Opinie o EXTRAL Sp. z o.o. w Żory

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy EXTRAL Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie EXTRAL Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EXTRAL Sp. z o.o. w Żory

Super firma Kasa świetna Benefity, premie Kierownictwo fajne Polecam

Marzena

A możesz coś więcej o tych benefitach powiedzieć? Jakie są premie i za co?

Nikodem nietoperz

Potwierdzam, wszystko jest bajeczne. Nic więcej do życia nie trzeba. Każdy kto marudzi niech daje papiery i idzie gdzie indziej. Ktoś narzekał ze robi dziennie co innego i brygadzista go nie lubi. Na każdej zmianie ludzie latają po stanowiskach, garstka robi jedynie ciągle to samo. A ja mówię gościu to się ciesz bo się więcej nauczysz, obcykasz maszyny i przy następnej zmianie pracy masz argumenty dla siebie. To że tutaj tego nie dostrzegają to w innych firmach całują cie w (usunięte przez administratora) na dzień dobry. Wystarczy trochę chcieć wychylić (usunięte przez administratora) poza Żory. Lepiej umieć obsługiwać kilka maszyn niż do emerytury robić na jednej pile. Mówie wam to ja, czyli Nikodem nietoperz z biedry Pozdrawiam serdecznie

@Marzena

Co do benefitów powinno być wszystko na stronie rekrutacji Co do premii, zależy ile to dla ciebie dużo a ile mało, ale moim zdaniem najważniejsze ze te premie, paczki na święta itp DOSTAJEMY Człowiek nieważne ile dostanie, zawsze powie „a mogli dać więcej, bo…” Jak słyszę na hali „nie siadła mi premia” to mnie krew zalewa ???? pomyślmy o firmach które nie dostawają ani grosza więcej Extral jest jedną z najlepszych, jak nie najlepsza firma w Zorach. Się nie zastanawiaj składaj cv

wojownik
@Nikodem nietoperz

ale chwali pięta dobrobytu zachwile trzeba będzie nocować tam więcej to na kasie w biedronce wyciągniesz

No niedługo w tej firmie bedzie lepiej się zwolnić i przyjąć jeszcze raz bo nie ma chętnych do pracy to proponują ludzia na start więcej niż ktoś kto robi 2lata.... A co stary pracownik zapyta o podwyżkę to usłyszy niedawno były.... Prasy dwie dodatkowe robią to już wogule się (usunięte przez administratora) zrobi...

Pracownik po prostu

W ogóle piszemy!!! Jeżeli wypowiadasz się na temat firmy czy gdziekolwiek publicznie to na przyszłość sprawdz ortografię! Nie mogę na to patrzeć jak dorosły Polak takie błędy robi! No ale z jednym się zgodzę z Tobą... też jestem starszym pracownikiem u mam stawkę po paru latach jak Ci to teraz przychodzą!! To się w głowie nie mieści, doświadczony pracownik dostaje tyle co pracownik nowy --- którego musi uczyć !!!

Ohyiahy
@Pracownik po prostu

Twoje miejsce jest w biurze, przyjacielu. Ortografia to u Ciebie mocna strona. Marnujesz się na szkoleniu nowych pracowników. Na Twoim miejscu starałbym się o posadę za biurkiem. Rozumiesz? Firmowy telefon, samochód, owocowe czwartki. Przemyśl to.

Zainteresowana

Witam, chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca u was jako operator maszyn lub pakowacz bo takowe oferty pracy macie. Jak wygląda to finansowo, premiowo? Na jakie benefity można liczyć w Extralu? Oraz czy jest możliwość pracy w weekendy i czy praca jest ciężka?

XoXo
@Zainteresowana

Jeśli chodzi o pakownię to jest to ciężka praca dla kobiet. Dźwiganie, podnoszenie i schylanie się przez 8 godzin i nie ma zmiłuj się ... po kilku miesiącach pracy bóle nadgarstek, pleców .... a jak nie masz wyrobionej normy to i premii nie ma . A co do weekendu to to jest 4 brygadówka i idziesz tak jak ci wypadnie w grafiku nie ważne jaki dzień tygodnia .

