Opinie o intercars.pl - Inter Cars S.A. w Czosnów

Opinie o Inter Cars S.A.

Bolek

Omijać szerokim łukiem, jak napisano poniżej.Będziesz gnębiony targetami, jak wykonasz to za rok Ci dołożą jeszcze więcej... PH ma w poważaniu że klienci się skarżą na ceny.W sumie co biedny może zrobić jak z reguły nie ma uprawnień do BOK'u (hahaha PH nie ma uprawnień do robienia cen!!!!) Żart na kółkach.Aktualnie próbują nabrać klientów na wycieczki zagraniczne... za które sobie zapłacą różnicą w cenie względem konkurencji.Szkoda czasu i nerwów na tą firmę

@Bolek

Dzień dobry, w naszej firmie jest możliwość zgłaszania nadużyć. Prosimy o kontakt z: compliance@intercars.eu. Z poważaniem

Tylko ona

Pracowałam w Rawiczu. Praca w tej firmie to jedno wielkie nie porozumienie. Pracownicy tzw. "stare krowy" nie robią kompletnie nic a nowi pracownicy muszą biegać żeby zdążyć uszykowac towar. Brygadzista niech poczyta kodeks pracy bo chyba nie wie co robi na tym stanowisku. Zero wychowania. Słoma wychodzi z butów. Nie polecam tej firmy. Ogłoszenia o pracę są wystawiane co miesiąc bo nikt normalny nie pracuje tam dłużej.

@Tylko ona

Dzień dobry, powyższy komentarz nie dotyczy Inter Cars S.A w Warszawie a filii Inter Cars w Rawiczu. W związku z tym, bardzo prosimy o przeniesienie powyższego komentarza na właściwą stronę partnera. Z poważaniem

WorldDriverInterCarsPuławy

A co to w Puławach InterCars znowu kierowców szukają coś w kulki lecą Tam niejaki BEX pod logiem poparcia InterCarsu firma szuka jeleni Na Zlecenie 1800 na ZUS w kieszeni zostaje:):):): Zatrudnię kierowcę kat B samochodu dostawczego typu Peugeot Partner na stałą trasę - dostawca części samochodowych Inter Cars oddział Puławy. Praca od poniedziałku do piątku trasa Ryki, dwa wyjazdy 06:30 - 10:30 - 12:30 - 16:30, w sobotę jeden wyjazd 6:30-10:00. Na początek umowa zlecenie, 2600 na rękę,

@WorldDriverInterCarsPuławy

Znowu kundel M. zaczął szczekać. Wszystkich zainteresowanych pracą w IC w Puławach informuję że wszystkie negatywne komentarze zamieszczone na tym portalu są zamieszczane przez osobę która nigdy nie była pracownikiem filii w Puławach.

Cześć,jest mi ktoś w stanie z Was tutaj obecny powiedzieć ile realnie jest w stanie zarobić PH? Wiem że nie ma umowy o pracę tylko B2B. Za co są premie itd.jaka podstawa?

Andżi
@Kandydat

Cześć, wszystko zależy od miejsca twojej pracy. Sprawdź proszę stronę: https://career.intercars.eu/pl/dolacz-do-nas. Znajdziesz tam informacje o zatrudnieniu i wynagrodzeniu.

Magazynier

Mówią o umowach (4xtygodniowa, 1xmiesięczna, 1x3miesięczna, 1xpółroczna, 1xna rok i niby pod firmę, ale teraz przyjęć już nie ma), o pracy w weekendy (ma być sporadycznie, a nie jest), o odbiórkach (niby, że można mieć je wypłacone, a nie wybrane), że 3 zmiany i pytają, czy to nie przeszkadza i czy chce się pracować.

Skąd jesteś, czy dasz radę pracować fizycznie, czy będziesz pracować na 3 zmiany i w weekendy.

Rudy Arek

Norbi dla mnie zawsze będziesz kierownikiem. :-)

Nielubiekrw

Dziękuję sama sobie że już tam nie pracuje. Coraz więcej wymagają od ludzi a nic za solidną pracę nie dają. Jedyny plus to ludzie o reszcie lepiej nie mowic. Pieniedzy dla pracownikow brak, a dyrekcja przyjeżdża coraz to nowszymi autami i nawet nie potrafi podać ręki pracownikowi. Ilość pracy duża godziny dodatkowe też się robi A w całości wyjdzie lekko ponad 2 k miesięcznie. To jest porażka, zero benefitow nawet głupiej paczki na święta. (usunięte przez administratora) w XXI wieku nadal istnieje i jest to ic. Tłumy dyrektorów, kierowników od wszystkiego a kiedy pracownik coś potrzebuje nie uzyska żadnej pomocy. Obowiązują układy i układziki.

