Opinie o Heavy Duty w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Heavy Duty. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Heavy Duty o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heavy Duty w Toruń

Ramirez Nowy wpis

Draszba S.A. – polskie przedsiębiorstwo w Gdańsku, założone w 1995, sprzedające obuwie pod własną marką „HD Heavy Duty” w sierpniu 2012 złożyła w Sądzie Rejonowym w Gdańsku wniosek o ogłoszenie upadłości

Elwira Nowy wpis

Czy firma działa? Może ktos ma informacje?

anonymous Nowy wpis
@Elwira

Firma nie działa, nie wiadomo co dalej z nią, nie ma nikogo kto przyznałby się do tego bajzlu jakiego narobili. Nie ogłosili nawet upadłości, bo nie ma kto tego zrobić, wszyscy pouciekali... Chora sytuacja. Może ktoś z byłych pracowników wie, jak wygląda sprawa na bieżąco?

Krysia

Uważajcie na tą firmę. Szukamy dziewczyn, które pracowały w sklepach na terenie całej Polski i zostały oszukane. Nie otrzymali wynagrodzeń, oraz osób które nie otrzymały zamówionych towarów.

Skuli
@Krysia

Jestem z Piotrkowa Trybunalskiego, pracowałam również w tej firmie i zostałam oszukana... półtora miesiąca za darmo wraz z dwiema koleżankami, proszę o kontakt

Skuli Nowy wpis
@Skuli

na maila skulii@wp.pl

Renata

Potwierdzam, to co napisał Aras. Pozamykali sklepy i nie wypłacili wynagrodzeń. Zatrudniali na umowy zlecenia i nie wypłacili wynagrodzenia. Ludziom, którzy zakupili obuwie przez internet też butów nie wysłali. https://www.opineo.pl/opinie/heavyduty-pl Sprawa nadaje się do prokuratury

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Heavy Duty, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Dżon

Oszuści, nie wypłacili pieniędzy również w sklepie w Zielonej Górze. Banda złodziei. Też sprawę zagłaszamy do sądu. Po za tym młode osoby zatrudniane na umowy zlecenia, powinny być zatrudnione na umowy o pracęzgłaszam to do Państwowej Inspekcji Pracy.

Czy ktoś z forumowiczów może opisać, jak wygląda obecna sytuacja w Heavy Duty? Na forum pojawiło się kilka pozytywnych komentarzy o zadowolonych Klientów - a jak pracownicy ocenią firmę jako pracodawcę? Jakie są oferowane warunki zatrudnienia na stanowisku doradcy klienta? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

Aras
@Marta

Powiem tak w lipcu 2017 , pozamykali sklepy w większości miastach. Sklep internetowy również nie działa nie wysłali klientom zamówionych butów. pracownicy w zmkniętych sklepachnie otrzymali wynagrodzeń. To tyle w tym temacie. Zamierzamy złożyć pozew zbiorowy do sądu, ponieważ firma nie zgłosiła upadłości, a nie wypłaciła wynagrodzeń. Taotalni oszuści !!!

Alex

Heavy Duty to potrzebuje obecnie sprzedawców czy nie?

Łukasz Glwiice

Ja tam jestem zadowolony. Od blisko 15 lat chodzę w glanach i przechodziłem już 4 czy 5 par tych butów. Tylko jedna z nich zaniemogła sama z siebie po ponad roku noszenia. Buty odesłałem i następnego dnia zadzwoniła do mnie bardzo miła Pani z informacją, że jeszcze tego samego dnia wysyłają do mnie nowiusieńką parę. Jestem mega zadowolony i życzę sobie kolejnych 15 lat z tą marką. Pozdrawiam dział reklamacji :)

Klient z Gdańsk

Sklep Heavy Duty nie szanuje klientów , ani jego praw , ponieważ oddałam do sklepu buty na reklamacje to przyszła mi wiadomość , że conversy były przebadane organoleptycznie i niby dla właściciela buty były prane chociaż nawet ściereczką ich nie przecierałam. Reklamuje buty drugi raz i właściciel oddzwonił do mnie i powiedział , że reklamacja jest nie uznana, bo jak sądzi właściciel : buty były prane a świadczą o tym przebarwienia . Nosiłam buty , więc chyba wiem co z nimi robiłam i nie prałam ich, nie wiem może noga mi się spociła , albo troszeczkę deszczu , ja nawet nie chodziłam w nich wtedy kiedy padał deszcz a się rozkleiły . SKLEPU NIE POLECAM , PONIEWAŻ REKLAMACJI NIE PRZYJMUJĄ .

