Apteka Blisko Ciebie
4 5 14 5 1

Opinie o Apteka Blisko Ciebie

Filtruj opinie po kryteriach:

mgr po stażu

To moja pierwsza praca po stażu. Pracuje się naprawdę super. Nikt nie traktuje mnie jak nowicjusza. Pełen szacunek. Zespół super, bardzo pomocny, a przy tym niezmiernie wesoły i sympatyczny. Po trzech miesiącach miłe zaskoczenie w postaci podwyżki.

Mira

Wiecie może czy firma potrzebuje aktualnie kogoś do pracy?

Technik

Firma w porządku. Pracować trzeba jak wszędzie. Koordynatorki to farmaceutyki bardzo normalne i w przyjazne. Szefa bardzo rzadko widać ale też jest spoko. Wynagrodzenia rynkowe i jak ktoś chce to można dorabiać.

Dominika

@Ja, zostałaś skierowana na staż do pracy w firmie Apteka Blisko Ciebie? Czy może firma oferuje staż, dla osób, które są zainteresowane zdobyciem niezbędnego doświadczenia w tej dziedzinie? Przedstaw, proszę, jak to wygląda szczegółowo.

technik farmacji

Pracuję w aptece od kilku miesięcy i jak do tej pory jestem bardzo zadowolona. Wynagrodzenia zawsze są płacone na czas, atmosfera też w porządku. Nie mam zastrzeżeń :)

Tak1Nie

Oszukana 2
@technik farmacji

Czy wypłata ma czas to jakiś ewenement? Za prace należy się zapłata,żadna łaska. Niestety,przychylam się do poprzednich opini,wyzysk i kompletny brak szacunku. Technik i pomoc apteczna nic nie znaczą. „Panie”z biura tak perfidne,ze zaglądają do prywatnych szafek i lodówki pracowników. Szczerze nie polecam.

Tak2Nie

Ja
@Oszukana 2

Cos wiecej mozesz powiedzieć na ten temat?.. Jestem ciekawa bo chcialabym odbyc tam staż.

Mapka
@technik farmacji

W jakim mieście pracujesz?

Dominika

@Oszukana 2, rozumiem, że nie otrzymałaś wynagrodzenia za pracę w firmie Apteka Blisko Ciebie? Czy jest to jednorazowa sytuacja, czy w przeszłości również zdarzały się takie sytuacje? Zachęcam do rozbudowania swojej opinii.

TakNie

Czy poszukiwane są nowe osoby do pracy w Apteka Blisko Ciebie? Co trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu?

oszukana

Ciagłe maile z zakazami sprzedaży rutinoscorbinu itd. Zadne argumenty nie docierają. Porównywanie sprzedaży rutinoscorbin cerutin rutimin to na porządku dziennym. Ciagłe wciskanie ulotek, sprzedazy przykasowych typu szminki kremy. Personel nic z tego nie ma. "To idzie na wasze wypłaty'" taka jest argumentacja ze strony szefostwa. Przymuszanie do nadgodzin i chory system pracy. Ze zmiany do 22 potem na rano. Mobing to też codzienność Przydałaby się porządna kontrola z PIP-u