@Nielubiekrw

Dzień dobry, w Inter Cars S.A w Warszawie każdemu pracownikowi przysługuje pakiet benefitów. Więcej na ich temat możecie Państwo przeczytać na poniższej stronie: https://icars.sharepoint.com/sites/c/ZZL/SitePages/Benefity.aspx. W naszej firmie jest również możliwość zgłaszania nadużyć. Aby takowe zgłosić, prosimy o kontakt z: compliance@intercars.eu. Z poważaniem

Curry

W Rawiczu trzeba zostawać po godzinach po rannej zmianie(obiecują że zapłacą) a i tak nie dostajesz za to kasy. A anty kierownik czy anty brygadzista magazynu(nie wiadomo kim on jest) i tak wychodzi sobie o 12. 55 bo on może i Ch... A reszta jak takie glupki musi zostać. Odradzam pracy w Rawiczu.

@Curry

Dzień dobry, powyższy komentarz dotyczy filii Inter Cars w Rawiczu, a nie centrali Inter Cars w Warszawie. Prosimy o przeniesienie tej opinii na odpowiednią stronę. Z poważaniem

Lisek

Ojj coś dużo ostatnio o Rawiczu, widocznie coś jest na rzeczy skoro tyle osób się wypowiada. Rotacja pracowników jest dość duża, widać to po ogłoszeniach o przyjęcie do pracy. Pracowników nie potraficie utrzymać to widać że atmosfera jest kiepska, albo poprostu kiepscy zarządzający. Zawsze lecą głowy u góry skoro coś takiego jest. A tu widać cały czas bez zmian. W Rawiczu w intercarsie częściej można kupic części używane niż nowe. A najlepsi są Ci dwaj od zwrotów, większych ekspertów świat nie widział.

@Lisek

Dzień dobry, powyższy komentarz dotyczy filii Inter Cars w Rawiczu a nie centrali Inter Cars w Warszawie. Partnerzy franczyzowi zatrudniają pracowników filii. W związku z tym, bardzo prosimy o przeniesienie powyższego komentarza na stronę partnera. Z poważaniem

Inter cars Szczecin

Chcesz dużo zarabiać w tej grupie idź na magazyniera... umowa, dodatki itp. Chcesz być pomyją idź na sprzedawcę, cięcia pensji, zabrane premię. Chyba Pan Dyrektor nie dorósł do tego że sprzedawcy go utrzymują. Czas swoje pokaże. Grupo Gorzów przejmuj ten Szczecin ????????????

@Inter cars Szczecin

Dzień dobry, powyższy komentarz nie dotyczy Inter Cars S.A w Warszawie a dotyczy filii w Szczecinie. Pracownicy filii są zatrudniani przez partnera franczyzowego lub operatora magazynu. W związku z tym, bardzo prosimy o przeniesienie powyższego komentarza na odpowiednią stronę partnera. Z poważaniem

Jaros

Najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałem traktują człowieka jak śmiecia jak szmatę życzę tej firmie jak najszybszego upadku za to jak i ilu ludzi upodlili

L4
@Jaros

Mam nadzieję, że szlag trafi tych prymitywów

@Jaros

Dzień dobry, Inter Cars S.A w Warszawie dba o to, żeby relacje między pracownikami i przełożonymi były oparte na wzajemnym szacunku. Z poważaniem

czysta jest the best

Pozdrawiam liderów i specjalistów pracujących w Zakroczymiu. Są to osoby, które jeszcze niedawno pracowały na skanerach a teraz (usunięte przez administratora)swoich kolegów, osoby te mają dostęp do informacji kto ile wyrabia punktów i jak ktoś ma za dużo punktów, to (usunięte przez administratora)takie osoby by nie zarobiły przypadkiem za dużo.(usunięte przez administratora)

@czysta jest the best

Dzień dobry, powyższy komentarz nie dotyczy Inter Cars S.A w Warszawie a dotyczy filii Inter Cars w Zakroczymiu. Pracownicy, np. liderzy, specjaliści, brygadziści, itd. w filii są zatrudniani przez partnera franczyzowego. Z tego powodu bardzo prosimy o przeniesienie powyższego komentarza na właściwą stronę partnera, który Państwa zatrudnia. Z poważaniem

Czekamy

Pamiętajcie liderzy i brygadziści was prędzej czy później wysprzęglą albo tak banie zryją że sami odejdziecie do innej pracy a my tam czekamy i wyrównamy rachunki wszystko co robicie złego do was wróci

@Czekamy

Dzień dobry, powyższy komentarz nie dotyczy Inter Cars S.A w Warszawie a dotyczy filii bądź magazynu Inter Cars. Pracownicy filii oraz magazynów, np. brygadziści, liderzy, itd. są zatrudniani przez partnera franczyzowego lub operatora magazynu. Jednak nie są zatrudniani przez Inter Cars S.A. W związku z tym, bardzo prosimy o przeniesienie powyższego komentarza na właściwą stronę partnera. Z poważaniem

