Opinie o PKS Grodzisk Mazowiecki w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PKS Grodzisk Mazowiecki. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie PKS Grodzisk Mazowiecki o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKS Grodzisk Mazowiecki w Grodzisk Mazowiecki

Kierowca z MZA

Pytam się, kiedy zaczniecie jaśnie panowie podciągać się na Dw. Wschodnim (Kijowska) (123 linia). Leży taki w kabinie rozwalony na środku przystanku, kolejka za nim że dwa 120, 512 i 412 nie mogą wjechać na swój przystanek, a ten ma wyj.ebane. Na prośbę podciągnięcia często coś pod nosem ku.rwią. Ogarnijcie się, sami na przystanku nie jesteście!

Były kierowca tego syfu PKS
@Kierowca z MZA

Kolego,tam pracują najgorsze przypadki jakie historia tej branży widziała:( Z dziedziny podciagania na krańcach to oni znają tylko obciaganie Wojtkowi ... Tyle w temacie !!!

Kierowca MZA
@Były kierowca tego syfu PKS

A co to za Wojtek?

Były kierowca tego syfu PKS
@Kierowca MZA

Starszy dyspozytor na którego mówią kierwniku... Taki słoik, którego na taczce wywieźli z PKS u we wsi Łomrza

Eryk z Wersalki
@Kierowca MZA

W porządku gościu

Eryk z Wersalk 87
@Kierowca z MZA

To po jakiego ciorta masz wspaniały Z.... zrobił odjazd z jednego przystanku

Wojtek
@Były kierowca tego syfu PKS

Wybacz, nie jestem godzien wdawać się w dyskusję z takim rdzennym Warszawiakiem. Przypomnij mi tylko, ile to masz kilometrów do Warszawy ze swojej ojcowizny? I chyba często PKS nie dojechał do ciebie jak byłeś dzieckiem, bo ugrzązł w błocie na trzecim kilometrze od szosy - stąd twoje kompleksy, bo nie dość że rano ojciec obornik kazał wynieść, to jeszcze furmankę musiałeś mu zaprzęgnąć. Dlatego w szkole rzadko bywałeś i opuściłeś tą lekcję, na której uczyli ortografii na przykładzie miasta Łomża. Ale i tak jesteś gość, boś nabył obycia przez te 11 roków w podstawówce, więc jesteś teraz i szlachcic, i mieszczanin ze stolicy, i fachowiec zarazem, jakiego ze świecą szukać!

Jaś 79
@Kierowca z MZA

A ile razy kierowcy z lini 120 ni podciągają bo idą do toalety. Spójrz też si8ba was. I też kolejka robi się za nimi. Tylko innych widzisz. A super kierowców z MZA Nie widzisz. Pewnie jesteś najlepszy

kandydat

Cześć, jaka jest aktualnie stawka i wysokość premii? Jest szansa na nie pełen etat albo zlecenie? idzie się dogadać z dyspozytorami odnośnie zmian? Pzdr.

Szczepan
@kandydat

Jeszcze się nie zatrudniłes i nie wiesz za jaką stawkę się pracuje, a już chcesz się dogadywać z dyspizytorami w sprawie grafiku którego jeszcze na oczy nie widziałeś? Kabareciarz z Ciebie

kandydat
@Szczepan

Jest to forum odnośnie opinii o pracodawcy, proszę o odp na pytania jakie zadałem, jeśli jej nie znasz, scrolluj dalej...

Tadeusz

@Belzebub robicie po 220 h miesięcznie?

Belzebub

Zarobisz do 4 tysi za 220 godz.A info na klementowickiej

Szofer z Klemy
@Belzebub

Za 220 godzin przy braku kar szarpnąłem 4650 na rękę.Ale to było gdy szoferów brakowało. Teraz zrobiła się trochę lipa bo turystyka przyszła na zlecenie, driverów pełno i robi się tylko z nominału.. Ale trzeba przecierpieć

Kierowca Autobusu

Rozmowa z chyba kierownikiem Zalewski. Przejrzal prawo jazdy, chwilę pomyślał, jako że było świeże to była jazda autobusem po placu. Dwa kółka po placu i pan z którym jeździłem zaczął już tłumaczyć obsługę autobusu na przystankach otwieranie drzwi itp. do pracy. Potem kierownik opowiedział o stawkach i skierował na egzamin do ZTM.

