z.r.i. "chrobok"

Bojszowy

Opinie o z.r.i. "chrobok"

kobra 2014-07-24 08:15
Mój mąż pracuje obecnie w tej firmie. Kiedys zarobki były jak najbardziej ok a teraz....śmiech na sali!! Całymi miesiącami jest na delegacji więc z całym szacunkiem dla tej firmy ale te pieniądze które oni płacą są naprawde małe biorąc pod uwage ze człowieka nie ma wogóle w domu z rodziną.... z wypłaty którą dostaje jeszcze musi sie wyżywić cały miesiąc na delegacji...
forumowiczka 2014-12-16 21:05
Mamy Kochani grudzień - okres przedświąteczny. Czas radości i gorących przygotowań na Wigilię. Jednak z roku na rok pracownicy firmy ZRI nie mają nic do śmiechu.
Miesiące delegacji a wypłaty mniesze niż 2 lata wstecz. A szanowny Pan Dyrektor z wykształcenia inż uważa że wypłaty są ok to w sklepach tylko coraz drożej ;)
Marcin 2015-02-17 23:03
A ja jestem naprawdę zadowolony. Cóż, każdy chciałby więcej i więcej... Ale na tle innych firm możemy się tylko cieszyć.
zna temat 2015-04-03 19:25
Kolejna tragedia w firmie! Szanowny Pan prezes zawsze mówi pracujcie bezpiecznie... Kiedy to jednak nie możliwe.. warunki i zaplecze bhp mogę śmiało powiedzieć ze go brak. Ludzi wyszkolonych z pierwszej pomocy brak na bazie a z uprawnieniami są na delegacji. Tam się nic nie zmieni a o wypadek nie jest trudno!
Pracownik 2016-10-01 15:34
Zri chrobok schodzi na psy zaniedlugo bedziemy zarabiac 2500 z dietami na roboty po 2 osoby wysyłają smiech na sali i ciagle malo i malo . fachowcy sie zwalniaja a przyjmuja ..nie wszystkich ale wiekszosc nie udolnych ludzi co sie nadaja mozna powiedziec do tarcia chrzanu .. Normalnie firma ma dobra renomę ale to sie zmieni zapewne jak tak dalej będzie..
Forumowiczka 2017-01-17 18:17
Tak to prawda ZRI Chrobok schodzi na psy i to coraz bardziej! Mój mąż pracuje w tej firmie kiedyś płacili nawet dobrze a teraz to jakaś porażka wolą dawać więcej nowo przyjętym a podobno mają tam pracować ukraincy, no tak wszystko po to żeby mniej płacić i tacy to będą nawet w weekendy robić taka jest właśnie firma chrobok a naszym znowu poucinają zarobki. wiecznie tylko delegacje to w końcu niech zapłacą uczciwie bo te zarobki które są teraz to śmiech na sali płacą jak się im podoba. Ta firma nie wróży dobrej przyszłości a będzie coraz gorzej.
Pracownik Już niedługo 2017-02-10 18:26
Obiecanki cacanki a głupiemu radość. Zarobisz tyle i tyle fajnie ładnie nawet najniższej z tego co obiecane nie zarobiłem.Jeden w Radzie parafialnej siedzi że też go bozia nie postraszy za to traktowanie ludzi, drugi spoko ale ten święty narwaniec go blokuje. Na święta wielce koperty dali w styczniu okrojona wypłata o to co w kopercie.
Tylko bić godziny haratać nie odzywać się.
A co do Ukrainców robią już :D ale cosik czuje że się ciężko na nich przejadą bo nierzetelnie robotę robią :D Może to im da do myślenie że swojego trzeba szanować.
Szczery 2017-03-01 06:45
Napiszę tylko tyle. Jak powiedział pewien nowy pracownik" zacząłem robić u Chroboka zamiast zarobić z miesiąca na miesiąc popadam w coraz większe długi".
Największemu wrogowi nie życzę tam pracy, omijajcie szerokim łukiem.
pracownik roku 2017-04-26 07:09
pracuję już u chroboków parę lat i zarobki może nie są oszałamiające ale jak u prywaciarza o dziwo są zawsze w terminie. Zauważyłem jeszcze jedną zależność.... Ilu z nich przyszło pijanych do pracy i z litości ich nie ukarano? ilu z nich przyszło do chroboka bo zwolnili go z poprzedniej pracy za oszustwa, złodziejstwo i pijaństwo i nigdzie nie chcą zatrudnić a żonę trzeba utrzymać? oczywiście przed zatrudnieniem obiecywali że mogą jeździć na delegację bez problemu, chcą pracować w soboty byle tylko dostać pracę. Najciekawsze jest to, że Ci pracownicy przychodzą do swoich szefów prosząc o delegację bo w domu jest zła atmosfera a później przychodzą do domu i żoną mówią "zaś mnie idioci na delegację wysyłają, nic z tym nie zrobię". A co do pieniędzy....chyba nie będę komentował ilu z pracowników się zadłużyło u chroboków bo to dziecko, bo to ślub, bo to nowy dom/mieszkanie itp? a zasada jest prosta....jak się jest sumiennym pracownikiem i fachowcem to się idzie swoje zarobki negocjować, jak się nic nie utarguje to zmieniam pracę i tyle. po co te żale?
Zawiedziony 2017-05-16 19:31
Koledze ktory wypowiadal sie przede mna, chcialbym przekazac tylko jedno. "wez ty sie je....nij w leb"
Pracuje w tej firmie 10 lat. To co sie dzieje od jakis 3 lat to nic innego jak powolny proces upadku tej firmy.
Owszem jest to praca u pruwaciarza, wiec jak ci sie nie podoba to sie zwolnij. I nie ma zmiluj. W mojej opinii zwyczajnie krzywdzace jest to, ze ludzie z papierami z olbrzymim doswiadczeniem, ktorzy tak naprawde ciagna ta firme i tylko dzieki tej garstce ludzi ta firma jeszcze funkconuje (jako tako), sa bardzo niedoceniani. Od kilku lat wymagania sa coraz wieksze a profity coraz mniejsze. Generalnie im wiecej pracujesz i sie starasz tym mniej zarabiasz (takie sa moje wnioski po tych wszystkich latach). Firma Chrobok oszukuje swoich pracownikow. W praktyce wyglada to tak. Podpisujesz umowe o prace . Na umowie masz 14 zl za godzine. (bo pracodawca caly czas twierdzi ze placi za godziny) nic bardziej mylnego.
Pracodawca zaplaci dokladnie tyle ile bedzie uwazal za stosowne. Niestety od kilku lat nasze poczucie tego co stosowne i w pozadku jest bardzo odlegle. Cala reszta wynagrodzenia to
1)premia uznaniowa (czyli ile uzna prees)
2)dieta (od kilku lat dieta czyli dodatek delegacyjny jest placony na konto co miesiac. Szkoda tylko ze nasze zarobki sie nie zmienily o wysokosc diety.Wniosek z tego taki ,ze zwyczajnie pracownicy zostali orznieci o 600 zl )
Co ciekawe z pracownik pobierajacy diete jest zobowiazany do rozliczenia jej w biurze w postaci uslugi gastronomicznej. Czyli firma robi sobie koszty. Gdzie dieta jest kwota nieopodatkowana.
Podobnie jest z dodatkiem zimowym dla pracownikow pracujacych na powietrzu.
Musze dodac ze stwka ktora byla przewidziana na hotel 3 lata temu wynosila 80 zl na glowe za dobe. Dzis jest to 45 zl. (zycze powodzenia w znalezieniu hotelu w tej cenie w duzym polskim miescie)