Zainteresowana
@XoXo

A jak praca na produkcji?

XoXo
@Zainteresowana

Na produkcji pracują sami mężczyźni. Polecam dział fabrykacji ... praca lekka , spokojna i wolne weekendy .

ramona
@XoXo

a coś więcej o tej 4brygadowce? w sensie po ile dni, w jakiej sekwencji zmian itd?

@XoXo

Lekka praca na fabrykacji? Ciężkie profile tak samo jak na pakowni też musisz podnieść i założyć do maszyny, potem do kosza, 80% profili na fabrykacji to ciężary dla dwóch chłopów!

@Zainteresowana

Najniższa krajowa, potem może 200 zł podwyżki. Najniższe zarobki są na fabrykacji

Grażyna
@XoXo

to czemu nie ma tam kobiet? może ja bym spróbowała się tam dostać... panowie coś czasami pomogą?

szukam pracy

Witam wszystkich. Mam dwa pytania. Pierwsze odnośnie wynagrodzenia na jakie może liczyć operator CNC - fabrykacja, a drugie jak wygląda jego praca? Pozdrawiam

szukam pracy

Witam wszystkich. Mam dwa pytania. Pierwsze odnośnie wynagrodzenia na jakie może liczyć operator CNC - fabrykacja, a drugie na jak wygląda jego praca? Pozdrawiam

Krys

Czemu w ogloszeniu o prace na tzw prasy firma nie podaje ze to praca 15 dni codziennie ? Tylko czas zabieraja niepotrzebnie dopiero na rozmowie nagle oswiecaja ze 15 dni ciagiem. CODZIENNIE W PRACY TO CHYBA DLA TYCH CO MIESZKAC CHCA NA FIRMIE. Moze lepiej napiszcie w ogloszeniu ze chodzi o 15 dni pracy non stop bo tylko czas i energie zabieracie !

Zażenowany pracownik

Nie wiem o co tu chodzi ale to chyba jest jakaś kpina. Po dzisiejszym dniu kiedy wszyscy mamy na jedną godzinę nie ma gdzie postawić auta na parkingu. Musimy stawać przy ogrodzeniu gdzie możemy zapłacić niezła kasę za uszkodzenia auta albo na trawniku. Kto to widział. Firma bardzo dobrze się rozwija a nie potrafi zapewnić pracownikom parkingu. Żenada. Tym bardziej mają zatrudnić jeszcze sporo osób. Gdzie mamy parkować? Przyjeżdżać godzinę przed. Pomijając parking. Na stołówce nie ma gdzie usiąść. Zrobili ograniczenie miejsc bo koronawirus a teraz ludzi jest ful. W szatni ścisk jakiego mało. O co tu chodzi ?

Pracownik hali
@Zażenowany pracownik

Smutne ale prawdziwe. Im więcej nas jest tym gorsze mamy warunki ... walka o parking , kanapki często jadane na hali bo w kuchni nie ma miejsc siedziacych. Do tego brud w szatniach , kuchni i toaletach ... te miejsca nie są wcale sprzątane przez sprzątaczki a przetarcie podłóg starą ścierą i śmierdzącą wodą to nie sprzątanie. Temat palarni dalej stoi w miejscu a (usunięte przez administratora) od petów przeogromny. Z obrzydzeniem się na to patrzy.

@Zażenowany pracownik

Racja, jest tłoczno ale też bądźmy ludźmi, każdy widzi ze firma się mocno rozwija i rozbudowuje, właściwie to bardziej budowa niż firma w tym momencie, poczekajmy, niech się uspokoją główne pracę to napewno pomyślą o powiększeniu parkingu tuż przy głównej bramie, no i kwestia szatni i jadalni też do ogarnięcia. W nowych częściach hali też może będą jakieś szatnie. Temat trzeba nagłośnić ale bez przesady wylewać tu żale, nikt ci kary nie da jak zaparkujesz pod płotem raz czy dwa. Jakby w życiu były same takie problemy ale byłoby pięknie.

