INTERCARS S.A.

Jarocin

Opinie o INTERCARS S.A.

kumplik 2016-02-06 16:23:29
info potwierdzone. pączki były smaczne.
lkj 2016-02-06 18:38:34
Socjal w tej firmie zatrudniającej kilkaset osób to kalendarz reklamowy w grudniu ( premia świąteczna ) i pączek za 50 groszy w tłusty czwartek . IMPONUJĄCE !!!
Prezes ILS 2016-02-07 15:32:50
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma !
Pozdrawiam.
lkj 2016-02-07 16:01:07
To samo się tyczy pracowników !!! Ma się takich na jakich się zasługuje.I szkoli się na okrągło nowych. Pozdrawiam !
lkj 2016-02-08 12:22:15
Szanowny Panie Prezesie ! Wiadomość Agencyjna - Warszawa, 05.02.2016 (ISBnews) – Sprzedaż zrealizowana przez spółki dystrybucyjne grupy kapitałowej Inter Cars zwiększyła się o 28,5% r/r do 385,6 mln zł w styczniu 2016 r., podała spółka.

Sprzedaż spółki-matki Inter Cars wzrosła o 20,1% r/r do 312,5 mln zł w styczniu. Jej przychody ze sprzedaży w Polsce wzrosły o 25,8% r/r do 231,6 mln zł, poinformowano w komunikacie.

Zagraniczne spółki dystrybucyjne Inter Cars zwiększyły sprzedaż o 39,2% r/r, osiągając przychody w wysokości 136,3 mln zł. Największy wzrost miały spółki w Słowenii (190,3% r/r), we Włoszech (69,9%) i w Bułgarii (60,9%). Największe przychody ze sprzedaży spośród zagranicznych dystrybutorów miała w styczniu Inter Cars Romania – 23,3 mln zł.

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka zadebiutowała na warszawskiej giełdzie w 2004 r. W 2014 r. odnotowała 3,94 mld zł skonsolidowanych przychodów. To tak a propos tych pączków i naszych wypłat .Ponownie pozdrawiam !!!

