Opinie o REMONDIS w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy REMONDIS. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie REMONDIS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REMONDIS w Sosnowiec

Hatak

Zastepce kierownika ogarneli z bazaru,kierowcy co powrot z rejonu sa uszkodzenia co wyjazd w kazdym tygodniu mechanik ma robote.Placa kolo 8/9 zl na godz.netto praca smierdzaca obrzydliwa i upokarzajaca kazdego szanujacego sie obywatela.Ogolnie Remondis w Czestochowie moze byc jesli nie jest ci wstyd grzebac w smieciach przy znajomych i rodzinie w swoim miescie za mniej niz 10zl to znaczy ze to praca dla ciebie czlowieka zero bez ambicji

...
@Hatak

zero to ty masz w głowie..... zadna praca nie hańbi. pewnie nierobem jestes to narzekasz ...

Tomasz
@...

Dokladnie,zadna praca nie hanbi.Normalna robota jak kazda inna,a ludzie ci kasy na utrzymanie niedadza i wogole to jest moje zycie i spier...lac!!!nie ma co sie przejmowac ludziami,normalny czlowiek sie z ciebie niebedzie smiał.

Flip

Witam. Trochę prawdy o pracy w naszej firmie. Kasa zawsze na czas. ZUS zaplacony od całości. Auto jak się zepsuje zostanie naprawione i nikt problemu nie robi. Kolizja z winy kierowcy - nie ma tragedii. Auto pod dom.Teraz będzie gorzej. Bardzo niskie wynagrodzenie za ciężką smierdzacą obrzydliwą chorobotwórczą niebezpieczną robotę. Krew ludzka części ciała uryna oraz kał to codzienność. Smród zwłaszcza latem. Absolutny brak funduszu socjalnego. Zero rozwoju. Potężne problemy z urlopem. W lato zapomnij. Brak szans na podwyżki. Na rozmowie o pracę jest ustalona kwota, której nie płacą i nie dostajesz odpowiedzi dlaczego.

marek

hej, planuje zatrudnic sie jako kierowca w remondis sosnowiec, pytanie moje czy kierowca tylko jezdzi ? czy sa jakies zmiany ze np tydzien jezdzi, tydzien opróżniania kosze ? jak to jest ? dzieki za odpowiedz

KAMILOS 3455432

pracuje w albie w dabrowie gorniczej

Aninim

(usunięte przez administratora) mu

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie REMONDIS? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Sosnowiec
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Witold

@prawdaa czy w takim razie stawka, którą podajesz bardzo odbiega o tych, które są oferowane na rynku? Zastanawiam się, czy podczas, kiedy w Polsce funkcjonuje już od jakiegoś czasu rynek pracownika, firma prowadziłaby rekrutacje, które z góry skazane byłyby na brak pozytywnego finału. Możecie opowiedzieć coś więcej na temat tego stanowiska?

prawdaa

Remondis Płock , Kierowca który posiada uprawnienia często świeże za 8000 zł ma przyjść do pięknego remondisu na kostrogaj za 2360 zł netto do ręki .... odpowiedzcie sobie sami.. ryba psuje sie od głowy, w tym wypadku przykaz z niemiec...

Witold

@REMONDIS ADIS a możesz opowiedzieć trochę bardziej szczegółowo o warunkach zatrudnienia w REMONDIS? Jak wygląda rekrutacja, jak jest układany grafik pracowniczy? To wszystko są bardzo ważne informacje, które zbudują obraz pracodawcy. Jest on pomocny osobom, które szukają aktualnie zatrudnienia w tych okolicach.