Amy
@Pracownik hali

Jeśli chodzi o brud o którym piszesz, to może gdyby każdy za sobą ogarnął i szanował pracę Pań sprzątaczek byłoby inaczej :) przy tylu osobach raczej ciężko, że będzie idealnie czysto przez cały dzień. Sami sobie robimy ten bałagan. Nie mówię o wiórach, które wiadomo wynosimy w butach czy ubraniach, ale wystarczy spojrzeć jak czasami wyglądają toalety. Powinniśmy wszyscy dbać o porządek

CK
@Zażenowany pracownik

warunki socjalne sa okropne z parkingiem to samo nie ma gdzie auta zostawic, zeby zjesc czlowiek tez potrzebuje normalnych warunków a nie jesc w tym (usunięte przez administratora) z opiłkami aluminium !!!

ulaaala

jak tak dalej beda placic to na dojazd nie bedzie mnie nawet juz stac ;(

robert
@ulaaala

macie juz wypłaty

Cci
@robert

Niema i nie bedzie dopiero za rok

@Cci

mamy a co

Do pracownik 2. Po pierwsze jak jesteś taka (taki ) odważny to powiedz mu to prosto w oczy a nie wylewasz się na forum ,to tylko świadczy o Tobie. Po pierwsze - pamiętaj kierownictwo ma oczy dookoła i prędzej czy później się pożegnamy. Po drugie Piotrek dobrze zastępuje (usunięte przez administratora) Stara się i wiadomym jest że skoro zostało mu powierzone te zadanie ma być obojętny a konsekwentny w swoim działaniu. Zaku jesteśmy z Tobą.

Pracownik 2..

Czytasz dobrze? Miał powiedziane w oczy i co z tego, pożałowałem szybko

Pracownik 2..

Proszę zastanowić się tam u góry czy aktualny brygadzista, który zastępuje Damiana na fabrykacji nadaje się na to stanowisko! Pracę rozdaje według polubień, nie ma pojęcia jak rządzić ludźmi niezdecydowany chłop. Miał zwróconą uwagę na to ale roześmiał się w twarz. I wyżej srrr niż du.. ma Myślę że niejeden pracownik bardziej by się nadawał i bardziej zna się na robocie. Siedzi w biurze i ściemnia

Pracownica
@Pracownik 2..

Jak masz jakiś problem to idź do kierowników, dyrektora, a nie wylewasz swoje żale na forum, żenada! A może brak Ci odwagi? bo zarzuty z (usunięte przez administratora) wzięte

Pracownik 3
@Pracownik 2..

Po pierwsze masz trochę wyobraźni i oleju w głowie że używasz imion pracowników firmy i wypisujesz je na ogólnodostępnym forum!? To dlaczego sam/sama sie nie podpisałeś/aś? Po drugie jest mi żal właśnie takich osób co całe swoje żale potrafią wylać na właśnie takowych forach a jak przychodzi co do czego to słowa nie powiedzą otwarcie. Co do mojej opinii zarzuty totalnie wyssane z palca, aktualny brygadzista bardzo dobrze odnalazł się na swoim stanowisku, potrafi ogarnąć każdą sprawę i nie ma że się nie da. Jak dla mnie odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku, a tobie skoro nie podoba Ci się co robisz to powiedz to otwarcie albo zmień zakład nikt nikogo na siłę nie trzyma a nie żale na forach wylewać!

Merci
@Pracownik 2..

Jego dni są policzone, też tak uważam i nie tylko ja

Pracownica....
@Pracownik 2..

