Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Kostrzyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jeronimo Martins Biedronka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Kostrzyn

Kropka

Idioci to forum służy do pisania opinii na temat tego jak wygląda praca itp w Jeronimo Martins, a nie po to byście wylewali swoje żale że daliście 10 zł za szynke wartą 5 zł albo kupiliście za ciasne majtki co to kogo (usunięte przez administratora) interesuje?

Najgorzej

Bardzo nie polecam tej firmy

Nie polecam

Dwie osoby z mojej rodziny już na szczęście zrezygnowały z tej pracy. Brak ustalonych godzin pracy. Nie polecam!

Nie polecam

Praca na dwie zmiany. Od rana najczęściej do samego wieczora. A nocki na 20 najczęściej do 6-7 a czasem 8. Jakby jeszcze płacili. Raz na jakis czas wypuszcza wcześniej z pracy i tyle z nadgodzin.

Nie polecam

Nigdy nie wiaodmo o której godzinie się skończy pracę. Ciągle nadgodziny za które nie płacą tylko wydają wolne kiedy im pasuje.

Kierowca

Biedronka nie ma swojego transportu Przewoźników jest kilka Lecz każdy stary kierowca ma bliskie jak w rękaw trasy dobre Nowi mają trasy trudniejsze łączone odbiór po innych zwrotów pustych śmieci i glebę jak i zamianę tras Kierownik z biedronki transportu nie liczy się z kierowcami dyspozytor z biedronki ma prawo zmieniać trasy na gleby łączone i gorsze Dostaniesz lepszą trasę to i tak masz ją zabraną niby nie jechała lub nie mogła czekać Czas pracy kierowcy minimum 12 godz do 15godz Nie polecam !

Cześć

Jakie zarobki,dodatki na magazynie ?

Ho
@Cześć

Zarobki dobre jak kablujesz i donosisz na innych. Jak będziesz uczciwy i będziesz sie starał i dużo sie angażował w prace to cie zwolnią.Byłem tam na reklamacjach w Gorzowie . Nie chce mi sie dużo pisać o zarządzaniu bo to co tam widziałem i doświadczyłem to film bareji pt.Miś sie chowa przy tym.Najlepiej tam wyjdziesz ak będziesz jumał to co mają w regałach i wynosił .No i oczywiście trzeba donosić na innych i pół zmiany chodzić z rączkami w kieszeni.Masz wtedy od tej małej przemądrzałej mikundy co tam rządzi umowe na stałe.Natomiast jak pokażesz że umiesz pracować i dużo będziesz robić to ta mikunda cie zwolni.

Marzena

Hej, napiszcie proszę jak obecnie wygląda wynagrodzenie w Biedronce w Kostrzynie. Ile realnie można zarabiać? Są oferowane jakieś premie czy dodatki do podstawy? Będę wdzięczna za odpowiedź.

myszko

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w Kostrzynie. Pani tam pracujaca jako rekruter to porazka, nie potrafiła mi rzeczowo i konkretnie odpowiedzieć na moje szczegółowe pytania. Nie wspominając o info o wynagrodzeniu. Czy tak powinny wyglądać rozmowy ? Pani Aniu Oj nigdy więcej.

Aleksandra
@myszko

Wzajemnie :)

@blackblood wykorzystywanie? W jaki sposób?

Blackblood

Nie radzę nikomu iść do pracy w Biedronce wykorzystywanie ludzi na smieciowkach a w dodatku Pomorzanie i zwalnianie,normalnie ludzie tam nie chodzą!!! W Kętrzynie

Leon

Bylem dzis na rozmowie w tym magazynie. Rozmowa rekrtuacyjna porazka :D opowiadaja jak tam fajnie ile dodatkow i wgl przedstawiaja oferte. A jak zapytali czy mam jakies pytania to zadalem to nie wiem kto to byl ale odpowiadal tylko "roznie to bywa" sami niekompetentni. I na koniec tekst ze tu trzeba pracowac . Z gory zakladnie ze ktos bedzie sciemnial?? Zamiast zachecac do pracy to odrazu demotywuja! Juz widze co tam sie dzieje na tym magazynie haha

ol
@Leon

Jak Jesteś pracowity i umiesz pracować to nigdy u nich nie pracuj. Oni zniszczą twoje chęci do pracy i wypalą Cię.Że w końcu sam sie Zwolnisz.Bo będą Cię wykorzystywać abyś dużo pracował najlepiej za dwóch.A pieniędzy większych nie Zobaczysz. Przerabiałem to u nich.Nigdy więcej nie chce tam pracować i Tobie też radze poszukać czegoś innego.

Mateo2245
@ol

Zgadzam się z tobą tam potrzebują wołow do pracy a jak im coś nie pasuje to zwalniają jednym słowem (usunięte przez administratora) na wysoką skale zwłaszcza kierownictwo kazdego mają w (usunięte przez administratora)pozdrawiam

Adaś
@ol

A W Kętrzynie jest w Biedronce jest pewna nie przyjemna Pani Kierownik.O rudych włosach.Wyrzywa się na pracownikach.Pogania pracowników jak Niemiec z czasów wojny.Zwalnia ludzi bez podstawie za to że,człowiek postawi się i będzie bronił racji wylatuje z pracy.Powiem tak nie tylko dla pracowników jest nie przyjemna i utrudnia pracę im ale również dla klientów A Główne szefostwo radzę Panią Kierowni z Kętrzyna o dokładne przyjrzenie się tej Pani dużo ludzi przez tą panią traci pracę za to że nawet spokojnie jej odpowiedzą to wygląda na znęcanie się nad pracownikami sam zgłoszę to w odpowiednie miejsca bo tak nie można traktować ludzi a w szczególności ludzi którzy tam dłużej pracowali a głównie zwalniają się bo nie umieją wytrzymać psychicznie z tą kobietą o rudych włosach Pani Justyna!!!!