obiektywny 2016-02-10 18:22:19
Witajcie, po przeczytaniu postów od "pracowników" (cudzysłów użyłem z premedytacją) dochodzę do wniosku, że narzeka tylko jedna grupa pracowników (magazyn). Panowie, we wszystkich hurtowniach są podobne warunki pracy (poznajcie hurtownie w centrach przeładunkowych to zobaczycie co to jest walka). Będę brutalny jak nie macie wykształcenia i obycia (o tym świadczy stylistyka wypowiedzi), to realizujcie marzenia prowadząc własna firmę. Inter Cars powstał bo ktoś był niedoceniany i tak powstało wiele dobrze prosperujących firm. Macie szanse tylko inicjatywa... a tej Wam brakuje, ale narzekać potraficie. Do dzieła .... Lewandowski nie byłby znany gdyby jojczył tak jak Wy
kumplik 2016-02-11 11:34:58
Panie Prezesie dziękujemy za premie.
subiektywny 2016-02-11 19:07:42
Kolego ! Po pierwsze - jak chcesz kogoś pouczać to pisz na temat (jaki to obiektywizm - pracujesz u nas ? ).Po drugie - również do stylistyki twojego postu miałbym uwagi.Po trzecie - cudzysłów zaznacza się w inny sposób.Po czwarte - jakim prawem piszesz,że na magazynach pracują ludzie bez wykształcenia i obycia ? Po piąte - tu nie chodzi o żadną realizację marzeń tylko o zarabianie na życie w firmie , która szanuje pracownika .Po szóste - oprócz Lewandowskiego w piłkę grają miliony młodych ludzi , którzy nie jojczą i mimo to nie zarobią ułamka tej kwoty,którą dostaje Robert. Po siódme - co to za argument , że we wszystkich hurtowniach jest podobnie ? To znaczy ,że mamy się z tym pogodzić i nie pisać o tym co nam się nie podoba ? Taka firma jak Inter Cars rozwija się dynamicznie i zarabia ciężkie pieniądze dla właściciela i akcjonariuszy dzięki każdemu z nas i żadne zaklinanie rzeczywistości nie zmieni tego faktu ! Czas , żeby to dotarło na wyższe szczeble w firmie.Bo w Anpacarsie niedługo głównym językiem będzie ukraiński.Ciekawe dlaczego?
anka1996 2016-02-12 12:02:20
witam, mam propozycje pracy w Inter Cars od zaraz. Mam kilka dni by zgodzic sie na podjecie tej pracy. Troche przerazaja mnie te wszystkie posty na temat tej pracy, ale w agencji zachwalaja i mowia ze jest dobrze, sama sie przekonam jak jest. Naprawde pracuje tam wiecej Ukraincow niz Polakow? Prosze mi powiedziec czy to fajna praca dla dziewczyny i ile dziewczyn juz pracuje w Inter Cars. Bedzie to moja pierwsza praca w sumie nie liczac pracy dorywczej w sklepie. Prosze o info jakim tramwajem lub autobusem najszybciej dojechac na ulice Logistyczna. Dziekuje wszystkim
jajko 2016-02-13 03:00:30
Nie polecam,ja pracowałem w czosnowie i musiałem sie zwolnic przez brygadziste Tomasza Kropielnickiego,tak jak i reszte 5 osoób rok temu musialo sie zwolnic przez niego,opierd....na premiach i dawał swoim przydupasom,przynosil problemy z domu do pracy,wszyscy maja go dosc i kazdy ucieka przez niego bo praca jako tako jeszcze ujdzie...
Myk 2016-02-15 22:15:31
Większosc opinii użytkowników którzy sie tu wypowiadaja sa jak najbardziej prawdziwe i osobiscie moge powiedziec ze ta firma to jeden wielki obóz pracy , natomiast co do agencji to myslisz ze gdyby powiedzieli jak rzeczywiscie w tej firmie jest to ludzie by tam składali cv ? jasne ze nie . Autobusem tam dojedziesz nr 150 badz 160 . Jest to jedyny autobus który dojezdza pod sama firme lecz kursuje co godzine
Myk 2016-02-20 19:04:46
Pracowałes badz pracujesz w tej firmie ?
123456789 2016-03-01 16:55:30
I stało się ! Odbijamy kartę jak idziemy na przerwę i wracamy.
Brawo inter cars potraficie zachęcać ludzi do pracy.
Bydło na wybiegu ma więcej swobody niż ludzie w tej "firmie"
987654321 2016-03-01 20:16:15
Następny etap to odbijanie kart przed i po wizycie w ubikacji .BRAWO WY !!!
tomi1368 2016-03-03 12:34:02
Witam wszystkich. Chciałbym zapytać o posadę sprzedawcy części samochodów osobowych. Jak wygląda zakres obowiązków? Jakie oferują wynagrodzenie oraz jaki jest typ umowy?

pozdrawiam
michaś 2016-03-03 17:47:29
zaglądam tu z ciekawości, pracowałem krótko bo od kwietnia do września 2015 i gdyby nie oszukiwali na kasie to pracowałbym dłużej, ale wiem jedno takich robót za taką kasę jest pełno, jak nie ta to inna.
pracodawcy i tak kręci się interes i co widać z poprzednich wpisów że rewelacyjnie
ja bym zaproponował żeby UŻetki wszyscy wzięli w jednym okresie, zacisnąć zęby bo premii nie będzie ale dać im do myślenia jak nikogo nie będzie przez dni i noce i popołudnia
yolo 2016-03-04 17:45:12
W pierwszych dniach marca szefostwo kupiło sobie elektryczny skuter za 2000 zł a nadgodzin przybywa z każdym tygodniem :) Ostatnio kierownik powiedział, że jeżeli mam podwinięte spodnie robocze to może mi premię zabrać ( bez przesad - ale jak jest mi gorąco to nie będę się grzał bo ktoś ma takie zachcianki … dla wyjaśnienia spodnie miałem podwinięte do przedkolana) W firmie zaczynają się dziać coraz dziwniejsze rzeczy :) Pozdrawiam :D
michaś 2016-03-06 10:15:03
nie do sprawdzenia jest czy popełniłeś błąd, wystarczy że ktoś przy transporcie czy przy załadunku przez przypadek bo dopadła naklejka nakleił ją gdzie indziej
i już jest błąd.

