BERDA SP. Z O.O.

Płochocin

Opinie o BERDA SP. Z O.O.

nowicjusz 2011-01-21 13:38:03
Czy warto udac się do nich na rozmowę w sprawie pracy na handlowca ??
Jakie mozliwosci zawodowe daje ta firma i ile można u nich zarobić ???
Kierowca kat.C 2011-11-30 14:13:54
Oferujemy/ dobre i stabilne warunki pracy w renomowanej, solidnej i rozwijającej się firmie...............( usunięte przez administratora ) na ręke+premia....buhahahaha.Śmieszna firemka.
anonim 2012-08-21 17:38:42
A ja powiem tak: Pracują tam ludzie po kilkanaście lat. Myślę że to o czymś świadczy.
anonim 2012-10-05 21:20:05
witam,
widzę ze cały czas firma poszukuje ludzi czy naprawdę aż tak źle jest?? Nie wypłaca pieniędzy czy co w niej jest nie tak ??

pozdrwiam
Fazi 2013-04-17 11:08:18
Pojawiło sie ogłoszenie, ze firma szuka na stanowisko handlowca. Jakie tam są warunki wypłata, premie, atmosfera i jakie auta i tak dalej
Alicja 2013-04-17 17:32:57
Między pracownikami krąży takie powiedzenie:
Forsa, wczasy, luksus wszędzie - to nie dla mnie!!! Robię w Berdzie!!!
Nikt chyba lepiej tego nie ujmie...
słabo 2013-04-20 18:48:48
słaba kasa, fatalna atmosfera, nie polecam
T 2013-04-22 15:04:49
wszyscy narzekają ale firma jeszcze nie upadła i pracuje tam kilka osób już kilka lub kilkanaście lat, szef może trochę szorstki ale trzyma wszystko w garści a jak się pieniądze nie podobają to nikt do niczego nikogo nie zmusza droga wolna
jestem i pracuję 2013-04-23 07:23:21
Jestem pracownikiem firmy Berda. Owszem, jak w każdej pracy są wymagania i TRZEBA PRACOWAĆ, ale czy jest tak źle jak piszecie - to się nie zgodzę!.
Sam fakt, że większość ludzi pracuje tu po kilka lat przemawia sam za siebie i przykro jest czytać od osób zapewne zwolnionych że tu nagle tak strasznie. Dziwne że piszą o tym w momencie gdy już tu nie pracują, jak byłeś pracownikiem to Ci pasowało??? Nik na mnie tu nie krzyczy, nie ma tysiąca raportów tylko 1-2 tygodniowo.
Jak coś źle zrobisz albo wcale nie zrobisz - to czego się spodziewasz?!- pokłonu szefa?. Co do pracy PH - jak udajesz że pracujesz to i premię masz udawaną. Dziwi Cię ze handlowiec ma sprzedawać, przecież to normalne, po to sa handlowcy, ale niestety nie wszyscy sa dobrzy "w te klocki" z tym się trzeba urodzić, trzeba to lubić, a przede wszystkim lubić i szanować ludzi, czego tutaj mi zabrakło czytając te komentarze... Ludziska opamiętajcie się - piszcie obiektywnie bo wstyd mi za Was że się kiedyś znaliśmy i razem pracowaliśmy.
pracownik 2013-04-28 13:52:16
Kłamiecie. firma jest bardzo w porządku dla pracowników, wysokie podstawy, pokaźne premie, opieka lekarska w Luxmadzie, karta multisportu lub bilety do kina co kwartał, bony od 400 do 700 pln na święta w zależności od przepracowanych lat, auto służbowe którym mozna jeździć za darmo w weekendy, laptop z modemem za free, komórka bez limitów to mało?!
Dla tych co się starają dodatkowe prezenty tzw. gratisy od dostawców, kurtki, polary, kamizelki, bilety na mecze pytam się mało?!!! a dofinansowanie do wczasów, firma dorzuca się do kolonii dla dzieci pracowników ktoś chce więcej? tylko pracować i to wszystko od pierwszego dnia pracy pokażcie mi drugą taką rodzinna firmę. I nie piszcie głupot, że ktoś na kogos donosi czy inne takie bo atmosfera jest super grile, imprezy itd.
zadowolony 2013-04-29 14:56:09
ja tam nie wiem o co wam wszystkim chodzi, kasa jest dobra, ja pracowałem tam 2 lata i dostawałem po 3 tys. bez premii trzeba tylko zaraz gdy cie zatrudnią twardo postawić, że trójka bez żadnych premi patykiem na wodzie pisanych albo się rezygnuje a oni niech od nowa szukają i zmiękli. za 3 koła można pojeździć i popytać czy ktoś nie chce olejów do silnika czy nawet do smażenia frytków
Castrol 2013-05-06 12:42:36
To prawda, że prezes częściej zmienia handlowców niż opony z letnich na zimowe w swoim aucie ale co zrobić, ten typ tak ma.