Ważne żeby było prawo jazdy, kierowców brak.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Wojtek z.

PKS to dno ! Grafików brak, jesteś jak ta prosty.. na telefon, kasa zabierana z wypłaty za byle co. Odradzam pracę w tej,, firmie ,

Kluska
@Wojtek z.

Kasa jest tylko dzielona wedug W-R-B-W-A. Powiedział mi o tym jeden z chłopaków co wie bo jego baba zna kogoś z biura w grodzisku co jest przy papierach . To co masz zarobić jest dzielone. Na sam wpierw część W - ciachnie ci WZ. Za opużnienie. Potem dzieli część R - ciachnie ci RM .Za punktualność bo se tak na komputerze zobaczył a nie ważne że już W cie za to skrobnął choć mu wytłumaczyłeś że jechałeś tak jak było pokazane na komputerze ztm i nie było nic ani do przodu ani do tyłu. Potem część B - ciachnie ci BD. Ona za to że nie wie za co ale tamci coś zabrali to ona też musi to wymyśli że za brak koszuli do jeździłeś w niej tydzień i śmierdziała to ją wyprałeś a dali tylko jedną po kimś urzywaną i nie wyschła po praniu i spisał cie ztm na krańcu to po kieszeni. Potem dzieli część W - nie wydusi tego z siebie bo się zapowietrza ale ciachnie ci WA. Za paliwo. Nie wie dlaczego ale za przepał, Nawet jak oszczędzasz to u niego zawsze wyliczy się przepał. Na końcu ciacha jeszcze AK . Bo kierowca nie może tyle zarabiać bo to za dużo a on nie ma za co kupić paliwo. Dośliśmy do ostaniej części A. Wiesz już dlaczego masz na łapkę tylko niecałe 3?

Były kierowca pks
@Kluska

Wszystko to prawda ! (usunięte przez administratora) PKS, a zwłaszcza Zalewskiego

jajca
@Były kierowca pks

Dawno tak się nie uśmiałem, jak czytając ten wpis ! :) Ale tu jest nad czym płakać, bo tak się niestety wylicza pensje w tej firmie.

Rok z Kaskasku

Bajki opowiadasz - oceniam PKS na 5 z plusem

dyrektor przewozów
@Rok z Kaskasku

Tu Radzio pisał :)

Radoslaus
@Rok z Kaskasku

Gdzie wielka rządzi pycha albo wielkie pieniądze, tam łatwo powstaje urojenie, że uważa się swoją zachciankę za mądrość

PKS
@Wojtek z.

A sam pewnie u nas pracuje? Panowie, czym mniej kierowców tym większe szanse na nadgodziny, Panowie pomyślcie czy opłaca się pracodawcę chwalić. Jeżeli nie pracuje w PKS to co go tak nurtuje aby wchodzić na profil PKS ?

Okk93

Ponoć PKS Grodzisk to dla kierowcy stabilna firma, dobre zarobki i miła atmosfera. Potwierdzi to ktoś ? I czy są przykładowo 13 pensje, terminowe zapłaty, premie, wyjazdy i imprezy firmowe ? Pozdrawiam młody kierowca

Normalny kierowca

Nie pozdrawiam de.bila ze 199, który jak król zatrzymuje się na środku zatoki przystankowej, dzięki niemu przegubowy mieści się tylko w połowie za nim. I tak od młodzieńczej do Trockiej. Posłuchaj cha.m.ie, masz szczęście że się spieszyłem bo byłem opóźniony, bo bym ci wytłumaczył po męsku że się tak nie robi. Kolejny pewnie szasza czy tam żenia który nie podumał. (usunięte przez administratora)

Nie oplaca się

Obecnie 2.5tys za miesiac

Zaciekawiony
@Nie oplaca się

Ciekawe, to będzie rzeczywiście wyczyn aby na miejskiej w Warszawie znaleźć choćby jedną osobę która zarobi poniżej 3 tys PLN.