Jak komuś się nie chcę robić to zawsze będzie mu coś nie pasować. Ty kolego jesteś pierwszą i jedyną osobą która ma jakieś zastrzeżenia do Brygadisty. Zdaniem całej zmiany,jest to najlepsza i najbardziej odpowiednia osobą na brygadziste jaka mgła by być

Pracownik 4
@Merci

Powiało grozą???? ale tak poważnie, to po pierwsze, głupotą jest wylewać takie żale na forum.. po drugie, żeby czepiać się biednego gościa, który się stara, ogarnia wszystko, na prawdę dobrze sobie radzi na stanowisku a przy tym jest pomocny i pozytywnie nastawiony... Szkoda, że zawsze trafi się taki "ktoś" kto będzie walił kłody pod nogi i psuł nerwy..

Pracowikczka
@Pracownik 2..

Piotrek nie daj się, nie przejmuj całą zmiana jest z Tobą. Jesteś najlepszym z brygadzistow. A z tą Panią czy też Panem co to napisali, liczymy że dość szybko się pożegnamy. Nikt przecież nie chce mieć ich na swojej zmianie.

3Trzy3

Najlepszy brygadzista

@Pracownik 2..

Jestem pracownikem z innego działu. I chyba się komuś pomyliły portale bo to jest opinia na temat firmy a nie danej osoby. Tym bardziej że ta opinia jest wyssana z palca. Mam okazję współpracować w jakimś stopniu z ta osoba i według mnie jest to osoba kompetentna i dobrze wykonująca swoją robotę. Jak jest w stanie zawsze pomoże i da się z nim dogadać. Tak więc chyba problem stoi po stronie osoby która to pisze ale w taki chamski sposób robi problem osobie o której wyraża fałszywa opinie.

Obserwator

Takie opinie nie biorą się znikąd... Dlaczego ktoś miałby pisać nieprawdę?

Radek

Witam Na aprtau pojawialo sie ogloszenie operatora pras rozwazam zlozenie podania ktos napisze jak z płacą u was na poczatku?

ROCCO
@Radek

Jeśli masz zapał do pracy i trochę zdolności manualnych nie będziesz żałował...hajc się zgadza :D

Były

Kiedyś na prasy brali ludzi, którzy mieli już obycie w firmie. Znali podstawy, profile, stopy aluminium. Teraz to tam sobie przychodzi z drogi taki Michaś czy inny Tomuś niemający pojęcia o robocie i życzy sobie obiadki, przerwy, tygodniowe urlopy. Taka jest stylistyka pracy na tym dziale i albo robisz albo turlaj kozy po betonie.

x545
@Były

no juz bez przesady zeby zyczyc sobie przerwy sniadaniowej w pracy czy ubrań roboczych faktycznie nie powinno sie nalezec tym ''przybyłym z drogi'' co (usunięte przez administratora).miec czelnosc sie upominac o to !!! Takie cos to tylko przysługuje tym ze dlugim stazem i znajacym stopy alunimium, a zeby to znac trzeba skonczyc szkole przynajmniej 5 letnia i miec dyplaom z tego zakresu bo stopy aluminium to tajemna wiedza ;)

bas

po 20 stu latach pracy nie ucz mnie roboty bo i za granica robilem przez wiele lat i do kazdej z porzednich firm mam drzwii otwarte i sobie poradze nie musze umiec tylko guziki obslugiwac i sie prosic o ubrania robocze w extralu bo w metalu 20 lat mam przerobione od mlodego od technikum o spec spawalnictwo i jako spawacz i operator Cnc takze ale nigdy nie zdarzylo mi sie przez 20 lat zeby prosic sie o ubrania robocze bo to ganba i swiadczy o firmie i podejsciu do pracownika. A roboty to sie zawsze chytac umialem od mlodego.

...

Wykorzystywanie? Nie no śmiech na sali... Nie wiedziałam że przyuczanie to wykorzystywanie, no chyba że wcześniej pracowałeś na takim samym stanowisku i wiesz wszystko o profilach itp no to sorry... A jak nie, to się weź w końcu do roboty i nadmiar energii włóż w naukę a nie pisanie zbędnych komentarzy!!

nawo
@...