Lub gdy taśmociąg zablokuje kibel i wylecą z nich pozbierane już zamówione rzeczy.

A nawet jak nie zrobiłeś błędu to jest to znakomity pretekst to zabrania premii.
że źle zebrałeś towar
Że nie chodzisz na nadgodziny, że nie byłeś w niedzielę

Później okazuje się że dwie godziny w tygodniu pracowałeś za darmo.

I jeszcze jedno , wszystkich traktują jak złodziei

POZDRÓWCIE ŁYSEGO TO JA MU NA BRAMCE POD PYSK RZUCIŁEM DWA RAZY ŚMIERDZĄCE BUTY
gdy kazał mi wyskakiwać z butów

DRUGI RAZ jego kolega gruby nie wytrzymał i się tak zagotował że pobiegł za mną po spisanie mnie z przepustki

A kobieta z Agencji narzeka że musi 160 tygodniowo przeprowadzić rozmów
zarobiony 2016-03-08 12:41:16
Ile zarabia przedstawiciel handlowy w IC ? Jaka podstawa? Jaka fura? Będę wdzięczny za info :)
amba 2016-03-08 18:51:30
Lipa. Własna działalność - koło 2k na rękę podstawy. Auto - nie wiem czy to od oddziału zależy, ale w niektórych zdezelowane graty (nawet fabie I widziałem),w dodatku trzeba pod firmą zostawiać - nie ma użytkowania prywatnego. Albo swoje auto i kilometrówka. Szkoda sobie głowę zawracać.
kreyz 2016-04-08 20:19:12
Pracuje 6 lat w IC i nie zamierzam się zwalniać.
Wszyscy maruderzy piszą tylko o magazynie, w którym jest ciężko - owszem, ale coś za coś. Jak się nie chciało nosić teczki...
Marudzic jest najprościej.
Pewnie że nie jest idealnie, ale nie jest źle. Pracuję w dziale handlowym i mam działalność ( nie wiem czemu większość ma z tym problem ). Jeżdżę autem rocznik 2013 które sam odebrałem z salonu i zarabiam tyle, że jak szef mnie wnerwia to i tak nie mogę sie zwolnic, bo w konkurencji zarobię min. połowę mniej, a jak nie jeżdżę, to siedzę za biurkiem w klimatyzowanym pomieszczeniu.
Wiem jednak, że w różnych miastach jest różnie - zatrudnienie dają filianci i to od nich zależy jak się pracuje, więc nie uogolniajcie.

Pozdrawiam narzekających - to dzięki takim ludziom w Polsce jest tak wysokie bezrobocie fikcyjne.

Ps. Wybaczcie interpunkcje i bledy - piszę z telefonu ze slownikiem tg.

