Opinie o BERDA SP. Z O.O. w Płochocin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BERDA SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie BERDA SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BERDA SP. Z O.O. w Płochocin

Edyta Nowy wpis

Jaki firma ma system motywacyjny ?

Na szczescie firmy już nie ma. Odwróciła się karta panu prezesikowi.... Taki był kozak. Pracowników miał za gówna nikogo nie szanował. Przypomnę (usunięte przez administratora) w tej firmie - jak ta kanalia wyrzuciła moje cv do fajansu zanim do niego wszedłem na rozmowę. A kandydatów wpuszczała szparka. (usunięte przez administratora) wyjął pognieciony papier ze śmietnika i chciał mnie rekrutować. Kazałem mu się (usunięte przez administratora) i wyraziłem jeszcze kilka opinii o nim i jego rodzinie. Taki był beszczelny, ze za kilka dni szparka zadzwoniła i prosiła żebym jednak przyszedł i to od razu na drugi etap rekrutacji. Przekazałem serdeczne pozdrowienia prezesikowi. (usunięte przez administratora) się!

Cezary Nowy wpis

Niestety nie każdy nadaje się na handlowca i stąd ta rotacja!!!

qwerty Nowy wpis

pojawiło się kolejne ogłoszenie na handlowca w tej firmie na region maz. zach. w tym roku to już trzecie tak więc chyba daje to wiele do myślenia potencjalnym handlowcom pracowałem tam jakiś czas temu niemal rok ale widać od tamtej pory zmieniło się tylko na gorsze

Przedstawiciel Handlowy

tekrutacja miała 2 etapy, na pierwszym rozmowa z synem własciciela a na drugim z właścicielem, jego synem i kierowniczką.

pytania na pierwszym etapie głównie o doświadczenie zawodowe z poprzednich firm, na drugim etapie do odegrania scenki w parach z innymi kandydatami na handlowców i odpowiedź w ten sam dzień zaraz po drugim etapie, dostałam pracę w tej firmie ale popracowałam tam bardzo krótko jak się okazało oczekiwania były dużo większe niż poinformowano mnie na początku a wsparcie i narzędzia nieadekwatne do oczekiwań, sam proces rekrutacji jak na tak małą firmę był bardzo profesjonalny trzeba się dobrze przygotować do rozmowy

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

Czy firma normalnie działa?

Czy firma normalnie działa? Czy jest powód tej ciszy?

Norbi

Jesteście pewni, że nic dobrego nie ,można napisać? Może to nie było miejsce dla was?

Mer

Witam zainteresowanych kierowców kat C, którzy przeczytali ogłoszenie tej firmy . Jedna wielka pomyłka w moim życiu. że tam trafiłem. Z każdym kolejnym miesiącem przepracowanym w tej firmie będziesz zarabiał mniej. (usunięte przez administratora)Auta trzy Many antyki przebiegi powyżej miliona kilometrów i jeden względny Mercedes 10 paletowy wiec przy załadunku narobisz się za trzech żeby wszystko zmieścić . Trasy 400-500 km norma. Na trasie średnio od 17 do 26 klientów. (usunięte przez administratora) Ogólnie w biurze pracuje pare fajnych osób (usunięte przez administratora) pracownicy na magazynie są bardzo OK, kierowcy którzy tam jeszcze są też są OK i bardzo pomocni. Nie zarobisz w tej firmie więcej niż 3tyś na początku potem 2,8 - 2,9 to wszystko. To co ci powie Prezes to bajki. Jak szukałem pracy nikt z byłych kierowców nie napisał opini o tej firmie, dlatego zdecydowałem się na ten krok bo rok w tej firmie to rok stracony.

Agnieszka

@zero - w swoim wpisie wspominasz o mobbingu. Mobbing w rozumieniu Kodeksu Pracy oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy według Ciebie takie sytuacje występują w BERDA SP. Z O.O.?

zero

Ta firma to porażka. Chamstwo i mobbing, krzyki- szef nie pamięta co mówił dnia poprzedniego. Pracowałem tam krótko ale i tak za długo. Nie dbają o pracownika. Marna płaca.

Agnieszka

@Klaudia, a co możesz powiedzieć o samej atmosferze w miejscu pracy?

Agnieszka

@Klaudia, długo pracowałaś w firmie? Dostrzegłaś jakieś plusy?

Klaudia
@Agnieszka

...kilka m-cy, dłużej się nie da, to jest miejsce dla kogoś kto ma ,,nóż na gardle" , jedynym plusem jest umowa na etat i terminowy przelew podstawy 2 net. (przypomnę, że teraz najniższa krajowa to ok 1,5 tys na rękę ), tak więc w dzisiejszych czasach 2 net, narzędzia o dosyć niskim standardzie to niewiele dla wykwalifikowanego handlowca i fatalna atmosfera naprawdę nie polecam chyba, że nie masz na chleb ale to też nie przestawaj szukać dalej

Agnieszka

Kto z Was ostatnio aplikował do BERDA SP. Z O.O.? Jak przebiegła rozmowa? Jesteście zadowoleni?

Klaudia
@Agnieszka

omijaj szerokim łukiem 2 tys. net chore wymagania, testy, etapy jak w korpo, gps sprawdzany z rana, afera jak 15 min po 8 wyjedziesz z domu, ostatnia wizyta u klienta o 16 tej, powrót do domu to już nie czas pracy, najlepiej własna baza klientów, szef bardzo niekulturalny gra na macho, ma z 65 lat czarne bmw, świńskie żarty, ogromna rotacja...

dd

Pewnie, że ostatecznie pojawia się zwrot tych wszystkich pieniędzy, ale wiesz jakie zarobki są teraz? Chyba miały się jakieś pojawić podwyżki do podstawy zarobków, a na jakieś premie zawsze jest szansa. Widać, że w ten sposób dbają o pracowników. Pozdrawiam

maniek

Jakie socjale? Tam nie ma rządnego socjalu! (usunięte przez administratora)

zainteresowany

pojawila sie oferta BERDA Magazynier – Kierowca kat. B ktoś napiszę coś o pracy na tym stanowisku i o zarobkach oczywiscie...

misio

Wypłata jest zazwyczaj na czas. Jeśli by nie była to prezes następnego dnia by nie zobaczył ludzi w pracy

tutek

Test sprzedażowy jest podstawą w tej firmie jeśli staramy się o stanowisko w obsłudze klienta. I uważam ze bardzo dobrze, nikt nie ściemnia że potrafi sprzedać piach na pustynni a pracodawca może ocenić naszą kreatywność.

simon

Czy nadal na drugim etapie rekrutacji dla handlowca robi sie scenki w parach?

pl

Ile można zarobić na początku w tej firmie w warszawie jako przedstawiciel? Przyjmują tam bez doświadczenia?

Zostaw merytoryczną opinię o BERDA SP. Z O.O. - Płochocin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BERDA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w BERDA SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BERDA SP. Z O.O.