Z racji tego ze juz kilka lat tu pracuje , znam prawie wszyskich pracownikow. Z kimkolwiek bym nie gadal kazdy szuka nowej pracy.
Z jednej strony zainteresowanym praca w tej firmie polecam bo sa oni w stanie wynegocjowac sobie pseudo fikcyjna stawke godzinowa. I moga calkiem niezle na tym wyjsc .
Zas z drugiej strony wszystkim moim kolegom w podobnej sytuacji ,czyli tym ktorzy maja podobne umiejetnosci i staz pracy goraco polece znalezienie jak najszybciej nowej pracy , bo tu bedzie tylko gorzej. A tym bardziej dla nas. Polityka tej firmy ma niewiele wspolnego z logika.
Serdecznie pozdrawiam. Pracodawcow mniej serdecznie:D
Zawiedziony 2017-05-16 20:54
Wracajac do kolegi ktory sie wczesniej wypowiedzial czy ty przypadkiem nie masz na imie Hubert?
jO NESBO 2017-06-03 00:45
Tygodniowy raport Bryadzistów do skrzynki...tyle w temacie...błędy Kierownictwa są kolosalne, szacunek kierowników mają tylko pracownicy z głębokim gardłem;) (Prezesów również)...
Zostaw swoją opinię o z.r.i. "chrobok" - Bojszowy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie z.r.i. "chrobok"