Pekaesowiec
@Zaciekawiony

90% w Arrivie ma za nominał poniżej 3000.

Prawniczej nfghb
@Pekaesowiec

A 10 % poniżej 2,5 tys

Marek75

Czy PKS szuka aktualnie kierowców w Warszawie?

Bąbelek
@Marek75

Ile jest konkretnie do rączki za cały przepracowany miesiąc

Kierowca

Witam serdecznie. Czy obecnie są przyjęcia do pracy na stanowisko kierowcy autobusu?? Jaką obecnie oferują stawkę na umowę o pracę? Z góry dziękuję za informacje

Tatak
@Kierowca

Teraz jest kruchutko. Ostatnio zatrudnili ze 20 kierowców z turystyki i raczej zapełnili wakaty.

nik
@Kierowca

W Grodzisku jest niedobór kierowców. Wystartowała komunikacja powiatowa, na razie braki załatano kierowcami z innych placówek.

quiz

Ciągle krytykował swoich podwładnych za to, że nie starają się wystarczająco: "Jestem jedynym człowiekiem, który zajmuje się tymi wszystkimi problemami." Zgadnijcie, kto to mówił?

Czy są aktualnie przyjęcia do pracy w Warszawie? Czy firma przyjmuje osoby bez doświadczenia?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w PKS Grodzisk Mazowiecki?

Kirowca

Z funduszu socjalnego organizowany jest wyjazd do Zakopanego w okresie Bożego Ciała.

Belzebub

Oczywiście jak w każdej porządnej firmie.Plus oczywiście odpowiednie gratyfikacje

informacja integracja

Ruszyły już zapisy na wielkanocny wyjazd integracyjna z funduszu socjalnego. Ponieważ jest to teraz tanio to nie jedziemy do Zakopanego tylko jedziemy do rzymu. Wyjazd trzy dni od 18 .04 . i powrót 21 .04 . Z powodu zakazów nie jedzie autobus każdy jedzie swoim autem i zabiera ze sobą 3 chentnych. Paliwo sobie można zatankować na bazie na koszt firmy po zadzwonieniu do księgowego i on daje wtedy zgodę. Listę zgłaszać trzeba do dyrektorki przewozów na znany numer telefonu albo osobiście do niej. Żeby nie było za drogo jadom tylko pracownicy bez rodzin. Maski ochronne i alkohol we własnym zakresie posiłek zapewnia organizator - będzie obiadokolacja w niedziele. Zapraszamy

Weekendowy

Ktoś wie jaka jest stawka na zlecenie? Z 50h w miesiącu?

R.
@Weekendowy

Zapomniałeś dodać, że 30 % z tej kasy ,o której napisałeś idzie dla Wojciecha Zalewskiego. Podsumowując na rękę za 220 h (usunięte przez administratora)

23 lub 26 na godz.

@Bileciarz

Ale mówimy tu o brutto czy netto?

Brutto

Bileciarz

Noooo to żeś się natyrał. Fakt , stuknie Zaleś parę złotych ale to około 100-ki za przyspieszenia , więc nie płacz że 30%

@Bileciarz

To może się tak zapytam.. Jak się wpada na 4-5 dni w miesiącu można z 1000zl wyszarpać czy nie bardzo?

Raczej 800

@Bileciarz

To smutno. Dzięki za odp.

R

I tu cie zaskoczę,.Byłem w tym (usunięte przez administratora) pół roku :(

Wacur 09

1 tyś zł

R

PKS syf,kila i mogila

Aaa
@R

A dlaczego tak piszesz??? Jakieś konkrety czy kolejny nier.ób który narzeka na wszystko...

S
@Aaa

Siedzę i gram sobie na stanowisku !!!