Załóz sobie swój portal i ustal regulamin. Ten słuzy do wystawiania opini nt. firmy i mam prawo do tego. ale po twoim komentarzu to juz zadnnego nie trzeba ...widac jakie elementy chamskie tam pracuja ! A co do nauki...to sadze ze do mojej wiedzy i doswiadczenia ci wiele brakuje !

rsf
@...

moze ty wiesz wsxystko o profilach a przynajmniej tak tobie sie wydaje? to nas oswiec no chyba ze masz szkole o spec. znajomosc profili bo nie slyszalem nic o takim zawodzie jak dotad hahaa

MajorZbombasu

Witam jaka atmosfera jest w tej firmie i na jakie zarobki można liczyć możecie coś więcej powiedzieć bo jestem bardzo ciekawy chciałbym podjąć tam prace

aj

atmosfera nieciekawa !!!

MajorZbombasu
@aj

Co aż tak źle jest bo już sam niewiem po waszych opiniach

@MajorZbombasu

Nie jest wcale źle, ludzie którzy dają negatywne opinię są po prostu leniwi i myślą że za siedzenie na czterech literach dostaną nie wiadomo jaką kasę i stanowisko... Jak marzą o zarobku i nic nie robieniu to niech założą swoją firmę, zobaczą jak jest komorowo a sam z miłą chęcią się u nich zatrudnię żeby nie wiadomo ile zarabiać nie robiąc nic...

@aj

Bardzo ciekawa i zgrana, tylko trzeba być człowiekiem a nie..

nevo
@...

nie oceniaj innych wedlug siebie....leniwych ludzi tam nie ma ale chamskie jak ty juz tak !

@MajorZbombasu

co do zarobkow to to pytanie na rozmowe kwslifikacyjna bo kazdy ma inne stawki zalezy chyba od doswiadczenia i wyksztalcenia natomiast co do atmosfery kurde to tez roznie jyz nie chodzi o dzial a o brygade... kazdy tylko szeptem ci powie wiadomo starzy pracownicy widza to inaczej ale sprobowac nie zaszkodzi moze dobrze trafisz a jak nie sprobujesz to sie nie dowiesz. Ludzie? no powiem tak... wszedzie ci sami jedni ci podloza noge ale sa i tacy co pomoga wstac ;) powodzonka

ados

Nie rozumiem skad ten gniew na zle opinie o pracy w Extralu kazdy tu ma prawo odniesc sie do warunkow pracy w firmie i atmosfery w niej panujacej czy tez do odczuc po rozmowie kwalifikacyjnej. Przyznam szczerze ze swiadczy to o firmie a raczej o ludziach w niej pracujacych. Wiadomo ze w polskich firmach nie mozna liczyc na kokosy wiec atmosfera pracy jest czynnikiem takze decydujacym. Kazdy moze ciezko pracowac ale jezeli i atmosfera jest do bani... no coz odechciewa sie. Po co te zlosliwosci po zlych komentarzach? Moze ktos jak je daje to ma nadzieje na jakas poprawe? Szanujcie sie troche i w pracy i poza nia kazdy ma prawo tu wyrazic swoje niezadowolenie bo do tego sluzy ten portal nie trzeba zaraz atakowac osoby ktorej cos nie pasuje mozna napisac o plusach pracy w firmie i o warunkach. Tam naprawde atmosfera jest niezdrowa jezeli juz tu sie wyzywa na kims kto ma inne zdanie. Firma na zewnatrz wyglada bardzo dobrze ale to co jest wewnatrz odzwielciedlaja odpowiedzi wieloletnich pracownikow. Jak czytam o tym ze zaden ze specjalistow ktory dlugo tam pracuje nie ma zamiaru podxielic sie swoimi "knifami" czy tez zaraz o wysmianiu kogos co chcial zobaczyc firme na rozmowie kwalifikacyjnej to rece opadaja. Pamietajcie ze to wy ludzie a szczegolnie wy co pracujecie tam dluzej tworzycie firme i atmosfere. No ale taka mentalnosc... najlepiej komus dokopac juz na wstepie... wtedy wam sie leiej robi tak odreagowac stres w pracy.... wrr To sobie tam pracujcie sami... starzy tzw wyjadacze i wszelkiej masci specjalisci.!

boggan

bylem na rozmowie rozmowa jak rozmowa ale nie mozna zobaczyc firmy do tego proponuja prace nonstop przez 15 scie dni z rzedu na 3 zmiany za słabe stawki . Masakra !!!