Tak6Nie
żdziwiony
@oszukana

nie znam tej firmy osobiście aczkolwiek znam pośrednio bo pracuje w niej moja narzeczona i jest póki co jest zadowolona. Czegoś jednak nie rozumiem. Najpierw piszesz, że nie mogłaś znaleźć stażu w żadnej aptece i to była jedyna w której staż znalazłaś - więc powinnaś się cieszyć że ci staż umożliwili, bo może to ty jesteś "lewa" skoro nikt inny cię nie chciał. Po drugie chyba to normalne, że skoro miałaś manka to trzeba za nie zapłacić (tak jest w każdej branży) a ty za manko chciałaś jeszcze dostać premię - ha ha. To samo myślenie widzę przy sprzedaży przykasowej - też chciałabyś coś z tego mieć, to za co właściwie dostajesz pensję, za samo przychodzenie do pracy? Widzę, że jesteś bardzo roszczeniowa, a nie znasz życia. Moja narzeczona w poprzedniej pracy musiała nawet łysym polecać szampon przeciwłupieżowy, albo każdej pacjentce preparat na odchudzanie, a jak tego nie zrobiła to nie chciałabyś słyszeć epitetów które leciały ze strony kierownika. a ty masz problem bo musiałaś dać ulotkę czy polecić krem? Musisz otworzyć sobie własną aptekę to na pewno twoi pracownicy będą super zadowoleni bo będziesz im płaciła premie za wszystko. Daj znać to przyjdę do ciecie do pracy. Zejdź na ziemię dziewczyno bo się ośmieszasz skoro było tak źle to co tam robiłaś jak piszesz "kilka dobrych lat" może jesteś masochistką?

Tak1Nie1

oszukana

Pracuję w tej firmie juz kilka dobrych lat, w sumie trzymał mnie w tej firmie tylko zespół z którym pracuję. Mogłabym tu opisać poemat o tym co dzieje się w tej firmie ale myślę, że zycia by mi nie starczyło. Wynagrodzenie jest w porównaniu do konkurencji średnie, albo i słabe. Zaczynając staż (nie wiem jak teraz) dostałam umowe smieciową na zlecenie na 3 miesiące. Niestety pracowałam za 300zł stojąc jak normalny technik, płacąc manka itp. 300zł to smiech, Obiecywano złote góry umowe o pracę nic z tego. Po 3 miesiącach zaproponowano mi kolejny raz tą samą umowę. Nie zgodziłam się. Dostałam umowę na rok za 80% najniższej krajowej. Na tamte czasy nie znalazłam nigdzie indziej stażu. Nie pozostawili mi wyboru. To była jedna z pierwszych przykrości jakie mi przyniosła ta firma. Co święta nie dostaliśmy nawet czekolady głupiego podziękowania. Natomiast co roku szykowane sa super wypasione paczki dla lekarzy i przychodni. Ciągle słychać ze firma ma kryzys. Natomiast pracowałam w aptece która miała super dochody i pacjentów nie brakowało. Ciągłe listy ze sprzedazami, Solgara, Aboci, i innych preparatów. Szefostwo nigdy nie jest zadowolone z pracownika. Możesz stawać na rzęsach, nic z tego. Co miesiąc kierownik ocenia perosnel. (niby na premie) Nigdy takowa nie została nikomu z personelu wypłacona. Każde fanty ze sprzedaży jakie dziewczyny uzbierały ( z kosmetyków itd) jadą do biura i są wprowadzane do sprzedaży. To samo tyczy się z fantów z solgara, gdy apteka nie uzbiera punktów na wyjazd przyznawane są preparaty teoretycznie dla personelu. Niestety nigdy ich nikt nie otrzymał. Co jakiś czas jest konkurs z solgara 2zł od preparatu minimun sprzedaży 60 na 2 miesiace, dla technika. Jest to wysoka poprzeczka gdzie preparaty kosztuja od 50-200zł srednio. Pomijajac fakt ile firma na tym zarabia i tak wielka "łaską" jest ten konkurs, ponieważ usłyszałam ze strony menadzerstwa że tak naprawdę to im się to "nie opłaca". Ciagłe maile z zakazami sprzedaży ru

Tak6Nie

farmaceuta

Fajnie się pracuje. Przede wszystkim normalnie. Dobre relacje z koordynatorem i szefostwem. Nie to co w mojej poprzedniej pracy, dopiero teraz widzę różnicę i zastanawiam się jak mogłam wytrzymać w poprzednim miejscu z niekompetentnym koordynatorem w chorej firmie

Tak8Nie

Zostaw opinię o Apteka Blisko Ciebie - Sosnowiec