Inz , 2016-04-10 16:25:46
Nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] praca ma byc przyjemnoscia a nie obozem wykanczania ludzi za 2000 zl , na M .
Troszkę Prawdy 2016-04-23 20:18:06
Panie i panowie zastanawiający się nad podjęciem pracy w tej jakże wspaniałej firmie. Przedłożę poniżej kilka zdań które w miarę celnie opiszą sytuacje jaka teraz panuje w Intercarsie praca na magazynie staje się coraz gorsza brakuje połowy załogi ponieważ nikt nie chce przychodzić pracować za stawkę jaką możne dostać pracując sobie spokojnie od poniedziałku do piątku 8-16, tutaj pragnę zaznaczyć że przez pierwszy miesiąc nie ma premii w drugim większość osób dostaje do 50 zł i to jest fakt potwierdzony. Atmosfera jest zależna od zmiany i brygadzisty tu zaznaczę że jest to bardzo zróżnicowane bowiem nie którzy brygadziści są zwykłymi... no nie nadają się na to stanowisko inni są zwyczajnymi ludzmi przy czym przeważa opcja pierwsza. Za prace nie usłyszymy słowa dziękuje ani nic ale to jest raczej jasne i tym prosze się nie przejmować. Zaczynają się trudności z wybraniem dni wolnych przypominam że soboty i niedziele które zaczynają nocki są darmowe i jeśli je wybierzemy będziemy mieli zmniejszone wynagrodzenie ponieważ agencja płaci nam od godziny/dniówki. Na ostatek z moich skromnych obserwacji a pracuje w tej firmie ponad 8 miesięcy nasi bracia ze wschodu zaczynają mieć większe prawa od nas ponieważ oni mogą sobie rozmawiać i spokojnie pracować my niekoniecznie jeśli jest upierdliwy brygadzista to o godzinie 5.50 będzie ci kazał pracować tak jakby to 10 minut miało zbawić świat (tutaj zauważam że owszem powinniśmy pracować do godziny 6.00 ale jeśli ktoś wchodzi na magazyn 20 minut przed rozpoczęciem zmiany i już zaczyna sobie organizować skaner wózek oraz sprząta swój sektor to jednak to też się liczy ). Kierownictwo wprowadza carską satrapię (czytaj władza absolutna "ala Iwan Groźny car Rosji") zwykli pracownicą są no traktowani w dość śmieszny sposób kierownik zawsze ma racje i nie ma gadania przypomina to w pewien sposób szkołę relacje uczeń-nauczyciel często zdażaja się też takie relacje z brygadzistami w negatywnym tego słowa znaczeniu brakuje taśm klejących,rekawic itp. Starałem się dość szczeże po krótce przedstawić sytuacje jaka teraz panuje w firmie jeśli ktoś ma jakies poważne pytania prosze pisać co jakiś czas staram się obserwować frum.
Jula 2016-04-29 22:22:21
Do pracowników inter cars mam pytanie,czasami zamawiam zakupybz inter cars przez neta i zawsze przy kasie pani mówi ,że nie wie o co chodzi ,ale zamówienie jest anulowane ,i żebym podrzedł do kolegi to je wygeneruje ,czy czasami to nie jest tak ,że chodzi o przychód fili ,pracowników ?bo z neta nie mają prowizji?
123456789 2016-05-03 16:49:57
Pracownicy InterCars pozdrawiają ludzi, którzy mają życie poza pracą, my nie wiemy co to święto pracy, nie wiemy co to święto uchwalenia konstytucji, a słowo "majówka" jest nam obce.
subiektywny 2016-05-04 17:02:58
Nie wiem czy pracownicy zdają sobie sprawę z tego,że szef wszystkich szefów i założyciel firmy jest obecnie na 18 miejscu listy najbogatszych Polaków z majątkiem szacowanym na ponad miliard złotych.Dla niego liczą się cyferki na koncie i nie będzie sobie zawracał głowy takimi bzdurami jak Święto Pracy czy Święto 3 Maja.
Bezprawie 2016-05-06 18:33:41