Pff
@boggan

A co to wycieczka krajoznawcza? Weź się ogarnij, idziesz na rozmowę o pracę a chcesz zwiedzać firmę? Może zabierz następnym razem ze sobą przedszkole żeby dzieci miały wycieczkę? Jakie 15 dni? Człowieku, z tego wnioskuję że na rozmowie byłeś 1,5 roku temu! Czas wyjść z domu a nie dodawać zbędne komentarze !

jcv
@Pff

moze nie byles na rozmowach w firmach ...normalna rzecza jest zapoznanie na rozmowie kwalifikacyjnej kandydata z firma no chyba ze firma ma zle warunki pracy jak zapylenie, stare maszyny wiec woli nie pokazywac swojego parku maszynowego zeby go nie odstraszyc

jcv
@Pff

ponadto ty chyba tam pracujac masz wiesz mniej niz ja bedac kandydatem....bo to zalezy na jakie stanowisko aplikowales. Rozne działy firmy pracuja inaczej i w innym systemie. Dział pras pracuje w systemie 4 brygadowym 15 dni z rzedu 5 dni wolnego!!! Nie masz pojecia to sie nie odzywaj !!!

Tafa

Nie wiem co wy tam robicie Idzcie do eko okien Kasa na start 3500 na reke za soboty 150 zl plus dzien wolny(w sob 2zm.300zl) za niedziele 300 zl plus dzien wolny. Weekendy jak chcecie macie wolne i z rodzina i 0 spiny!

Były
@Tafa

Policz sobie dojazd do Eko-Okien. Z Żor to jakieś 3h w obie strony. Minimum. Dodaj do tego 8h pracy i wychodzi niespełna 12h. Przelicz wypłatę na roboczogodziny i już nie wychodzi tak przyjemnie, co nie? Wtedy to dopiero będzie problem w rodzinie gdy resztę dnia spędzi sie na odpoczynku.

@Tafa

pracuj sobie pracuj

gajto
@Były

w tym roku maja otworzyc eko kna w wodz. to moze wtedy lub skonczyc droge zory-raciborz ale to chyba najlepszy pracodawca w regionie do tego dojazd darmowy

pdd
@Były

policz sobie koszty paliwa ja mam ok 7 km ale stanie w korkach amortyzacja auta koszty paliwa i zastanawiam sie nad przeniesieniem

wanel

czy ogilnie tam sa szkodliwe warunki pracy? bo to aluminium

tommy r

Wasze przymusowe testy stoją w sprzeczności z art. 39 Konstytucji RP, Punktu 1 Kodeksu Norymberskiego, art. 39 Konwencji Genewskiej, art. 7 Międzynarodowego Paktu Praw Obywatelskich i Politycznych, oraz art. 5 oraz art. 15 Konwencji o prawach człowieka i biomedycynie. Przestępstwo zmuszania należy do grupy przestępstw przeciwko wolności, ujętych w rozdziale XXIII Kodeksu karnego. Przedmiotem ochrony przepisu art. 190 k.k. jest prawo każdego człowieka do życia w poczuciu bezpieczeństwa, czyli wolność od strachu i poczucia zagrożenia popełnieniem przestępstwa. W przypadku przestępstwa zmuszania chroniona jest wolność rozumiana jako swoboda decyzyjna człowieka w zakresie wyboru sposobu określonego działania, zaniechania lub znoszenia. Karalne są zatem określone w tych przepisach zachowania, które te dobra naruszają. Przestępstwo z art. 191 § 1 k.k. polega na stosowaniu przemocy wobec osoby lub groźby bezprawnej w celu zmuszenia innej osoby do określonego działania, zaniechania lub znoszenia. Groźba bezprawna jest pojęciem szerszym od groźby popełnienia przestępstwa, o której mowa w art. 190 k.k. Należy mieć na uwadze, że groźba bezprawna, o której mowa w art. 191 § 1 k.k., „(…) musi być, na tyle realna, że u obiektywnego obserwatora zdarzenia wywołuje przekonanie, że jej użycie może wpłynąć na określone zachowanie pokrzywdzonego zgodnie z wolą sprawcy tego zdarzenia.” (wyr. SN z 26.09.2006 r., sygn. WA 27/06). Przenosząc powyższe na grunt niniejszej sprawy, niezaprzeczalne jest to, że groźba która była zastosowana wobec Zawiadamiającego była realna, skoro Zawiadamiający w rezultacie poddał się przedmiotowemu eksperymentowi medycznemu.

