Opinie o intercars.pl - Inter Cars S.A. w Czosnów

Opinie o Inter Cars S.A.

Żenada

Sam poziom rekrutacji mnie zażenował już od samego początku. Pani rekruter spóźniła się z 10 minut, więc Pani Manager grała na czasie. W trakcie udostępniania pulpitu z zadaniem, Pani Rekruter weszła na czat (zapominając, że udostępnia mi ekran) i zaczęła pisać do Pani Manager na mój temat, ogarnęła się dopiero jak jej powiedziałam co robi … totalna żenada. Panie nie potrafiły mi odpowiedzieć wprost na pytania, miały pokpiewający stosunek a na końcu, kiedy było ewidentnie widać, że się Paniom nie spodobałam, powiedziały, że odezwą się w ciągu dwóch tygodni, chyba że będę potrzebowała odpowiedzi szybciej, to wtedy jak się odezwę to mi powiedzą jaka decyzja o.O nawet nie umiały udać, że są moją kandydaturą zainteresowane.

Hulk

Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko PH w oddziale z Brodnicy. Powiem tak kompletny brak profesjonalizmu ze strony zarządu, musiałem czekać ok pół godziny aż ktoś się pojawi mimo, ze była ustalona godzina. Podczas rozmowy, pseudo rekruter prowadził inną rozmowę firmową. Zadawał pytania w których sam się gubił, często się powtarzał. Odniosłem wrażenie jakby był pod wpływem jakiś środków … Taka atmosfera zniechęciła do jakiekolwiek produktywności, z perspektywy czasu żałuje że nie wyszedłem wcześniej.Nie wiem jak inne oddziały ale Brodnica (usunięte przez administratora) totalne i kompletny brak profesjonalizmu. Jeśli chodzi o pieniądze to oczywiście obiecują złote góry a ciągła rotacja mówi sama za siebie. Nie polecam.

Selke
@Hulk

Potwierdzam

Roman

Super rozkminiłeś, tylko pytanie czy pójdziesz z tym wyżej i będziesz się czegoś domagał, czy tylko napiszesz o tym na forum a potem nic z tym nie zrobisz ;)

Roman
@Roman

Adekwatne czynności będą dokonywane

kandydat Sprzedawca

Jakie są zarobki na stanowisku sprzedawcy,? ktoś się orientuje, chodzi o Warszawę, czy wszystko jest płacone z odpowiednimi składkami, czy płacą coś pod stołem-słyszałem że tak też potrafią robić?

Magazynier

Mówią o umowach (4xtygodniowa, 1xmiesięczna, 1x3miesięczna, 1xpółroczna, 1xna rok i niby pod firmę, ale teraz przyjęć już nie ma), o pracy w weekendy (ma być sporadycznie, a nie jest), o odbiórkach (niby, że można mieć je wypłacone, a nie wybrane), że 3 zmiany i pytają, czy to nie przeszkadza i czy chce się pracować.

Skąd jesteś, czy dasz radę pracować fizycznie, czy będziesz pracować na 3 zmiany i w weekendy.

Opo

Witam ile zarabia magazynier

bodo

Szukają kierownika magazynu do Pruszkowa oferta na OLX jest 6000 neto na spotkaniu dowiedziałem się z 3500 na rękę przecież to jakieś jaja. Nawet nie oddzwonili w umówionym terminie, to firma krzak.

Lukasz

Kupujac u nich czesci mozesz byc (usunięte przez administratora) tak jak to mnie zrobili pan zamowil mi cześć i mowil ze tyle i tyle kosztuje po czym czesc przychodzi a on mi spiewa inna wyższa cene nie polecam tej firmy

Stary Wyjadacz

nakaz noszenia maseczek jest pogwałceniem praw pracowniczych. Pracodawca może określić dystans pomiędzy stanowiskami pracy, lub inne rozwiązania jak środki do dezynfekcji rąk czy rękawiczki, ale nie ma prawa zmuszać pracowników do pracowania w maseczkach. Gdy w danym zakładzie zidentyfikowano i zmierzono na przykład poziom zapylenia pyłem przemysłowym i są przekroczone dopuszczalne stężenia, to wprowadzenie używania na tych stanowiskach używania odpowiednich maseczek jest zasadne pod względem bhp i pracownik ma obowiązek stosowania maseczki, ale tylko na tym stanowisku gdzie zarejestrowano przekroczenia dopuszczalnych stężeń. Jeżeli jednak pracodawca nakazał stosowania maseczek chirurgicznych czy innych, to ma on je zakupić z własnych pieniędzy i dostarczać pracownikom wymaganą ilość według potrzeb. Niedopuszczalnym jest wydanie jednej maseczki na zmianę roboczą. Niedopuszczalnym jest także, używanie przez pracownika prywatnej maseczki, a zdarza się, używanie jej, przez całą dniówkę roboczą. Można by to przyrównać, do przynoszenia z domu i używania w pracy prywatnych narzędzi pracownika, do wykonania czynności i zadań zakładowych. A więc skoro pracodawca wymaga stosowania maseczek przez pracowników to musi zapewnić pracownikom wystarczającą ilość maseczek, tak by maseczkę pracownik używał jej do momentu pierwszego jej zawilgocenia. Maseczkę zawilgoconą należy przekazać do odpadów, gdyż jest to produkt jednorazowego użytku i wymienić należy ją nową. Najwyższa pora przerwac kolejne łamanie PRAWA w Zakroczymiu

Sprzedaż

Jakie wynagrodzenie dają na sprzedawcę w Warszawie? i jak to w gordonie jest z tymi premiami

Masakra

Firma Masakra , atmosfera masakra

Bolec

Witam jestem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną na PH w Lublinie czy ktoś mógłby powiedzieć coś na temat zarobków, planów, narzędzi i ogólnej atmosferze w firmie. Z góry dziękuję.