Popracowałem miesiąc, nie dziękuje firma każe przestrzegać przepisów BHP po czym trzeba je łamać aby zdążyć ze zbiórką bo stan osobowy z tego co mi koledzy ze zmiany opowiedzieli 3 miechy temu był 4 razy większy teraz tylko roboty jest więcej dużo więcej. Według prawa pracownik może podnieśc do 35 kg ciekawie to się ma do gabarytów gdzie pióra ważą po 200 i sami je mamy zbierać na rękawice czekałem 3tyg po czym przyniosłem własne oczywiście jeśli pracujesz bez rękawic to od razu z mordą że łamiesz BHP nie dociera do brygadzistów to że 5 min wcześniej ich prosiłeś o nowe. Płaca jest bardzo marna o premii nawet nie marzyłem . I tylko wspomnę o tym że nie jestem jakimś księciem który poszedł do pierwszej pracy tylko trochę już przeżyłem i przepracowałem i napiszę tak praca mogła by być ale za stawkę 2 razy większą oczywiście majówka całą przepracowana bo wolne może mieć tylko prezes . Nie polecam może jak zostaną z samymi ukraińcami to wtedy zrozumieją że warto szanować pracownika .
Kaj moja premia 2016-05-13 19:52:42
Witam 6 letnie doswiadczenie magazyny,budowlanka itd w polsce i zagranica, przeracowałem 4 miesiące w tej firmie przez Interkadre nie zamierzałem na dłuzej tam zagościć tylko przejściowo na pelnym wyjebaniu, praca jest nudna i monotona, trzeba na starcie pokazac brygadzistą ze nie zrobia z Ciebie smiecia ,powiedziałem ze mam zycie prywatne i moim zadaniem jest przerobic 40 godz w tygodniu i basta , na wyplatach jebia jak moga o premi nie wspomne. Pierwszy miech bez premi kazde l4 to 3 miechy bez premi lub mniej zalezy od kaprysu, przyklad kolega dostał 2900 wyplaty w nastepnym miesiacu za tydzien l4 wzieli mu dni wolne dziwnym trafem i 1500 zawitało na jego koncie.Praca dobra dla ludzi po szkole jakies doswiadczenie i poznanie polskiego realia robola.
JordanBelfort 2016-05-19 12:31:00
(usunięte przez administratora)za smieszną pieniadze.Nie polecam chyba że swojemu najwiekszemu wrogowi.
poziom3najlepszyJEST 2016-06-06 17:24:50
Coraz więcej ludzi odchodzi dzisiaj odszedł jeden z bardziej ogarniętych magazynierów Damian.C tak się kończy polityka szkolenia non stop nowych osób zamiast zaoferować lepsze warunki by mieć stałą ekipe.
Wylajtowany 2016-06-10 15:34:59
Haha na oponach to oboje brydzi z C odeszło nie dziwię się jak Piotr ( usunięte przez administratora )i miej nad sobą 4 ludzi a każdy co innego gada dawanie w tych czasach na umowę o pracę podstawy 1500 to śmiech najlepiej to niech zrobią zlecenie za 1350 zł plus 150 premii będzie najlepiej xd
Cała prawda 2016-07-10 11:48:16
Tragedia jakies oczojebne koszulki w ramach kary bo ktos popełnił kilka błedow,ktore trafily na jego konto z innej filii,albo jakis niedorajda wywalil towar z mmki ...Zabieranie pieniedzy 50zl,albo100zl za UŻ gdzie to tylko 4dni na 365 dni w roku..!!!!Bo zj...kierowniczek ma taki kaprys,zmuszanie ludzi do nadgodzin !!!!W zyciu bym sie nie zgodzil!!! Nie obowiazkowe soboty,niedziele jak nie przyjdziesz to kierowniczek kaze Ci to odrabiac przez caly tydzien !!!!Nic tylko trza przyjsc na nadgodziny z PIPEM !!!!!
Burdel maja i dobrych pracownikow sie pozbywaja !!!! Ten Inter Cars predzej czy pozniej upadnie bo nie ma tam porzadku i kierownicy sa zdecywanie za mlodzi 26lat fluk pod nosem piwo w rece i wielki hip-hopowiec .Tragedia !!!!!
Niech ktos w koncu od najwyzszych stanowisk zrobi zaje....porzadek !!!!!!
Pablo zsh 2016-07-12 08:28:52
Praca na 3 zmiany
1zmiana pon-sob+ obowiazkowa niedziela+nadgodziny
2zmiana pon-pt +nagdodziny
3zmiana niedz-pt bez nadgodzin
Kasa marna... Nigdy nie wyciągnąłem ponad 1700zl
Zmuszają Cie do przyjscia na nadto lub niedziele rano od 6do 16...
Pracujące swieta i dni miedzy świętami (niby za 200-250zl za dzień)
Brygadzisci, kierownictwo o wszystko się czepia.
Dni za sobotę lub niedziele niby do odbioru są niemlze niemożliwe do odbioru. (proszę się miesiąc o odbiorke)
Za U.Ż zabierają kasę ( 100zl)
Przerwa 20minut gdzie odbijasz sie karta na początek i koniec +3min na dojście na jadalnie. Nie polecam nikomu!!!!

