Polonia Taxi S.C.

Sosnowiec

Opinie o Polonia Taxi S.C.

Klient byly

Kierowca z Polonia powiedział że jeździ pod uberem i skasował jak za zwykłym taxe porażka

judo
@Klient byly 26.08.2017 11:35

ale frajer :D

Małgośka

Piszę jako pasażerka. Wszystko fajnie ale kierowca powinien załączyć licznik po wejściu do taryfy, a nie przyjechać z włączonym. Przejechałam 150 - może 200 m i z 5 zł wskoczyło na 6. Chyba nie tak to powinno wyglądać.

Justa

Zawsze z zagorza do centrum sosnowc place 16 zł moja ulubiona korporacja dzisiaj polonia 24 zł to jakaś żenada zdzierswo i oszustwo wypchajcie się macie kilka klientów mniej wole czekać cala noc niż dać wam tyle

Srolonia

Lepiej nie wchodzić w to gówno, haracz i wpisowe to jakiś żart, nic nie zarobicie. Nie znam osoby która po pracy tam pozytywnie odniosla by sie do tej firmy. Prezesi się zatrzymali na latach 90tych.

Zawiedziony

Pracowałem dla tej firmy pół roku i naprawdę nie polecam. Nie da się zarobic a wpisowe i haracz 650zł to tylko po to by napełnić kieszenie prezesa. I niech mi nikt głupot nie gada, to oszuści i wyzyskiwacze. Pozdro dla madrych

Bolo

Wałek idz pracuj do icara tam ci bedzie lepiej, sam twój nick mówi o tym czemu nie zarabiałeś. Pozdro!!!

Wałek

Wspołpracowałem z tą firmą... TRAGEDIA! żądają od Ciebie 650 zł miesięcznie a w zamian dają 2 kursy średnio po 12 zł każdy za 8 godzin pracy ( 24 zł/8=3 zł na godzinę-od tego odejmij spalone paliwo dodaj podatki i wyjdzie Ci że puknij się w łeb by z nimi współpracować...)

ja

jak dla mnie banda małolatów i buractwo jakich mało,mało starych dobrych kierowców w skrócie brendza i amatorszczyzna to nie ta polonia co kiedyś

Zostaw opinię o Polonia Taxi S.C. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polonia Taxi S.C.