Kamil

Nie dawno zwolniłem się sam z pracy w tej firmie i wiecie co powiem? To była moja najlepsza decyzja jaka podjąłem po 10 latach pracy w niej. (usunięte przez administratora)i nic więcej 8 godzin ostrego orania i nic więcej a najgorzej i tak jesteś najgorszy. Firma woli ściągać pracowników z zagranicy bez wydajności którzy są tylko osobami do zapchania dziury w braku kadrowym. A może warto się zastanowić nad podwyżkami aby dać sprawdzonym Polskim pracownikom motywacje? Ale nie po co bo pewnie pośrednicy są kolegami kolegi Prezesa. Pracowałem na zmianie A na pierwszym poziomie najgorsza zmiana Ever , wszystko po znajomości stanowiska i najgorsi koordynatorzy za nic Maja pracownika, może kiedyś przyjdzie i czas na nich :-)

@Kamil

Szkoda, że dobrych, starających się polskich pracowników mają za nic, a jak ci się o coś upomną, to dochodzi do tego, że za jakiś czas nawet potrafią ich zwolnić. Bo ktoś upomniał się o swoje, o coś więcej, o chęci dalszego rozwijania się itd. itp. Szkoda czasu na takiego pracodawcę, którego nie interesuje dobry, wyrabiający normę, albo i więcej sumienny pracownik - polski pracownik.

@Kamil

Dzień dobry, powyższy komentarz nie odnosi się do Inter Cars S.A w Warszawie, odnosi się on do filii lub magazynu. W centrali Inter Cars nie pracujemy w trybie zmianowym. Partnerzy franczyzowi bądź operatorzy magazynu zatrudniają pracowników do filii lub na magazyn. W związku z tym, bardzo prosimy o przeniesienie powyższego komentarza na odpowiednią stronę partnera. Z poważaniem

bzdury,dostawy 3xdziennie czas oczekiwania ok.4 godzin,na filii 2 osoby,nieda się tak pracować, a prezes śle info,że wszystko jest ok.

@441609

Dzień dobry, powyższy komentarz nie dotyczy Inter Cars S.A w Warszawie. Pracownicy filii są zatrudniani przez partnera franczyzowego. W związku z tym, bardzo prosimy o przeniesienie powyższego komentarza na właściwą stronę partnera. Z poważaniem

Amigo Kierowca

Inter Cars Lębork Podwykonawca Record spółka jawna Nie polecam !!!!! Auta złomy zgłaszasz problem z autem to za nim to zrobią to się zdążysz nim rozwalić na drodze zabijając kogoś przepisy bhp to w tej firmie pic na wodę Kierownik kierowców totalny buc po przepracowaniu roku pytasz się grzecznie kiedy mógłbyś iść na urlop a ten odpowiada ile ty tu pracujesz że na urlop chcesz iść totalna pomyłka wieczne narzekanie i brak napraw na czas a jak się coś zgłosi to najpierw góra musi zdecydować czy wymienić tarcze i klocki w samochodzie a ty ciągle tym autem jeździsz trasy są tak zaplanowane że nie ma opcji jazdy przepisowej (usunięte przez administratora) z językiem na brodzie nawet nie ma przerwy by zjeść i się załatwić i narażasz się na mandaty i utratę prawa jazdy nadgodziny wypłacane z łaską a co miesiąc inna wypłata mimo że tyle samo dni w pracy jakim cudem ? gdyby nie chłopaki z magazynu i dział sprzedaży i reszta kierowców zamknęli by to w (usunięte przez administratora) Kierownik fili totalny żółtodziób dali posadę po znajomości wcześniej był przedstawicielem handlowym od ciężarówek jest 03.04.2020 a ten grafiku na kwiecień nie ma zrobione żart jakiś nie potrafi sam nic załatwić o wszystko dzwoni do góry pytać nie ma własnego zdanie i nie potrafi decydować Jeżeli chodzi o kierownika kierowców hmm facet nie ogarnięty emocjonalnie uważa się za boga chciałby byś je.ał za miskę ryżu i się nie odzywał a gdy się odezwiesz to cię będzie gnębić w pracy głupie teksty docinki przewinęło się tam już tyle kierowców że jest to masakra ale dalej trzymają go tam bo (usunięte przez administratora) liżę po mistrzowsku Nie Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Amigo Kierowca

Dzień dobry, powyższy komentarz odnosi się do filii w Lęborku, a nie do Inter Cars S.A w Warszawie. Pracownicy filii lub magazynów są zatrudniani przez partnera franczyzowego. Ponadto, w naszej firmie jest również możliwość zgłaszania nadużyć na poniższy adres: compliance@intercars.eu. Z poważaniem

