Opinie o EXTRAL Sp. z o.o. w Żory

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy EXTRAL Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie EXTRAL Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EXTRAL Sp. z o.o. w Żory

Zażenowany

Czy zachęcenie pracowników do pracy w weekendy w formie groźby „…jak Wam się nie podoba to złóżcie wymówienie…” jest zgodne z promowaniem przez EXTRAL (…pracy w miłej atmosferze)? Pracownicy działu Fabrykacja potrafi czytać i wiedzą co napisane jest w umowie zawartej pomiędzy pracownikiem, a pracodawcą. Pewne jest to, że nie jest napisane w niej nic odnośnie zwolnień za wypoczynek w sobotę i niedzielę.

Nn
@Zażenowany

Cała prawda ludzkie boją się wszystkiego nawet iść L4 bo im umowy nie przedłuża

SZOK
@Nn

Serio to chyba tylko na fabrykacji bo na pakowni nie zwalniają za nic .. nowi po tygodniu chodza na L4 a mają przedłużane umowy. Chodza co 30 minut na fajkę , pół szychty na telefonach i nikt im nawet nie zwraca uwagi.

@SZOK

Hmmm dziwne że pół szychty siedzą na telefonach a profile z magazynu to pakuje fabrykacja w wolne weekendy:)? Ostatnio widziałam że szukaja na pakowaczy możesz śmiało złożyć CV.

BASTUŚ

Mam pytanie Pracuje ktoś z Rybnika i dojeżdża własnym transportem? Chętnie się podłączę i dorzucę Proszę o info na maila nac_garden@vp.pl Dzięki

Lisek

Czy pracowników z dużym doświadczeniem automobile przyj

Tt

Hej ;) czy praca dla kobiet tam jest ?

ONA
@Tt

Tak jest. Ale jest to ciężka praca , dźwiga się ciężary a do tego trzeba być szybkim i kumatym .

Leszno
Obserwatorka

Pracuje w extralu od kilku lat i nie wiem o co wam chodzi z tym mobbingiem, nigdy nie doswiadczylam czegos takiego.. Ludzie są spoko,pomocni, kierownictwo też fajne wiec moim zdaniem atmosfera bardzo fajna. Socjal na wysokim poziomie mybenefit, fajne paczki na święta, jak ktoś ma dzieci to fajne atrakcje dla nich firma organizuje jak mikołaj czy dzień dziecka, darmowe testy na covid gdzie inne firmy w okolicy to olewają.. Idźcie do firm po sąsiedzku jak np nifco ciekawe czy będzie lepiej? Jeśli wam tak źle to co nadal robicie w tej pracy ja się pytam? Produkcji dookoła pełno wystarczy wyjść za bramę extrala. Podzielam opinię Edzia, a sądzą po jego wypowiedzi to pracujemy na tej samej zmianie nawet. Brygadzista Pan K bardzo pomocny nigdy nie odmowil nikomu pomocy, zawsze wszystko wyjasni i pokaze, człowiek chce urlop to go dostaje i żadnego problemu nie ma, chce się iść w weekend to się idzie nie to nie. Znam osobę która się zwolniła i poszła do innej firmy pracować i po 2 latach ciągłej zmiany pracy wróciła do extrala i zostala ciepło przywitana, i pracuje do dzisiaj wiec chyba swiadczy to dobrze o firmie ze ktos chce wrocic. A rotacji pracowników jak w nifco czy innej firmie nie ma. A do do mafii z czerwionki leszczyn to smiech na sali naprawdę. Dziewczyny jak i chłopaki bardzo fajne.

Pracownik 200
@Obserwatorka

Te same pochwały na temat firmy to pewnie góra pisze bo na pewno nikt z pracowników fizycznych! Tyle na ten temat! A prawda boli!

Niki
@Obserwatorka

Słyszałam dużo dobrych opinii na temat pracy w extralu i że ciężko się dostać tam do pracy.Ja czekam na odzew.

Emilia
@Niki

Hej, i jak? Dostałaś jakąś odpowiedź od Extralu w sprawie pracy? Dlaczego ciężko jest się dostać do firmy? Są duże wymagania wobec kandydatów (jakie?)? Czy po prostu nie ma rotacji i trzeba czekać aż jakieś stanowisko pracy się zwolni?

