Opinie o EXTRAL Sp. z o.o. w Żory

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy EXTRAL Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie EXTRAL Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EXTRAL Sp. z o.o. w Żory

Ciężko jest w systemie 12/12 w EXTRAL Sp. z o.o.?

mHR

U nas jest trzyzmianowy system (8 godzin) w czterobrygadówce.

wera
@mHR

możesz powiedzieć jak to dokładnie wyglada? w sensie ile dni/jakie zmiany czy to wszystko zależy?

@wera

Na Pakowni i Produkcji system jest 4 brygadowy, 3-zmianowy. W praktyce wygląda to tak, że ciągiem pracuje się 5 dni na I zmianę, 5 dni na II zmianę, 5 dni na III zmianę, a potem 5 dni dni nieharmonogramowanych, czyli wolnych od pracy. Na Fabrykacji system jest 3-brygadowy, 3-zmianowy, więc jeden tydzień na I zmianę, kolejny na II zmianę, potem kolejny III zmiana. Weekendy wolne.

wera
@mHR

to standardowo? teraz w czasach korony jest tak samo czy w coś się zmieniło? zmiany są 6,14,22?

@wera

Zmiany zaczynają się w zależności od działu: 5, 6 lub 7 rano i potem 13, 14, 15 no i oczywiście 21, 22, 23.

Zbulwersowany

Skandal zeby zamykac szatnie dla pracownikow hali ! Totalny brak szacunku dla ludzi ktorzy w pocie czola pracuja przez 8 godzin i nie maja nawet mozliwosci przebrania sie nie wspominajac o prysznicu ! Maja nas gleboko w (usunięte przez administratora)

Ryba psuje się od głowy.
@Zbulwersowany

Ten matoł z biura co wpadł na taki (usunięte przez administratora)pomysł powinien przez miesiąc wieszać swoją kurteczkę na hali. Najpierw obok prasy żeby nabyła cudownego zapachu lagrafu, następnie na fabrykacji żeby ta biała chmura co tam unosi się w powietrzu ładnie ją zakonserwowała, na końcu na pakowni, żeby przesiąkła tym całym kurzem, syfem i spalinami z Tirów. Potem nakazałbym mu wyprać kurtkę w jeziorze obok. Siedzą pędzle za biurkiem i nie mają zielonego pojęcia o specyfice pracy na hali.

Cygan z cyganowa
@Ryba psuje się od głowy.

Biuro tez powinni zamknąć bo na kilku metrach kwadratowych siedzi kilka osob. Chyba ze korona dotyka tylko plebs co robi na produkcji to zwracam honor, wtedy to niech se siedzą w biurze ile tylko chcą.Ta firma ogolnie jest (usunięte przez administratora) a od pojawienia sie korony ważniaki boją sie tylko o wlasne interesy, wiec takie zagrywki jak zamykanie szatni nie powinny nikogo dziwić, biuro najlepiej praca zdalna na kamerach, a robole robic najlepiej po 12 godzin. (usunięte przez administratora) i wodorosty, jak byli chorzy na hali to nikt sie tym nie przejmowal, a teraz wielka afera.

Komisarz Ryba
@Ryba psuje się od głowy.

Lubię zapach lagrafu o poranku!

Praca w Extralu z tygodnia na tydzien coraz wiekszy niesmak, ci z biura traktuja pracownikow jak białych murzynów. Zabrali premie tłumacząc się covidem i pozakladali bramki, na to maja pieniądze. Zakazali korzystać z szatni i pryszniców. Sami siedzą w garniturach nie muszą korzystać z szatni, a robole w brudnych ze smarów i spoconych ubraniach roboczych przemieszczać się każą z pracy do domu. Zaoszczedzą w ten sposób na kolejne inwestycje w zakład. Przemoczony po deszczu od razu na halę i pracować. Zastanówcie się i przywroccie nam szatnie bo jak jeden z drugim zachorują to więcej stracicie. Sami wracajcie do domu w roboczym ubraniu, budząc tapicerkę w aucie albo lepiej w autobusie lub na rowerze.