Kropeczka
@R

PKS najlepszą firmą jest . Koniec kropka

Pracek

Jaka stawka obecnie proponowana w Warszawie?

Czekałem na autobus, wszystko fajnie Tylko gdy podjechał na dworzec , wpuścił 1 osobę i zamknął mi przed twarza drzwi

Jan

Czy na liniach L?? mozna autobus zabierac pod dom? Jaka jest stawka za h?

Michal
@Jan

Z tego co widac to raczej tak. Przynajmniej w Lesznie stoi nieraz.

nik
@Jan

Tylko odpuść sobie L18 i L29. To końcówka umowy, a w nowym przetargu znalazł się tańszy konkurent z lepszymi busami.

olewek

Ludzie po co pisać jak tu jest ,przecież kazdy wie .Tym z jajami co się pozwalniali pełen szacun.Nie dawali sobie w kaszę dmuchac.A paru takich było ,ostatnio w grudniu taki Andrzej , chłopaczyna wiedział co chce. Szkoda że odszedł (usunięte przez administratora)

Weekendowy

Czy jest w grodziski możliwość pracy z 4-5dni w tygodniu? Taki zasilak? Jak tak to jaka kaska?

Maja
@Weekendowy

Trzymam kciuki za to, by ktoś udzielił Ci odpowiedzi. Myślę jednak, że z tego typu pytaniami można śmiało poczekać do etapu rozmowy kwalifikacyjnej. Wysłałeś już może swoje CV do PKS w Grodzisku?

@Weekendowy

Chyba tak bo porobiły się i braki i możesz nawet zasilać 7 dni w tygodniu jak masz czas i ochotę

Mechanik
@9360

W Żyrardowie żeby zarobić 2900 netto....masz 3-4 dni w miesiącu wolne. Mechaników teraz też tam brak bo rzucili robotę że względu na warunki jakie tam panują.... pracujesz na dworze, kanały nie są zamykane, szatnia nie ogrzewana, brak części. Ale to tylko rodzinna firma Państwa Marek. A najlepszym szefem jest Radek, z którego każdy się za plecami śmieje. Taka jest powaga tej firmy.

NIE!
@Mechanik

W ŻYRARDOWIE W GRUDNIU 2018 AUTOBUS ZABIŁ MECHANIKA BO SIE STOCZYŁ JAK ON ROZGRZEWAŁ ZAMARZNIĘTE CHAMULCE BO TAM NIGDY NA NIC NIE MA PIENIENDZY ŻEBY NAPRAWIĆ TYLKO SAME DRUCIARSTWO TO CO SIE DZIWIĆ LUDZIE UCIEKAJĄ DO INNEJ PRACY BO WOLĄ ŻYĆ! A KIEROWCY CAŁY DZIEŃ W PRACY I TEŻ TYLKO CZEKAĆ JAK DOJDZIE ZNOWU DO WYPADKU A PREZESY NA SWOJE OGROMNE WYPŁATY TO MAJOM I PO SETKI TYSIENCY NA KONTACH ALE ŚMIEJOM SIĘ BO BIAŁE MURZYNY NA NICH JESZCZE CHCOM ROBIĆ!

Kierowca
@Weekendowy

Pewnie, że tak! Biorą wszystkich bo nikt już tam nie chce jeździć, no może z wyjątkiem nieudacznikow życiowych i najgorszych podpadziochow

@9360

Chciałem napisać 3-4dni w miesiącu. A ktoś wie jakie to pieniążki?

Malibu

23zl brutto umowa zlecenie jezdzisz ile chcesz i ile maja oni wopnr

Zostaw merytoryczną opinię o PKS Grodzisk Mazowiecki - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w PKS Grodzisk Mazowiecki?

Zobacz opinie na temat firmy PKS Grodzisk Mazowiecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKS Grodzisk Mazowiecki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKS Grodzisk Mazowiecki?

Kandydaci do pracy w PKS Grodzisk Mazowiecki napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKS Grodzisk Mazowiecki