Prezesie może już czas zakończyć tą szopkę z maseczkami na brodzie i jakąś wspólną imprezę zorganizować? Nie tylko dla kierowników i brygadzistów. Tylko dla tych co najcięzej pracują??? Byłoby miło

merry

Jeżeli przyjęłabym się na przykład na pakowanie - czy jest tak, ze grafik jest ustalany na cały miesiąc z góry i mogę coś zaplanować czy mieszają miedzy zmianami/chodzenie do pracy nie jest regularne? Wiem, ze macie system 4 brygadowy- po 5 dni czy dalej 3 w tym momencie? (coś niżej czytałam). Ogólnie interesuje mnie stabilność zmian - czy da się ewentualnie dogadać - przy dzieciaku jednak jest to dla mnie ważne.

Zołza
@merry

Harmonogram robiony jest z wyprzedzeniem i będąc w konkretnej brygadzie zna się grafik w dłuższej perspektywie, przynajmniej kwartalnej. System dni roboczych to czterobrygadówka. Na pakowni pełen cykl wynosi 12 dni (3x 1 zmiana, 3x 2 zmiana, 3x 3 zmiana i 3 dni wolnego). Jednak w trakcie tych 12 dni co 2 weekend jest wolny. Istnieje możliwość dogadania się, ale wszystko w granicach rozsądku :)

m.
@Zołza

dziekuje bardzo za odpowiedz!! wiadomo, ze nie można nadużywać - to moze być tak ze według grafiku wypadnie mi np 5 dni wolnych bo co 2 weekend musi być wolny? albo, ze pójdę na trzy ranki, na 2 zmianę w piątek, a potem znowu weekend wolny? az dziwne dla mnie :)

@m.

Nie. To znaczy ze w ciągu tych 12 dni możesz mieć weekend niepracujący w srodku....np 3x ranki , 1x druga , dwa dni wolnego i 3x nocki . Ale różnie to wychodzi.

Kick

Tak,i pozbywanie się pracowników, którzy byli tu od samego początku, bo kierownikowi podpadli pseudo przewinieniami... Każdy to widzi........ Jeszcze gorzej bez niego, bo maszyny miał opanowane, a teraz zgłaszasz awarię,to słyszysz, co ? Jak? I najlepiej powiedz jak naprawić... Żenada Piłę mieli naprawić, to zjexali...

Franz Maurer
@Kick

Kick nie za dużo Ty lagrafu wciągasz z rana?

@Franz Maurer

Lagraf z rana jak śmietana, ryje lepiej niż Holenderskie specyfiki. Nie wiedziałeś???

Jozin
@Franz Maurer

Wielki Franz się wpisał... Żebyś chociaż miał jaja jak on...piz dzielec się wpisał, pewnie z kwadratowym ryjem.

Emilia
@Kick

W jaki sposób można podpaść kierownikowi w Extralu? Co takiego trzeba zrobić, że aż zostanie się za to zwolnionym?? I jak często się to zdarza by ktoś dostaje wypowiedzenie z powodu jakiegoś przewinienia?

@Emilia

Któremu kierownikowi?

maciek

Chory system pracy poprostu chory 15 dni pod rzad pozniej 5 dni wolnego i tak w kolko To nienormalne!

sara
@maciek

a to nie jest po 3?

@maciek

Już dawno nie ma tego systemu więc nie pisz głupot.

AAAD

chyba sie tam ciezko dostac, juz tyle razy wysylalem cv i cisza;(

@AAAD

...... z tego co widzę to chwilę kogoś nowego przyjmują więc nie może być tak źle.

Witam ,ile można zarobic na takim podstawowym stanowisku ? Nigdy nie robiłem na produkcji ,tylko ślusarstwo.

El Diablo
@Marcin

Jak ślusarka to na UR spróbuj albo na korekturę. Zarobki ciężko określić, bo już jakiś czas tam nie pracuję, myślę że nie będzie źle.

Kick

HYDAC RULEZ MADAFAKA wszyscy są gorsi yoyoyo szmatławiec... puszczaj sobie dalej bucu muzę na lampach a i tak zawsze będziesz ciu Lem.