Vectr

Witam jak wygląda praca na magazynie chodzi mi o osobę która dostarcza komponenty na produkcję jaka atmosfera zarobki i system zmianowy bardzo proszę o o odpowiedź

Leszno
Iza

@pracownica dlaczego zwalniają ?

@Iza

- jałmużna a nie wypłata za ciężka pracę - brak możliwości podniesienia kwalifikacji i awansu - zło wroga atmosfera,obgadywanie za plecami, robienie sobie pod górkę, oskarżanie się i wiele innych... - kierownictwo dba tylko o siebie, brak możliwości im zaufania, nie przestrzegają żadnych zasad , duży mobbing i nie wdzięczność. - brak praktycznie jakiegokolwiek bhp, co chwilę ktoś ma wypadek w pracy , - trujesz sie nie ma czym oddychać wszystkie maszyny wyrzucają syfy,opary w środku hali!! - system pracy aby wykorzystać człowieka

Cygan z cyganowa
@Anonim

Atmosfera jest tylko w wybranych kręgach, tak to szkoda strzępić ryja, sami zaklamani ludzie. Jeden (usunięte przez administratora) drugiego zeby tylko wiecej dostac.

bużliwy
@Anonim

Dokładnie ! A sprecyzuje jedno. Jeździcie nad morze w góry za świeżym powietrzem ? Tu w fabryce tyle smogu załapiecie że to nie ma sensu ... I tym bardziej za co będziecie jeździć na wakacje :( smutna prawda

jejko

Witam. Chciałbym się dowiedzieć co nieco o tej firmie. Czy jest zmianowy czas pracy i w jakich godzinach?

Justyna
@jejko

Też bym się z chęcią dowiedziała zanim złożę CV.

Dum
@Justyna

Pracuje się 15 dni z rzędu i 5 dni wolnego... 5 dni ranki 6-14, 5 dni popołudniówek 14-22 , 5 nocek 22-6 i wolne które w sumie wychodzi 4,5 dnia bo po nocce trzeba odespać.

@jejko

nawet się nie zatrudniaj będziesz żałował tylko straconego czasu w swoim życiu. Serio ..

Jak jest z pakietem medycznym w EXTRAL Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

mHR

Na chwilę obecną wśród benefitów w firmie nie ma opieki medycznej.

zawiedziony

pracują osoby z podejrzane na koronawirusa (jak i stwierdzeniem) a mimo to nie było zapewnionej dla innych ludzi postronnych przed i po stwierdzeniem NIC ! MIMO ŻE , PRACOWALI I PRACUJĄ NA ZAMKNIĘTYCH OKOŁO 25m2 kwadratowych w OSÓB !! NIC TYLKO PIP WZYWAĆ !!!

John

Salamalejkum. Ja być Johnatan Bombatan z plemienia Bomba Tan. Ja chcieć kupić u was profile bo my już nie mieszkać w lepiankach, tylko cywilizować sie. Ja wam dać trzy krowy i kawałek pola a wy mi paczke profili na stelaż. Dogadać się?

PAK
@John

zaraz ci fasady ze złomu powybieram. Będziesz zadowolony.

Megan

Wynagrodzenie żenada, reszta w porządku

Oburzony
@Megan

Z wynagrodzeniami się zgodzę jest tego tyle że ledwo na opłaty starcza(i to bez kredytów). "Reszta w porządku "- megan hahaha dawno się tak nie uśmiałem jedyne co w porządku i porzadne w tej firmie to dział sprzątaczek!!! A tak to prawie wszystko tutaj nie gra.

Cysiu

Witam czy jest rekrutacja na pakowanie strasznie mi zależy A tej pracy I chciałbym się przyjąć

@Cysiu

Proszę wysłać swoje CV na adres: rekrutacja@extral.com

ZainteresowanyPracą

Witam. Chciałbym się dowiedzieć co nieco o tej firmie. - Jaki jest system zmianowy? - Czy firma szanuje pracowników? Ile dają premii? - Ile trwa przerwa? - Dają podstawowe środki BHP? (gogle, zatyczki, rękawice)

oleńka

Czy będą jeszcze zwolnienia pracowników bo juz kilkanascie osób zwolniono

Pracownica
@oleńka

Dalej zwalniają.

