Opinie o intercars.pl - Inter Cars S.A. w Czosnów

Opinie o Inter Cars S.A.

Yogi

A jak jest Radomiu możecie coś więcej

Tenor

To co moge powiedzieć, to że firma bardzo oszczedza na pracownikach, jakby zapomnieli ze bez nich nie mieliby nic. Ciągłe tlumaczenia, ze brakuje pieniedzy, mimo iz klientow stale przybywa. Praca nie nalezy do lekkich, poniewaz inter cars nie dystrubuuje jedynie czesci do osobowek, ale rowniez do tirow. Uwazam, ze oferuja nieadekwatnie niskie zarobki do wymaganych obowiazkow. Praca dobra dla studenta kawalera o dobrym zdrowiu i sile fizycznej.

To niesamowite, że takie rzeczy się ta dzieją! Czy jeśli kolega miał COVID nie był na zwolnieniu od lekarza? Przecież narażał nie tylko swoje zdrowie, ale i innych pracowników. Co na to wszystko pracodawca?

Bystry

IC Piekary Śląskie Nie Polecam!!! Bezczelne i hamskie traktowanie klienta! Panowie z obslugi klienta z wielką łaską szukają dostepności części i nawet gdyby juz znajdzie to ciężko im sprawdzić czy pasują i są zgodne z modelem. Jest nr częsci to musi się zgadzać choc nie zawsze tak jest znając to z autopsji i swojego doświadczenia. Mądrali nawet nie chciało sie sprawdzić zakresu szczelinomierza który chciałem kupić bo dla niego sztuka jest i nie ważne jaki ma zakres bo on tego nie moze sprawdzić. Takim podejściem noe zdobywa się klienta!

Magazynier

Mówią o umowach (4xtygodniowa, 1xmiesięczna, 1x3miesięczna, 1xpółroczna, 1xna rok i niby pod firmę, ale teraz przyjęć już nie ma), o pracy w weekendy (ma być sporadycznie, a nie jest), o odbiórkach (niby, że można mieć je wypłacone, a nie wybrane), że 3 zmiany i pytają, czy to nie przeszkadza i czy chce się pracować.

Skąd jesteś, czy dasz radę pracować fizycznie, czy będziesz pracować na 3 zmiany i w weekendy.

Rozumiem, ze miałeś dużo obowiązków ale w wielu firmach tempo pracy jest tak duże jak piszesz. Sam zdecydowałeś o odejściu czy po prostu ci się skończyła umowa i jej nie przedłużono?

Robert

Kupiłem tarcze i klocki do auta, oczywiście sprzedawca miał dowód rejestracyjny sprawdzał po numerach vin i dostałem nie takie części zobaczyłem to dopiero po zamontowaniu że klocki wystają po za tarczę więc zdemontowałem i chciałem oddać, jednak nie przyjęli, poniewż uznali, że były używane.Za błąd pracownika ja musiałem zapłacić. Co prawda tarcze przyjęli ale klocków już nie więc nic już u nich nie kupię! dodam że to sklep w Głogowie

kamil
@Robert

A gdzie miałeś oczy zanim montowałeś klocki ? Pracuję jako sprzedawca wiele lat co prawda nie w tym obozie tylko prywatnie i to są wszystko jak sama nazwa mówi części zamienne, katalogi nie zawsze mówią prawdę nawet te serwisowe po vin zwłaszcza starsze samochody . Przykro mi ale po zamontowaniu nikt nie przyjmie towaru . Swoją drogą zwrot w sklepie stacjonarnym to dobrowolna wola sprzedawcy :)

Dembik Ostrołęka

Pierwszy dzień w pracy wygląda tak że przychodzi się na rano, ktoś pokazuje jak pracuje się na skanerze i idziesz (usunięte przez administratora) z rozłożeniem towaru. Nie ma praktycznie nikogo kto by wytłumaczył jak tu się pracuje, każdy ma na głowie 1000 czynności, tylko nie wyszkolenie nowego pracownika. Po dwóch godzinach ma się ochotę (usunięte przez administratora) ale z godności czeka się do końca próbnej zmiany. Nie polecam nikomu

Dzisiaj robiłem zakupy w Kaliszu przy ulicy Majkowskiej na kwote 477zl 80gr "łaskawa młoda dama" raczyła mi wydac z 500zł aż 20zł reszty bo 22gr to juz nie trzeba i paragonu też nie otrzymałem.Nie polecam....

Kondzio

A jak w Puławach ??