@Kick

O chłopie pora przyjąć czopek bo na głowę bije ....haha

Nowa

Heeeej proszę powiedzcie jak wyglada postój na wakacje i święta wszyscy macie wspólnie czy każdy osobno wybiera, oraz jak długa macie przerwę Pozdrawiam I najważniejsze pytanie tylko bez złośliwości w firmie jest więcej kobiet czy mniej więcej po równo - ( powiedziałam sobie nigdy więcej nie będę pracować z samymi kobietami ! )

XoXo
@Nowa

To może nie jest to praca dla Ciebie z takim nastawieniem bo tu pracuje bardzo dużo kobiet ?! Fabrykacja, pakownia , biura to skład mieszany i ludzie się dogadują . Co do wakacji to każdy wybiera urlop pod siebie, święta postoje .

potencjalny pracownik

drodzy przyjaciele z firmy extral - jak pracujecie w weekend majowy? jak to wyglada w waszej firmie? pozdrawiam

Jozin
@potencjalny pracownik

Człowieku, przyjaciół tam nie ma, są tylko roboty... Orać orać i jeszcze raz orać orać... Przyjaciół szuka głupi....

potencjalny pracownik
@Jozin

a jednak intresuje mnie odpowiedz na zadane pytanie - jak firma podchodzi do rożnego typu dni świątecznych ;)

Ona
@potencjalny pracownik

Zależy o jaki dział pytasz. Na pakowni jak wypadnie Ci w grafiku, że masz wolne, to masz wolne, jeśli wypadnie Ci, że idziesz do pracy, to idziesz do pracy. Na produkcji chyba tak samo, ale ręki nie daję. Na fabrykacji święta/ weekendy na zapisy.

robert

czy co tydzien mamy wymazy na wirusa

Edzio

Pracuję od kilku miesięcy na fabrykacji i nie zgodzę się z opiniami poprzedników. Atmosfera wśród ludzi jak najbardziej przyjazna. Brygadziści jak najbardziej ok, pieniądze jak na początek dobre plus dodatki których w innych firmach nie uświadczycie a o paczkach czy darmowych testach na covid zapomnij. Jak przychodzi się do pracy pracować a nie zdobywać względy to jest w porządku, na mojej zmianie każdy jest pomocny i nie rozumiem komentarzy na temat mafii z Czerwionki??? Wręcz osoba z takowej mafii jest najbardziej pomocna ( Pani K.) wyrozumiała i nigdy nie odmówiła mi pomocy tak samo jak brygadzista czy jego zastępca, czegoś nie wiedziałem to pytałem i wszystko jasne, więc komentarze o mobbingu są bezpodstawne. Polecam poczytać co to (usunięte przez administratora) w pracy. Kierownictwo fajne takie do ludzi bym powiedział wszyscy na cześć a nie jak w innych firmach " chylę czoła Panie Kierowniku.. " Polecam pracę jak najbardziej, najlepsza produkcja na jakiej pracowałem.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie EXTRAL Sp. z o.o.?

Higher

Różnie, zależy w jakim dziale. Fabrykacja od 5 lub 6 do 13-14 i potem od 13/14 do 1/22 i 21/22-5-6. Pakowanie od 7-15; 15-23 i 23-7, a produkcja od 6-14; 14-22 i 22-6. Biura od 8-16.

ile trwają badania okresowe zrobie w 1 dzień

Hiker
@olek

Raczej ciężko, chyba że będziesz miał szczescie i wszyscy specjalisci beda tego dnia w przychodni.

@olek

2-3 dni w Eskulapie, pozytywną stroną pandemii jest to, że masz wizyty na godzinę i nie musisz stać od rana do popołudnia, tylko przychodzisz i w max pół godziny masz lekarza z bani.

@Hiker

Dziekuje a ile specjalistów musze przejsc

@olek

Neurolog, laryngolog i okulista.

@Kick

Dziekuje a mocz i krew tez

Hiker
@olek

Ja nie miałem, a podobno teraz krew jeszcze jest.

@olek

Nie, nigdy mi nie pobierali, ale ostatnio załapałem się na EKG.

Sani

Hej, czy ktoś powie jak się pracuje? Chodzi o stanowisko pakowacza. Jaka atmosfera? I zarobki. Te 2500 na rękę chociaż będzie?

Idzi

Jak wyslac cv może ktoś doradzi place z góry jak mało który .Aha.adres meblowy mam

Gajor

Ktoś ma informację odnośnie zakupu exalusa z Kalisza i rekrutacji do tamtej tłoczni?

@Gajor

Pytaj w kadrach w extralu, wszystko Ci powiedzą.

Zostaw merytoryczną opinię o EXTRAL Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w EXTRAL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EXTRAL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EXTRAL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 16 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EXTRAL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EXTRAL Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EXTRAL Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 226 ocen.

EXTRAL Sp. z o.o.