Radek

Czy przedsiębiorstwo Extral posiada program stażowy dla studentów z możliwością zatrudnienia po stażu? Jeżeli tak to w jakich działach?

Ludzie ogarnijcie się, bo już nie da się tego czytać. Jeśli Wam się nie podoba, to nikt nikogo na siłę nie trzyma. Te żarty są naprawdę na marnym poziomie...

Oshee
@Anonim

Wyciągnij kija z (usunięte przez administratora)

stary jaracz
@Anonim

Dokladnie, jak nie pasuje to sie zwolnic. Jedni w trakcie roboty chodza kilka razy na dymka, po kawe albo do kibla. Takiej swobody nie znajdziesz w innych zakladach w okolicy, a jeszcze krzywda sie im dzieje. Niektorzy to spaceruja tak ze jak policzysz to razem z przerwa to taki typ robi dziennie tylko 4-5 godzin. Nie narzekajcie bo nie ma na co.

@Anonim

Te żarty są prawdziwe. Niestety albo i stety. Poziom taki jak i traktowanie zwykłych pracowników firmy. Co tu się dziwić żartom.

Prawa czy fałsz

Co z mężczyzna z pras który chodził do pracy a w domu miał zarazona żonę?

@Prawa czy fałsz

prawda czy fałsz męzczyzna ma koronowirusa

prawda czy fałsz
@ja

Skąd ta pewność? Masz potwierdzona wiadomość?

prawda czy fałsz

I mimo takiej informacji nikt z przełożonych nic nie zrobił. Wiadomo chociaż czy osoby które miały kontakt z tym Panem są na kwarantannie? Przecież to skrajnie nie odpowiedzialne.

@Prawa czy fałsz

Jaka jest różnica między brygadzistą a pracownikiem ? Pracownik pracuje za brygadzistę :D Tylko Chuck Norris wie, że bez mobbingu, firma nie istnieje :D

@Prawa czy fałsz

ahhh tekst miał być dołączony do żartownisia niżej :D

Żartowniś

Spotyka się normalny pracownik i pracownik ,,extral’a ”. Ten pierwszy pyta :,, Siemka. Idziesz na grilla w niedziele?” Drugi odpowiada : ,, Od kiedy niedziela jest wolna od pracy? ” hłehłehłe

Hehe
@Żartowniś

A co se będziesz siedzial w domu w niedziele jak i tak z domu wyjsc nie mozna. Tak chociaz popracujesz a moze sie zarazisz :D

Piękna merry
@Żartowniś

Co mówi pracownik extrala po pierwszym dniu pracy ? Już z górki jeszcze 14 dni do weekendu :)

Johny bravo
@Piękna merry

jak porozumiewają sie pracownicy extrala? po ukraińsku

Nierób
@Żartowniś

Jak wygląda tydzień u pracownika extral ? Bez weekendowo !

Arogancki drwal

Firma polska; nazwa angielska w tłumaczeniu na polskie (usunięte przez administratora) system zmian chiński; pracownicy wykwalifikowani polsko-ukraińscy; płaca jak za PO nie ma i nie będzie

Arogancki drwal

Tak czytam wypowiedzi o tej firmie i jestem pewien ze każdy obrońca tego oto wyzyskującego systemu 15/5 napewno jest zwolennikiem Platformy Obywatelskiej i rudego ;) j

jo
@Arogancki drwal

pis robi w firmach obok...rowniez goroco polecam

Z daleka od tej firmy już lepiej w biedronce pracować ha ha ha

Avatar

Maseczki i rękawiczki !!! Gdzie są obowiązkowe maseczki i rękawiczki !!! Jak mamy się komunikować na odległość dwóch metrów przy włączonych maszynach ? SMSem ?

Gilete
@Avatar

Na migi albo msg. A jak się nie podoba to na bezpłatny urlop.

Zostaw merytoryczną opinię o EXTRAL Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w EXTRAL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EXTRAL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EXTRAL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 16 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EXTRAL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EXTRAL Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EXTRAL Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 226 ocen.

EXTRAL Sp. z o.o.