Opinie o Zri Henryk i Rafał Chrobok Sp. z o.o. w Bojszowy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zri Henryk i Rafał Chrobok Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Zri Henryk i Rafał Chrobok Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zri Henryk i Rafał Chrobok Sp. z o.o. w Bojszowy

Administrator Nowy wpis

Czy Inżynier budownictwa w firmie Zri Henryk i Rafał Chrobok Sp. z o.o. można zmienić po czasie na inny?

Ja w sprawie pracy inżyniera projektanta, bo dali to ogłoszenie. Mogę wiedzieć, jak warunki pracy, ile godzin jest do wyrobienia w tygodniu/miesiącu? Szukam pracy, ale w normalnych godzinach i bez żadnych szalonych nadgodzin. A w ogłoszeniu nie ma informacji o tym.

Kandydat Nowy wpis

Witam wszystkich. Widzę tutaj bardzo dużo złych opinii , mimo tego , że firma wygląda na poważną i działa już bardzo długo na rynku. Mógł by mi ktoś , kto dłużej pracuje napisać jak jest naprawdę. Czy jest w tej firmie aż taki (usunięte przez administratora)i niskie płace jak tu ludzie opisują?

Jaccek Nowy wpis

Jest ok ?obecnie ludzie odchodzą z dnia na dzień, placa slaba a nawet bardzo slaba, jeszcze ta atmosfera pracy masakra, nie polecam

Kazik

Polecam jak lubisz sie napić w pracy, zero BHP i kompetencji, dyrektor to jakiś zadufany (usunięte przez administratora), a prezes nie widzi nic poza czubkiem swojego nosa, wkońcu tatus zostawil kilka milionów to mozna uważać sie za boga. Ciekawe ile potrwa rozpad firmy

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Z.R.I. Chrobok? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Mariusz

Praca tam to jakaś porażka, prezes Rafał myśli ze jest pępkiem świata, a pracownika ma za nic! Odradzam prace w tej firmie chyba ze lubisz jak cie ludzie wyzyskują, po 8 latach pracy wynagrodzenie bylo niższe niz w dniu zatrudnienia, dyrektor oderwany od pługa próbuje zastraszać pracownika zwolnieniem czy obniżka, praca w strasznych warunkach za marne wynagrodzenie, w dodatku po 10 godzin,

Krystyna
@Mariusz

To ile teraz masz? Nie zapowiada się, żeby coś podnieśli? Teraz ceny rosną na półkach w sklepach to i wielu pracodawców stara się coś pracownikom dorzucić, żeby dawali radę. A tu?

@Krystyna

Presja w granicach 3.5 i w tym byly tez soboty

Ten co pisze
@Mariusz

Widocznie dałeś się (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora) miej pretensje tylko do siebie, że nie potrafiłeś przez 8 lat wywalczyć podwyżki, brak argumentów albo kompetencji, do Lidla na magazyn, nie każdy nadaje się do tej pracy

@Ten co pisze

Obecnie pracuje i konkurencji i jakos idzie godnie zarobic! Śmieszny jesteś człowieku, nawet Ukraince nie chca tam pracować, pol roku robie w firmie sąsiedniej i dwa razy juz bylo inflacyjne, a Ty to chyba jesteś jeden z tych co Panu Rafalkowi wchodzi pod biurko :) widzę ze ty jeden masz tam ręce pelne roboty. Zobaczymy kiedy ci plecy wysiada od zginania sie pod biurko ????

@Ten co pisze

Uważam, że byłem jednym z niewielu kompetentnych osób w tej firmie, świętej pamięci prezes doceniał swoich pracowników, bez łażenia i proszenia się o godne wynagrodzenie, które się NAM należy, za pracę w tym (usunięte przez administratora) Teraz Afałek wraz z super bossem dyrektorem, dbaja tylko o własny zadek i aby oni nie odczuli podniesionych cen w sklepach. My zwykle robole do łopaty możemy ziemię z budowy wdupiać i podpisywać aneksy z obcietymi stawkami.

Ile u Chroboka płacą na larsenach? Operator na młotku lub na dzwigu?

Janusz

Haha nie licz na kokosy, mysle ze na larsenach spokojnie wyciągniesz 3ty

Zuzanna

Czy u was w firmie jedynym tematem omawianych warunków są tylko imprezy? :D w lipcu też coś o kanarach było. A jeśli chodzi o święta to wiadomo jak aktualni pracownicy je spędzili? Były paczki?

@Zuzanna

Impreza haha to jakies żenady paczki??? Hahaha jesli lubisz rodzynki to smialo zapraszam bo to jest w paczce

Czy w Z.R.I. Chrobok poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Moreno

Tak:), w żadnej firmie nie spotkałem się z takim socjalem jak tutaj, 2 razy w roku szef organizuje pracownikom z rodzinami wyjazd na wyspy kanaryjskie albo do Tajlandii( w zależności kto co preferuje), a ten kto nie skorzysta otrzymuje rekompensatę w formie gotówki ,ogólnie gorąco polecam

@Moreno

Poważnie mówisz? Czy to ironia?

Moyo
@Bogdan

Jak uważasz? :D

Mariusz

Tak na pasku masz napisane premie ktorych nie ma w rzeczywistości. Pasek do wyplaty to jakas fikcja

Jak długo czekaliście na odzew z Z.R.I. Chrobok? Oddzwaniają zawsze?

