu musi zwolnić się kilku lepszych ludzi żeby niektórym otworzyły się oczy! A było już całkiem nieżle. Severt nie jest pępkiem świata . NIKT Z TYCH KTÓRZY SIĘ ZWOLNILI Z GŁODU NIE UMARŁ

anonimowo

Naprzyjmował nowych nie ma sie gdzie ruszyc, 4 brygadowy system zmian to najwieksza porazka, sam prezes nie wie czego chce. Pracuje juz dosc dlugo o kazdy grosz trzeba sie prosic. Nie dziwie sie wcale że trzeba pic w robocie zeby to wszytsko strawic. Nawet pracownicy posiadający najwyższe grupy w porównaniu do innych miast w Polsce (przy takiej pracy) zarabiaja grosze. Życze dorobienia się garba ja juz szukam nowej pracy.

jastrzabek

szkoda mowic na temat tej firmy pracowalem tam 4 lata ,Nie powinno byc takich zakladow pracy tyle pozdro dla pracownikow nie wszystkich tylkio tych normalnych

proponowali 9 euro,płacą 9 euro i pracuje tak od lipca 2010 roku

Proponowali 9eur...... a ile wżąłeś na rękę i jak długo...Życzę pomyślności i wytrwałości. 5eur x 4zeta = 20 zeta x 12,h.x 6 dni jednak można Pooharcować.. Zamykam temat...

Zostaw merytoryczną opinię o Severt Polska Sp. z o.o. - Gorlice

• Jak się pracuje w Severt Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Severt Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Severt Polska Sp. z o.o.?

Severt Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 100 ocen.
  • Przemysłowa 9
    38-300 Gorlice