ank_a

Nie chcę pisać dokładnie jakie miasto, niedawno nasz salon został zamknięty i mogłaby być łatwa identyfikacja. Miasto nie ma znaczenia, w każdym salonie Heavy Duty jest tak samo. Pracownicy zatrudniani są na umowę o pracę na najniższą krajową plus ok. 40-50 zł premii jak się uda, oraz na umowę zlecenie na pół etatu za 6 zł na godzinę i fakt często przychodzą studenci za 6 zł, ale też np. pracownik zanim dostanie umowę o pracę jest przez miesiąc na umowie zlecenie za 6 zł...

ank_a

Firma tragiczna, brak porozumienia pomiędzy pracownikami na niższych szczeblach w "górą", nakładanie kar za wszystko, nawet jak wyślesz buty do sklepu internetowego a będą miały podarty karton (co jest normą w HD) możesz dostać karę! O stawce wynoszącej 6 zł na godzinę to aż się nie chce pisać!!!!!!!!!!! Szczyt wszystkiego! Firma obciąża pracowników i obwinia ich za niską sprzedaż, nie zdając sobie sprawy że to tak naprawdę ich wina, wina kiepskich butów, rozpadających się czasami nawet po 1 dniu ..., bardzo mało nowej kolekcji, sprzedawanie butów nawet sprzed 8 lat i to nie w Outlecie, a w zwykłym salonie. Zwykły sprzedawca zarobi najniższą krajową i jak się uda - 40 złotych premii - kpina z ludzi!

heavy duty

w firmie panuje chaos, wyczuwam widmo niewpłacalności, umowa "słowna" 6 zł na godzine, porażka

szeffffc

cześć wszystkim, jestem nowoczesny szewcem z tradycjami i szukam obecnie dobrego zatrudnienia., malutki zakład mojego dziadka niestety jest bez przyszłości i lada moment go trzeba będzie zamknąć. chcę się załapać do jakiejś dużej firmy. wiecie czy mam szansę na poracę na produkcji obuwia w Heavy Duty?

HD jest spoko, polecam!

kapusta

Nie polecam pracy w tej firmie! Nic nie da się załatwić z 'górą'. Prędzej znajdą lek na raka niż coś załatwisz

bonia

Wrocław - Magnolia Park OP56 Wymiata - Najlepsiejszy !!!

welleda
@bonia

haha rozwaliłaś mnie tym komentarzem ...no co ty nie powiesz :D

W HD jesteś zatrudniony na podstawie umowy zlecenia. Osobiście polecam pracę w HD, zwłaszcza osobom, które nie mają żadnego doświadczenia. To świetna firma, przejrzyste zasady, można liczyc na pomoc z ramienia centrali. Nie zarabia się dużo, ale też nie jest to specjalnie stresująca praca.

dfdgg

rowniez nie polecam pracy w hd. brak umowy o prace ile bys nie pracowal... zadnych skladek zdrowotnych, a dodatkowo majac skonczone 25 lat wylatujesz... stoisz 12 godzin za marne grosze.... co do atmosfery zalezy na kogo trafisz. jak wszedzie. podsumowujac nie polecam pracy w hd , brak mozliwosci awansu, slabe pieniadze a nogi po 12 godzinach uciekaja Ci do [usunięte przez moderatora]

hd

nie zgodzę się :( Praca w HD to koszmar non stop stoisz, nie ma szans nie siedzonko w pracy ;/ moim zdaniem 12 h stojac to wykorzystanie pracownika za 6 zl/h .... ;/;/ nie polecam stanowczo

Pracowałam w jednym z Wrocławskich Salonów, co prawda krótko ale jest super. Atmosfera, wynagrodzenie też ok. Bardzo polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Heavy Duty - Toruń

Heavy Duty