Dejw

Nie polecam tej firmy kolego poszukaj czegoś normalnego (usunięte przez administratora) ludzi totalnie . Jak chcesz zarabiać 3 tys to możesz iść

Bogdan

Firma po podziale ale fryzjer ten sam...nawet lepiej boczki podcina:)

Aluś

Zależnie od stanowiska, ja pracowałem przez chwilę na bazie na warsztacie i dłużej jako pracownik budowlany. Ogólnie większość ludzi tam jest w (usunięte przez administratora) toksyczna i wredna, ale to można się spodziewać po takich ''bazach''. I od cholery uchodźców i innych ukraińców z którymi ledwo co się idzie dogadać. Wózkowy UDT pewnie by miał się tam fajnie, mechanicy na warsztacie niektórzy poważni i wyluzowani inni zaczepni i irytujący. Na budowie jeśli jest się młodszym niż 30 i nie przypakowanym to uwielbiają wykorzystywać. Jest się w pracy zazwyczaj 11 godzin łącznie od przyjazdu do fajrantu a zarobi się na rękę 3tyś. Chyba że się jest typowo koparkowym albo operatorem innych maszyn to jest spoko z tego co się dowiedziałem. Niektórzy brygadziści i pracownicy budowy to typowe wredne grubasy z problemami małżeńskimi. Jeśli czegoś nie potrafisz zrobić tak jak oni tego chcą mimo że się starasz - (usunięte przez administratora) i wyzywanie. Ale za to masz całkiem fajną darmową wigilię w jakimś dworku na której możesz się nażreć, napić i dostaniesz prezent w postaci 200zł do koperty, flaszkę wódki, jakieś czekoladki, kubek i notes także no. Nie ma aż tak źle no i jest dużo możliwości do ''ściemniania''

@Aluś

Fajnie że postanowiłeś dodać tak długi i obszerny wpis na temat pracy w Z.R.I. Chrobok. Czy uważasz że to dobre miejsce do rozwoju zawodowego i czy pracownicy bez doświadczenia też są tu mile widziani? Czekam na odpowiedź, daj znać koniecznie!

Przyszły pracownik

Czy może ktoś tutaj z szanownego grona napisać jak wygląda praca operatora żurawia??

Były

Statystyka zwolnień mówi sama za siebie.Z dobrej firmy ludzie się nie zwalniają.

Hugon

@Były Możesz uzasadnić swój wpis? Mam zupełnie inne zdanie i ciekami mnie uzasadnienie.

Nie polecam

GOROL

wy hanysy sami jesteście sobie winni i was nie żałuje innych byście zniszczyli ta że dobrze wam za to ps.jesteście w Polsce piszcie po POLSKU A JAK NIE TO DO SZKOŁY

Xyz
@GOROL

Pisownia przeszkadza...ale pieniądze u hanysów zarabiać z przyjemnością. Ot taka hipokryzja. Ps jak się nie podoba, można pracy szukać w gorolowicach nikt nie zabrania

Jastrzab Polska południe
@GOROL

Sam masz problemy z pisownią.

Antygorol
@GOROL

GOROL ty się sam naucz pisać! A my jesteśmy na Śląsku i będziemy pisać jak chcemy. Jak się nie podoba to do Warszawy krowy doić. PS napisałem po polsku bo byś nie zrozumiał.

Ania21J

czy na magazynie pracują również kobiety?

@Ania21J

Nie, wystarcza nam narzekajacy emeryci

Jastrzab Polska południe
@Ania21J

Na bazie pracują kobiety, Pani Zosia na suwnicy ale jeśli chciałabyś pracował na magazynie to myślę ze szefowie nie mieli by nic przeciwko.

Były

Wystarczy sięgnąć opini społecznej a dużo się dowiesz.

Gutek

Może właśnie trzeba rozmawiać z szefostwem o tym co nie funkcjonuje dobrze?

Ania21J

czy są stanowiska pracy dla kobiet?

Krzysztof
@Gutek

A co nie funkcjonuje dobrze? Napisz bardziej szczegółowo. Chodzi o atmosferę, zarządzanie? Więcej konkretów. Dzięki.

Kierowca
@Ania21J

Tak. Jako kierowca w podwujnej obsadzie. Łóżko w kabinie jest a i na pauzie by się nie nudziło.Kierowcom zachciało by się wreszcie jeździć. Brygady pewnie też chętnie by Cię wzięli na jakąś robotę????????????

Kret89

Jakie są opinie o Firmie - dostałem propozycje pracy na stanowisko specjalista ds przygotowania produkcji. Jakieś opinie? Jaki poziom zarobków? Premie? Nadgodziny? Warunki i atmosfera?

Zostaw merytoryczną opinię o Zri Henryk i Rafał Chrobok Sp. z o.o. - Bojszowy

• Jak się pracuje w Zri Henryk i Rafał Chrobok Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zri Henryk i Rafał Chrobok Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zri Henryk i Rafał Chrobok Sp. z o.o.?

Zri Henryk i Rafał Chrobok Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 72 ocen.
  • Gościnna 105
    43-220 Bojszowy

Zri Henryk i Rafał Chrobok Sp. z o.o.