Pozdrawiam P. Kierownika Piotra i czekam na jego płytę hip-hop-owa bo nieźle naku....
123456789 2016-07-15 21:48:04
Pracuje się 6 dni w tygodniu w tym nadgodziny i jeszcze zmuszają aby przyjść w niedziele, bo jak nie to kolejne 8 nadgodzin w tygodniu. Z ludzi roboty chcą zrobić.
RabeneK92 2016-07-31 11:47:31
oj panowie a obok czeka tyle pracy:

raben, no limit, pekaes, kuehne nagel, saint gobain, jeronimo martins, speedimex, habasit, dorel polska, ekol logistics, ceva logistics, dpd, magazyn stali, i kilka innych :) + to co się buduje jeszcze a przeglądając oferty od ww zakładów to pensje na start mają lepsze i nie trzeba tyle sobót i niedziel robić może pan prezes ILS i ANPACARS się trochę zastanowi i przemyśli kilka spraw Coraz więcej dobrych ludzi odchodzi a dochodzi do tego że ukraina nawet nie chcę tu wracać
Alkusik 2016-08-03 07:53:56
Piękne panie wczoraj odeszły przez odrobienie uz. Pozdr to jest hore
ja 2016-08-05 10:48:53
do Alkusik chore piszę się przez ch :)
Nigdy w życiu 2016-08-05 11:15:50
Nie polecam Intercars Sosnowiec, Ubrania miałem dostać po tygodniu, nikt nie dostał z trójki, którą poszliśmy (y). Minęły 3 tygodnie. Kierownik Zmiany A. Jeżeli nie przyjdziesz w niedziele to masz przymusowe nadgodziny w ciągu tygodnia.
Ja 2016-08-23 11:56:31
Ja pracowałam tam rok nie polecam tej firmy nie liczą się z ludzimy kierownik chamski mowie o zmianie "A"pozostałych nie znam . Przymusowe nadgodziny oraz niedzielę za pieniądze a jeżeli się nie przyjdzie karne 6nadgodzi nie da się z nimi dogadać! wykorzystywanie ludzi.

Praca w Inter Cars -zapomnij o życiu prywatnym .
Intershwitz 2016-08-26 11:28:42
W Sosnowcu mistrzami sa brygadzisci, taki maly w okularkach z jedynki ze zmiany C powiedzial, zebym zawiozl karton gdzies i mowie mu, ze sie nie zmiesci, a on, zeby tak wlozyc i moze wystawac, wiadomo lepiej bylo do drugiego kartonu to wlozyc, dopiero raperek kierownik go opieprzyl i zrozumial to co ja mu wczesniej mowilem i musialem przepakowywac polowe rzeczy przez ignorancje tego brygadzisty, w iC jedyne co bylo dobre to ludzie, oprocz tych przydupasow brygadzistow, ukraincy sie panoszyli i opieprzali gadajac ciagle i stojac dlugo i nic nie robiac, mijalo ich sie 3 raz, a oni dalej tam, odbijanie karty na przerwe, czekanie na ubranie i rekawiczki kilka tygodnii, plusow prawie nie ma, zarobisz max 2, chyba, ze robisz ciagle niedziele, bo i na premiach robia ladnie, za L4 zabieraja, nie pozdrawiam, nie wroce tam, mialem tam wielu znajomych co byli i sa i moze z 20 osob dwoch pracuje, brygadzista i kolezanka, jak masz odbiorke to ci moze nie dac, a pozniej sam ci ustali i ci o tym nid powie, pracowalem w kilku miejscach, ale o intercars w sosnowcu moglbym wyklad dwugodzinny zrobic o wadach pracy tam, nie jest tam ciezko, ale za taka kase i mobbing i czasem zadania to lepiej na produkcje isc i miec mniej obowiazkow i kase 3 tysie bez weekendow jak w magnetti
poeta 2016-08-26 15:38:26
Śpieszcie się szanować ludzi - tak szybko odchodzą.
Niki Lauda 2016-08-26 16:44:26
Przykro to wszystko sie czyta.Niestety w wiekszosci to co tu ludzie pisza jest prawda.Jest pewien cytat.''Gdy praca, którą wykonujesz, nie daje ci radości, a tylko pieniądze, to jesteś śmiertelnie ubogi.''-Tutaj nie ma radosci ani z pracy ani z pieniedzy.
Jonny 2016-08-27 07:08:19
Problem z tzw crossami z innych HUB-ów, lub błąd w stanach magazynu.
Nick Cave 2016-09-21 22:20:15
Żadnych nowych postów? Warunki pracy się poprawiły!? Bardzo dobrze.Koniec narzekania.Za te pieniądze powinniscie chodzić jak w zegarku.Kierownicy i tak byli dla was za łagodni!!
subiektywny 2016-09-28 09:47:34
Kiepska prowokacja ! Mało nowych wpisów bo, tak jak pisałem w lutym, powoli językiem dominującym w ANPACARSIE staje się ukraiński . Na sektorach coraz trudniej spotkać Polaka.Najciekawsze w tym wszystkim jest to,że kierownicy i prezesi ponoć nie wiedzą dlaczego ludzie się zwalniają a nowi nie przychodzą ! Jak nie wiedzą takich rzeczy to może nie powinni być prezesami i kierownikami !
Aquila 2016-09-29 22:28:47
Hej prawdopodobnie zacznę pracę u was. Kasa może nie jest za wysoka. Powiedzcie czy pracodawca opłaca opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe???
Jeżeli nie, to ile trzeba samemu płacić?
To jest ważne dla mnie. Jeżeli możecie to powiedzcie.
aa 2016-11-16 16:57:00
Przyjąłem się tam na miesiąc - ostatniego kończę już swoją pracę. Znam się bardzo dobrze na prawie pracy i powiem wam, że ja tam wszystko zmienię. Nie wiem czy były, na pewno nie, ale ja doprowadzę do pierwszej sprawy sądowej i sprowadzę tam wszystkie służby kontrolujące w Polsce.