Pan Killer
@Mateo2245

W Kętrzynie?różnie raz tej koło ronda jest ta wrdedna. I raz na limana.Mialem z nią nie przyjemności a pracownikowi każdemu pracującego w Biedronce szczerze z całego serca żałuję szkoda pracowników jest,zapierdalaj a ta ruda niszczy ich psychicznie

Yhymmm!!!!!
@Leon

Chciałem iść do pracy do pracy w Kętrzynie do Biedronki w życiu tam nie pójdę,popytalam ludzi wszyscy gadają o tej wrdednej i wyrzywajacej się pani kierownik na ludziach.Odechcialo mi się iść tam do pracy złożyłam CV do Lidla.Yam przyjemniejsza atmosfera jest.(usunięte przez administratora)tą biedronkę wstrzyknie wam jad ta wredna pani Kierownik i ostatnie wasze siły psychicznie wydobędzie a w dodatku zwolnią bo odpowiesz jej i lecisz z pracy odrazy z marsza weselnego hahahaha .A szefostwo nie widzi w jaki sposób ludzie są traktowani i gdy ta kierownik widzą trzęsą się z strachu czy dziś wylecą z pracy.Chore to,smutne oraz takich miejsc dla takich psydo kierowników nie powinno być wogile w sklepach miejsca.Poczekajcie trochę ludzie i tak chucza wystarczy troszkę popytać a panią kierownik tą o kolorze rudych włosach radzę by szefostwo się raczej jej pozbyło i to jak w najszybszym tempie!!!!

Obecny pracownik

Praca caly tydzień. Dwie niedziele w miesiącu na 16 do oporu(max 12 h). Zero jakichkolwiek dodatków za święta. Nadgodziny wypłacane co 3 miesiące. Tylko kiedy konczy sie kwartal i zbliza sie wyplacanie nadgidzin zaczyna sie mniej pracy i zerowanie owych nadgodzin. Wyzysk ... żeby zarobic 3500 netto trzeba tyrac z jezorem do podłogi

Obecny pracownik

Praca na magazynie masakra. Zaczynając pracę nie wiesz kiedy skończysz,moze o 17,a moze o 19. To samo na nockach... wynagrodzenie jak za ta prace jest śmieszne,normy zawyżone. Wszystko ładnie na papierku,potem wszystko wychodzi. Nie polecam !!!

Klient

Witam gdzie można złożyć skargę na Panią kierownik ze sklepu w Kostrzynie przy ulicy Wrzesińskiej 5 jest to osoba na złym stanowisku bardzo nie miła i nie kulturalna dla klienta proszę mi powiedzieć gdzie mogę iść z tym problemem

Pracownica
@Klient

Tak to prawda pani kierownik ze Wrzesni jest arogancka i bardzo wredna mydlimy nad tym żeby dać sprawę do sądu pracy za ubliżanie i mobing

Jeronimo

Chciałem poruszyć bulwersujacą sytuacje wewnętrzno waszej Firmy Gdzie przez pomyłkę waszego systemu klienci jak i pracownicy kupili w promocji towary w waszych sieciowkach Gdzie przez waszą pomyłkę promocji musieli oddać a dotyczy to pracowników sklepów waszych sieciach Gdzie pozwalnialiście pracowników przez waszą pomyłkę nawet osoby z ochrony A Dyrekcję i Kierowników Regionalnych zostawiliscie na stołkach Gdzie też korzystali z tej promocji i nawet ich rodziny A zwolniliscie osoby które niektóre są jedynymi zyciwielami rodziny To jakas paranoja w Portugalii w Firmie chyba by nie było do pomyślenia taka sytuacja A to wiem bo 8 lat tam byłem Wstyd I Myślę że Media powinny się dowiedzieć jak Polska sieć Biedronka działa

Baśka

BIEDRONKA JEST W PORZĄDKU I PRODUKTY RÓWNIEŻ.CZĘSTO ROBIĘ ZAKUPY W WASZYCH SKLEPACH.ALE MOŻE KTOŚ MI NAPISZE CZEMU TAK SIĘ PYTACIE CO O WAS MYŚLĘ .... CZYŻBY COŚ BYŁO NA RZECZY IŻ NIE BĘDZIECIE ISTNIEĆ !?!?! BO POWINNO SIĘ KOMUŚ ODPOWIEDZIEĆ CZEMU SŁUŻĄ TE PYTANIA.....

Baśka

Myślę i mam nadzieję iż będziecie państwo dyskretnie spełniać nasze normalne codzienne zakupy i brak innych produktów które czasami jak braknie nie omieszkacie ich sprowadzić z uwagi iż są dobre ,ponieważ każdy lubi co innego i dlatego tym się różnimy i jak ktoś zadzwoni na infolinię i ładnie poprosi to nikt od was mu nie odmówi sprowadzenia ich na półki sklepu.... pozdrawiam i do usłyszenia.....

Aga

Na magazynie obowiązuje jakiś strój ?

Kuba

Czy jest tutaj ktoś kto pracuje w planowaniu i może się podzielić jaka panuje atmosfera oraz jak wygląda praca? No i jak wyglądają zarobki :)

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Kostrzyn

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jeronimo Martins Biedronka?

Kandydaci do pracy w Jeronimo Martins Biedronka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jeronimo Martins Biedronka