Kuba

Witam mam pytanie odnośnie pracy w InterCars w Lublinie na Felinie . Polecacie zaczęcie tam pracy czy raczej odradzacie , jaka jest tam atmosfera na magazynie ? Praca ciężka czy ujdzie jeśli ktoś zaciśnie pasa ? Czy to prawda że za badania wstępne płaci się z własnej ręki ? I jak jest z płacą , słyszałem że pracownicy potrafią tam zarobić 4 a nawet 5 tyś oczywiście z premią . Czekam na wypowiedz jakiegoś pracownika co aktualnie tam pracuje lub pracował . z góry dzięki za odp

Ciekawska

Czy ktoś pracował może w dziale księgowości i może wypowiedzieć się na temat pracy? Jakie zarobki, co należy do obowiązków, jaki rodzaj umowy itp?

tomek

Filia Żyrardów na stanowiskach magazynier i kierowca. jakieś opinie ? dochody ? współpracownicy ?

@tomek

Dochody takie jak wszędzie. 2300 na rękę i darmowe nadgodziny. Premia roczna niewidoczna. Trzymać się z daleka od tej firmy bo szkoda zdrowia i czasu

Brodnica

Witam, czy o filii w Brodnicy ktoś się wypowie ?

Zuza

Widzę, że firma ma bogatą ofertę swoich produktów. Wiecie może, jak wygląda ścieżka kariery handlowca? Jaka jest atmosfera między pracownikami? Dajcie znać, jak to wygląda w Intercars.

PRACOWNIK
@Zuza

Powiem szczerzę, że uzależnione jest to od tego do jakiej grupy filialnej i jacy ludzie będą Cię otaczać. Czytając komentarze na tej stronie zastanawiam się czy pracujemy wszyscy w tej samej firmie, tyle żali się tu wylewa - a szkoda bo praca w IC nie kończy się na magazynie czy na stanowisku kierowcy. Prace PH polecam, sam pracuje na tym stanowisku od paru ładnych lat i jeśli masz zapał aby dążyć do jakiegoś celu to da ci to po pierwsze fajne pieniądze a po drugie mega dużo satysfakcji. Jak w każdej firmie handlowej cele stawiane są coraz większe z czasem , ale nie martw się to normalne działanie i przede wszystkim jest to do zrobienia. Nie mam zamiaru słodzić firmie bo są i cięższe dni kiedy masz ochotę rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady :) Natomiast powiem szczerze, znam dobrze rynek konkurencji w tej dziedzinie i nie ma szans żeby zarobić tam takie pieniądze co w mojej grupie filialnej a co do mojej grupy i ludzi w mojej filii nie znajdę lepszej ekipy! Spróbuj a myślę że nie zawiedziesz się. Najważniejsze szukaj pracy tam gdzie ludzie wokół będą pomocą a nie przeszkodą, niech dyrektor/ kierownik będzie autorytetem dla Ciebie. Jeśli uznasz że jest inaczej nie męcz się, bo wtedy żadna praca nie będzie miała sensu i nie będzie dawała satysfakcji. A chyba o to chodzi żeby do pracy wstawać przynajmniej z neutralnym nastawieniem a nie co dzień wkurzać się że znów musisz do niej iść. Powodzenia !

Czy jako kierownik magazynu w intercars tym śmiesznym jest wszędzie 2300zl netto?

Galanonim
@Nowy

Ja za 200h w miesiącu mam na czysto 3600zl pracując na magazynie doceniają ze człowiek (usunięte przez administratora) Według mnie ok filia w Świętokrzyskiem

Roman
@Galanonim

To sporo godzin... A czy w Intercarsie są jakieś premie oprócz podstawy przy pracy na magazynie? No i czy osoby świeżo po szkole też mogą być przyjęte do firmy? Jak wygląda wdrożenie w obowiązki? :)

W Puławach kierowcy tyle maja
@Nowy

W Puławach tyle maja kierowcy na umowie śmieciowej praca 6 dni w tygodniu bez wolnych sobót

Ola

Orientujecie się, czy firma prowadzi sprzedaż internetową? Możecie powiedzieć coś o jakości produktów? Będę wdzięczna za każdą opinię.

Stary numer SAFO

Nie polecam. Brygadziści bracia oderwani z pola mają sie za królów życia. Kierownik totalny (usunięte przez administratora) Ludzie bez wyksztalcenia zlapali prace po znajomosci i teraz sie wywyzszaja. Kierat i (usunięte przez administratora). Nie rozmawiac tylko biegac ze skanerem.

Pan Bolka

Wiem, że ta firma logistyczna ma bardzo słabe podejście do magazynowania towarów.

PuławyMichał

NOWY ŁAD NIEBAWEM ODMIENI OBLICZE I KOMBINOWANIE NA UMOWACH ŚMIECIOWYCH

Jołek

Daj z sobie spokuj. Tyle w temacie...

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Cars S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Inter Cars S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Cars S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 210.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Cars S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 153, z czego 24 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 53 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inter Cars S.A.?

Kandydaci do pracy w Inter Cars S.A. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inter Cars S.A.