LUDZIE!!! Zakład was oszukuje na nadgodzinach, premiach, weekendach. To co oni robią jest niezgodne z prawem. Dziwię się, że nikt jeszcze nie wystąpił na drogę sądową.
Jesli ktoś jest ciekawy 2016-11-20 20:44:20
Po kilku miesiącach pracy nadszedł wreszcie czas na porzucenie pracy w firmie AMPA Cars nie mylić z INTER CARSEM ponieważ są to 2 różne firmy. Praca jest taka sobie, zależy na jakim dziale się trafi wynagrodzenie też różnie ,bardzo dziwną w mojej opini sytuacją a pracowałem już w kilku firmach nie tylko magazynach jest niedowartościowanie niektórych pracowników nasi przełożeni czyli brygadziści(bezpośredni przełożeni) zachowują się tak jakby bali się konkurencji niektórych zwykłych fizycznych pracowników którzy próbują sie wykazać lub starają się aby otrzymać coś więcej niz 2000 zł wynagrodzenia czasem jest to wręcz żenujące. A tak jeśli już mowa o zarobkach podstawa około 1400 zł miesięcznie premia średnio 300 jak się postarasz może i być więcej ale trzeba wtedy bardzo ciężko pracować. Praca w formacie 3 zmianowym ranki,popki,nocki odpowiednio 6 dni 5 dni 6 dni na tydzień przerwa 20 min według kierownictwa przez resztę czasu nie wolno odzywać się do nikogo w innych potrzebach niż czynności firmowe po prostu zakaz rozmów tel. komórkowych . Dziękuje bardzo za przeczytanie nie polecam jak napisano w poście powyżej firma oszukuje na pieniądzach .
djex 2016-12-02 20:48:22
A ja pracowałem na magazynie w Bielsku-Białej . Fajna atmosfera, fajni ludzie .. kierownika każdemu pracownikowi takiego życzę. Szkoda tylko że Szef nie dzielił się z pracownikami tym co wypracował ,kiedyś był bardziej szczodry. Ogólnie pozytywna amotsfera, tylko soboty za darmo ..
Niko 2016-12-06 23:11:05
Inter Cars / Anpa Cars Sosnowiec ...
Praca ciężka, niezgodna z przepisami, nadużywanie władzy. Nie można pokazać się jaki jesteś dobry. Pracowałem jakiś czas i nie polecam. Jedynie co jest dobrego to kasa. Bez nadgodzin i weekendów z premia da się wyciągnąć ponad 2000. Ale jak masz za dużo premii to Ci zabierają albo przenoszą tam gdzie jej nie wyrobisz. Kierownik cham. Śmieszna przerwa i odbijanie się, jesteś 2 minuty za długo zabierają z premii. Traktują Cię jak potencjalnego złodzieja. Zero socjalu.
Zostaw swoją opinię o INTERCARS S.A. - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTERCARS S.A.