REMONDIS ADIS

WSTYD ŻEBY TAK W POLSCE LUDZI WYKORZYSTYWAĆ W TAKIEJ SYFIASTEJ MAŁO PŁATNEJ ŚMIERDZĄCEJ PRACY

REMONDIS ADIS

MOŻE KIEROWNIK BY W TYM (usunięte przez administratora) ZACZĄŁ GRZEBAĆ JAK MU SĄ LUDZIE NIE POTRZEBNI

REMONDIS GÓWNO

GRZEBANIE W (usunięte przez administratora) ZA TAKIE NĘDZNE PIENIĄDZE WSTYDZILI BY SIĘ LUDZI WYKORZYSTYWAĆ W TAKIEJ PRACY CO CZŁOWIEK CHORÓB ZARAZKÓW SIĘ NAROBI A MAŁO ZAROBI

REMONDIS GÓWNO

W ŚMIECIACH ROBIĄ (usunięte przez administratora) LUDZIE Z NIMI TAK DŁUGO NIE POPRACUJESZ NAWET W BIURACH I KADRACH

REMONDIS GÓWNO

KADROWE SEKRETARKI JAK LALUNIE KIEROWNICY JAK TALARY BO JAK PRACOWNIKÓW WYKORZYSTUJĄ PREMIE OKRADAJĄ W (usunięte przez administratora) PRACA JAK ZA DARMO GŁODOWA WYPŁATA A KIEROWNIK TO MA WYNAGRODZENIE TAKIE WYSOKIE ŻE PRACOWNIK TEGO W ŻYCIU NIE U WIDZI I TE JEGO DUPO DAJKI W BIURZE W REMONDISIE JEST TOTALNE (usunięte przez administratora) NIE PRACA DZIADOSTWO NIE POLECAM TAM PRACY ŁADOWACZA PRACA JEST CIĘŻKA MAŁO PŁATNA I NIC NIE WART

Bolo

Jasiu ty na katowicach masz za dobrze wypi na sosnowiec robic a nie narzekac

Leon

Kiedy strajk kasy niedadza

Krzys
@Leon

Zastawiamy brame i zbieramy sie mlodzi

Swinka
@Krzys

Remondis to jednen wielki (usunięte przez administratora)a największym (usunięte przez administratora) jest (usunięte przez administratora)" najmondrzejszy" kierowniczek co Głowno wie o robocie a gwiazdorzy tak że śmiać się chce z niego zakupił samochody z bocznym zaladunkiem której się nie nadają do pracy ludzie bramy muszą otwierać żeby załadować pojemniki ale dla niego się da i ma być zrobione ogólnie to (usunięte przez administratora) . Tłumaczy się grubasowi żeby coś zmienić ułatwić ludzia pracę to się nie da bo urząd urząd i teraz przetarg do którego chcą startować gdzie podpiszą pewnie jeszcze gorsza umowę niż ta co teraz jest. I wiadomo ma swoich pupilkow którym wszystko ułatwia a innym utrudnia. Miały być podwyżki a jest więcej roboty.

Fhhf
@Krzys

Juz 2 lata temu mial byc.przyszlem na 6 do tego syfy a 3/4 dupolizow juz nie bylo.hahaha

rem
@Leon

jaki strajk przecież jest super o 10 tej się kończycie

Jasiek

Czy tak dobrze się pracuje i nie ma chętnych do pisania? Szkoda

Juras

Mariusz o jakiego Mariusza chodzi w poscie z 25.10.2016, który pisze że tyle zarabia.

bif

Firma Remondis to DNO. Ludzie tam pracujący są chamscy i dwulicowi(zwłaszcza kobiety). Wykorzystują ludzi. dziwię się, że jeszcze Państwowej Inspekcji Pracy tam nie było. Chcesz stracić zdrowie, to pracuj w Remondisie.

...

Tarnowskie Góry to samo nie polecam

były
@...

Zgadzam się!

Bolo8181

Koledzy jak teraz wygląda praca w Dabrowie Górniczej i jakie zarobki ?Mam jutro rozmowę kwalifikacyjną ale po opiniach tutaj to tak średnio chce mi się tam jechać.

Luks

No comment

Zostaw merytoryczną opinię o REMONDIS - Sosnowiec

• Jak się pracuje w REMONDIS?

Zobacz opinie na temat firmy REMONDIS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REMONDIS?

REMONDIS