z.r.i. "chrobok"

Bojszowy

Opinie o z.r.i. "chrobok"

kobra 2014-07-24 08:15:35
Mój mąż pracuje obecnie w tej firmie. Kiedys zarobki były jak najbardziej ok a teraz....śmiech na sali!! Całymi miesiącami jest na delegacji więc z całym szacunkiem dla tej firmy ale te pieniądze które oni płacą są naprawde małe biorąc pod uwage ze człowieka nie ma wogóle w domu z rodziną.... z wypłaty którą dostaje jeszcze musi sie wyżywić cały miesiąc na delegacji...
forumowiczka 2014-12-16 21:05:59
Mamy Kochani grudzień - okres przedświąteczny. Czas radości i gorących przygotowań na Wigilię. Jednak z roku na rok pracownicy firmy ZRI nie mają nic do śmiechu.
Miesiące delegacji a wypłaty mniesze niż 2 lata wstecz. A szanowny Pan Dyrektor z wykształcenia inż uważa że wypłaty są ok to w sklepach tylko coraz drożej ;)
Marcin 2015-02-17 23:03:41
A ja jestem naprawdę zadowolony. Cóż, każdy chciałby więcej i więcej... Ale na tle innych firm możemy się tylko cieszyć.
zna temat 2015-04-03 19:25:07
Kolejna tragedia w firmie! Szanowny Pan prezes zawsze mówi pracujcie bezpiecznie... Kiedy to jednak nie możliwe.. warunki i zaplecze bhp mogę śmiało powiedzieć ze go brak. Ludzi wyszkolonych z pierwszej pomocy brak na bazie a z uprawnieniami są na delegacji. Tam się nic nie zmieni a o wypadek nie jest trudno!
Pracownik 2016-10-01 15:34:48
Zri chrobok schodzi na psy zaniedlugo bedziemy zarabiac 2500 z dietami na roboty po 2 osoby wysyłają smiech na sali i ciagle malo i malo . fachowcy sie zwalniaja a przyjmuja ..nie wszystkich ale wiekszosc nie udolnych ludzi co sie nadaja mozna powiedziec do tarcia chrzanu .. Normalnie firma ma dobra renomę ale to sie zmieni zapewne jak tak dalej będzie..
Zostaw swoją opinię o z.r.i. "chrobok" - Bojszowy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie z.r.i. "chrobok"