Jacek
@Bolec

Zarobki dobre i bardzo dobre. Pracy sporo ale jeśli chcesz pracować i zarabiać to właściwe miejsce. Gdyby nie przeprowadzka nie zmieniłbym pracodawcy

Pracuś
@Jacek

Dobra bajka wazeliny jak propaganda sukcesu!

Czy pracownicy w INTERCARS S.A. dogadują się między sobą?

asa

Czyli w Gliwicach to samo 2300 netto na stanowisku sprzedawcy? A jak atmosfera ?

AB

Dogadują się. Atmosfera jest bardzo przyjemna, a co więcej, wszyscy do siebie mówią na "ty", więc to bardzo poprawia atmosferę w pracy. Jak zaczęłam pracować to myślałam, że trzeba mówić "Pan", "Pani", ale byłam zdziwiona, że nie zależnie od wieku i stażu wszyscy mówią do siebie na "ty".

Kamilos 2299

Pracuje w inter cars Zakroczym od samego początku i powiem tyle zgadzam się w 100% z tym co kolego napisałeś.

Puławy Puławy Kierowca

A co to znowu ktoś odszedł z kierowców ogłoszenie ??Jaka tam atmosfera??pisze ze na początek umowa śmieciowa a potem normalna?a Ten kierownik to pracuje na umowę o prace??

Klientka

nie polecam sklepu inter cars w Koninie !!! Bardzo nie przyjemna obsługa , Panowie gburowaci i brak towaru !!! Z całego serca nie polecam !! Bardzo proszę , aby kierownik przyjrzał się pracownikom i tym jak traktują klientów.

Pewnie
@Klientka

Pal wroty, filia nie ma obowiązku mieć wszystkiego na stanie. Pozdrawiam, zadowolony klient :)

Czy urlop w Inter Cars S.A. jest płatny 100%?

No tak

No tak

Mick

Po rozmowie na stanowisko sprzedawcy padło słowo 'zadzwonimy do Pana za tydzień poinformować o pozytywnym bądź negatywnym rozpatrzeniu kandydatury' no i muszę przyznać, że chyba się na kalendarzu nie znają, bo miesiąc minął i dalej nic. Ale cóż się dziwić kto by chciał w tych czasach pracować za 2.5tys netto + premia od sprzedaży.

as

Czy filie to franczyza czy firma sama otwiera punkty sprzedaży? Bo nie wiem czy ogłoszenie o prace wystawia osoba prowadzaca własna działalnośc czy firma InterCras

@as

Inter Cars to firma która działa w systemie franczyzowym, więc może to być spółką firmy. Musisz się bezpośrednio dowiedzieć, bo z samego ogłoszenia ciężko wyczuć. Na jakie stanowisko kogoś szukają?

niko
@Marek

Tych firm pod szyldem inter carsa to pełno teraz wszędzie.

Witam możecie powiedzieć ile zarabiają kierownicy magazynu w tej firmie?

Barabasz
@Nowy

Można, a o co chodzi?

@Barabasz

Pewnie o nic nie chodzi tylko o info na jakim poziomie są zarobki. Nie doszukuj się drugiego dna ;) To co napiszesz? Chociaż orientacyjne widełki.

bogdan
@Marek

nie daje rady z rozwozem towaru na czas ,popiery wz ogarniam bo adres itp sa i jest ok ale te inne (usunięte przez administratora) mnie dobijaja nikt mi nie wytlumaczyl porzadnie o co chodzi tylko masz tu pobrac itp jest jakas rada dla mnie ????? jezdze dopiero 3 dzien

Bartek
@Marek

Zawsze o cos chodzi. Nie wiesz? O zarobkach sie nie mówi oficjalnie.

@Bartek

Już bez przesady. Niby oficjalnie się nie mówi, ale i tak wszyscy porównują ile kto zarabia. Weź się pochwal ile kasy można wyciągnąć.

@bogdan

Trzy dni to mało. Jeszcze zdążysz się wdrożyć. Początki zawsze są trudne. A z tym rozwożeniem towaru to masz ograniczony czas? Nie możesz zagadać do kierownika, żeby na początku mieć trochę mnie tych transportów?

bogdan

praca jak praca rozwozenie towaru spoko jestem zadowalony tylko nie do konca rozumie te faktury itp. bo wz jest adres co dac gdzie jest ok wiem dopiero 3 dzien jestem kierowca musze to zalapac bo nie wyrabiam sie czasowo ale to wiodomo jezdze z google maps musze poznac trasy itp.mysle ze to normalne ze sie gubie i nadrabiam trase i te papiery inne hahaha .Mysle ze za pare dni to ogarne,jak mnie nie zwolnia hahah.

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Cars S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Inter Cars S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Cars S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 210.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Cars S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 153, z czego 24 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 53 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inter Cars S.A.?

Kandydaci do pracy w Inter Cars S.A. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inter Cars S.A.