aldona 2013-05-06 22:14:08
byłam na rozmowie ale się nie dostałam, było bardzo miło i wesoło, pan z którym rozmawiałam zwrócił mi za dojazd i powrót 50 złoty super firma szkoda, że nie dostałam tam pracy
anonim 2013-07-02 19:00:42
Najfajniejszych ludzi już w Berdzie nie ma.
były 2013-07-11 18:30:11
oddają Ci
były 2013-07-13 21:44:49
tyle szczegółów to nie znam, bo byłem na umowie ,wiem tylko że na rękę jest (usunięte przez administratora) koła a podatki - no cóż miejmy nadzieję ze finansuje(usunięte przez administratora)
bunia 2013-08-08 08:27:32
... odpuść sobie chłopaku, w tej firmie miło jest tylko na dzień dobry a ludzie idą tam bo jest bezrobocie i to jest cała filozofia, dopóki tak będzie handlowcy będą pomiatani
dr dobra rada 2013-08-16 11:28:27
w tej firmie tylko i wyłącznie umowa o pracę i wszystko na papierze, żadnych działalności czy układów na gębę nawet gdyby proponowali złote góry... to co na papierze wpłynie na konto, inne historie jak premia, kasa za promocje itp. nie masz na piśmie więc może być problem
pracownik 2013-08-19 08:35:06
Ja powiem tylko tyle, pracuję w tej firmie od paru lat(zresztą jak większość pracowników) i nigdy nie miałem problemów z wypłata premii itd.Wszystko jest na czas, a jak ktoś jest słabym handlowcem i nie realizuje planów to niestety premii zapewne nie otrzymuje
Poszukująca pracy 2013-08-20 08:37:48
Szanowni właściciele,
szukam pracy i m.in zainteresowało mnie to ogłoszenie, lecz patrząc na forum jedno się nasuwa: musicie zacząć inaczej traktować pracowników, bo to co wypisuja zniechęca do przyjscia do was do pracy.Dajcie coś od siebie po to aby komentarze byłych pracowników były bardziej przyjazne dla was. Ja tymczasem pasuję... a tam zapewne nikt i tak tego nie przeczyta, ale mam chociaż satysfakcję że się wypowiedziałam
pracownik 2013-08-21 09:28:20
Ja treż pracuję tu klilka lat, nie opowiadaj bzdur są normalne warunki pracy widać byłeś słaby i firma się z tobą rozstała kolego kolarzu. Po co piszesz takie brednie myslisz ,że to zaszkodzi fimie.Jedyne co robisz to obrażasz dawnych kolegów i koleżanki.
p 2013-08-21 13:39:53
Ten portal pokazuje jedno, o dobrej firmie opinii tu raczej się nie znajdzie a tam gdzie przepychają się zwolnieni z dalej pracującymi kto ma rację a kto był za słaby to nie chcę wiedzieć co na prawdę dzieje się w takiej firmie.
potencjalny pracownik 2013-08-22 14:46:02
Co by nie pisać, warunki są jasne na początku pracy, narzędzia też są na miarę firmy, problem jest chyba w tym aby gdy dojdzie do pierwszego zgrzytu szef - podwładny na miejscu podwładnego dać jasny komunikat, że chce się być traktowanym z godnością przez przełożonego i krzyki, wrzaski i co tam jeszcze należy wyeliminować z rozmowy służbowej.
Gdy wyeliminujemy ten czynnik każdy sam zadecyduje czy chce pracować za 2 tys. na rękę za miesiąc, robić po kilkaset km dziennie, mieć auto z gps, limit na prywatne km i kom służbową z której nie można dzwonić, korzystać z prywatnego laptopa i internetu a premie widzieć raz na jakiś czas. To są uczciwie przedstawione warunki i zgadzasz się bądź nie.
2013-08-26 22:19:40
bobek nie rozśmieszaj mnie 2 tyś toś pojechałpo całości hehehehe. 2 koła to ja miałem jak byłem jeszcze na studiach i dorywczo robota stacjonarna
były pracownik 2013-08-26 23:38:39
Moja rada: albo się przemęczycie przez początek i zagrzejecie miejsce na dłużej albo po paru miesiącach wylecicie na własne lub innych życzenie. Fakt jest taki, że dobre czasy, kiedy w tej firmie można było zarobić kasę minęły. Taka jest niestety sytuacja na rynku. A plany do zrealizowania jak za najlepszych lat - pozostały. Albo jesteście na to gotowi - albo nawet nie próbujcie zaczynać tam pracy.
obecny 2013-08-30 14:41:05
Możesz i na wieś jak masz życzenie. No co Ty z choinki się urwałeś? No wiadome że tak, skoro jesteś PH-aczem. Boże - nie przychodź do nas do pracy ,błagam!