Klient

Intercars Krosno pani w kasie mega chamska łaskę robi że pracuje

Dostawa
@Klient

Jaka płaca taka praca Nie oczekuj ,że ktoś za 2 tys będzie się spuszczać

@Klient

Dzień dobry, powyższy komentarz nie dotyczy Inter Cars S.A w Warszawie a dotyczy filii Inter Cars w Krośnie. Partnerzy franczyzowi zatrudniają pracowników filii. W związku z tym, bardzo prosimy o przeniesienie powyższego komentarza na właściwą stronę partnera. Z poważaniem

Po co w tej firmie tylu liderów i tak 3/4 z nich ma mniejszą wiedzę i umiejętności od pracowników. O kulturze osobistej nie wslominając. Wykształcenie osób pełniących też wyższe stanowiska pozostawia wiele do życzenia ale cóż układy i układziki.

Zakonnik
@1234

Opisujesz zmianę b

@Zakonnik

Ogólnie na 3 zmianach zero szacunku do pracownika liderzy i brygadziści kogo wy chcecie zastraszyć. Zwalniając zrobicie ludziom przyjemność bo poszukają lepszej pracy. A wy będziecie tańczyć jak wam każą.

@1234

Dzień dobry, pracownicy magazynów są zatrudniani przez operatora magazynu bądź partnera franczyzowego. Centrala Inter Cars w Warszawie nie zatrudnia pracowników na magazyn lub filie. W związku z tym, bardzo prosimy o przeniesienie powyższego komentarza na odpowiednią stronę partnera. Z poważaniem

Łogin

Nie polecam praca w grupie Szczecin. Dla nich jesteś słupkiem w exelu jak mówił Boguś. Ci którzy zostali to jedzą kanapki w biegu by utrzymać się w pracy... no chyba że jesteś spokrewniony z szefostwem grupy...

@Łogin

Dzień dobry, powyższy komentarz nie dotyczy Inter Cars S.A w Warszawie a dotyczy filii lub magazynu w Szczecinie. W związku z tym, bardzo prosimy o przeniesienie powyższego komentarza na stronę partnera. Ponadto, w naszej firmie jest możliwość zgłaszania nadużyć. Prosimy o zgłoszenie sprawy na poniższy adres: compliance@intercars.eu Z poważaniem

Xxx

Warszawa grupa południe banda (usunięte przez administratora) nie polecam pracy w żadnej z ich filii wszędzie to samo walenie po rogach(usunięte przez administratora)tchórze, lepiej ulice zamiatać niż tyrać u was,premii nigdy nie było, wypłata na konto reszta w kopercie (usunięte przez administratora)

@Xxx

Dzień dobry, powyższy komentarz nie odnosi się do Inter Cars S.A, a do grupy filialnej. W związku z tym, bardzo prosimy o przeniesienie powyższego komentarza na właściwą stronę partnera przez którego Państwo są zatrudnieni. Z poważaniem

Nowa

Cześć, czy jest tu ktoś z Olkusza? Dostałam propozycję pracy na kasie, mógłby ktoś ocenić to stanowisko?

Kaśka
@Nowa

Ja pracuje na kasie tyle, że w innym mieście. Jeśli nie będą u Ciebie mieszać kasy z magazynem jak u nas to robota nie jest zła. Na złapanie doświadczenia jest okej.

@Nowa

Hej. Filie w olkuszu omijać z daleko. Tam pracuja chorzy ludzie. Daje ci maks. tydzien tam w pracy. Druga rzecz bardzo dziwna to kierownik który ma urlop i nie powinno go tam być przyjezdza sobie tak poprostuxD no paranoja. I najwazniejsze to kombinowanie z wypłatami.

miły

W olkuszu jest istny sajgon. Kasa nie pracuje jak wcześniej albo nieczynna albo nic się nie da załatwić. Totalna masakra jest teraz przed rokiem aż chciało się tam iść a teraz żenada. Gdzie są te fajne dziewczyny co wy nie widzicie że klientów tracicie. Wole do Dąbrowy jechać tam przynajmniej wszystko załatwię i wszystkiego się dowiem.

Inter Cars S.A

Dzień dobry, powyższy komentarz dotyczy filii Inter Cars w Olkuszu a nie Inter Cars S.A w Warszawie. Pracownicy filii są zatrudniani przez partnera franczyzowego. W związku z tym, bardzo prosimy o przeniesienie powyższego komentarza na właściwą stronę. Z poważaniem

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Cars S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Inter Cars S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Cars S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 209.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Cars S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 154, z czego 26 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inter Cars S.A.?

Kandydaci do pracy w Inter Cars S.A. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inter Cars S.A.