Opinie o Zeszuta Mercedes w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zeszuta Mercedes. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zeszuta Mercedes o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Samochody osobowe i ciężarowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zeszuta Mercedes w Radom

M. P.

Nie polecam. Niestety brak poszanowania dla pracowników.

@AA Chodzi tu o właściwą firmę - Zeszuta Mercedes z Radomia. Masz jakieś aktualne informacje na jej temat? Może warunki zatrudniania uległy w ostatnim czasie znacznej poprawie? Jeśli wiesz coś o tym, to bardzo proszę, żebyś się tym z nami podzieliła, bo wówczas pomogłabyś osobom, które poszukują tam zatrudnienia.

Wasze ostatnie opinie skupiają się jedynie na jakości usług, które świadczy firma Zeszuta Mercedes. Teraz warto już byłoby zająć się tylko jej ukazaniem jako pracodawcy. Czy znajdzie się tu jakiś obecny albo były pracownik firmy? Zależy nam na uzyskaniu informacji na temat aktualnych warunków pracy, dlatego zapraszam do dyskutowania.

AA
@Karolina

To jest firma Zeszuta sp. z o.o. A do Mercedesa jeszcze jej duuuużo brakuje pod wieloma względami.....

Bardzo ważne są Wasze opinie o pracodawcy Zeszuta Mercedes, dlatego warto się nimi tutaj dzielić. Ktoś chętny?

fripol@wp.pl

Od kilku lat winien jest mojej firmie około 4 tys euro.

AAA
@fripol@wp.pl

Podaj do sądu

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zeszuta Mercedes? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
klient

Remonty ważniejsze od pracowników ,ciekawe jak długo bez nich przetrwacie.. proszę zrobić porządek z doradcą aut ciężarowych bo mam wrażenie że pomylił stanowiska...

Anymous

Idzie nowe - nowy Szef serwisu - zobaczymy efekty już niebawem. Poza tym bez zmian. Nawiazując do wcześniejszych komentarzy, że mechanik może w firmie zarobić 1600 złotych jest delikatnie mówiąc oszczerstwem i nieprawda - oznajmiam nie ma takiej firmy w Radomiu która tyle płaci pracownikom. Poza tym wszystko na papierze. Nic "pod stołem". Kwestia jakości pracy i wymagań to już inna sprawa.....

Filip
@Anymous

Nowy szef serwisu zna się jedynie na serwisowaniu motrorów marki bmw/yamacha, więc kariery mu nie wróżę - zatrudniono "zapchajdziurę", bo nikt z doświadczeniem nie chciał pracować w takiej firmie... Ciekawe dlaczego dotychczasowy szef serwisu nie przepracował na tym stanowisku nawet dwóch lat? Odpowiedź na to pytani jest prosta...

Sławomir Pacyna - Szef serwisu
@Filip

Przepracowałem tam ponad 2 lata, ze znakomitą załogą. zrezygnowałem ze względów osobistych. Jeśli załoga nadal będzie pracowała tak jak dotychczas, to wszystko będzie ok. Jeśli dla kogoś zarobki mechanika na poziomie 4 - 5 tyś netto , a doradcy 3,5 -4 tyś netto do słabo, proszę szukać gdzie indziej. Pozdrawiam cała załogę oraz nowego Szefa serwisu. Powodzenia

Mariusz K.
@Filip

Panie Filipie nazywanie kogoś zapchajdziurą bez zapoznania się z jego kompetencjami, wykształceniem i kwalifikacjami nazwał bym delikatnie obrazą, a oszczerstwa względem pracodawcy po prostu nie na miejscu. Zapraszam do rozmowy "na poziomie" przy biurku. Może dojdziemy do konsensusu i zażegnamy Pana frustracje odnośnie firmy.

xxxx

zgadzam się z Filipm jedna wielka lipa tam jest pozdrawiam Marka A i Szymona

Filip

Dlaczego negatywne opinie zostały usunięte Panie prezesie ? Nie ma kim robić ? Jak będziecie tak płacić i traktować ludzi to będziecie sami robić zarobki od1400-2000 zależy od stażu warszawska firma w Radomiu Osobiście znam kilkanaście osób które tam pracowały nikt nie powiedział dobrego słowa o tej firmie pozytywne opinie pisane przez obecnych pracowników Pozdrawiam obecnych i przyszłych pracowników

Na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Radomiu można aktualnie znaleźć ofertę pracy na stanowisko aktywnego sprzedawcy. Poszukiwana jest osoba z wykształceniem technicznym i prawem jazdy. To ciekawa forma poszukiwania pracownika, czy ktoś w przeszłości również znalazł pracę w Zeszuta Mercedes dzięki PUP?

@S to, o czyn mówisz może mieć związek z brakiem aktualnie nowych ofert pracy. Jak długo pracujesz w firmie? Możesz napisać nam trochę więcej o warunkach zatrudnienia?

asd

(usunięte przez administratora) Polecam ten serwis i pracę w nim. Są tu możliwości nauczenia się wielu rzeczy i zarobienia dobrych pieniędzy. Oczywiście, jak ktoś się opierdziela to nie zarobi, ale to chyba normalne... Pieniądze zawsze na czas.

Mechanik

Zeszuta szuka doradców i mechaników. Słyszałem ze dobrze płaca bo maja dużo roboty. Może się ktoś wypowiedzieć co tam pracuje? Mechanik jakis najlepiej

lipa
@Mechanik

szukają caly czas bo co chwile ktoś odchodzi lipa jest

S
@lipa

Od dwóch lat nikt nie odszedł. a wróciło dwóch.

A

Polecam tego pracodawcę !!!!

mu

(usunięte przez a (usunięte przez administratora) ale nie ma się co martwić, też o rozwoju firmy i jej ekspansji może starczyć - poza tym mercedes to bardzo silna marka o światowym zasięgu więc tutaj o staboilność roboty się nie martw

recepcja

W związku ze zwiększającą się ilością pracy, firma poszukuje mechaników i doradców serwisowych. Oferuje umowe o pracę, wynagrodzenie podstawowe (nie najniższa krajowa - jak niektórzy wcześniej pisali) + premie od przerobu. Dodatkowo obowiązkowe szkolenia w centrali MB. Więcej szczegółowych informacji w recepcji serwisu.

Napisze ktoś coś konkretnego, a'la zarobki, atmosfera itp. it. na temat tej firmy?

hahaha

Jest sporo ludzi ktorzy robia tam naprawde dobra robote. Zeszuta zaden wstyd jesli chodzi o mercedesa. wiem bo sprawdziłem.

MB

Jaka rotacja?? powrót starych pracowników do firmy to nie rotacja. Raczej na plus dla firmy

szukam pracy jako doradca serwisowy mam doświadczenie nie wiecie czy szukają kogoś? ile można zarobić?

abc

A ja za nowego szefa 3mam kciuki. Ciekaw jestem czy coś zmieni....Stary chciał coś zmienić przez ponad dwa lata i mu się nie udało....swoją drogą nowemu też daje dwa lata

Zostaw merytoryczną opinię o Zeszuta Mercedes - Radom

• Jak się pracuje w Zeszuta Mercedes?

Zobacz opinie na temat firmy Zeszuta Mercedes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Zeszuta Mercedes