Ja 2013-09-20 20:07:08
no i znów usunęli dwie strony wpisów, jak widać szefowie czuwają nad PR firmy. Nie możesz jeździć samochodem, bo skasują złotówę za każdy kilometr, samochód z kratą. Znów odchodzą handlowcy, każdy ucieka byle gdzie aby dalej.
to wina Tuska 2014-01-15 09:28:35
Nie ma zimy, nie ma sprzedaży akumulatorów, nie ma sprzedaży płynów do spryskiwaczy, nie ma sprzedaży akcesoriów zimowych... no to zwalniamy handlowców synu!!!
k2 2014-02-10 16:34:44
ale słabiutkie tam dają waruneczki a wymagają cudów... ekipa od ubiegłego roczku ze dwa razy się zmieniała to daje do myślenia
skin 2014-03-15 17:20:03
skoro przetrwali tak długo, wliczając w to ten najtrudniejszy okres załamania rynku to znaczy, że mają solidne podwaliny pod firme
lider 2014-03-20 23:29:55
ciekawe czy obecnie pracownicy także uważają, że w BERDA przetrwa kolejne lata. Jak Wasza obecne sytuacja?
wirus 2014-03-23 15:35:12
w sumie na papierze wszystko wygląda u nich w porządku, ciekawe tylko czy przekłada się to na życie w Berdzie
krzychu2019 2014-05-17 09:10:24
Cześć a jak wygląda sytuacja na magazynie ?? Jakie warunki ?? Jakie warunki pracy ??
bolo 2014-07-09 20:09:35
Raczej nie rozwijają, tylko odchodzą kolejni przedstawiciele.
Tadeusz 2014-07-21 18:43:11
kolejne ogłoszenie się pokazało szukają handlowca na Wyszków, Pułtusk i rejon w stronę Białegostoku, wygląda na to, że handlowcy długo tam miejsca nie zagrzewają bez względu na rejon, jak tak obserwuję to na jesień przyjmują nowego człowieka żeby robił przez zimę bo ciężki handel w tym okresie a na wiosnę i lato jak się rolnictwo kręci to zwalniają żeby prowizji nie płacić za nowych klientów jak handlowiec rozkręci, potem przychodzi nowy i dzielą rynek i od nowa szuka klientów przynajmniej tak to wygląda ale mogę się mylić...
patryk 2015-01-19 20:16:27
Widze, że nie tylko ja byłbym zainteresowany podjęciem pracy w Berda. Może ktoś napisac w jaki sposób najlepiej do nich zaaplikować? Czy atmosfera w tej firmie jest ok, czy jednak zdarzają sie drobne zgrzyty z szefostwem ,czy innymi pracownikami? Zdarza Wam sie po pracy wyjść na jakieś piwko, czy coś w tym stylu?
potencjalny 2015-02-06 11:10:41
Witam serdecznie.
Mam pytanie odnośnie warunków pracy w tej firmie.
Czy opłaca się być PH na własnej działalności?
Ile można dostać podstawy?
Jakie są średnie wysokości premii i czy targety są realne do wykonania?
Będę wdzięczny za odpowiedź.
sliczna zebra 2015-05-15 22:32:00
Boże widzisz i nie grzmisz. Tak ta praca jest dla ciebie.
Motoryzacja upada 2015-06-09 11:26:37
Wszystkie firmy motoryzacyjne cienko przędą, działalności, nie ma juz prawie gadzetów dla klientów, limity km autami służbowymi i ilość wizyt chora
pl 2015-08-03 13:58:07
Ile można zarobić na początku w tej firmie w warszawie jako przedstawiciel? Przyjmują tam bez doświadczenia?
simon 2015-10-24 05:31:46
Czy nadal na drugim etapie rekrutacji dla handlowca robi sie scenki w parach?
tutek 2016-03-29 17:13:50
Test sprzedażowy jest podstawą w tej firmie jeśli staramy się o stanowisko w obsłudze klienta. I uważam ze bardzo dobrze, nikt nie ściemnia że potrafi sprzedać piach na pustynni a pracodawca może ocenić naszą kreatywność.
misio 2016-05-13 14:47:10
Wypłata jest zazwyczaj na czas.
Jeśli by nie była to prezes następnego dnia by nie zobaczył ludzi w pracy
zainteresowany 2016-07-18 16:04:52
pojawila sie oferta BERDA Magazynier – Kierowca kat. B ktoś napiszę coś o pracy na tym stanowisku i o zarobkach oczywiscie...
Ludi 2016-07-22 13:51:42
Widać, że nie znasz branży.
Ile można zarobić na letnim płynie do spryskiwaczy jeżeli koszt produckji jest porównnywalny z ceną marketową ????
maniek 2016-07-31 03:19:22
Jakie socjale?
Tam nie ma rządnego socjalu!
( usunięte przez administratora )
dd 2016-09-03 22:33:19
Pewnie, że ostatecznie pojawia się zwrot tych wszystkich pieniędzy, ale wiesz jakie zarobki są teraz? Chyba miały się jakieś pojawić podwyżki do podstawy zarobków, a na jakieś premie zawsze jest szansa. Widać, że w ten sposób dbają o pracowników. Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o BERDA SP. Z O.O. - Płochocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BERDA SP. Z O.O.