testowany
@tommy r

Ja jako pracownik cieszę się że mam dostęp do takiego testowania. Dzięki temu biorę odpowiedzialność za drugiego człowieka z którymi pracuję, jego rodzinę, siebie i swoją rodzinę. To jest wyraz troski i szacunku dla drugiego, gdzie ostatnio zapominamy o takich rzeczach. Więcej optymizmu.

Przetestowany

"Gocha" a może Gosiu tak ładniej, dla jednych bzdury a dla innych życie. Zapraszam na covidową izbę przyjęć. Coraz więcej egoizmu a mniej myślenia o drugim człowieku.

Tadeusz Stopczyk
@tommy r

Brawo moje dziecko, piątka z wykonywania skrótów CTR+C oraz CTR+V ale niestety jedyneczka z kopiowana ze zrozumieniem, popraw się!

Klient

Testowanie pracowników jest niezgodne z prawem . Ludzie to nie zwierzęta .

olek
@Klient

A kiedy te testy znowu

KD
@Klient

CHORE Z TYM TESTOWANIEM ! TRZEBA PODPISYWAC ZE TO DOBROWOLNE A NAKAZUJA SIE TESTOWAC !

Ficek
@olek

Powinniście się zbuntować, testowanie jest niezgodne z prawem.

Grażyna
@KD

To nie podpisujcie, jaki macie problem? :D

Bardzo zadowolony pracownik...

Witam szacowne grono pracowników oraz zarząd firmy. Na wstępie życzę Wam i sobie zdrowia i zadowolenia z życia w tym jakże dziwnie zaczynającym się roku 2022r. Mógłbym bezkońca pisać superlatywy o moim pracodawcy bo Extral to w pełni przyjazna firma pracownikowi. Oczywiście nie wszystkim kolokwialnie mówiąc dogodzisz. Jest jednak jedna kwestia która mi nie pasuje w 100%, a mianowicie potwierdzenie o zdolności do pracy po przeprowadzonym teście wymazowim na Covid 19. To czy testowanie jest legalne czy też nie i czy jest zgodne z konstytucją jest mi obojętne. Wręcz jestem zadowolony z takiej inicjatywy pracodawcy ale nie uznaję powiadomień SMSem czy mam się udać na stanowisko pracy bo wynik testu jest negatywny czy też mam się udać do domu bo wynik był pozytywny. Przed zrobieniem testu wypisujemy druczek z naszymi danymi oraz nr pracowniczym itd. Jest również na tym druczku klauzula odnośnie wyniku testu . Proszę aby ten druk lub kopia w razie pozytywnego wyniku trafiały do testowanego pracownika w innym wypadku nie widzę podstaw do nie podjęcia pracy (pomijając oczywiście pracowników z symptomami chorobowymi). Proszę skrupulatnie rozważyć moją opinię ponieważ były przypadki gdzie pracownicy kierowani na ponowne testy nie dostawali L4 z powodu pozytywnego wyniku co prowadziło do korzystania z urlopu wypoczynkowego. Z wyrazami szacunku pracownik firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o EXTRAL Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w EXTRAL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EXTRAL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EXTRAL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 16 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EXTRAL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EXTRAL Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EXTRAL Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 226 ocen.

EXTRAL Sp. z o.o.